صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 1117181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 228

موضوع: یوگیگ

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : یوگیگ

نقل قول نوشته اصلی توسط api نمایش پست ها
    احتمالا ، شما از جمله کاربرانی بودید که با فروختن محصولات fake ، سر کاربران اینترنت را کلاه گذاشتید .
    بله ، مبلغی که متعلق به شما نیست و از طریق فروش فایل های fake به دست میاد به حساب شما واریز نمیشه ، بلکه به حساب پرداخت کننده شاکی بازگشت شده است .
    شما و امثال شما اگر خداترس بودید یا حلال و حرام میدانستید ، از طریق فروش فایل fake ، فی لت ر شکن ، فیلم های پ و ر ن و کلاه برداری ، امرار معاش نمیکردید .

خوشحال میشم در تاپیکی که ارتباطی با شما ندارد دخالت نکنید . تشکر
    شما از کی تا به حال قاضی شدین ؟ حکم صادر می کنید ؟

اگر محصول ما مشکل دار باشد قضاوت و رسیدگی به آن فقط از طریق مراجع قانونی هست نه شخص شما !

سرویسی که مشتری با تصمیم خودش تهیه کرده و مشخصات به صورت آنلاین تحویل آن شده چه اشکالی دارد ؟ و حالا اون سرویس به فرض مشکل دار باشد شما چه حقی دارید تسویه نکنید و پول را در حساب خودتون نگه میدارید ؟

حق عدم سرویس دهی فقط نزد شما محفوظ هست نه تسویه نکردن....

و یک سوال بسیار مهم

آیا تجارت شما هم قانونی هست ؟ کدام ارگان به درگاه واسط مجوز می دهد ؟

لطفا یک نگاه به تجارت به اصطلاح قانونی خودتون بیاندازید سپس در مورد تجارت دیگران اظحار نظر کنید.

2. تعداد تشکر ها ازnaghola به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSENT نمایش پست ها
    سلام
    این که تا الان ما چیزی اینجا ننوشتیم دلیل بر این نمیشه که شاکی یا شاکی تر نیستیم. فقط یه کم صبورتریم و امیدوار بودیم تا امروز خبری بشه. اما متاسفانه در اخرین ویدیویی که اقای صادق خانی در کانال منتشر کردن اب پاکی رو روی دست مشتری ها ریختن و فقط اعلام کردن که من باب خسارت چندماه خدمت هاست و سرور رایگان می دن.
    و اصلا بحث این که چرا این شرکت بک اپ گیری نکرده نیست که برخی دوستان می گن وظیفه مشتری بوده. اگر من عمدا خودم اطلاعاتم رو پاک می کردم الان حق با شما بود و گویا وظیفه ای نداشتید. اما شما مسائل امنیتی رو رعایت نکردید. اگر اون اقایی که فرمت کردن افکار خبیثانه تری در ذهن داشتند دیگه نمیشد ابروی رفته رو جمع کرد.
    برای من به شخصه با چندین تا وب سایت که همه رو به سرور مجازی شما منتقل کردم این نحوه جبران خسارت به هیچ دردی نمی خوره. روی سه تا از وب سایت های من حداقل ۱۵۰۰ تا کانتنت بوده و اگر میزان فعالیت ما در دو ماه اخیر رو می شد چک کنید می دیدید که سه نفر روزی ۱۰ ساعت مشغول بودند. حالا باید همه چیزو از اول شروع کنیم. از باز طراحی سایت ها گرفته تا گذاشتن محتوا و ....

شما به من به جای جبران خسارت سه ماه سرور رایگان دادید یعنی مثلا ۳۰۰ هزار تومان؟ من فقط سه برابر این رو الان باید به تایپیست بدم.

