صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: مشورت مهم با همه دوستان ! انتخاب هاستینگ با کیفیت عالی ؟

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

پیش فرض پاسخ : مشورت مهم با همه دوستان ! انتخاب هاستینگ با کیفیت عالی ؟

از ما سرویس نگرفتید.
    این رو گفتم چون بارها در تایپیک هاتون ثبت افر انجام دادیم ولی سرویسی از ما تهیه نکردید.

2. # ADS

عضو انجمن farmanrava آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط irangroup110 نمایش پست ها
    سلام
    تو ایران فقط یک هاستینگ هست که قدرت لازم و تخصص کامل داره اون هم hostdl.com هست
    اگر میخوای فکرت راحت باشه حداقل ماهی 40 هزار تومان باید هزینه کنید
    درسته که hostdl خوب هستش ولی تنها هاستینگی نیست که تخصص و قدرت لازم رو داره برادر !
    ما و بسیاری از همکاران دیگه در همین انجمن شب تا صبح داریم زحمت میکشیم و چیزی هم از hostdl کم نداریم و شاید خیلی هم بیشتر داشته باشیم !
    به قول دوستمون nicol لطفا اینقدر hostdl رو بزرگش نکنید ، خیلی بهتر از این ها هم هست دوست عزیز .

موفق باشیذ
    مجموعه هاستینگ (آی آر سرور) || از سال 1389 تاکنون
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)
    Tel : 013-42580909 || Telegram : @IrServerCo

4. تعداد تشکر ها از farmanrava به دلیل پست مفید

عضو جدید nima73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nicol نمایش پست ها
    انقدر بزرگش نکنید این هاست دی ال رو انصافا......
    من هم قبلا تعریفش رو زیاد شنیدم که رفتم سمتش.سوال کردم درباره خرید ازشون داخل تیکت
    خیلی از بالا به بقیه نگاه میکنند.جدا از اینکه جواب دادنشون چند ساعت طول کشید.
    قیمت هاشون هم که..........
    واقعا دیتاسنتر های ایرانی انقدر نمیارزن که اینا با این قیمت ازشون سرویس میدند!
    بزرگ هست و نیازی به بزرگ کردنش نیست
    هاستینگی که بتونه بزرگ ترین سایت ها و پربازدیدترین سایت های کشور را به راحتی میزبانی کنه و مدیران خود اون سایت ها اعتراف کنند که در زمان تعطیلی اون دچار مشکل بودن پس بزرگ هست و نیازی به بزرگ کردن نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط farmanrava نمایش پست ها
    درسته که hostdl خوب هستش ولی تنها هاستینگی نیست که تخصص و قدرت لازم رو داره برادر !
    ما و بسیاری از همکاران دیگه در همین انجمن شب تا صبح داریم زحمت میکشیم و چیزی هم از hostdl کم نداریم و شاید خیلی هم بیشتر داشته باشیم !
    به قول دوستمون nicol لطفا اینقدر hostdl رو بزرگش نکنید ، خیلی بهتر از این ها هم هست دوست عزیز .

موفق باشیذ

میشه خواهش کنم آدرس یک سایت با رتبه زیر صد ایران را که میزبانی میکنید برای بنده بفرستید ؟
    البته منکر تخصص شما نیستم و کاری هم به هاست دی ال ندارم ولی تبلیغات هاست دی ال بر عهده مشتریانش هست تا جایی که نیاز به تبلیغات 24 ساعته در جایی را نداره تا هی خودش را معرفی کنه و در حقیقت کیفیت بالاترین تبلیغ اون هست
    ویرایش توسط nima73 : February 10th, 2016 در ساعت 15:36

6. تعداد تشکر ها ازnima73 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima73 نمایش پست ها
    بزرگ هست و نیازی به بزرگ کردنش نیست
    هاستینگی که بتونه بزرگ ترین سایت ها و پربازدیدترین سایت های کشور را به راحتی میزبانی کنه و مدیران خود اون سایت ها اعتراف کنند که در زمان تعطیلی اون دچار مشکل بودن پس بزرگ هست و نیازی به بزرگ کردن نداره
    گرامی کسی نگفته که بزرگ نیست یا هست ! بحث در تخصص و قدرت هستش ...

