نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما با ساخت ماژول WHMCS - OVH چیست ؟؟

رأی دهندگان
24. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ماژول WHMCS - OVH ایجاد شود و نیاز دارم

13 54.17%
  • ماژول WHMCS - OVH بهتر است ایجاد نشود

3 12.50%
  • رحمان بیخیال این طرح ها بشی بهتره

10 41.67%
  • خودت چطوری :D

12 50.00%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: ساخت ماژول whmcs ساب رسیلر برای سرورهای ovh

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

پیش فرض پاسخ : ساخت ماژول whmcs ساب رسیلر برای سرورهای ovh

این نه چیز جدید نه ایده جدید این کار 2 سال پیش که هیوگ سرور داشت با این دیتا سنتر کار میکرد این کار انجام داده بود و یه پنلنوشته بودن بار یخودشون که لوگنی میکردن به پنل دیتا سنتر هماهنگ بود و کلیه کارهای که توی پنل اصلی بود با توجه به مواردی که نیاز بود کاربر بهش دسترسی داشته باشه توی اون پنل گزاشته بودن
    سلام
    ممنون ابراهیم جان
    ممنون که اطلاع دادی
    پس ما می تونی از سامان هم کمک بگیریم
    این ماژول که همین وجود داره
    هزینه 69 یورو
    فکر نمیکنم صرف کنه باز نوشته بشه
    69 یورو یک چیزی حدود 138 هزار تومان یا بیشتر میشه
    ما اگر مطابق درخواست عمومی ایجاد کنیم بین قیمت 60 تا 80 هزار تومان ایجاد میکنیم بدون محدودیت زمانی
    ولی همینقدر که اطلاع دادید نمونه ای وجود دارد ممنون

موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

2. تعداد تشکر ها ازWarez-Host.IR به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن okey آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    174
    تشکر تشکر شده 
    530
    تشکر شده در
    403 پست

آقا یه پ.خ بهتون دادم جواب می دین ؟
    نصب و کانفینگ : WebSitepanel . DirectAdmin
    فروش ویژه سرور از : فرانسه . کانادا . آلمان
    ID : Bwspeeds

5. تعداد تشکر ها از okey به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Warez-Host.IR نمایش پست ها
    سلام
    مبین جان از روزی که به ما درخواست دادی من روش فکر کردم بعد از اینکه دیدیم میشه ساخت در مورد قیمت صحبت کردم با همکاران که دیدم واقعاً قیمت تمام شده برای یک نفر زیاد میشه
    گفتم بهتر هست که دیگران هم استفاده کنند تا قیمت تمام شده برای همکاران کاهش پیدا کنه و نیاز دیگر فروشندگان هم رفع بشه
    نمی دونستم که ناراحت میشی اگر ما چنین ماژولی را برای عموم آماده کنیم

موفق باشید

شما به من هزینه رو گفتین!!!! من گفته باشم زیاده؟؟؟؟ شما به من گفتین اصلا وقت این کار نداریم !!! با اینکه کلی ازتون خواهش کردم که ما نیاز داریم!!!!!

به هر حال من که دیگه به این ماژول نیاز ندارم!!!!

7. تعداد تشکر ها از faranetwork به دلیل پست مفید

عضو انجمن amirlord آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

نمی دونم چرا base64 که ما تنها روی یک نسخه کار کردیم جلو چشم همه کسانی که اعدعای دی کد کردن دارن را گرفته ؟؟
    در مورد سنگینی نیز درسته در ماژول w3esxi کدها را به یک سوم کاهش دادیم که سرعت ماژول حداقل 2 برابر شده (( هرچند که بحث این تاپیک اون ماژول نیست ))
    در مورد ماژول w3esxi هم به شما یک بار به شما برای همکاری پیام دادم و .. که جوابی ارسال نکردید
    به دو نفر دیگه از همکاران هم اطلاع برای همکاری دادم ولی پاسخی دریافت نکردم
    شاید بخاطر این که Loop کرده بودید ... :دی
    رحمان جان من پیامی دریافت نکردم متاسفانه . شاید اشتباه فرستادید . دوباره بفرستید دریغ نمی کنم عزیزم .

