صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: بازدهي و برخورد عجيب مدير ايميل بانكينگ

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

پیش فرض پاسخ : بازدهي و برخورد عجيب مدير ايميل بانكينگ

سلام
    ببخشید دخالت میکنم اما کاملا دوستانه میپرسم

درضمن در شاپ کیپر بیشتر بحث روی تعداد کاربران من بود که باور نمیکنند
    آیا واقعا اینکه کسی بخواهد تعداد کاربران یا میزان در آمد شما را قبول بکند مهم است؟
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

2. # ADS

عضو انجمن mahdiazarnia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    1,056
    تشکر شده در
    740 پست

جسارت من رو می بخشید ، به نظر میاد همون اول خیلی محترمانه جواب شما رو دادند
    با اینحال شما کامل قرار ندارید ، تیکت ها رو
    درضمن مدیر ایمیل بانکی اشتباه کردند که اسم آوردند داخل تیکت ولی طبق اطلاعی که من دارم ، تیکت حریم خصوصی هست بین مشتری و فروشنده و شما الان اون رو عمومی کردید
    مسئله ذیگه سارینا و جناب بازرگان شما همکار هستید مشکلات رو باید طور دیگه ای حل کنید ، بگذارید مشکل این بنده خدا با ایمیل بانکینگ به خوبی و خوشی حل بشه
    ویرایش توسط mahdiazarnia : November 16th, 2014 در ساعت 01:28
    ..:: ServerMan , Department of Information Technology - Server Management ::..
    خریدار ارزهای دیجیتال ( بیتکوین ، بیتکوین کش ، اتریوم ) :
    https://t.me/archicom

4. تعداد تشکر ها ازmahdiazarnia به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    22 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دخالت میکنم اما کاملا دوستانه میپرسم

آیا واقعا اینکه کسی بخواهد تعداد کاربران یا میزان در آمد شما را قبول بکند مهم است؟

خیر مهم نیست ولی از یک سمت به این موضوع نگاه کنید میشه فهمید که این آقایان با رد تعداد کاربران فقط به دنبال منافع خودشان هستند
    مثلا گفتند که این تعداد درست نیست و شما دروغگو و کلاهبردار هستید
    با این تفاسیر میشه نتیجه گرفت که راحت با رد آمار بنده صرفا در پیشبرد اهداف خود گام برمیدارند و شرکت ما را یک شرکت دروغگو ومتقلب جلوه میکنند
    هرچند که به گفته دوست عزیزم مهندس صالحی مدیر شرکت آریانقش ایمان دارم
    ایشون فرمودند چاه کن همیشه ته چاه است،میدونی چرا؟ چون لیاقتش همون ته چاه است
    بنده نمیگم آخر علم ایمیل مارکتینگم و خدایی دوستان زیادی از همین انجمن وب هاستینگ تالک بارها نسبت به بنده لطف داشتند و راهنمایی کردند ولی خب ناراحت میشم و قلبم درد میگیره که در جامعه ما به جای کسب دانش و درست کار کردن تیشه به ریشه دیگران میزنند
    دوست عزیز خیلی راحت با یه جمله دیگران رو میشه زیر سوال برد و تا بیای ثابت کنی که همه کذب بوده آبرویی برات نمونده
    بنده هیچوقت اسم کسی رو نیاوردم ولی راهبر شاپ کیپر متاسفانه عین بچه ها با حرف دیگران همسو میشه
    من نمیدونم چه چیزی نصیب این آقا میشه ولی به خدا اگر کسی یک ذره از خدا و قیامت میترسیدن چنین همسویی نمیکردن
    بنده بیش از 4 سال هست که در مورد ایمیل مارکتینگ واقعا شبانه روز زحمت میکشم،شب ها تا ساعت 4 بیدارم و صبح ساعت 7 مجدد شروع به کار میکنم
    سایت های خارجی،منابع خارجی،جستجوی آخرین متد و کانفیگ ها و تغییرات گوگل و یاهو همه از صبح تاشب به دنبالم هستند
    با دیتاسنترهای مختلف چونه زدن،و خیلی چیزای دیگه
    بعد یه نفر پیدا میشه و هیچ دانشی نداره و حتی دستورات ساده لینوکس رو نمیدونه و حتی چیزی از شرایط ایمیل مارکتینگ نمیدونه و متاسفانه میاد و اظهار نظر میکنه و دیگران رو به هزاران تهمت و دروغ بخواد از سر راه برداره
    دوست عزیز شخصی میاد یه vps معمولی میگیره و بعدم کلی ارسال اسپم و بعد ادعای استادی میکنه
    میاد و راحت اسم میاره و از خدا نمیترسه و راجعبه دیگران حرف میزنه
    به خدا بنده مشتری دارم که بش از 3 ساله بامن کار میکنه و باعث افتخارم هست
    مشتری هم داشتم که گفته راضی نیستم و هزار دلیل بی جهت آورده و بعد از بررسی فهمیدم بی جهت بهانه آورده ولی با همه این اوضاع مبلغ رو عودت دادم
    خب هیچکس نمیتونه بگه صددرصد سرویس عالی داره حتی میل چیمپ
    بنده درحال حاضر ارزانترین سرویس ها را ارئه میدم و بارها به درخواست کاربرام پنلشون رو سایت به سایت انتقال دادم تا به رضایت کامل برسند چون درخواست داشتند
    ما هم مشتری راضی و هم ناراضی داریم صادقانه میگم
    خیلی هاشون دلیل نارضایتی رو تماس های تلفنی میدونند
    انصافا خود شما قضاوت کنید باتوجه به حجم بالای کاربران و مشاوره متقاضیان جدید آیا پاسخگویی آنی تلفنی من و دو نفر از همکاران در طی 24 ساعت(البته بعضی از کاربران توقع دارن) جوابگو هست؟
    در صورتی که ما پاسخگویی تیکت دارم و دو تا اپراتور به صورت 12 به 12 ساعت پاسخگو هستند
    مثلا یکی با لحن بدی گلایه میکرد که شب ساعت 11 تماس گرفتم جواب ندادی،خب عزیز ما تمام سعی خودمون را برای پشتیبانی بیشتر به کار بستیم ولی واقعا توقع زیاد از حد بعضی ها باعث میشه که برن سراغ امثال عبدالملکی و به قول ایشون ناله کنند

