صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: سوال در رابطه با ماینینگ

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در رابطه با ماینینگ

نقل قول نوشته اصلی توسط psfa نمایش پست ها
    خب سخت افزار که عرض کردم میتونم ماینر بگیرم
    در رابطه با هزینه برق هم هزینه برق تو بیشترین حالتش فکر کنم 350 60 تومن بابت هر وات هست که بازم هر جور حساب کنی میصرفه طبق اون طور که گفته میشه این دستگاه میتونه این مقدار در ماه استحراج کنه

- - - Updated - - -

فقط من باز یه چیزو متوجه نشدم که میفرمایید ماین کردن سخت شده
    خب دستگاهو روشن میکنی و خودش با نرم افزار خودش شروع میکنه به ماین کردن. سختی کارش کجا میتونه باشه؟
    سلام،
    ببینید بخوام کامل بگم، برای ترنسفر ارزها یک سری معادله تعریف میشه... این معادلات رو هر کامپیوتری زودتر انجام بده، جایزه که مقداری از پول هست مال اونه... حالا ماینر ها زیاد شده اند، طبعا سخت افزار بسیار قوی هم دارند... یک معادله رو دستگاه شما تا بخواد پردازش کنه سیستم اونا خروجی معادله بعدی رو هم در آورده... این میشه میزان سختی ماین کردن. که در ارز های جدید چون ماینر کمتره، سختی کمتر میشه. برای میزان پولی هم که داده میشه دوست دیگرمون توضیح دادند، میزانش کمتر از قبل شده.

با احترام.
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

2. تعداد تشکر ها از Farid Saadat به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن psfa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,559
    تشکر تشکر شده 
    1,717
    تشکر شده در
    1,066 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    سلام،
    ببینید بخوام کامل بگم، برای ترنسفر ارزها یک سری معادله تعریف میشه... این معادلات رو هر کامپیوتری زودتر انجام بده، جایزه که مقداری از پول هست مال اونه... حالا ماینر ها زیاد شده اند، طبعا سخت افزار بسیار قوی هم دارند... یک معادله رو دستگاه شما تا بخواد پردازش کنه سیستم اونا خروجی معادله بعدی رو هم در آورده... این میشه میزان سختی ماین کردن. که در ارز های جدید چون ماینر کمتره، سختی کمتر میشه. برای میزان پولی هم که داده میشه دوست دیگرمون توضیح دادند، میزانش کمتر از قبل شده.

با احترام.
    سلام
    مشتکر از توضیحاتون. با زبان ساده بود و روال کار رو متوجه شدم
    تو انجمن های دیگه هم سرچ کردم هر کی یه جور حرف میزنه. بعضی همین antminer s9 داشتن میگفتم روزی 5 دلار در میاره براشون. اما خیلی جاهای دیگه سایت های خارجی و ... تا 500 دلار هم نشوته بودن با همین دستگاه
    موندیم والا

- - - Updated - - -

سلام،

با احترام.
    ارز های جدید هم نقد کردنش سخت تره درسته؟

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

سلام
    مشتکر از توضیحاتون. با زبان ساده بود و روال کار رو متوجه شدم
    تو انجمن های دیگه هم سرچ کردم هر کی یه جور حرف میزنه. بعضی همین antminer s9 داشتن میگفتم روزی 5 دلار در میاره براشون. اما خیلی جاهای دیگه سایت های خارجی و ... تا 500 دلار هم نشوته بودن با همین دستگاه
    موندیم والا

- - - Updated - - -

ارز های جدید هم نقد کردنش سخت تره درسته؟
    سلام،
    ببینید میزان درآمد بستگی داره به میزان معادله حل شده توسط سیستم شما... حالا مثلا یک معادله حل کنید یک دلار میده، 100 تا حل کنید 100 دلار ( اعداد مثال هستند ). قدیم بیشتر میشد حل کرد چون رقابت کمتر بود و بیشتر معادله بهتون میرسید + پولی که میدادن بیشتر بود ( مثلا فکر کنید قبلا روزی 200 معادله میتونستید حل کنید هر کدوم 5 دلار می داد میشد روزی 1000 دلار... الان 50 تا می تونید حل کنید هر کدوم 2 دلار... مجدد اعداد صرفا واسه مثال هستند و حتی نسبت درستی رعایت نشده... حتی بزرگنمایی کردم که متوجه عمقش بشید ).

در مورد نقد کردن: ببینید به نظر من اصولا حرف اشتباهی هست که من میخوام نقد کنم درامد ارز دیجیتالم رو ( صرفا به نظر من ). می دونین چرا؟ تو عقیده من کسی دنبال ارز دیجیتال میره که خرید ارزی داره ولی مشکلات تهیه ارز همونطور که میدونین کم نیستن... واسه این میره ارز دیجیتال استفاده کرد و جایگزین پول نقدش کرد... خارج از این به نظرم نباید وارد چنین مارکتی شد. ولی حالا بریم سر موضوعی که در واقعیت وجود داره. فروش ارز دیجیتال معمولا چندان سخت نیست و مشتری براش زیاد پیدا میشه مخصوصا اگر به اصطلاح این کاره باشید. یکم هوشمندانه اگر کار کنین حتی می تونین به خارجیا بفروشید و مارکت خوبی هم داشته باشید. یا حتی خرید ارزی انجام بدید و سود کنید. درکل باید برای فروش هرچیزی هوشمند باشید وگرنه فروش همه چیز برای شما سخت خواهد شد.