9. تعداد تشکر ها از amirlord به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

در حالت کلی جناب هوشیار اگر میخواین چنین ماژولی بنویسید اول خوب تحقیق کنید!
    یک مورد کوچیک رو بگم خدمتتون (قصد بحث کردن و وارد بحث شدن با هیچ آقایی رو ندارم و مخاطب بنده فقط آقای هوشیار هستن) که OVH چیزی به نام Reseller حالیش نمیشه! و وقتی یک کاربر با 40 تا سرور اختصاصی ، چند تا ابیوس دریافت کنه (که دریافت کردن ابیوس در ایران مثل نقل و نبات فراوون هستش!) به طور کلی پنل طرف رو میبنده و کلیه ی سرور های اختصاصی رو بن میکنه! (در این مورد چند جایی شنیدم از چند نفر یکیشون رضا فدای حسینی بود) پس کسی زیاد سمت فروش از این دیتا سنتر نمیره! (همینطور که میبینید الآن هم عده ای انگشت شمار هستن.... برعکس دیتا سنتر هایی مثل Private Layer که فقط پدر خانوم عموی من نزده تو کار فروش سرور از این دیتا سنتر!)
    پس بازار کاریتون رو هم ببینید... و ببینید اصلا ارزش داره یا نه

پی نوشت: نظر من این هست حتی میتونه بازار هاستینگ رو خراب کنه این ماژول !!! طرف 80 تومن میده فکر میکنه دیگه فروشنده ی سرور اختصاصی شد... در صورتی که فروش سرور اختصاصی با سرور مجازی زمین تا آسمون فرق داره.. خود شما اینو خوب میدونی که با بیش از چندین سال تجربه هنوز دست به فروش سرور اختصاصی به صورت پابلیک و حرفه ای نکردین!
    میاد سرور اختصاصی میفروشه بعد 4 روز میره.. (کاری که اخیرا یکی از فروشندگان سرورهای Myloc کردن!! ایشون مثل اینکه برنامه نویس بودن بعد یهو در عرض 1 هفته سرور مجازی فروش شدن بعد از 1 هفته سرور اختصاصی هم فروختن!!!!)
    به هر حال ، به همه ی جوانب کار نگاه کنید... فکر نمیکنم بازار خوبی داشته باشه این ماژول! البته اینم بگم به احتمال 80% یکی از مشتری های این ماژول شرکت ما هست... اما خوب من به صورت کلی گفتم همه ی جوانب رو..

11. تعداد تشکر ها ازm_dg_farari به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

سلام رحمان جان

ایده قدیمی هست! چیز جدیدی نیست! مخاطبین شما تعداد انگشت شماری هستند که بخوان پول بدند! این ماژول با قیمت بسیار پایین در حال حاضر در وب وجود داره و بنده استفاده کرده ام قبلا ! از طرفی وقتی خود ovh میشه تکنیکال یک سرور رو در اختیار کاربر گذاشت و هیچ هزینه ای هم نداره برای چه فروشنده هزینه ای اضافه برای ماژول بده! در نتیجه اقدام به برنامه نویسی و حتی فکر کردن در مورد این موضوع چیز میشه گفت بیهوده ای هست! فروشنده خیلی راحت میتونه پنل از خود ovh بده با تمامی امکانات . در این پنل فقط و فقط کاربر امور مالی را با فروشنده انجام میدهد و باقی امور برعهده خودش هست! دسترسی کامل به کلیه امکانات نیز هست.

موفق باشید.

13. تعداد تشکر ها از itjavani به دلیل پست مفید

عضو دائم rn4j1m1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    1,870
    تشکر شده در
    956 پست

سلام رحمان
    به نظرم اشتباه کردین که این رو پابلیک کردین
    چون این ماژول ارزشی برای عموم ملت نداره ، حتی برای خود آقای پارسیان
    به نظرم برای خود آقای پارسیان تنها جنبه تبلیغاتی داشت که وقتی پابلیک شد دیگه به دردشون نمیخوره به نظرم
    می خانه اگر ساقی صاحب نظری داشت
    می خواری و مستی ره و رسم دیگری داشت

15. تعداد تشکر ها ازrn4j1m1 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rn4j1m1 نمایش پست ها
    سلام رحمان
    به نظرم اشتباه کردین که این رو پابلیک کردین
    چون این ماژول ارزشی برای عموم ملت نداره ، حتی برای خود آقای پارسیان
    به نظرم برای خود آقای پارسیان تنها جنبه تبلیغاتی داشت که وقتی پابلیک شد دیگه به دردشون نمیخوره به نظرم
    دقیقا .!!!! زدن تو برجک ما!!!!

