صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: [ مهم ] من 3 قدم کاربردی برای توسعه وب ایران برداشتم شما حاظرین قدم بردارید ؟

عضو انجمن JeyServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    93
    تشکر تشکر شده 
    298
    تشکر شده در
    233 پست

پیش فرض پاسخ : [ مهم ] من 3 قدم کاربردی برای توسعه وب ایران برداشتم شما حاظرین قدم بردارید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lizard.tiny نمایش پست ها
    درود

تشکر از توجه شما

امنیت این سامانه در سطح بالایی قرار داره

این پست رو ببینید : http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1593092

همونطور که میبینید بنده خودم ذکر کردم که آپلود و تست شل مجاز هست

در واقع شما شل آپلود میکنید کل فایل ها رو از جمله فایل index و حتی پوشه ها رو حذف میکنید اما اگه دوباره همون کد رو توی سایت PasteCode بازکنید یا مجدداً بخوایید کد دیگه ای رو تست کنید همه چیز به حالت اول بر میگرده
    سلام!
    من هم تشکر میکنم بابت ارائه خدماتی که جاشون توی ایران واقعا خالیه و شما پیش قدم شدید.
    من یکمی با سامانه pastecode کار کردم، به نظر میرسه شما با ریست کردن فایل ها تونستید مشکل دیفیس شدن رو کنترل کنید اما چیزی که بهش توجه نکردید اینکه بسیاری از گزینه های کاربردی میتونه براتون دردسر ساز بشه،
    برای مثال من الان با همین شلی که دوستمون ذکر کرد (http://phpbin.ir/?id=717) به سرور http://pastecode.ir حمله کردم و حدود 30 ثانیه سرویستون رو داوون کردم (پوزش، صرفا تست بود!)
    این قابلیت موقعی براتون دردسر ساز میشه که مهاجم با سامانه شما به سایر سیستم ها حمله میکنه یا حتی ایمیل جعلی ارسال میکنه(Bruteforce و سایر گزینه ها رو هم درنظر بگیرید).

به نظر بنده ابتدا با فایروال سرورتون، برای حجم و سرعت ترافیک خروجی محدودیت اعمال کنید.
    همینطور PHP رو خودتون اجرا کنید نه اینکه اجازه بدید PHP خودش اجرا بشه: https://github.com/ircmaxell/PHPPHP/

پ.ن: به نظرم Docker راه حل بسیار سریع و کاربردی برای کنترل همه چیز در عین کارایی تمامی فانکشن ها برای تمامی زبان های برنامه نویسی هست که شما میتونید پیادش کنید روی سامانه تون: https://www.docker.com/
    ویرایش توسط JeyServer : November 2nd, 2016 در ساعت 03:17
    .:: جی سرور - ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و سرور های مجازی و اختصاصی ::.
    دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

2. تعداد تشکر ها ازJeyServer به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن lizard.tiny آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    234
    تشکر تشکر شده 
    960
    تشکر شده در
    478 پست

پیش فرض پاسخ : [ مهم ] من 3 قدم کاربردی برای توسعه وب ایران برداشتم شما حاظرین قدم بردارید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط JeyServer نمایش پست ها
    سلام!
    من هم تشکر میکنم بابت ارائه خدماتی که جاشون توی ایران واقعا خالیه و شما پیش قدم شدید.
    من یکمی با سامانه pastecode کار کردم، به نظر میرسه شما با ریست کردن فایل ها تونستید مشکل دیفیس شدن رو کنترل کنید اما چیزی که بهش توجه نکردید اینکه بسیاری از گزینه های کاربردی میتونه براتون دردسر ساز بشه،
    برای مثال من الان با همین شلی که دوستمون ذکر کرد (http://phpbin.ir/?id=717) به سرور http://pastecode.ir حمله کردم و حدود 30 ثانیه سرویستون رو داوون کردم (پوزش، صرفا تست بود!)
    این قابلیت موقعی براتون دردسر ساز میشه که مهاجم با سامانه شما به سایر سیستم ها حمله میکنه یا حتی ایمیل جعلی ارسال میکنه(Bruteforce و سایر گزینه ها رو هم درنظر بگیرید).