میشه خواهش کنم آدرس یک سایت با رتبه زیر صد ایران را که میزبانی میکنید برای بنده بفرستید ؟
    البته منکر تخصص شما نیستم و کاری هم به هاست دی ال ندارم ولی تبلیغات هاست دی ال بر عهده مشتریانش هست تا جایی که نیاز به تبلیغات 24 ساعته در جایی را نداره تا هی خودش را معرفی کنه و در حقیقت کیفیت بالاترین تبلیغ اون هست
    دوست گرامی بنده میشه از شما خواهش کنم بفرمایید که تخصص افراد چه ربطی به میزبانی کردن سایت زیر 100 ایران داره ؟
    بر فرض اگر بنده سایتی که زیر 100 ایران هستش رو میزبانی نکنم تخصص ندارم ؟

گرامی حرف شما متین و کاملا درسته . تبلیغات خوب از مشتری هستش . اما نه اینکه بیان بشه در ایران فقط یک متخصص هستش و اون هم ایشونه ! تبلیغات کنید اما درست تبلیغ کنید ...

تخصص و قدرت میزبانی هیچ ربطی به سایت های میزبانی شده نداره گرامی . تخصص به دانش افراد هستش و قدرت نیز وابسته به همین دانش است .
    هدف بنده از این پست بالا کشیدن خودم و مجموعه خودم نیست به هیچ وجه ... خیلی از دوستان هستند که حداقل سواد و دانششون از بنده خیلی بالاتره و بنده در مقابل اون ها چیزی برای گفتن ندارم .
    اینطور نیست که فقط در ایران یک متخصص هاستینگ باشه که اون هم فقط hostdl باشه !

امیدوارم که متوجه عرایض بنده شده باشید .

موفق باشید .
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)

8. تعداد تشکر ها ازfarmanrava به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

گرامی کسی نگفته که بزرگ نیست یا هست ! بحث در تخصص و قدرت هستش ...

دوست گرامی بنده میشه از شما خواهش کنم بفرمایید که تخصص افراد چه ربطی به میزبانی کردن سایت زیر 100 ایران داره ؟
    بر فرض اگر بنده سایتی که زیر 100 ایران هستش رو میزبانی نکنم تخصص ندارم ؟

گرامی حرف شما متین و کاملا درسته . تبلیغات خوب از مشتری هستش . اما نه اینکه بیان بشه در ایران فقط یک متخصص هستش و اون هم ایشونه ! تبلیغات کنید اما درست تبلیغ کنید ...

تخصص و قدرت میزبانی هیچ ربطی به سایت های میزبانی شده نداره گرامی . تخصص به دانش افراد هستش و قدرت نیز وابسته به همین دانش است .
    هدف بنده از این پست بالا کشیدن خودم و مجموعه خودم نیست به هیچ وجه ... خیلی از دوستان هستند که حداقل سواد و دانششون از بنده خیلی بالاتره و بنده در مقابل اون ها چیزی برای گفتن ندارم .
    اینطور نیست که فقط در ایران یک متخصص هاستینگ باشه که اون هم فقط hostdl باشه !

امیدوارم که متوجه عرایض بنده شده باشید .

موفق باشید .
    ببینید من همان اول هم گفتم شما تخصص دارید و من هم ارتباطی به هاست دی ال ندارم ولی این را میبینم که نود درصد هاستینگ های ایرانی از میهن وب هاستینگ ضعیف تر هستند ولی خود میهن دانلود سایتش را به هاست دی ال سپرده ...
    میبینم که تمام سایت های پرمصرف و پربازدید که حتی خرید سرور اختصاصی براشون بسیار راحت هست به سمت این هاستینگ پیش میرن
    میبینم که همه این سایت ها با افتخار در قسمت فوتر سایت هاشون میزنند که توسط هاست دی ال میزبانی میشوند
    دیدم که روزگاری هاست دی ال تعطیل شد و مدیران همان سایت های بزرگ در به در دنبال میزبانی درست بودند تا جایی که تو خاطرم هست مدیر یکی از همان سایت ها نوشت ، خانه به دوش شدیم و ...
    دیدم که به محض باز شدن دوباره اون تمام اون سایت ها به سرعت به سمتش برگشتن
    به نظر شما دلیل اون چی میتونه باشه ؟
    دیگه سایتی را که روزی شش تا بازدید کننده داره را هاست رایگان و مفتی هم میتونه میزبانی کنه ، شرط قدرت اینهایی هست که گفتم