عضو انجمن redhat10 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    291
    تشکر تشکر شده 
    769
    تشکر شده در
    586 پست

میبخشید
    خارج از موضوع پست زدم

چرا ماژول مشابه ای برای whmcs نمیکنید
    نیاز به چنین ماژولی داریم
    یعنی یک ماژول ریسیلری برای اتصال یک whmcs به یک whmcs دیگه
    هزینه طراحی چنین ماژولی رو اگر لطفا کنید ممنون میشم
    با پوزش بابت پست خارج از موضوع تاپیک
    shidserver.com
    @shidserver

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

آقا یه پ.خ بهتون دادم جواب می دین ؟

سلام
    پاسخ داده شد

شما به من هزینه رو گفتین!!!! من گفته باشم زیاده؟؟؟؟ شما به من گفتین اصلا وقت این کار نداریم !!! با اینکه کلی ازتون خواهش کردم که ما نیاز داریم!!!!!

به هر حال من که دیگه به این ماژول نیاز ندارم!!!!
    سلام
    درسته مبین جان من هزینه را به شما اعلام نکردم
    و تنها گفتم که باید بررسی کنیم امکان ساخت هست یا خیر
    ما اگر ماژولی آماده کنیم سعی میکنیم حالت عمومی داشته باشد که دیگر همکاران و کاربران نیز بتوانند استفاده کنند
    تنها یک مورد اختصاصی برای یکی از همشهریان (( مشهد )) انجام دادیم با مبلغ 500 هزار تومان که اون هم آخر کار بعد از تحول سرویس سر قیمت به مشکل برخورد کردم
    به همین دلیل سعی میکنیم اگر برنامه ای آماده کردیم با قیمت مناسب در اختیار عموم قرار دهیم

شاید بخاطر این که Loop کرده بودید ... :دی
    رحمان جان من پیامی دریافت نکردم متاسفانه . شاید اشتباه فرستادید . دوباره بفرستید دریغ نمی کنم عزیزم
    جی تالک اگر دارید برای من ارسال کنید
    ممنون

در حالت کلی جناب هوشیار اگر میخواین چنین ماژولی بنویسید اول خوب تحقیق کنید!
    یک مورد کوچیک رو بگم خدمتتون (قصد بحث کردن و وارد بحث شدن با هیچ آقایی رو ندارم و مخاطب بنده فقط آقای هوشیار هستن) که OVH چیزی به نام Reseller حالیش نمیشه! و وقتی یک کاربر با 40 تا سرور اختصاصی ، چند تا ابیوس دریافت کنه (که دریافت کردن ابیوس در ایران مثل نقل و نبات فراوون هستش!) به طور کلی پنل طرف رو میبنده و کلیه ی سرور های اختصاصی رو بن میکنه! (در این مورد چند جایی شنیدم از چند نفر یکیشون رضا فدای حسینی بود) پس کسی زیاد سمت فروش از این دیتا سنتر نمیره! (همینطور که میبینید الآن هم عده ای انگشت شمار هستن.... برعکس دیتا سنتر هایی مثل Private Layer که فقط پدر خانوم عموی من نزده تو کار فروش سرور از این دیتا سنتر!)
    پس بازار کاریتون رو هم ببینید... و ببینید اصلا ارزش داره یا نه
    سلام
    درسته ما قبل از اینکه هر پروژه یا برنامه ای را آغاز کنیم اول نیاز عمومی را می سنجیم , اگر متناسب با نیاز همکاران و ... بود بعد اقدام به ساخت میکنیم
    به دلیل اینکه این روزها کاربران زیادی به سمت این دیتاسنتر در حال حرکت هستن (( به دلیل قیمت کم سرورهای اختصاصی )) و انجمن پر شده از آفرهای سرورهای اختصاصی و مجازی این دیتاسنتر این تاپیک ایجاد شد
    پی نوشت: نظر من این هست حتی میتونه بازار هاستینگ رو خراب کنه این ماژول !!! طرف 80 تومن میده فکر میکنه دیگه فروشنده ی سرور اختصاصی شد... در صورتی که فروش سرور اختصاصی با سرور مجازی زمین تا آسمون فرق داره.. خود شما اینو خوب میدونی که با بیش از چندین سال تجربه هنوز دست به فروش سرور اختصاصی به صورت پابلیک و حرفه ای نکردین!
    میاد سرور اختصاصی میفروشه بعد 4 روز میره.. (کاری که اخیرا یکی از فروشندگان سرورهای Myloc کردن!! ایشون مثل اینکه برنامه نویس بودن بعد یهو در عرض 1 هفته سرور مجازی فروش شدن بعد از 1 هفته سرور اختصاصی هم فروختن!!!!)
    به هر حال ، به همه ی جوانب کار نگاه کنید... فکر نمیکنم بازار خوبی داشته باشه این ماژول! البته اینم بگم به احتمال 80% یکی از مشتری های این ماژول شرکت ما هست... اما خوب من به صورت کلی گفتم همه ی جوانب رو..
    اگر یک طرحی حتی سود آور برای ما قرار باشه بازار هاستینگ ایران را خراب کنه و در آینده برای کاربران ایرانی مشکل ایجاد کنه , 100% حتی اگر پروژه رو به اتمام باشد ارائه نخواهیم کرد
    در مورد همکارانی که اقدام به فروش سرور اختصاصی می کنند نظری ندارم ولی خود ما به خاطر این که ارز در این مملکت ثبات درستی نداره و کاربران ایرانی در بیشتر مواقع توقع پشتیبانی های خاص دارند به صورت عمومی سرور اختصاصی ارائه نمی کنیم
    بحث فروش سرور اختصاصی با سرور مجازی جداست
    شاید از نظر ارائه پشتیبانی و ... فروشنده کمتر درگیر باشد اما ارتباط مناسب با دیتاسنتر , تهیه ارز با قیمت مناسب و ... باید ملاک کاری قرار گرفته شود که به نظر من برای وارزهاست در حال حاضر خوب نیست اقدام به فروش سرور اختصاصی کند
    همانطور که در یک سال گذشته تنها روی بحث سرورهای مجازی تمرکز داشتیم امسال هم روی بحث هاست اشتراکی تمرکز میکنیم و از سال بعد به صورت تخصص روی فروش سروراختصاصی کار می کنیم
    اگر بتونیم تو یک مقوله به آرمان های خودمون برسیم بهتر از این هست که در چند دسته به صورت پراکنده کار کنیم