به نظر بنده ابتدا با فایروال سرورتون، برای حجم و سرعت ترافیک خروجی محدودیت اعمال کنید.
    همینطور PHP رو خودتون اجرا کنید نه اینکه اجازه بدید PHP خودش اجرا بشه: https://github.com/ircmaxell/PHPPHP/

پ.ن: به نظرم Docker راه حل بسیار سریع و کاربردی برای کنترل همه چیز در عین کارایی تمامی فانکشن ها برای تمامی زبان های برنامه نویسی هست که شما میتونید پیادش کنید روی سامانه تون: https://www.docker.com/
    درود

قبل از هر چیز تشکر از شما دوست عزیز

در خصوص شبکه حق باشماست, ترافیک رو محدود میکنم

در خصوص ایمیل راستش به ذهن خودم هم رسید اما نکته ای که هست اینه که شاید خیلی ها نیاز داشته باشند پروسه ارسال ایمیل و حتی ارسال Fake Mail رو روی کدهاشون تست کنند لذا از این مورد چشم پوشی میکنم البته تعداد ارسال ها لیمیت شده

در واقع ترجیح این هست که این سامانه در حد هاست های اشتراکی عمل کنه و محدودیتی بیش از اون در اجرای کد اعمال نشه

و قطعاً به مرور زمان و مشکلات احتمالی هم کمتر خواهد شد

البته قابلیت هایی برای این سامانه کدنویسی شده و بزودی اضاف میشه مثل امکان ایجاد دیتابیس, اجرای کدهای ASP و ...

امیدوارم دوستان دیگه هم در خصوص هر یک از این 3 سامانه نکته به ذهنشون میرسته مثل شما عنوان کنند و بنده رو در پیشبرد این 3 سامانه یاری کنند
    Contact Me >> Mobile : 09304443004 | Telegram ID : @miladworkshop | Email : info@miladworkshop.ir

عضو جدید CaeZer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    148
    تشکر شده در
    110 پست

سلام دوست عزیز

منی که سایت w3schools خیلی برام مهم هست و نمیتونم ازش استفاده کنم به دلیل زبان انگلیسی که داره ، قطعا از این طرح حمایت خواهم کرد .

در مورد سایت http://soal.me/ بهتر هست متن سوال مخفی بشه و فقط عنوان سوال نمایان باشه در سفحه اول ، هم اینکه تعداد سوالاتی در اولین دید بیشتر خواهد بود و هم اینکه پاسخ دهنده یا پاسخ گیرنده معذب نمیشن و در به در دنبال سوال خودشون نمیگردن ،

انشالله که موفق باشید .

6. تعداد تشکر ها از CaeZer به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    234
    تشکر تشکر شده 
    960
    تشکر شده در
    478 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CaeZer نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

منی که سایت w3schools خیلی برام مهم هست و نمیتونم ازش استفاده کنم به دلیل زبان انگلیسی که داره ، قطعا از این طرح حمایت خواهم کرد .

در مورد سایت http://soal.me/ بهتر هست متن سوال مخفی بشه و فقط عنوان سوال نمایان باشه در سفحه اول ، هم اینکه تعداد سوالاتی در اولین دید بیشتر خواهد بود و هم اینکه پاسخ دهنده یا پاسخ گیرنده معذب نمیشن و در به در دنبال سوال خودشون نمیگردن ،

انشالله که موفق باشید .
    درود

تشکر از شما

ترجمه سایت w3schools بزودی تموم میشه و بالا میاد

در خصوص نظرتون در مورد سایت soal هم تشکر میکنم, بله حق با شماست این مورد اعمال میشه, البته سعی میکنم برای حالت نمایش تنظیمات قرار بدم که خود کاربر هم بتون این مورد رو تنظیم کنه
    Contact Me >> Mobile : 09304443004 | Telegram ID : @miladworkshop | Email : info@miladworkshop.ir

عضو انجمن k-h آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    183
    تشکر تشکر شده 
    914
    تشکر شده در
    735 پست

درود
    سایت های خوبی هست بهتون خسته نباشید میگم برای این زحمت هایی که کشیدید .
    بله به نظرم فکر خوبیه که سایتو برای هدفی غیر از سود راه اندازی کردید.اگر مشکلی هم در هزینه های هاست داشتید میتونید روی ما حساب کنید و بهتون سرویس رایگان بدیم که این زحمت های شما از بین نره.
    با تشکر از شما
    کاکوهاست -کیفیت هدف ماست 07132319174/با 11 سال سابقه در زمینه هاستینگ
    فروش سرور مجازی از کشورهای هلند،انگلستان،لهستان،سوئد ،امارات ،ایران

