صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: الان بهترین شرکت هاستینگ از نظر پشتیبانی و کیفیت کدوم شرکته ؟ اسفند نود و یک

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    146
    تشکر تشکر شده 
    400
    تشکر شده در
    277 پست

پیش فرض پاسخ : الان بهترین شرکت هاستینگ از نظر پشتیبانی و کیفیت کدوم شرکته ؟ اسفند نود و یک

نقل قول نوشته اصلی توسط bamba نمایش پست ها
    سود داره بیا
    خودت حرفه ای هستی میدونم
    آخه من موندم با هاست ماهیانه 500 تومن چجور میشه اجاره سرور رو درآورد.؟؟؟
    IDC EXPERT
    Linux System Administrator , Cloud Administrator

2. تعداد تشکر ها ازspark3r به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن farbodsteps آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    246
    تشکر شده در
    199 پست

پیش فرض پاسخ : الان بهترین شرکت هاستینگ از نظر پشتیبانی و کیفیت کدوم شرکته ؟ اسفند نود و یک

نگرد نیست گشتم نبود ...
    فقط چندتا انگشت شمار هستن که خوبن ولی به هاست دی ال نمیرسن.

5. تعداد تشکر ها ازfarbodsteps به دلیل پست مفید

عضو انجمن Mr_Parham آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    315
    تشکر تشکر شده 
    714
    تشکر شده در
    503 پست

پیش فرض الان بهترین شرکت هاستینگ از نظر پشتیبانی و کیفیت کدوم شرکته ؟ اسفند نود و یک

البته Hugeserver هم خيلي خوب هست ولي گرونه :يبييي
    Mr_Parham
    Email: Parham [at] 4upld.com

عضو جدید mohsengham آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,050
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    92 پست

میزبان سایت بدون شک یکی از بهترینهاست:
    http://www.mizbansite.com/

عضو جدید dataecom آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    42
    تشکر شده در
    32 پست

من فکر میکنم باید رسته فعالیت هر سایتی ابتدا مشخص بشه و بر اساس نیازشون بهشون سرویس داده بشه . دقیقا همون چیزی که در دنیا هست . شرکت محترم هاست دی ال این رویه را به هم زد و در واقع اومد برای مشتریان با بازدید کننده بالا سرویسهای ارزان قیمت داد که باعث شد که خودش به مشکل بربخوره و بقیه شرکتهای همکار هم نتونند سرویسهای مشابه را بدهند . این باعث میشه که مشتری ها در هر حالتی ناراضی باشند .
    به هر حال چیزی که در استانداردهای ارائه سرویسهای خوب برای سایتهای با بازدید کننده بالا هست ارائه سرورها با منابع اختصاصی است . که اون هم هزینه های خودش را داره .
    هاست و ثبت دامنه و گواهینامه SSL
    پشتیبانی آنلاین
    http://dataecom.com

عضو انجمن compiler آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    615
    تشکر شده در
    443 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dataecom نمایش پست ها
    من فکر میکنم باید رسته فعالیت هر سایتی ابتدا مشخص بشه و بر اساس نیازشون بهشون سرویس داده بشه . دقیقا همون چیزی که در دنیا هست . شرکت محترم هاست دی ال این رویه را به هم زد و در واقع اومد برای مشتریان با بازدید کننده بالا سرویسهای ارزان قیمت داد که باعث شد که خودش به مشکل بربخوره و بقیه شرکتهای همکار هم نتونند سرویسهای مشابه را بدهند . این باعث میشه که مشتری ها در هر حالتی ناراضی باشند .
    به هر حال چیزی که در استانداردهای ارائه سرویسهای خوب برای سایتهای با بازدید کننده بالا هست ارائه سرورها با منابع اختصاصی است . که اون هم هزینه های خودش را داره .
    سلام

کاری به قیمت هاش ندارم (هر چند تا جایی که یادمه همون موقع هم گرون بود و میانگیشن ماهیانه بین 20-40 بود برای سایت های معمولی ) ولی صبحت دوستمون سر کیفیت هاست دی ال بود که انصافا به نظر شخصی بنده تو دنیا یه چیز تک بود .

من سراغ ندارم هاستینگی که اون همه سایت با بازدید های وحشتناک زیاد رو با کیفیت هاست دی ال هاست کنه .