همین خود عبدالملکی 3 ماه از ما سرور داشت،به جان تک فرزندم اگر یکبار زنگ میزد جواب نمیدادم بلافاصله پیامک میزدو کلی حرف نامربوط تحویل میداد
    خود بنده 3 تا خط برای پاسخگویی دارم به نظر شما وقتی بایکی از خط هام حرف میزنم میشه دیگری رو همزمان پاسخ مناسب داد؟

بنده نمیگم 100 درصد عالی پشتیبانی کردیم ولی به خدا قسم 200 درصد بیشتر از توانمان من و همکاران مایه گذاشتیم
    متاسفانه در مورد ایمیل مارکتینگ ما محدودیت متخصص پشتیبانی داریم،ولی ما در زمینه پیامک هیچ مشکلی نداریم چراکه منشی شرکت هم میتونه پشتیبانی بده ولی ایمیل مارکتینگ چیزی نیست که همه کار کنان شرکت مسلط به این امر باشند

به جان بچه ام ماه گذشته شمال بودم و به قولا رفته بودیم تفریح با خانواده بعد از 3 سال،به خدا با سیم کارت و لپ تاپ کانکت میشدم و انجام وظیفه میکردم

بنده و همکاران چیزی کم نگذاشتیم و قضاوت امر با دیگران و خدای خودشان

ولی متاسفانه الان بحث بحثه آبروی ماست
    چراکه ناجوانمردانه برای جذب مشتری چوب حراج به آبروی مردم میزنند

اینها آمار بنده رو چماقی کرده اند برای خراب کردن من و شرکتم
    به هرحال ببخشید اگر طولانی سخن گفتم
    ویرایش توسط sms118 : November 16th, 2014 در ساعت 01:40
    ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است
    ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ
    ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !

