صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: اجرايي شدن قانون دارايي براي سايت هايي که داراي نماد هستن

عضو انجمن saeed.mihan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    129 پست

پیش فرض پاسخ : اجرايي شدن قانون دارايي براي سايت هايي که داراي نماد هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط hostorder نمایش پست ها
    از زمانی که نماد اعتماد گرفته میشه اداره مالیات از اون سال اجبار میکنه که باید پرونده ایجاد می شد و اگر خودتون نرید پرونده ایجاد کنید برای هر سال از خودشون جریمه میبرند پس بهتر است برید پرونده تشکلیل بدید دوست بیچاره من 100 ت هم تراکنش نداشت چون اظهار نامه پر نکرده برد 400 ت براش جریمه زدند هر شهر با هر شهر هم فرق داره بر مامور مالیاتی بر اساس سود پرونده ها پرونده ها رو بررسی میکنه
    ینده شخصا از اداره دارایی سوال کردم، گفتند تا نامه نیاد امکان تشکیل پرونده نیست، نامه هم از اداره کل میاد..
    ضمنا در جریان باشید که مرکز توسعه تجارت الکترونیک اطلاعات رو به دارایی نمیده و گویا خود دارایی از سایت ای نماد استخراج میکنه.
    ماهم بیش از 5 ماه هست که نماد داریم برای دو سایت و برای هیچکدام نیامده

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.mihan نمایش پست ها
    ینده شخصا از اداره دارایی سوال کردم، گفتند تا نامه نیاد امکان تشکیل پرونده نیست، نامه هم از اداره کل میاد..
    ضمنا در جریان باشید که مرکز توسعه تجارت الکترونیک اطلاعات رو به دارایی نمیده و گویا خود دارایی از سایت ای نماد استخراج میکنه.
    ماهم بیش از 5 ماه هست که نماد داریم برای دو سایت و برای هیچکدام نیامده
    من خودم 2 ساله پر میکنم اونچا آشنا داشتم ازش پرسیدم دو سال پیش گفت اسمت اومده و قرار واسه تشکیل پرونده زنگ بزنیم و بهتره خودت بیا پرونده تشکیل بدی در مورد تراکنش ها هم پرسیدم گفتش که اداره مالیات به هیچ یگ از درگاه ها دسترسی ندارند و تا زمانی که خودت تراکنش هاتو نیاری بدی ما هیچ کاری نمیتونیم کنیم و گفتش که مثلا تویی که سالی گلا به همه حساب هات 5 میلیون هم پول هم نمیاد هیچ وقت ما پرونده میلیاردی رو ول نمیکنیم و بیاییم به پرونده تو رسیدگی کنیم.
    من خودم 3ساعت حرف زدم باهاشون که در مورد کارم توضیح بدم اصلا متوجه نشدند کار ما چیه فکر میکنن همون ای دی اس ال است!
    به نظر من بهترین راه اینه که مانند ای دی اس ال و پنل پیامک کوتاه که 9 درصد ارزش افزوده روش میاد کار ما هم این طوری کنن که مثل اون کسب کار ها ارزش افزوده تو کار هاستینگ هم یک امر عادی شه که مشترک اون رو پرداخت کنه که هاستینگ ها ضرر نکنن.من خودم چند بار خواستم 9 درصد رو بزارم اطلاعیه هم تو سایت گذاشتم ولی بعد یک روز حذف اش کردم.

تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    129 پست

من خودم 2 ساله پر میکنم اونچا آشنا داشتم ازش پرسیدم دو سال پیش گفت اسمت اومده و قرار واسه تشکیل پرونده زنگ بزنیم و بهتره خودت بیا پرونده تشکیل بدی در مورد تراکنش ها هم پرسیدم گفتش که اداره مالیات به هیچ یگ از درگاه ها دسترسی ندارند و تا زمانی که خودت تراکنش هاتو نیاری بدی ما هیچ کاری نمیتونیم کنیم و گفتش که مثلا تویی که سالی گلا به همه حساب هات 5 میلیون هم پول هم نمیاد هیچ وقت ما پرونده میلیاردی رو ول نمیکنیم و بیاییم به پرونده تو رسیدگی کنیم.
    من خودم 3ساعت حرف زدم باهاشون که در مورد کارم توضیح بدم اصلا متوجه نشدند کار ما چیه فکر میکنن همون ای دی اس ال است!
    به نظر من بهترین راه اینه که مانند ای دی اس ال و پنل پیامک کوتاه که 9 درصد ارزش افزوده روش میاد کار ما هم این طوری کنن که مثل اون کسب کار ها ارزش افزوده تو کار هاستینگ هم یک امر عادی شه که مشترک اون رو پرداخت کنه که هاستینگ ها ضرر نکنن.من خودم چند بار خواستم 9 درصد رو بزارم اطلاعیه هم تو سایت گذاشتم ولی بعد یک روز حذف اش کردم.
    در کل بحث نماد اونقدر که مردم میترسن و میگن مالیات میاد بنظرم نیست و به هر حال اگه قانون بیاد که مالیاتی هم باید گرفته بشه بنظرم توی هر کشور باید به قوانینش پایبند بود اگر میخوایم کسب و کار درستی داشته باشیم.
    اما در مورد هاستینگ بنظرم حتی ارزش افزوده معنا نداره! سرور در یک کشور دیگه، فروش مجازی....
    اگر قانونی هم بیاد احتمالا بعضی از کسب و کار ها معاف از مالیات باشند، هر چند که الان درآمد زیر 18 میلیون معاف هست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.mihan نمایش پست ها
    در کل بحث نماد اونقدر که مردم میترسن و میگن مالیات میاد بنظرم نیست و به هر حال اگه قانون بیاد که مالیاتی هم باید گرفته بشه بنظرم توی هر کشور باید به قوانینش پایبند بود اگر میخوایم کسب و کار درستی داشته باشیم.
    اما در مورد هاستینگ بنظرم حتی ارزش افزوده معنا نداره! سرور در یک کشور دیگه، فروش مجازی....
    اگر قانونی هم بیاد احتمالا بعضی از کسب و کار ها معاف از مالیات باشند، هر چند که الان درآمد زیر 18 میلیون معاف هست
    والا به من گفتند که تمام کارهای اینترنتی از سال 89 مشمول ارزش افزوده هستن هست دیگه ما نمیدونیم.از خدامونه ارزش افزوده نداشته باشه.

تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    129 پست

والا به من گفتند که تمام کارهای اینترنتی از سال 89 مشمول ارزش افزوده هستن هست دیگه ما نمیدونیم.از خدامونه ارزش افزوده نداشته باشه.
    سال 89!! حتی در قرار داد های ارگانی هم از تاریخ 7/1 سال 95 مبالغ زیر 100 میلیون شامل ارزش افزوده میشه اون هم با داشتن گواهی ارزش افزوده، سال 89 رو از کجا آوردن، از کجا می دونن در اون زمان سایت وجود داشته یا نه! شاید اطلاعات بنده در این زمینه ناقصه..

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    32 پست

اصلاحیه قوانین که تابستان 94 توسط مجلس تصویب شد این اجازه رو به اداره دارایی می ده که تمامی اطلاعات بانکی-مالکیتی اشخاص رو از بانک ها و تمامی شرکت هایی که باعث دریافت درآمد میشن بگیره، بنابراین از سال 95 دیگه اداره مالیات نیاز به اجازه و یا دستوری نداره، (قانون 169 مکرر - قانون مالیات های مستقیم)

عضو انجمن k-h آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    183
    تشکر تشکر شده 
    914
    تشکر شده در
    735 پست

ارزش افزوده مجوز میخواد از اداره دارایی همینجوری الکی نمیشه گرفت از مشتری
    کاکوهاست -کیفیت هدف ماست 07132319174/با 11 سال سابقه در زمینه هاستینگ
    فروش سرور مجازی از کشورهای هلند،انگلستان،لهستان،سوئد ،امارات ،ایران

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadabed نمایش پست ها
    اصلاحیه قوانین که تابستان 94 توسط مجلس تصویب شد این اجازه رو به اداره دارایی می ده که تمامی اطلاعات بانکی-مالکیتی اشخاص رو از بانک ها و تمامی شرکت هایی که باعث دریافت درآمد میشن بگیره، بنابراین از سال 95 دیگه اداره مالیات نیاز به اجازه و یا دستوری نداره، (قانون 169 مکرر - قانون مالیات های مستقیم)
    من خودم واسه سال 94 که تو سال 95 پر کردم فقط گفته بودم 2 میلیون تراکنش دارم اصلا اداره مالیات از من هیچ مدارکی نخواست و دی ماه سال 95 بهم اس ام اس اومد که معاف هستم اگر این طور باشه اون وقت که تو بانک پول نگه نمیدارند !مامور مالیات که آشنامون بود گفت که اداره مالیات از این طریق فقط مردم رو می ترسونه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط k-h نمایش پست ها
    ارزش افزوده مجوز میخواد از اداره دارایی همینجوری الکی نمیشه گرفت از مشتری
    اون موقع پس کی باید اون پول رو بده اصولا مصرف کننده باید بده نه فروشنده!
    ویرایش توسط hostorder : July 1st, 2017 در ساعت 01:05

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)