صفحه زیر فقط بخشی از قدرت نمایی این هاستینگ هست
    http://hostdl.com/%D9%86%D8%B8%D8%B1...8C%D8%A7%D9%86

در کل وقتی هاستینگی را بزرگ ترین ها انتخاب کردند پس بی دلیل نیست و انصاف هم نیست با بقیه حتی مقایسه بشه
    شرمنده ولی پست های شماها به نوعی حسادت را میرسانه ، البته پوزش میخوام چون برای شما احترام زیادی قائل هستم ولی خوب حقیقتی که به راحتی میشه دید و این از خصایص انسان هست
    من هم مشتری هاست دی ال بودم و میدانم که هیچ جا مثل هاست دی ال مشکلات کاربرها را به راحتی حل نمیکنه

مطمئن باشید اگر هاستینگی در حد هاست دی ال وجود داشت به دلیل همان تعطیلی هیچ کدام از این سایت ها دوباره مشتری اون نمیشدن ولی قدرت زیاد اون همه اونها را مجبور کرد برای بقا دوباره به هاست دی ال رجوع کنند و این را خودشان هم اعتراف میکنند
    ویرایش توسط nima73 : February 10th, 2016 در ساعت 16:18

10. تعداد تشکر ها ازnima73 به دلیل پست مفید

عضو انجمن Z.eus آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    695
    تشکر تشکر شده 
    1,115
    تشکر شده در
    839 پست

از حق نگذریم hostdl اکثر سایت های مطرح ایرانی رو میزبانی میکنه و این بنظرم یک افتخار هست برای هاستینگ. البته قدیمی بودنش هم بی تاثیر نیست.
    اینکه بگیم فلان چیز بهترین هست کاملا اشتباه هست. ما ایرانیان از هر چیزی بُت می سازیم و بت ساز های خوبی هستیم! بهتر است اینطور عنوان بشه که hostdl از هاستینگ های خوب و معروف ایرانیست. چرا که هاستینگ های خوب دیگری هم هستند.
    ServerSaz.com | Fast and Reliable VPS, Dedicated Server █
    24x7x365 Technical Support - 99.9% Uptime Guarantee █
    Join us on Telegram | Live Chat

12. تعداد تشکر ها ازZ.eus به دلیل پست مفید

عضو انجمن fireserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    786
    تشکر تشکر شده 
    175
    تشکر شده در
    149 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohan Roh نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت همه دوستان.

از چند تا از دوستان هاست گرفتیم از دوستان بدون نماد تا چند ستاره که اکثرا کیفیت مناسب و خوبی نداشتند !

از موضوع تاپیک مشخصه که چه سوالی دارم !

لطفا دوستان گرامی تجربیات خودشون رو در مورد بهترین شرکت هاستینگ که تا الان باهاش کار کردند را بنویسند.

خلاصه دوستان عزیز یک هاستینگ با کیفیت عالی و همچنین پشتیبانی عالی را که خودشون تجربه داشتند و کار کردند ، معرفی کنند.

سربلند باشید.

ممنونم.
    قبل از اینکه وارد دنیای هاستینگ شویم از سرور پارس سرویس می گرفتیم و مشکلی نداشتیم

کمی در پاسخ به تیکت ها دیرکرد داشتند که برطرف شده بود اواخر

در کل خوب بودند.

14. تعداد تشکر ها از fireserver به دلیل پست مفید

عضو جدید WAREZZ آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    64
    تشکر تشکر شده 
    79
    تشکر شده در
    51 پست

پردیس هاستینگ تائید میشه
    وب سرور لایت اسپید و قیمت مناسب
    یک ماهه هم صحبت کنید میدن
    بین میهن وب هاست و نت افزار داشتم سرویس ها شون رو نگاه میکردم که سرویس های پردیس رو هم دیدم و قیمت و وب سرور بهتری داشت

portal.pardishosting.com
    ویرایش توسط WAREZZ : February 10th, 2016 در ساعت 16:50

تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

ببینید من همان اول هم گفتم شما تخصص دارید و من هم ارتباطی به هاست دی ال ندارم ولی این را میبینم که نود درصد هاستینگ های ایرانی از میهن وب هاستینگ ضعیف تر هستند ولی خود میهن دانلود سایتش را به هاست دی ال سپرده ...
    میبینم که تمام سایت های پرمصرف و پربازدید که حتی خرید سرور اختصاصی براشون بسیار راحت هست به سمت این هاستینگ پیش میرن
    میبینم که همه این سایت ها با افتخار در قسمت فوتر سایت هاشون میزنند که توسط هاست دی ال میزبانی میشوند
    دیدم که روزگاری هاست دی ال تعطیل شد و مدیران همان سایت های بزرگ در به در دنبال میزبانی درست بودند تا جایی که تو خاطرم هست مدیر یکی از همان سایت ها نوشت ، خانه به دوش شدیم و ...
    دیدم که به محض باز شدن دوباره اون تمام اون سایت ها به سرعت به سمتش برگشتن
    به نظر شما دلیل اون چی میتونه باشه ؟
    دیگه سایتی را که روزی شش تا بازدید کننده داره را هاست رایگان و مفتی هم میتونه میزبانی کنه ، شرط قدرت اینهایی هست که گفتم

صفحه زیر فقط بخشی از قدرت نمایی این هاستینگ هست
    http://hostdl.com/%D9%86%D8%B8%D8%B1...8C%D8%A7%D9%86

در کل وقتی هاستینگی را بزرگ ترین ها انتخاب کردند پس بی دلیل نیست و انصاف هم نیست با بقیه حتی مقایسه بشه
    شرمنده ولی پست های شماها به نوعی حسادت را میرسانه ، البته پوزش میخوام چون برای شما احترام زیادی قائل هستم ولی خوب حقیقتی که به راحتی میشه دید و این از خصایص انسان هست
    من هم مشتری هاست دی ال بودم و میدانم که هیچ جا مثل هاست دی ال مشکلات کاربرها را به راحتی حل نمیکنه

مطمئن باشید اگر هاستینگی در حد هاست دی ال وجود داشت به دلیل همان تعطیلی هیچ کدام از این سایت ها دوباره مشتری اون نمیشدن ولی قدرت زیاد اون همه اونها را مجبور کرد برای بقا دوباره به هاست دی ال رجوع کنند و این را خودشان هم اعتراف میکنند
    شما لطف دارید گرامی

دوست عزیزم اصلا بحث حسادت و... نیست . روزگاری بنده خودم برای سایتم مشتری این هاستینگ بودم که بعد از تعطیلی این هاستینگ اون سایتمون هم جمع شد !
    پس بنده از همه چیز با خبر هستم . بنده دیگه در مورد این مسئله بحث نمیکنم چرا که دقیقا جواب شما رو دوستمون که در پایین نقل قول کردم ، براتون ارسال کردند .

با نظر ایشون کاملا موافقم . ( یعنی نظر ایشون کاملا جواب من هستش )

نقل قول نوشته اصلی توسط Z.eus نمایش پست ها
    از حق نگذریم hostdl اکثر سایت های مطرح ایرانی رو میزبانی میکنه و این بنظرم یک افتخار هست برای هاستینگ. البته قدیمی بودنش هم بی تاثیر نیست.
    اینکه بگیم فلان چیز بهترین هست کاملا اشتباه هست. ما ایرانیان از هر چیزی بُت می سازیم و بت ساز های خوبی هستیم! بهتر است اینطور عنوان بشه که hostdl از هاستینگ های خوب و معروف ایرانیست. چرا که هاستینگ های خوب دیگری هم هستند.
    ممنونم که پاسخ صحیح دادین .
    ویرایش توسط farmanrava : February 10th, 2016 در ساعت 17:12

17. تعداد تشکر ها ازfarmanrava به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

روزگاری بنده خودم برای سایتم مشتری این هاستینگ بودم که بعد از تعطیلی این هاستینگ اون سایتمون هم جمع شد !
    خوب چرا جمع کردید ؟ جوابش این نیست ؟
    چون جایگزینی براش پیدا نکردید ، چون بحث هزینه نیست و هاست دی ال هم هاست ارزان فروش نیست هر چند گران فروش هم نیست
    به نظر من اینکه الان بهترین هست واضح هست ولی دلیل نمیشه که در آینده هم بهترین باشه و فقط در صورتی میتونه در آینده هم بهتر باشه که بیشتر از بقیه تلاش کنه

دوستمان جواب را دادن ولی خوب hostdl زیاد هم قدیمی نیست و خیلی ها از اون قدیمی تر هستند ولی خوب الان بهترین هست برای سایت های پربازدید وگرنه برای سایت های با بازدید کمتر اصلا معقول نیست این هزینه بالا را بپردازند

19. تعداد تشکر ها از nima73 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)