به هر حال اقایون مدیران یوگیگ این نحوه جبران اشتباه نیست. شما باید دونه دونه با مشتریان به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید و در تعامل با هم ببینید چطور میشه این خسارت رو جبران کرد.
    حتما این کار رو میکنیم .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط naghola نمایش پست ها

اگر محصول ما مشکل دار باشد قضاوت و رسیدگی به آن فقط از طریق مراجع قانونی هست نه شخص شما !

سرویسی که مشتری با تصمیم خودش تهیه کرده و مشخصات به صورت آنلاین تحویل آن شده چه اشکالی دارد ؟ و حالا اون سرویس به فرض مشکل دار باشد شما چه حقی دارید تسویه نکنید و پول را در حساب خودتون نگه میدارید ؟

و یک سوال بسیار مهم

لطفا یک نگاه به تجارت به اصطلاح قانونی خودتون بیاندازید سپس در مورد تجارت دیگران اظحار نظر کنید.
    دوست عزیز ، شما یا متوجه نیستی ، یا خودت رو زدی به متوجه نبودن .
    وقتی شما غیر مجاز کار میکنی ، مشتری های شما از ما شکایت میکنن و چون تخلف با حساب من انجام شده ، من باید پاسخگو باشم . شما مثل اینکه متوجه نیستی تو کدوم کشور زندگی میکنی !

5. تعداد تشکر ها ازapi به دلیل پست مفید

عضو جدید SirMoein آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    47 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط naghola نمایش پست ها

و یک سوال بسیار مهم

دوست عزیز
    تجارت درگاه واسط غیرقانونی نیست فقط یک تعداد از درگاها به دلیل همکاری با وبسایت های فروش ***** شکن ***** شده بودند یا تعدادی هم به دلیل کلاه برداری
    این دلیل نمیشه کل تجارت درگاه پرداخت مشکل داشته باشه!
    بنده از زمان افتتاح پارسی پی روزانه واریز داشتم و تسویه حساب مرتب و منظم بوده!
    ویرایش توسط SirMoein : July 18th, 2016 در ساعت 15:17
    TG:@SezarSupport
    اسکریپت پیشبینی فوتبال
    طراحی اسکریپت های پرایوت و سفارشی

7. تعداد تشکر ها از SirMoein به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    3 پست

حتما این کار رو میکنیم .

- - - Updated - - -

دوست عزیز ، شما یا متوجه نیستی ، یا خودت رو زدی به متوجه نبودن .
    وقتی شما غیر مجاز کار میکنی ، مشتری های شما از ما شکایت میکنن و چون تخلف با حساب من انجام شده ، من باید پاسخگو باشم . شما مثل اینکه متوجه نیستی تو کدوم کشور زندگی میکنی !
    عزیز شما با یک انسان آماتور که تازه وارد نت شده صحبت نمیکنید.

من 10 ساله در این حیطه کار می کنم و قبلا به این سری مشکلات مربوط به مشتری پاسخگو بودم !

این حرف اصلا درست نیست که می فرمایید مسئولیت کار من به عهده شماست و شما در آخر باید پاسخگو باشید !

هیچ درگاه واسطه ای این اقدامی که شما با من و سایر سایت های همکار انجام دادین رو نکرده در این چند سال !

به هر حال اون پولی که داخل حساب شما هست حق من هست و اگر مشکلی پیش بیاد که نیومده و دارید مغلطه میکنید به عهده من خواهد بود.

در پایان لازم هست ذکر کنم شما زمانی که حساب من رو داخل سایت مسدود کردید و به من حق تسویه ندادین درگاه سایت من فعال بود و کاربر پرداختش رو انجام میداد, اون زمان چرا درگاه رو غیر فعال نکردین ؟؟ و فقط حق تسویه رو از من گرفتین ؟

این مورد نشان از سوء نیت شما می باشد.

