صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: Caro خوب یا بد؟

عضو انجمن RezaFH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,032
    تشکر تشکر شده 
    2,817
    تشکر شده در
    1,444 پست

پیش فرض پاسخ : Caro خوب یا بد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    سلام

من با این نظر شما کاملا مخالف هستم. Caro نسبت به این موضوعات کاملا حساس است شما به Abuse@caro.net ایمیل ارسال کنید پیگیری می کنند.

در مورد اسکریپت نال شده و .... تا زمانی که از شما شکایتی به Abuse نرسد به شما کاری ندارند ولی اگر شکایت بشود بایستی حل کنید یعنی یا با شکایت کننده به نتیجه برسید یا اینکه حذف کنید
    ما هر دو مورد رو با آی پی و مشخصات کامل براشون ایمیل کردیم Abuse@caro.net و هنوزم که هنوزه خبری نشده

یک مورد همین دو روز پیش بود (دی داس) و یک مورد هم حدود 1 ماه پیش (اسکن پورت)

2. # ADS

عضو انجمن Desperados آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    138
    تشکر تشکر شده 
    388
    تشکر شده در
    195 پست

عنوان تاپیک رو به نظر من باید بزارید "Caro.net بهتر یا بهترین ؟" چون فکر نمیکنم کسی از Caro بدی دیده باشه !
    از نظر سخت افزاری و دیتاسنتر و ... جداً در حد مطلوبی هست من 2 تا سررو دارم از کارو و از نمایندگی رسمی این دیتاسنتر یعنی نیکان هاست و آقای میرزاخانی گرفتم و همین گروه نیکان هاست با پشتیبانی خوبی که دارن و اعتبار خوبی هم که پیش دیتاسنتر دارن نکته مثبتی هست که در دیتاسنتر های دیگه کمتر شاهدش هستیم. به امید موفقیت Caro و نیکان هاست ! ( و ما مشتریانش :دی )

4. تعداد تشکر ها از Desperados به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezafh2 نمایش پست ها
    ما هر دو مورد رو با آی پی و مشخصات کامل براشون ایمیل کردیم Abuse@caro.net و هنوزم که هنوزه خبری نشده

یک مورد همین دو روز پیش بود (دی داس) و یک مورد هم حدود 1 ماه پیش (اسکن پورت)
    این موضوع برای من خیلی عجیب است . لطفا اطلاعات را برای من ارسال کنید تا با Abuse پیگیری کنم. والا ما که دیروز یک مورد شکایت داشتیم Abuse فعال داشت گیر می داد.

با تشکر
    NikanHost
    http://www.nikanhost.com

NikanHost Introduces Self-Managed Backup Service Powered by R1Soft

عضو انجمن RezaFH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,032
    تشکر تشکر شده 
    2,817
    تشکر شده در
    1,444 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    این موضوع برای من خیلی عجیب است . لطفا اطلاعات را برای من ارسال کنید تا با Abuse پیگیری کنم. والا ما که دیروز یک مورد شکایت داشتیم Abuse فعال داشت گیر می داد.

با تشکر
    ممنون
    اطلاعات رو براتون میفرستم

عضو انجمن Techno Pars آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    322
    تشکر شده در
    246 پست

سلام.
    بالاخره پورت 1 گیگابیتش خوبه یا نه؟
    یکی از مسولین فروش caro به اسم Jason پیشنهاد خیلی خوبی بهم داده.SLA خود این دیتاسنتر نشون میده که uptime 100% را تضمین نمی کنند.
    خود این آقای Jason گفت که سال گذشته آتش سوزی داشتیم که باعث Down شد.
    در کل اگر خوب هست سرور ازش بگیرم

عضو انجمن Desperados آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    138
    تشکر تشکر شده 
    388
    تشکر شده در
    195 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Techno Pars نمایش پست ها
    سلام.
    بالاخره پورت 1 گیگابیتش خوبه یا نه؟
    یکی از مسولین فروش caro به اسم Jason پیشنهاد خیلی خوبی بهم داده.SLA خود این دیتاسنتر نشون میده که uptime 100% را تضمین نمی کنند.
    خود این آقای Jason گفت که سال گذشته آتش سوزی داشتیم که باعث Down شد.
    در کل اگر خوب هست سرور ازش بگیرم
    پورت 1 رو من تست نکردم ولی باید خوب باشه Uptime هم واقعاً 99.99 هست از لحاظ آپتایم خیلی عالی هست هر 6 ماه یکسال یکبار 30 دقیقه طبیعی هست برای تعمیرات و به روز رسانی و ... هر جا بگه نداریم دروغ گفته ! کارو نکات مثبت به اندازه کای داره که اگر در سال 30-40 دقیقه احتمالاً دان بود ( که اصلاً قابل ذکر و مشاهده نیست ) جبران کنه. این مورد هم که 100٪ رو نمیگن به نظر من صداقت کارو هست خیلی دیتاسنتر های دیگه میگن 100٪ ولی بار ها و به بهانه مختلف دان تایم دارند حتی بیشتر از کارو که واقعاً دان تایم نداره به اون شکل.
    با آقای میرزاخانی تماس بگیرید به نظر من راهنمایی میکنند.
    ویرایش توسط Desperados : April 23rd, 2010 در ساعت 15:43

عضو دائم irlogo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    773
    تشکر تشکر شده 
    1,546
    تشکر شده در
    1,188 پست

این جور که من فهمیدم دیتاسنتر جدید کارو هنوز سرعت پورت قابل قبول خودشو نداره

اما دیتاسنتر قبلیش که فکر می کنم آقای میرزاخانی عزیز از این دیتاسنتر سرور میدن خیلی استابل و قابل قبول هست

حالا همه هاستینگ ها سالانه چندین ساعت و یا شاید هم چندین روز دوون تایم دارن یک ساعت دوون تایم دیتاسنتر هم روش !!!

پشتیبانی خود دیتاسنتر در حد لالیگا هست و واقعا عالیه، اینو آدم هایی مثل من که چندین ساله با iEWB کار می کنیم خوب می فهمیم !!!!!!

روابط حسنه با ایران : این از همه و همه مهمتره که آقای میرزاخانی nikanhost این شرایط رو به خوبی ایجاد کرده و شما بدون هیچ مشکلی می تونی با دامنه .ir . هویت ایرانی از این دیتاسنتر پشتیبانی بگیری و چک چونه بزنی به خدا این خیلی مهمه و واقعا ارزشمنده و باعث می شه که همیشه استابل بمونین !

موردی که باعث میشه این چند وقته بعض هاستینگ های سوئیچ کنن روی دیتاسنتر های دیگه مثل Iweb و یا Softlayer و ... مشخصات فنی سرور ها هست
    من اینو از چندین دوستان که قبلا روی کارو بودن و رفتن یه جای دیگه پرسیدم مثلا اگه توی کارو یه سرور با 8 گیگ رم و 1 ترابایت هارد بخواهید باید خداتومان پول بدید ولی سرور های عرفی که آقای میرزاخانی ارائه می دن از لحاظ قیمتی یه کم بالا هست ولی چون می تونین بدون مشکل تحریم و به تومان خرید کنین از همه ارزشمند تره و از طرفی از یک ایرانی خرید کردیم و این خدا پسندانه هست

این فقط یه نظر شخصی هست و امیدوارم کسی چیزی به دل نگیره

10. تعداد تشکر ها ازirlogo به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)