صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: کدام دیتا سنتر OVH یا Hetzner ?

عضو انجمن fr0nk آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    72
    تشکر تشکر شده 
    373
    تشکر شده در
    248 پست

پیش فرض پاسخ : کدام دیتا سنتر OVH یا Hetzner ?

نقل قول نوشته اصلی توسط websazha نمایش پست ها
    پورت اختصاصی نیدید!حتما کیم سوفی اشتباه گرفتید.
    بله آی پی بلاک میشه و با ارائه دلیل و بستن اخطار دیتاسنتر می توانید باز کنید در صورت تکرار ها ...
    بله توی جایی که مردم متاسفانه به دز دی میگن زرنگ بازی بله درست نیست.
    ! بله شما ظاهرا هر روز داخل سایت های این همه دیتاسنتر خواب هستید که با هر تغییر قوانین اطلاع دارید.دیتاسنتر بی سر و ته همینه در کمتر از 1 سال 3 بار سیاست ارائه آی پی تغییر داده.
    نا محدود نسبت که منابع که در اختیار دارند و یا منابعی که در اختیار کاربر قرار می دهند بالا هست و نا محدود ارائه می دهند از پورت 1 بیش از 110Tb مصرف داشتیم پورت در اواخر سررسید که به این میزان مصرف رسیده بود باز هم همان سرعت که اطمینان خاطری برای ما هست از بابت نامحدود بودن از نظر میزان مصرف و هزینه اضافی وسط کار فاکتور و یا لمیت نشودن.
    درگیری ما ایجاد می کنیم که قانون گریز هستیم.
    دراندازه اون میفهمم که از کجا خریدم!!!!
    این که من تو سایت دیتاستر خواب هستم یا نه رو فکر نکنم نیاز باشه از کسی اجازه بگیرم(فکر نمیکنم منو بشناسید ولی اونایی که میشناسن میدونند مثل شما نیاز به 10-20 تومان پول واسطه گری ندارم !!!!)
    اما شما که فروشنده خوب و باسابقه هستید باید بدونید یک فروشنده خوب باید از اخبار دیتاسنتر محل فروشش و محل فروش رقباش اطلاع داشته باشه،مثل دوستانی که میرن یه مدرک بین المللی میگیرن بعد دیگه سال تا سال نمیخونن اخبار اون شرکت و به صرف اینکه "ما که کار رو گرفتیم"
    در مورد پهنا باند بحث با شما بی فایدس

درگیری رو وقتی ما ایجاد میکنیم که به قول خودتون قانون گریز باشیم نه اینکه هماهنگ کنیم بعد یه دفعه بیاد ببنده و پول رو بکشه بالا !!!!!

فروش اسکریپت k-panel (مدیریت کریو ) به صورت متن باز
    با قیمت 80 هزار تومان به صورت یک بار
    برای خرید در پیغام خصوصی در ارتباط باشید

2. # ADS

عضو جدید s619 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    18 پست

به نظرتون از همکارها بگیرم یا خودم مستقیم از dc ?

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    8 پست

آقایان کمی افت کلام داشته باشند.تاپیک عموی هست و خوب نیست اینطوری به هم فحش بدید و توهین کنید.مشکلی دارید بهتره خصوصی کنید نه عمومی.از اول تاپیک دارید فحش و الفاظ رکیک به کار میبرید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

احمق شما هستی که حرف زدن بلد نیستید×غلط اضافه شما کردی که از پیام جلیلی پور دلار خریدی و و می دونستی دلار زیر قیمت هست و مشکل داره و پول پرداخت کننده بالا کشیده و به شما هم پرداخت کننده گفت و گفتید به من مربوط نیست دستون توی یک کاسه هست شاید... مهم نیست.نه شخصیت دارید و نه و ادب برای من درست نیست پاسخ شما بدم به پارس کردن خودتون می توانید ادامه بدید.
    پیام جلیلی پور چه ربطی به آقای سعادت داره ؟!

اتفاقا" به نظر من تنها کسی که این وسط بیشترین ضرر از طرف پیام جلیلی پور دید آقای سعادت بود.

سفسطه الکی نکن.