هر چه سایت ها بزرگ تر و پر بازدید تر باشن ، حمله و اتک و اختلال در دیتابیس و خیلی چیزای دیگه سرور رو چند برابر بیشتر از سرور های معمولی تهدید میکنه . هاست دی ال انصافا تک بود و قیمتش هم خوب بود در برابر کیفیتی که ارائه میکرد . الان یا نمیگیره یا صحبت از 100 هزار تومان در ماه به بالا هست

منظور من شمانیستید کلی میگم ، متاسفانه همکاران زیادی رو دیدم که همیشه راجع به هاست دی ال مسائلی به دور از انصاف میگن که درست نیست

شما کافی یه reverse ip بگیری ببینی رو هر سرورش چند تا سایت بزرگ و پربازدید هاست شده تا متوجه هنر مدیریت سرورشون بشید . من یادم نمیاد کسی از مشکلات هاست دی ال مثل دان تایم زیاد یا رفتار غیر حرفه ای و ... شکایتی کرده باشه .

موفق باشید
    ویرایش توسط compiler : March 19th, 2013 در ساعت 20:39

عضو جدید dataecom آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    42
    تشکر شده در
    32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط compiler نمایش پست ها
    سلام

کاری به قیمت هاش ندارم (هر چند تا جایی که یادمه همون موقع هم گرون بود و میانگیشن ماهیانه بین 20-40 بود برای سایت های معمولی ) ولی صبحت دوستمون سر کیفیت هاست دی ال بود که انصافا به نظر شخصی بنده تو دنیا یه چیز تک بود .

من سراغ ندارم هاستینگی که اون همه سایت با بازدید های وحشتناک زیاد رو با کیفیت هاست دی ال هاست کنه .

هر چه سایت ها بزرگ تر و پر بازدید تر باشن ، حمله و اتک و اختلال در دیتابیس و خیلی چیزای دیگه سرور رو چند برابر بیشتر از سرور های معمولی تهدید میکنه . هاست دی ال انصافا تک بود و قیمتش هم خوب بود در برابر کیفیتی که ارائه میکرد . الان یا نمیگیره یا صحبت از 100 هزار تومان در ماه به بالا هست

منظور من شمانیستید کلی میگم ، متاسفانه همکاران زیادی رو دیدم که همیشه راجع به هاست دی ال مسائلی به دور از انصاف میگن که درست نیست

شما کافی یه reverse ip بگیری ببینی رو هر سرورش چند تا سایت بزرگ و پربازدید هاست شده تا متوجه هنر مدیریت سرورشون بشید . من یادم نمیاد کسی از مشکلات هاست دی ال مثل دان تایم زیاد یا رفتار غیر حرفه ای و ... شکایتی کرده باشه .

موفق باشید
    دوست عزیز :
    بیشتر از اونی که به مدیریتشون مرتبط بشه که مطمئنم همکاران حرفه ای بودند ، به منابع سخت افزاری مربوط میشه که اونهم ارتباط مستقیم به هزینه داره . شما همین الان با یکی از شرکتهای بزرگ هاست در دنیا صحبت کنید و ازشون سوال کنید که من مثلا همزمان 2000 تا بازدید کننده دارم . ببینید چه نوع سروری را پیشنهاد میدهند ؟ شرکت هاست دی ال هم حتما همین کار را میکرده است ولی با قیمتی پایین تر از معمول که همین موضوع باعث شد که نتونند ادامه بدهند .
    هاست و ثبت دامنه و گواهینامه SSL
    پشتیبانی آنلاین
    http://dataecom.com

عضو انجمن compiler آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    615
    تشکر شده در
    443 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dataecom نمایش پست ها
    دوست عزیز :
    بیشتر از اونی که به مدیریتشون مرتبط بشه که مطمئنم همکاران حرفه ای بودند ، به منابع سخت افزاری مربوط میشه که اونهم ارتباط مستقیم به هزینه داره . شما همین الان با یکی از شرکتهای بزرگ هاست در دنیا صحبت کنید و ازشون سوال کنید که من مثلا همزمان 2000 تا بازدید کننده دارم . ببینید چه نوع سروری را پیشنهاد میدهند ؟ شرکت هاست دی ال هم حتما همین کار را میکرده است ولی با قیمتی پایین تر از معمول که همین موضوع باعث شد که نتونند ادامه بدهند .
    هاست دی ال خیلی قوی تر از قبل داره ادامه میده
    میشه بفرمایید مبنای حرفتون چیست؟ هر روز هم داره به مشتری هاشون اضافه میشه...اگر نتونسته ادامه بده پس این همه مشتری قدیمی و البته جدید هاست دی ال داستانش چیه؟!

در ضمن قوی ترین سرور دنیا هم فقط با مدیریت حرفه ای میتونه بازدهی خوبی در هاستینگ اشتراکی داشته باشه....پس فقط به سرور های قدرتمند نیست . دوستان زیادی با سرور های بسیار قوی وارد این عرصه شدند و جز شکست چیزی نصیبشون نشده

12. تعداد تشکر ها ازcompiler به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)