9. تعداد تشکر ها ازnaghola به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    9 پست

احتمالا ، شما از جمله کاربرانی بودید که با فروختن محصولات fake ، سر کاربران اینترنت را کلاه گذاشتید .
    بله ، مبلغی که متعلق به شما نیست و از طریق فروش فایل های fake به دست میاد به حساب شما واریز نمیشه ، بلکه به حساب پرداخت کننده شاکی بازگشت شده است .
    شما و امثال شما اگر خداترس بودید یا حلال و حرام میدانستید ، از طریق فروش فایل fake ، فی لت ر شکن ، فیلم های پ و ر ن و کلاه برداری ، امرار معاش نمیکردید .

- - - Updated - - -

به هر حال ما طبق وظیفه مون عمل میکنیم .
    در صورتی که مشکلی بود با ما در تماس باشید .
    دوست عزیز مردم رو چی فرض کردید ؟

شما پول به حساب شاکی بر میگردونی ؟ اصلا این شاکی کجاست وجود خارجی داره ؟

253 هزار پول منو الکی مسدود کردید

سوختن سرور کمه بدتر ازن ها سرت باید بیاد

عضو جدید SirMoein آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    47 پست

دوستان عزیز
    این تاپیک مربوط به مشکل به وجود اومده در رابطه با یوگیگ هست
    اگر سوالی در مورد پارسی پی هست میتونید با پشتیبانی در تماس باشید و مطلبی که ربطی به تاپیک نداره ایجاد نکنید!
    و دوستانی که میگن مشکل داشتن
    اگر واقعا مشکلی تو پارسی پی بود چرا فقط برای شماها بوده؟
    بنده خودم واریزی و تسویه هام به صورت منظم و دقیق بوده تا لحظه آخر!!!
    سابقه یوگیگ 4.5 سال هست و اقای خانی پور نیازی به خوردن پول حروم نداره!
    در جواب دوست عزیزی که توهین و بی احترامی کرده بودند و گفتند پسر 17 18 ساله باید بگم
    همین پسر 17 18 ساله 4 سال و نیم بیشتر وبمستر ها از سرویس های شرکتشون استفاده کردند
    شما پول تو جیبیتونو از باباتون بگیرید برید از امثال این پسر 17 18 ساله سرویس بخرید که سن باباتونو دارند و هیچ اسم و رسمی ندارند!!!
    درست نیست به دلیل یک مشکل سابقه طلایی 4 ساله یکنفر زیر سوال بره
    اگر واقعا حرفه ای بودید از سایتتون بک اپ تهیه میکردید
    سرویس دهنده مسئولیتی در قبال بک اپ گیری نداره!
    TG:@SezarSupport
    اسکریپت پیشبینی فوتبال
    طراحی اسکریپت های پرایوت و سفارشی

12. تعداد تشکر ها از SirMoein به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    62 پست

بنده تا حالا با این شرکت کار نکردم و سرویسی هم نداشتم فط نظر شخصی خودم میگم بنده به عنوان کاربری که 12 سال هست تو دنیا مجازی هست و سایت داره همیشه بکاب سایت هام که نزدیک به 16 گیگ هست رو دو سرور ftp نگه داری میکنم + یک نسخه هم تو سیستم شخصی خودم شما کاربران محترم بایستی از قبل همیشه به فکر گرفتن بکاب در جایی دیگر باشد که اگر مشکلاتی از قبیل هک شدن یا سوختن هارد اصلی سرور پیش اومد کاسه چه کنم چه کنم دست نگیرید قصد طرفداری از کسی ندارم دارم فقط نظر شخصی خودم بیان میکنم این اقای یو گیگ بنده خدا تقصیری نداره یکی به نامردی بهشون خنجر زده و این دلیل بر این نمیشه تمامی انگشتهای اتهام به سمت ایشان بره خوب بنده خدا چیکار کنه به نظر شما خودکشی کنه تا دل اونهایی که سرویس دارن خنک بشه کاری نمیشه کرد هر کسی میتونه از اول شروع کنه بسم الا ماهی هر وقت از اب بگیری تازه هست فقط کمر همت میخوا د یه یا علی گفتن و اینم باید تجربه بشه برای اونهایی که زخم خوردن همیشه هر هفته از سایتشون بکاپ بگیرن بنده 7سال پیش با یک شرکت کار میکردم که هارد سرورش سوخت ولی چون بکاب داشتم تو سیستمم دوباره تونستم ریکاوری کنم پس دوستان بجای فحش بدگویی ناسزا و چیزهای دیگه اگر واقعا در توانتون هست از اول شروع کنید اگر م نیست دیگه اینقدر نمک رو زخم نپاشید
    هیچ کسی دوست نداره مشتری هاش از دست بده چون منبع در امد براش و جناب یوگیگ هم موظف هستن بجای خسارت وارداومده سرویس های رایگان بدن به ازای روزهای باقیمانده کاربرانشون تا دیگه دینی در گردنشون نباشه روز خوش