9. تعداد تشکر ها از k-h به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    234
    تشکر تشکر شده 
    960
    تشکر شده در
    478 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط k-h نمایش پست ها
    درود
    سایت های خوبی هست بهتون خسته نباشید میگم برای این زحمت هایی که کشیدید .
    بله به نظرم فکر خوبیه که سایتو برای هدفی غیر از سود راه اندازی کردید.اگر مشکلی هم در هزینه های هاست داشتید میتونید روی ما حساب کنید و بهتون سرویس رایگان بدیم که این زحمت های شما از بین نره.
    با تشکر از شما
    درود

تشکر از حمایت شما

-------------------------------------------------------------

دوستان عزیز واسه سایت w3schools دامنه w3schools.proبه معنی مدرسه وب حرفه ای ( مدرسه گستره ی جهانی وب حرفه ای ) ثبت شد

در این خصوص هم اگه نظری دارید ممنون میشم مطرح کنید

عضو جدید eYounes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    20 پست

با سلام

حرکت قشنگ و زیبایی هست دوست عزیز [تشکر ویژه]
    ولی یه مشکل اساسی هست وقتی ما منابع به زبان انگلیسی داریم چرا موازی کاری ؟
    آیا این کار برای برنامه نویس ها هست؟ خوب یکی از الزامات برنامه نویسی حداقل درک زبان انگلیسی هست ! ما نگارش برنامه به زبان انگلیسی داریم.

برنامه نویسی که درک از زبان انگلیسی نداشته تا چه حد می تونه موفق باشه ؟

دوست عزیز از حرفا های بنده دلخور نشین بنده میگم اگر قدمی برداشته میشه صحیح و موازی کاری نباشه

باتشکر

12. تعداد تشکر ها ازeYounes به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    234
    تشکر تشکر شده 
    960
    تشکر شده در
    478 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eYounes نمایش پست ها
    با سلام

حرکت قشنگ و زیبایی هست دوست عزیز [تشکر ویژه]
    ولی یه مشکل اساسی هست وقتی ما منابع به زبان انگلیسی داریم چرا موازی کاری ؟
    آیا این کار برای برنامه نویس ها هست؟ خوب یکی از الزامات برنامه نویسی حداقل درک زبان انگلیسی هست ! ما نگارش برنامه به زبان انگلیسی داریم.

برنامه نویسی که درک از زبان انگلیسی نداشته تا چه حد می تونه موفق باشه ؟

دوست عزیز از حرفا های بنده دلخور نشین بنده میگم اگر قدمی برداشته میشه صحیح و موازی کاری نباشه

باتشکر
    درود

البته این صحبت شما صرفاً در خصوص سایت w3schools صدق میکنه و در خصوص سایت soal و pastecode نمیتونه درست باشه

اما در خصوص سایت w3schools هم این منطق که برنامه نویس باید از مرجع انگلیسی استفاده کنه صحیح نیست, چرا که برای فراگیر شدن لازم هست که مرجع فارسی وجود داشته باشه

این سایت یک سایت منبع و مرجع هست, همونطور که سایت ویکی پدیا برای هر زبان ترجمه شده

و خیلی ها هستند که زبان انگلیسیشون قوی نیست اما برنامه نویس موفقی هستند لذا قرار دادن زبان به عنوان یک اصل برای برنامه نویسی اصلاً درست نیست

اصولاً وقتی کسی برنامه زبانش ضعیف باشه و شروع کنه به برنامه نویسی همراه با اون زبان تخصصی رو هم یاد میگیره, یعنی ممکنه نتونه گرامر کنه اما در ضمینه تخصص خودش که برنامه نویسی هست لغات و دستورات رو درک میکنه که این مهم تر از یادگیری زبان هست

عضو جدید eYounes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lizard.tiny نمایش پست ها
    درود

البته این صحبت شما صرفاً در خصوص سایت w3schools صدق میکنه و در خصوص سایت soal و pastecode نمیتونه درست باشه

