صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: مشاوره برای خرید سرور برای دانلود

عضو انجمن hassan5099 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    1,080
    تشکر شده در
    866 پست

پیش فرض پاسخ : مشاوره برای خرید سرور برای دانلود

به نظر من leaseweb هلند بهترین گزینه است

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    49 پست

پیش فرض Re: مشاوره برای خرید سرور برای دانلود

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar_syberia نمایش پست ها
    حالا از کجا میفهمه که من از کدوم دیتاسنتر سرور گرفتم که براش بفرسته ؟
    کار نداره که مشخصات آی پی سرورتو نیگا میکنه حتی ایمیل ابیوز هم تو مشخصات آی پی ها بعضی سایت ها میزنن دیگه حتی لازم نیست به سایت دیتاسنتر هم مراجعه کنه

عضو انجمن compiler آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    615
    تشکر شده در
    443 پست

پیش فرض پاسخ : مشاوره برای خرید سرور برای دانلود

نقل قول نوشته اصلی توسط websazha نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما من هم دیتاسنتر OVH سرور های پورت 100 رو پیشنهاد نکردم! هر دیتاسنتر دیگه نیز بخواهند خرید کنند باید هزینه بالاتری پرداخت کنند برای پورت 1 که باز هم میشه تقریبا همان سرور های پورت 1 دیتاسنتر ovh
    هیچ دیتاسنتری در قوانینش چنین چیزی رو نمی نویسه که وار ز هست و یا ... ! ولی اگر اطلاع داشته باشید قوانین کلی فناوری اطلاعات کشور هلند به گونه ای هست که دیتاسنتر ها از قید و بند قوانین کپی رایت رها می کند.
    حتی شما می می توانید از به دیتاسنتر اعلام بکنید بلاک ای پی دارید و می خواهید به سرور متصل کنید و تنها پاسخ از بین آمریکا و آلمان و هلند خواهند گفت فقط در کشور هلند قوانین به ما اجازه می دهد!
    می توانید بپرسید در کدام کشور تورن ت و p2p مجاز هست به صورت کلی پاسخ دریافت شده ؟!
    و...
    درود بر شما

قیمت سرور با پورت گیگ در leasweb به مراتب ارزان تر و مقرون به صرفه تر از پورن 200 در OVH هست...اگر لازم دیدید بگید تا لیست قیمت ها رو بزارم هر چند که خودتون هم به سادگی میتونید ببینید...
    در مورد وارز بودن مثلا Altushost هلند رسما ادعا میکنه که وارز هست...

در ضمن تورنت لزوما ارتباطی به وارز بودن یا نبودن نداره دوست خوبم . خیلی از دیتا سنتر ها کاری به تورنت ندارن...تو OVH هم تورنت آزاده (من خودم هم از یکی از عزیزان همین تالار شنیدم 2-3 هفته پیش - فکر میکردم ممنوع و ابیوزه تو OVH) ولی محتوا مهمه که درحالت عادی روش حساس نیستند مگر اینکه گزارشی داده باشه یا شکایتی بشه .

چون لینک و منبع خواستید این خبر رو براتون میزارم تا ببینید leasweb در زمان شکایت چه بلایی سر سرور ها میاره :
    Leaseweb Forced To Shut Down More BitTorrent Sites | TorrentFreak

The Dutch anti-piracy group BREIN has forced LeaseWeb to take down several BitTorrent sites

لینک فوق نشون میده لیز وب تعدادی سرور رو به خاطر تورنت و عدم رعایت کپی رایت خاموش کرده . دلیلش هم قوانین هلند ذکر شده .
    اگر بگردید اونقدر نمونه های مشابه پیدا میکنید که دیگه نمیگید این دیتاسنتر فول وارزه . من قصدم بحث کردن یا کل کل نیست . برای این جواب پست رو دادم که اگر این دوستمون سرور گرفت و سر این مشکل زندگیش و فایل هاش به باد رفت فردا نیاد به شما بگه شما مقصری . شما گفتی لیز وب فول وارزه . اون موقع حق با ایشون خواهد بود...

تو وب هاستینگ تاک خارجی بگردید حتی برای ویبولتین نال و .. هم گیر میدن!!! ولی شانسیه

موفق باشید
    ویرایش توسط compiler : March 10th, 2013 در ساعت 16:40

5. تعداد تشکر ها ازcompiler به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)