14. تعداد تشکر ها ازmehdi741 به دلیل پست مفید

عضو جدید jackhaman آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    91
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    65 پست

- - - Updated - - -

به هر حال ما طبق وظیفه مون عمل میکنیم .
    در صورتی که مشکلی بود با ما در تماس باشید .
    خیر کلاه برداری انجام نشده .
    اکثر اکانت هایی که شما در پارسی پی بستید و حدود 3 میلیون تومان از پول ما رو بلاک کردید و ندادید نتیجه اش شد این .

من مطمئنم از محصولی که فروختم ؛ اما از شما بعید بود ؛
    وقتی 3 میلیون تومان را خوردید و یک اب هم روش و تسویه نکردید و من مجبور شدم برای تمدید سرور ها پول قرض کنم .....
    این شد نتیجه اش !!!!
    آهی که کشیده شد توسط این افرادی که پولشونو خوردید نتیجه اش شد این .
    .If you want to succeed you should strike out on new paths, rather than travel the worn paths of accepted succes

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    481
    تشکر تشکر شده 
    50
    تشکر شده در
    31 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SirMoein نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    اگر سوالی در مورد پارسی پی هست میتونید با پشتیبانی در تماس باشید و مطلبی که ربطی به تاپیک نداره ایجاد نکنید!
    در جواب دوست عزیزی که توهین و بی احترامی کرده بودند و گفتند پسر 17 18 ساله باید بگم
    همین پسر 17 18 ساله 4 سال و نیم بیشتر وبمستر ها از سرویس های شرکتشون استفاده کردند
    شما پول تو جیبیتونو از باباتون بگیرید برید از امثال این پسر 17 18 ساله سرویس بخرید که سن باباتونو دارند و هیچ اسم و رسمی ندارند!!!
    به تو چه ربطی داره کاسه داغ تر از آش شدی؟>
    چیکاره این ممکلت هستی؟ چچند میگیری برای اینو اون هم همین کاراو انجام بدی؟
    کمپانی سزار؟؟؟؟؟؟؟؟ کمپانی دو هزار هم نیستی دوست عزیز من به شما هیچ ربطی نداره که طرفداری میکنی

عضو جدید jackhaman آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    91
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    65 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SirMoein نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    سرویس دهنده مسئولیتی در قبال بک آپ گیری نداره ؛ درست .
    سرویس دهنده ای که نمیتونه از یه لپ تاپ و رمز سرور ها و پنل سرور ها مراقبت کنه چه فایده داره ؟ هان ؟
    تو کجا قوانین اومده اگر لپ تاپمو اقا گرگه اومد برد ؛ ب من ربطی نداره ؟
    پول میگرفتن چیکار کنن پس ؟!

شما هم زیادی خودتو گُنده نشون میدی .
    بزار خوده صادق بیاد جواب بده و به شمام ربطی نداره .
    .If you want to succeed you should strike out on new paths, rather than travel the worn paths of accepted succes

18. تعداد تشکر ها ازjackhaman به دلیل پست مفید

صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 1117181920212223 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)