6. تعداد تشکر ها ازdanitfk به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    72
    تشکر تشکر شده 
    373
    تشکر شده در
    248 پست

متاسفم واقعا واسه شما!!و همکارانی که این طور حرف می زنن!!!من اصلا نمی دونم چراجواب هر کسی رو میدم که این طور بخواین حرف بزنید!آخه بچه جون منی که پیمان کار صنایع فولاد هستم - کارمند هستم و... لنگ این پول های نیستم.و از کسانی هم که خرید می کنند می توانید قیمت ارزی جویا بشید و کارمزدی هم که اگر میگیرم که نمی گیرم با خبر بشید فقط علاقه هست که این کار کم و بیش انجام میدم و مشکل شما اینه که نمی دونید شرکت ما چی بوده این شده و ... سایت قبلی با درآمد 1.5 فروختم به خاطر اینکه وقت ندارم و نمی رسیدم این هم که سرور اختصاصی می فروشم اول به خاطر اینکه در کار باشم و با همکاران و وضعیت ها مطلع باشم کر چه به هیچ کسی ربط نداره چرا این کار می کنم.
    بله اما من که فروشنده هتزنر آلمان نیستم و هر روز بخوام داخل سایت باشم که چک کنم که مادام سیاست تغییر نمیدم این ضعف هست که از اساس اینکه میزان فروش کاهش پیدا می کند باز هم آی پی ارائه میدن.
    همین جا اعلام می کنم از این به بعد جواب هیچ کسی که حرف غیر حرفه ای بزنه نیا کسی که از نظر وجعه اجتماعی و سواد و تحصیلات نداشته باشه نمی دهم 1 - بچه زیاد هست در این کار - 2- آدم بی سواد که کاری نداره وارد این کار شده!
    شما واسه حال خودت متاسف باش،اقای پیمان کار صنایع فولاد-اقای کارمند،شما طرفتو نمیشناسی هرطور میخواید صحبت میکنید،بعد به بقیه میگید بی تربیت و بیشعور ، شما که سهام دار ovh هستید (با این طرز صحبت و دفاع کردن) برید اون پولایی که از ملت خوردن پس بگیرید، سرور هایی که از بین بردن ، اطلاعات که پروندند،اون هزینه ای که از ما بابت سرور گرفتن و بعد به خاطر خوددرگیری terminate کردن
    اقای شرکت بزرگ 1.5 تومانی ، من از کار شما بی اطلاع، شما مگه از کار من اطلاع دارید که با لحن صحبت میکنید
    سیاست هر دیتاسنتر به خودش مربوطه ، یعنی شما از مدیران اون دیتاسنتر ( که هر چقدر هم دیتاسنتر بدی باشه حداقل چندین نفر مدیر اقتصادی برای تصمیم گیری پشتش هست که بیشتر از شما فروشنده بزرگ اقتصاد کلان کار کردن)
    (تغییر سیاست های جالب ovh تو این سال رو توی سایت wht بگردید هست)
    این خط اخر رو امیدوارم با من نبوده باشید اما در صورتی که خطاب با منه فقط میتونم بگم اینقدر شعور ندارید که بحث درست کنید ، دچار بیماری خود شاخ پنداری شدید ، من بچه ، شما که بزرگی باید یاد بگیری 1-با دیگران درست صحبت کنی 2- جایگاه خودتو بدونی که بفهمی وقتی داری با کسی صحبت میکنی حق نداری توهین کنی در عین اینکه هیچی ازش نمیدونی