عضو انجمن Netfollower آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    1,673
    تشکر شده در
    812 پست

ببینید یک صحبتی میکنم واضح شه براتون

جز خودتون هیچکی از بحث هاتون سر درنمیاره. هیچکسم اعوذبالله خدا نیست خوب و بد بشناسه

اینقدرم هستن کاربرایی که بی دلیل یا بخوان واسه تهدید ابروی جایی رو ببرن تاپیک بزنن که بازم به این حرفا اعتماد نیس

تنها صحبت بر اساس پایه و مدرک ملاک است

پیشنهاد میکنم این بحثو تموم کنید فقط دارید همدیگه رو خراب میکنید

پی نوشت:

برای من جالب بود مدیریتی سایت ایمیل بانکینگ علی رغم صحبت هایی که بر علیهشون شد خیلی محترمانه جواب دادن
    و حتی حاضرن هزینه عودت بدن ! استارتر عزیز اول سعی کنید مشکل رو حل کنید بعد بحثو پبلیک کنید
    اگه 1 درصد اشتباه کرده باشید جواب خدارا چه میدهید؟

7. تعداد تشکر ها ازNetfollower به دلیل پست مفید

عضو انجمن sssoheil آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    241
    تشکر تشکر شده 
    1,201
    تشکر شده در
    806 پست

سلام

قصد جسارت ندارم ولی به نظر بنده ابتدا کار استارتر صحیح نبوده که تیکت ها را طبق فرمایش جناب mahdiazarnia عمومی کرده.ضمن اینکه به سلیقه خودشان تیکت ها را پیوست کرده.به نظر بنده اینجا جرمی صورت نگرفته که همچین تاپیک تهاجمی باز کرده اید و بین چند همکار را نیز بهم زدید.جناب عبدالملکی خودشون دارن به شما میگن 3 روز باقی مانده را یا دسترسی میدهند یا تسویه میکنند!
    در مورد نحوه پاسخ گویی به ابیوز هم هر همکاری یک سیاستی دارد و فکر نمیکنم این موضوع به کسی ارتباط داشته باشد.یکی با تغییر دامنه مشکل را حل میکند یکی با تغییر ای پی و دیگری با مسدود کردن سرور و یکی هم ممکنه با ترفند دیگه یا اصلا به قول ایشون با تعامل با دیتا سنتر.
    بهتر است به جای برخورد های تهاجمی و شکایت و توهین و تحقیر همدیگه دوستانه تر مشکلات را حل کنید.به امید رفتارهای حرفه ای تر...
    ویرایش توسط sssoheil : November 16th, 2014 در ساعت 02:21
    شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات تیناب(سکویا سرور) شماره ثبت:44188
    موبایل:09163066823 و 09386398967 ----- Telegram:@sekoyaserver
    مدیریت:علیرضا فقیه

9. تعداد تشکر ها ازsssoheil به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    22 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ! Omid StaR ! نمایش پست ها
    ببینید یک صحبتی میکنم واضح شه براتون

جز خودتون هیچکی از بحث هاتون سر درنمیاره. هیچکسم اعوذبالله خدا نیست خوب و بد بشناسه

اینقدرم هستن کاربرایی که بی دلیل یا بخوان واسه تهدید ابروی جایی رو ببرن تاپیک بزنن که بازم به این حرفا اعتماد نیس

تنها صحبت بر اساس پایه و مدرک ملاک است

پیشنهاد میکنم این بحثو تموم کنید فقط دارید همدیگه رو خراب میکنید

پی نوشت:

برای من جالب بود مدیریتی سایت ایمیل بانکینگ علی رغم صحبت هایی که بر علیهشون شد خیلی محترمانه جواب دادن
    و حتی حاضرن هزینه عودت بدن ! استارتر عزیز اول سعی کنید مشکل رو حل کنید بعد بحثو پبلیک کنید
    اگه 1 درصد اشتباه کرده باشید جواب خدارا چه میدهید؟
    با سلام
    بنده خیلی خوشحالم که این انجمن کاربران فهیمی چون شما و دیگر دوستان را دارد
    ببخشید اگر توی انجمن به قول شما تهاجمی عمل کردم
    متاسفانه کاربران شاپ کیپر با حرفاشون اعصابمو بهم ریخته بودن
    دوستان عزیز و همه بزرگواران بنده از تمامی شما عذرخواهی میکنم اگر لهن تندی داشتم و یا اینکه خدایی نکرده با حرفام باعث جسارت به انجمن شدم
    بنده بحث رو تموم میکنم
    باسپاس
    ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است
    ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ
    ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !

11. تعداد تشکر ها از sms118 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    11 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط softestan نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنده همونطور كه قبلا اينجا تاپيك زدم به دنبال يه پنل ارسال ايميل گروهي بودم و ايميل بانكينگ رو انتخاب كردم.

براي پنل 15 روزه روزي 7500 ايميل اقدام به خريد كرديم
    كارمون هم ارسال ايميل در مورد يك همايش علمي به اساتيد و دانشجويان ...