اما در خصوص سایت w3schools هم این منطق که برنامه نویس باید از مرجع انگلیسی استفاده کنه صحیح نیست, چرا که برای فراگیر شدن لازم هست که مرجع فارسی وجود داشته باشه

این سایت یک سایت منبع و مرجع هست, همونطور که سایت ویکی پدیا برای هر زبان ترجمه شده

و خیلی ها هستند که زبان انگلیسیشون قوی نیست اما برنامه نویس موفقی هستند لذا قرار دادن زبان به عنوان یک اصل برای برنامه نویسی اصلاً درست نیست

اصولاً وقتی کسی برنامه زبانش ضعیف باشه و شروع کنه به برنامه نویسی همراه با اون زبان تخصصی رو هم یاد میگیره, یعنی ممکنه نتونه گرامر کنه اما در ضمینه تخصص خودش که برنامه نویسی هست لغات و دستورات رو درک میکنه که این مهم تر از یادگیری زبان هست
    ببخشید دوست عزیز بنده قصد کم ارزش نشان دادن کار شما رو نداشتم!!!
    در سایتی مانند soal از کجا می خوایید جواب بدید ؟ از منابع انگلیسی زبان ؟ وقتی stackoverflow این کار رو به بهترین شکل ممکن داره انجام میده ؟
    برنامه نویسی یا اصلا هر شخصی وقتی مقاله ای، متنی انگلیسی نخونه با خواندن مقالات فارسی، انگلیسی رو تقویت کنه ؟
    ویکی پدیا برای همه اقشار جامعه هست یعنی جامعه خاصی در نظر نیست ! همه رو با هم قاطی نکنیم !
    بهرین کار برای پیشرفت انتقاد پذیر بودن هست دوست عزیز !!! نه اینکه متنی رو هایلایت کنیم !
    باز هم اگر بنده بی احترامی کرده باشم معذرت می خوام.

15. تعداد تشکر ها از eYounes به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    234
    تشکر تشکر شده 
    960
    تشکر شده در
    478 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eYounes نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز بنده قصد کم ارزش نشان دادن کار شما رو نداشتم!!!
    در سایتی مانند soal از کجا می خوایید جواب بدید ؟ از منابع انگلیسی زبان ؟ وقتی stackoverflow این کار رو به بهترین شکل ممکن داره انجام میده ؟
    برنامه نویسی یا اصلا هر شخصی وقتی مقاله ای، متنی انگلیسی نخونه با خواندن مقالات فارسی، انگلیسی رو تقویت کنه ؟
    ویکی پدیا برای همه اقشار جامعه هست یعنی جامعه خاصی در نظر نیست ! همه رو با هم قاطی نکنیم !
    بهرین کار برای پیشرفت انتقاد پذیر بودن هست دوست عزیز !!! نه اینکه متنی رو هایلایت کنیم !
    باز هم اگر بنده بی احترامی کرده باشم معذرت می خوام.
    درود

در سایت Soal برنامه نویسان ایرانی پاسخ خواهند داد, از علم و تجربه خودشون

تفاوت سایت soal و stackoverflow در این هست که افراد تازه کار و مبتدی براحتی سوالشون رو میپرسند و خیلی راحت میتونن منظورشون رو برسونند, از طرفی هم برنامه نویسان ایرانی مشتاق به پاسخگویی میشن چون :

با پاسخ دادن و رفع مشکل میتونند رزومه درخشانی برای خودشون بجا بزارن و این یکی از مهمترین اصولی هست که باعث میشه یک مشتری کارش رو به برنامه نویس بده, چون قبلاً رزومه تخصصی اون برنامه نویس رو در سایت soal دیده, این رزمونه بصورت زمانی و از روی تجربه این شخص مشخص میشه پس بنابر این مشتری ایرانی برنامه نویس ایرانی در مرحله اول نیاز به منابع ایرانی دارند

حالا اگه شما نظر متفاوتی با بنده دارید این اختلاف نظر بین بنده و شماست و از طرفی شما, شخصیت شما و نظر شما برای بنده محترم و با ارزش هست

هایلایت هم صزفاً عادت بنده هست که مطالب تاکیدی خودم رو به مخاطب برسونم امید وارم دلخور نشده باشید از هالایت های بنده

17. تعداد تشکر ها از lizard.tiny به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)