سلام رحمان جان

ایده قدیمی هست! چیز جدیدی نیست! مخاطبین شما تعداد انگشت شماری هستند که بخوان پول بدند! این ماژول با قیمت بسیار پایین در حال حاضر در وب وجود داره و بنده استفاده کرده ام قبلا ! از طرفی وقتی خود ovh میشه تکنیکال یک سرور رو در اختیار کاربر گذاشت و هیچ هزینه ای هم نداره برای چه فروشنده هزینه ای اضافه برای ماژول بده! در نتیجه اقدام به برنامه نویسی و حتی فکر کردن در مورد این موضوع چیز میشه گفت بیهوده ای هست! فروشنده خیلی راحت میتونه پنل از خود ovh بده با تمامی امکانات . در این پنل فقط و فقط کاربر امور مالی را با فروشنده انجام میدهد و باقی امور برعهده خودش هست! دسترسی کامل به کلیه امکانات نیز هست.

موفق باشید.
    سلام مهران جان
    درسته بعضی از دیتاسنتر ها امکان ارائه ساب پنل دارند اما به هر دلیلی بعضی از همکاران این پنل ها را به کاربران ارائه نمی کنند
    ما با ایجاد چنین ماژول هایی قصد دارید که کاربران راحت تر با یک بار لوگین بتوانند به امکانان مربوطه دسترسی داشته باشند نه اینکه در چند صفحه مختلف لوگین کنند
    با این نمونه ماژول ها با یک بار لوگین کردن در whmcs می توانند از تمام امکانات استفاده کنند

چرا ماژول مشابه ای برای whmcs نمیکنید
    نیاز به چنین ماژولی داریم
    یعنی یک ماژول ریسیلری برای اتصال یک whmcs به یک whmcs دیگه
    هزینه طراحی چنین ماژولی رو اگر لطفا کنید ممنون میشم
    با پوزش بابت پست خارج از موضوع تاپیک
    اگر بیشتر توضیح ارائه کنید که چه موردی مد نظر دارید یا قصد انجام چه کاری را دارید شاید امکان پذیر باشد

در نهایت با توضیحات دوستان و همکاران ساخت این ماژول منتفی هست
    اگر کسی طرح یا ایده جدید برای استفاده عمومی داشت , خوشحال میشم ارائه کنه
    موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

19. تعداد تشکر ها از Warez-Host.IR به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)