دو سه روز هست كه پنل باز نميشه ! ايميل زديم به مدير ايميل بانكينگ آقاي عبدالملكي و جواب ايشون :

حالا باز خدا رو شكر كار ما ايميل هاي تبليغاتي و تفريحي و عكس و ... نبود !!!

بعد اينجا جالبه كه دو سه روزه سرويس ما رو مسدود كردن به خودشون زحمت نميدن كه اطلاع بدن
    ميان ميگن چون ما بهتر از بقيه هستيم و ......! خيلي جالبه !

بعد ما گفتيم خب وقت كشي نكنيد جناب
    زودتر پنل ما رو آماده كنيد تا اين دو سه روزي كه ميگيد رو بتونيم استفاده كنيم !

جواب خيلي جالب ايشون رو در زير مشاهده كنيد :

جناب آقاي عبدالملكي اون 3 روز رو هم نگه دار واسه خودت !
    من حقوق خوندم
    بخوام كسي رو اذيت كنم ميدونم راه چيه چاه چيه!
    شما خيلي عالي و پروفشنال ... سارينا و حافظ بازرگان كلاهبردار !!!

بخاطر همين متن ميتونن اين شركت ها به جرم افترا از شما شكايت كنند جناب ! مدركشم كه هست!
    پس شما درست صحبت كنيد !
    ( سرويس دهنده با وجدان !!! )
    الان شما با وجدان هستي ديگه ؟! كه سه روز هست پنل رو مسدود كردي اطلاع هم نميدي تا روزها بسوزه ؟!!!

بازدهي ايميل بانكينگ:

خيلي دوست داشتم پنل بنده رو مسدود نميكردن عكس از پنل واسه دوستان قرار ميدادم !

حدود 80-70 هزار ايميل ارسال كرديم
    ايميل ها كاملا فعال ( اساتيد دانشگاه هاي كشور )

اول اينكه ايميل ها اصلا اينباكس نميرفت ... همه اسپم ميشد ...

( ايميل خودم رو در همه ايميل ها قرار ميدادم )

باز شدن ايميل ها هم ديگه خودتون بهتر ميدونيد وقتي ايميل اسپم بشه چه جوريه ...

تا دو - سه روز قبل كه پنل باز بود و مسدود نبود و ميديدم از اين 80-70 هزار ايميل ارسالي
    فقط 2000 تا 2500 نفر ايميل شون رو باز كرده بودن و فقط و فقط 200-300 تا روي لينك كليك كرده بودند !!!

كلا بنده بازدهي پنل خودم رو اعلام كردم و فكر ميكنم مختار و آزاد هستم بيام بازدهي رو بگم
    چون پول دادم و هزينه كردم !

ايشون به عنوان اشانتيون يه برنامه جمع آوري ايميل هم به بنده دادن كه خودم اونو قبلا داشتم ...

فقط دوستان حواسشون باشه خواستن با ايميل بانكينگ كار كنن ممكنه بعد از 7-8 روز بيان پنل رو مسدود كنن بگن
    واسه شما ابيوز اومده !!!

موفق باشيد و سربلند ....

سلام

اگر این لیست ایمیل 70 هزار تایی شما کاربرای خودتون نباشن و خریداری کرده باشید نباید انتظار داشته باشید که اینباکس ارسال بشن

اگر تو پنل نشون داده که 2000 تا 2500 نفر ایمیل رو باز کردن آمار خوبی هستش! چون این آمار زمانی ثبت میشه که گیرنده ایمیل روی show image یا لینک ها , کلیک کنه یعنی ایمیل های باز شده شما چند برابر این آمار هستش.خودتون هم میگین که عکسی داخل ایمیل ارسالی نداشتین بخاطر همین تعداد خیلی کمی روی show image کلیک کردن.این2500 نفر هم احتمالا اینباکس بوده که آمارشون ثبت شده چون تو بعضی سرویس دهنده های ایمیل مث گوگل, اگر ایمیل ارسالی اینباکس بره نیازی به show image نیست بعد باز شدن ایمیل آمارش داخل پنل ثبت میشه.

13. تعداد تشکر ها از avacks به دلیل پست مفید

عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

استارتر محترم، بهتر نیست متن تیکت‌ها رو کامل قرار بدید؟!

15. تعداد تشکر ها از hamid.soltani92 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)