صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 , از مجموع 11

موضوع: کمک در سبز شدن افزونه سئو Yoast برای سایت فیلم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    43
    تشکر شده در
    36 پست

پیش فرض پاسخ : کمک در سبز شدن افزونه سئو Yoast برای سایت فیلم

نقل قول نوشته اصلی توسط ColdWorld نمایش پست ها
    با سلام شب خوش
    دوستان یک راست میرم سر اصل مطلب.ببینید بنده برای سایت فیلم و سریال با سبر شدن این افزونه مشکل دارم جوری که فقط چراغ سئوی هر پست رو فقط می تونم نارنجی بکنم.
    تنظیمات هم کامل انجام دادم (منظور تنظیمات افزونست).ببینید شما یه پست فیلم رو در نظر بگیرید.مثلاً فیلم Troy 2004 رو در نظر بگیرید.توی عنوان وردپرس وارد کردم "دانلود فیلم Troy 200
    بعد خلاصه داستان رو وارد کردم و از تگ H2 هم در این نوشته استفاده کردم چراغ Readability نارنجی شد.در پر کردن این افزونه گزینه Seo Tile رو به شکل "Troy 2004 - دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم" واردش گردم.پیوند یکتا هم به این صورته site.com/دانلود-فیلم-troy-2004. نامک این افزونه هم "دانلود-فیلم-troy-2004" میباشد.توی توضیحات متا هم دوباره خلاصه داستان + "دانلود-فیلم-troy-2004"
    اضافه کردم و این سه گزینه کامل سبز شد گزینه Focus Keyword رو هم دانلود-فیلم-troy-2004 وارد کردم .اما طبق عکس زیر که زمیمه کردم تمامی مطالبم چراغش نارنجی هست و طبق عکس زیر 5 گزینه سبز و 3 گزینه نارنجی و 3 گزینه قرمز وجود داره.البته بعضی ها رو در سایت فیلم نمیشه اضافه کرد مثلاً Focus Keyword رو.حالا خواهشی که دارم از دوستان عزیز اینه که در این زمینه به بنده راهنمایی کنن
    که به چه شکل و به صورت صحیح و اصولی و درست این افزونه رو پر کنم.تا حالا اروری هم نداشتم در وبمستر تولز و ایندکس ها هم وضعیت خوبی داشتن.در صورت نیاز هم دسترسی ایجاد می کنم تا دوستان
    بتونن راحتر کمک کنن.
    تشکر از همگی

فایل پیوست 32270

با سلام

عنوان نوشته در سبز شدن seo خیلی تاثیر داره . کلمه کلیدی که تعیین کردید رو حتما باید در عنوان استفاده کنید و حتما هم اول عنوان باشه یعنی قبل از اون هیچ کلمه دیگه ای تو عنوان نوشته نشده باشه. همچنین عنوان باید کوتاه باشه . موارد دیگه که باید رعایت کنین:

اولین پاراگراف نوشته باید کلمه کلیدی استفاده شده باشه . بهتره اولین پاراگراف با تگ h1 شروع بشه .
    بعدی ها می تونه h1 یا h2 باشه . تو عنوان یکی از این پاراگراف ها هم باید کلمه کلیدی استفاده بشه.
    متن نوشته بیشتر از 300 کلمه باشه.

اصلی ها اینها بودن و موارد دیگه که اگه سبز نشده باشه براتون اون موارد نمایش داده می شه .

2. تعداد تشکر ها از kandohost.com به دلیل پست مفید

3. # ADS

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)