عضو انجمن reza* آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,517
    تشکر تشکر شده 
    1,501
    تشکر شده در
    815 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fr0nk نمایش پست ها
    شما واسه حال خودت متاسف باش،اقای پیمان کار صنایع فولاد-اقای کارمند،شما طرفتو نمیشناسی هرطور میخواید صحبت میکنید،بعد به بقیه میگید بی تربیت و بیشعور ، شما که سهام دار ovh هستید (با این طرز صحبت و دفاع کردن) برید اون پولایی که از ملت خوردن پس بگیرید، سرور هایی که از بین بردن ، اطلاعات که پروندند،اون هزینه ای که از ما بابت سرور گرفتن و بعد به خاطر خوددرگیری terminate کردن
    اقای شرکت بزرگ 1.5 تومانی ، من از کار شما بی اطلاع، شما مگه از کار من اطلاع دارید که با لحن صحبت میکنید
    سیاست هر دیتاسنتر به خودش مربوطه ، یعنی شما از مدیران اون دیتاسنتر ( که هر چقدر هم دیتاسنتر بدی باشه حداقل چندین نفر مدیر اقتصادی برای تصمیم گیری پشتش هست که بیشتر از شما فروشنده بزرگ اقتصاد کلان کار کردن)
    (تغییر سیاست های جالب ovh تو این سال رو توی سایت wht بگردید هست)
    این خط اخر رو امیدوارم با من نبوده باشید اما در صورتی که خطاب با منه فقط میتونم بگم اینقدر شعور ندارید که بحث درست کنید ، دچار بیماری خود شاخ پنداری شدید ، من بچه ، شما که بزرگی باید یاد بگیری 1-با دیگران درست صحبت کنی 2- جایگاه خودتو بدونی که بفهمی وقتی داری با کسی صحبت میکنی حق نداری توهین کنی در عین اینکه هیچی ازش نمیدونی
    نکه هتزنر از این کارا نمیکنه !
    ما ز یاران چشم یاری داشتیم ... خود غلط بود آن چه ما پنداشتیم ...
    GoogleTalk : Reza.Juggernaut Yahoo!Messenger : Juggernaut_Reza
    امیدتان به دیگران برای کمک بی جهت بوده و حال تنها مانده اید هر چند که همه قول یاری و کمک به شما داده بودند. گول حرف و ظواهر فریبند ی آنها را خوردید اما الان هم دیر نیست اگر کمی همت کنید به تنهایی هم می توانید کارهایتان را به انجام برسانید.

تشکر تشکر کرده 
    72
    تشکر تشکر شده 
    373
    تشکر شده در
    248 پست

میتونم یه خواهشی بکنم ازتون ؟

برگردید پست اول که من از websazha ریپلای کردم رو بخونید بعد بیاید ادامه صحبت رو با هم داشته باشیم !!!!

عضو انجمن tanhasystem آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    64
    تشکر شده در
    49 پست

شما می خوای بگیری از ovh بگیر من حدود یکسال هست دارم ازش راضی هستم نت مکس ها رو درست اوکی کنی ایبوز زیاد نمی اید برات هتزنر شنیدم قطعی زیاد داره والا ovh را به هتزنر ترجیح می دم

خواستی بگیری هم از لوکیشن کاناداش بگیر که با دلار محاسبه کنند برات نه با یورو
    Email: Tanhasystem@gmail.com
    گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ترنج
    زیر مجموعه شرکت فنی مهندسی پرتو گستر
    گروه فناوری اطلاعات وارتباطات ترنج مستقل بوده و هیچ یک از سایت های هم نام با ما ارتباطی نداشته و ندارند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    121
    تشکر تشکر شده 
    243
    تشکر شده در
    183 پست

من با OVH برای مجازی سازی موافق هستم چرا.
    1- کیفیت پورت بسیار بالا به طوری که آسوده هستید که زمانی که پورت 100 هست سرور شما فول دوبلکس هست پورت و یا وقتی 1Gb هست باز هم فول دوبکلس هست و به راحتی و ثابت 119M/s دانلود دارید و فول دوبلکس هست.
    2-پنلی دقیق که می توانید ای پی را از بلاک بودن در آورید
    3-از کل اروپا می توانید لوکیشن ای پی تغییر دهید
    4-تعداد ای پی های ارائه شده بر روی سرور پورت 100 فقط 36 عدد هست که بیشتر ای این هم درست نیست که سرور روشن کنید.و بر روی پورت 1 که 136 عدد هست اما هتزنر 14 حداکثر هست.
    5- پهنای باند نامحدود در حالی که هتزنر محدودیت حجمی دارد.
    6-آپتایم 100% شبکه در OVH در حالی که تایم اوت های که همه می دانیم هتزنر دارد.
    گفته هاي دوستمون تاييد ميشه
    ovh
    بهتره
    تيم فناوري رومينا
    www.rominahost.ir
    www.rominasms.ir

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

در مجموع کدوم به abuse کمتر گیر میده؟
    yesup خیلی گیر میده؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)