صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: دعوت از کلیه علاقمندان به فعالیت های بیمه ای

عضو جدید bimeyeomr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پاسخ : دعوت از کلیه علاقمندان به فعالیت های بیمه ای

نقل قول نوشته اصلی توسط talebi1372 نمایش پست ها
    یعنی باید سی سال گشنه بمونم ؟! تا بهم پول بدن!!
    لطف کنید با همین ماهی 100 تومن برای 12 ماه حساب کنید ببینید من ماهیانه چقدر تا اخر عمرم میتونم بگیرم . درست بعد از ماه 12 ام رو میگم.
    فکر کنید اگه این بیمه رو نداشتید اونوقت چه اتفاقی می افتاد؟
    برای محاسبه میزان مستمری هم در لحظه اتمام بیمه محاسبه و ابلاغ میشه و قبل از اون این امکان میسر نیست
    اما میتونید در آدرس بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد نرخ بازخرید رو ببینید و یا بیمه نامه مورد نظر خودتون رو استعلام بگیرید تا براتون ایمیل یا فکس بشه
    موفق باشید

2. # ADS

عضو انجمن talebi1372 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    180
    تشکر شده در
    136 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bimeyeomr نمایش پست ها
    فکر کنید اگه این بیمه رو نداشتید اونوقت چه اتفاقی می افتاد؟
    برای محاسبه میزان مستمری هم در لحظه اتمام بیمه محاسبه و ابلاغ میشه و قبل از اون این امکان میسر نیست
    اما میتونید در آدرس بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد نرخ بازخرید رو ببینید و یا بیمه نامه مورد نظر خودتون رو استعلام بگیرید تا براتون ایمیل یا فکس بشه
    موفق باشید

اینطوری که شما میگید من باید 30 سال منتظر بمونم تا مدت بیمه نامه تموم بشه و میزان مستمری من حساب بشه!
    این یعنی اینکه من باید 30 سال گشنه بمونم .
    شما خودت از استراتژی خرید سکه ی من ایراد گرفتی که اگه یک مشکلی پیش بیاد دیگه نتونی کار کنی چطور میتونی با 2 تا سکه دوام بیاری ولی الان به صورت واضح خودتون دارید میگید که من باید تا پایان مدت بیمه برای گرفتن وجه همینطور سرگردون بمونم.
    سکه خوبیش اینه که همون جا نقد میشه میتونم باهاش یک چیزی بخرم و لازم نیست 30 سال صبر کنم تا یک پولی به دستم برسه که اصلا هیچ ارزشی اون زمان نداره. چون با سود حداکثر 20 % ای که شما میدید اصلا اثر تورم هم پوشانی نمیشه . یعنی من هر روز دارم بابت بیمه ای که از شما گرفتم ضرر میکنم . اینجانب باید خیلی گوسفند تشریف داشته باشم تا پولم رو همچین جایی بگذارم تا روز به روز ارزشش رو از دست بده !

دوستان . از شما می خوام تو این بحث شریک بشید . اینو بدونید که تو کشور ما به خاطر نرخ تورم بیمه عمر فقط برای شرکت بیمه مفید هست نه برای کسی که خودشو بیمه میکنه ! اصلا من هیچی بلد نیستم . از استادان ریاضی خواهش میکنم بیان اینجا یک حساب کتاب جزئی بکنند نتیجه رو هم اینجا قرار بدند.

خودتونو بیمه کنید - ماشینتونو - خونتونو - بیمه درمانی بگیرید - هر چی میخواید بیمه کنید . سمت بیمه عمر و کلا بیمه هایی که احتیاج به سرمایه گذاری داره نرید . هیچ نفعی به جز ضرر نداره.

4. تعداد تشکر ها ازtalebi1372 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

دوست من شما می فرمایید بعد از یک سال از کار افتاده بشید و میخواهید همون لحظه از مستمری که قراره سی سال دیگه بگیرید باخبر بشید! حتی در استعلامی که خدمت شما ارائه میشه با بیمه نامه قید میشه که این نرخ صرفا برای ده سال آینده پیش بینی شده و بعد از ده سال دوباره استعلام جدیدی خدمت شما داده میشه . مجددا طبق فرض موضوع شما بعد از یک سال تنها دو سکه دارید که به قول شما همون لحظه نقد میشه که طبق نرخ امروز میشه تقریبا یک میلیون و نیم . حالا یک میلیون و نیم کجا و بیست و نه سالی که بیمه قراره ماهیانه صد هزار تومان از حساب خودش برای بیمه نامه شما بریزه کجا!؟
    پیشنهاد می کنم کمی واقع بینانه تر به موضوع نگاه کنید ، نه هدف این هست که شما قانع بشید و نه هدف این هست که من رو قانع کنید ، هدف صرفا پیشنهاد بیمه عمر و ارائه توضیحاتی پیرامون اون هست . تشکر از اینکه نظرات خودتون رو هم با سایرین به اشتراک میذارید . . .

عضو انجمن talebi1372 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    180
    تشکر شده در
    136 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bimeyeomr نمایش پست ها
    دوست من شما می فرمایید بعد از یک سال از کار افتاده بشید و میخواهید همون لحظه از مستمری که قراره سی سال دیگه بگیرید باخبر بشید! حتی در استعلامی که خدمت شما ارائه میشه با بیمه نامه قید میشه که این نرخ صرفا برای ده سال آینده پیش بینی شده و بعد از ده سال دوباره استعلام جدیدی خدمت شما داده میشه . مجددا طبق فرض موضوع شما بعد از یک سال تنها دو سکه دارید که به قول شما همون لحظه نقد میشه که طبق نرخ امروز میشه تقریبا یک میلیون و نیم . حالا یک میلیون و نیم کجا و بیست و نه سالی که بیمه قراره ماهیانه صد هزار تومان از حساب خودش برای بیمه نامه شما بریزه کجا!؟
    پیشنهاد می کنم کمی واقع بینانه تر به موضوع نگاه کنید ، نه هدف این هست که شما قانع بشید و نه هدف این هست که من رو قانع کنید ، هدف صرفا پیشنهاد بیمه عمر و ارائه توضیحاتی پیرامون اون هست . تشکر از اینکه نظرات خودتون رو هم با سایرین به اشتراک میذارید . . .
    900 هزار تومن 30 سال دیگه چقدر ارزش داره ؟ آب نبات میشه خرید ؟
    زیاد جر و بحث نمیکنم از این به بعد . قصد من آگاه کردن بود که انجام دادم بعد این اسپم میشه .

7. تعداد تشکر ها ازtalebi1372 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و همچنین سالروز ولادت حضرت زینب (س) و تبریک این اعیاد فرخنده به کلیه عزیزان و بزرگواران علی الخصوص پرستاران مهربان و زحمتکش و فعالان صنعت بیمه در کشور ، از خداوند متعال برای همه این ارجمندان سلامتی و موفقیت روز افزون را آرزومندیم . باعث افتخار ماست که به اطلاع بزرگواران برسانیم ، سرویس پارک دامنه وِیژه بازاریابان و همکاران عزیز راه اندازی گردید . با بهره برداری از این امکان کلیه همکاران قادر خواهند بود با تهیه دامنه و اتصال آن به حساب کاربری خود از یک سامانه کاملا اختصاصی با آدرس دلخواه خود بهره مند گردند . شایان ذکر است کلیه سفارشات ثبت شده برای خرید بیمه عمر و همچنین ثبت نام کلیه همکارانی که از طریق دامنه های اختصاصی صورت می پذیرد ، به صورت آنی و لجظه ای در حساب کاربری مالک دامنه منظور می ردد . امیدواریم تمام این خدمات موجبات خدمت رسانی بهتری را فراهم آورد .

تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

با سلام و درود خدمت کلیه دوستان و همکاران عزیز و گرامی
    به اطلاع همه عزیزان می رسد که قسمت مقالات آموزشی فروش و بازاریابی بیمه عمر راه اندازی شد و اولین مقاله در سایت قرار گرفت . امیدوار هستیم تا بتوانیم در اسرع وقت مقالات بیشتری را در سایت درج کنیم . . .
    عنوان اولین مقاله "مذاکره را از کجا شروع و چگونه هدایت کنیم؟" است و علاقمندان می توانند از طریق لینک بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد نسبت به دریافت و مطالعه اقدام نمایند .
    موفق باشید

تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

عنوان دومین مقاله "فروش بیمه عمر را از کجا شروع کنیم؟" است و همکاران می توانند از طریق لینک بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد نسبت به دریافت و مطالعه اقدام نمایند .
    موفق باشید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)