با احترام.
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

6. تعداد تشکر ها ازFarid Saadat به دلیل پست مفید

عضو انجمن psfa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,559
    تشکر تشکر شده 
    1,717
    تشکر شده در
    1,066 پست

سلام،
    ببینید میزان درآمد بستگی داره به میزان معادله حل شده توسط سیستم شما... حالا مثلا یک معادله حل کنید یک دلار میده، 100 تا حل کنید 100 دلار ( اعداد مثال هستند ). قدیم بیشتر میشد حل کرد چون رقابت کمتر بود و بیشتر معادله بهتون میرسید + پولی که میدادن بیشتر بود ( مثلا فکر کنید قبلا روزی 200 معادله میتونستید حل کنید هر کدوم 5 دلار می داد میشد روزی 1000 دلار... الان 50 تا می تونید حل کنید هر کدوم 2 دلار... مجدد اعداد صرفا واسه مثال هستند و حتی نسبت درستی رعایت نشده... حتی بزرگنمایی کردم که متوجه عمقش بشید ).

در مورد نقد کردن: ببینید به نظر من اصولا حرف اشتباهی هست که من میخوام نقد کنم درامد ارز دیجیتالم رو ( صرفا به نظر من ). می دونین چرا؟ تو عقیده من کسی دنبال ارز دیجیتال میره که خرید ارزی داره ولی مشکلات تهیه ارز همونطور که میدونین کم نیستن... واسه این میره ارز دیجیتال استفاده کرد و جایگزین پول نقدش کرد... خارج از این به نظرم نباید وارد چنین مارکتی شد. ولی حالا بریم سر موضوعی که در واقعیت وجود داره. فروش ارز دیجیتال معمولا چندان سخت نیست و مشتری براش زیاد پیدا میشه مخصوصا اگر به اصطلاح این کاره باشید. یکم هوشمندانه اگر کار کنین حتی می تونین به خارجیا بفروشید و مارکت خوبی هم داشته باشید. یا حتی خرید ارزی انجام بدید و سود کنید. درکل باید برای فروش هرچیزی هوشمند باشید وگرنه فروش همه چیز برای شما سخت خواهد شد.

با احترام.
    متشکر از توضیحات بسیار مفید شما

8. تعداد تشکر ها از psfa به دلیل پست مفید

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

درود...به سمت ارزهای بروید که درجه سختی ماین کمتر و ارزش کمتر باشه مثل پک کوین
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

10. تعداد تشکر ها از Raymvnd به دلیل پست مفید

عضو انجمن ashadata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    696
    تشکر تشکر شده 
    549
    تشکر شده در
    429 پست

به طور کلی در مبحث ماینینگ بازه درآمد رو ( مبلغ خود دستگاه ) حدود 10 تا 15 ماه باید در نظر گرفته بشه

- - - Updated - - -

ببین اگه یک پول اضافه ای داری و میخوای توی حوزه کریپتوکارنسی سرمایه گذاری کنی بهتره بری سمت ترید ؛ ماینینگ دردسر های خودش رو داره و با توجه به وضع موجود و آینده ای که داره میاد عملا ریسک زیادی داره معلوم نیست با این سختی شبکه اصلا 15 ماهه هم بتونی پولت رو دربیاری

اما ترید هم پولت نقده ( اراده کنی 5 دقیقه بعد ریال تو حسابته ) هم سود های بهتری داره دقیقا مثل بورس

البته یک شرط داره که اونم سیگنال های به موقع و درسته ( من توی دو تا کانال VIP خارجی هستم - حدودا ماهی 70 تا 130 درصد بازدهی سرمایه داریم )

* البته سود های کلان هم تا الان داشتی ( زمانی که یک ارز به یک اکسچنج لیست میشه ) - مثلا سر بایت کوین توی پامپ اولیه من 47 برابر شد پولم - شانسیه این سوداش ولی
    | تلگرام :‌ @pooyashf

12. تعداد تشکر ها از ashadata به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    72
    تشکر تشکر شده 
    102
    تشکر شده در
    73 پست

eدوست عزیز دستگاه ماین S9 حداکثر ۲۸۰ دلار در ماه میده قبلا این دستگاه ۳۸۰ میداد حدودا دو ماه قبل
    پول برق از این ۲۸۰ دلار کم کن
    دوست عزیز این دستگاه صدای وحشتناکی داره
    اینم در نظر بگیر که در منزل غیر قابل تحمله

14. تعداد تشکر ها از amir2647 به دلیل پست مفید

عضو انجمن psfa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,559
    تشکر تشکر شده 
    1,717
    تشکر شده در
    1,066 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ashadata نمایش پست ها
    به طور کلی در مبحث ماینینگ بازه درآمد رو ( مبلغ خود دستگاه ) حدود 10 تا 15 ماه باید در نظر گرفته بشه

- - - Updated - - -

ببین اگه یک پول اضافه ای داری و میخوای توی حوزه کریپتوکارنسی سرمایه گذاری کنی بهتره بری سمت ترید ؛ ماینینگ دردسر های خودش رو داره و با توجه به وضع موجود و آینده ای که داره میاد عملا ریسک زیادی داره معلوم نیست با این سختی شبکه اصلا 15 ماهه هم بتونی پولت رو دربیاری

اما ترید هم پولت نقده ( اراده کنی 5 دقیقه بعد ریال تو حسابته ) هم سود های بهتری داره دقیقا مثل بورس

البته یک شرط داره که اونم سیگنال های به موقع و درسته ( من توی دو تا کانال VIP خارجی هستم - حدودا ماهی 70 تا 130 درصد بازدهی سرمایه داریم )

* البته سود های کلان هم تا الان داشتی ( زمانی که یک ارز به یک اکسچنج لیست میشه ) - مثلا سر بایت کوین توی پامپ اولیه من 47 برابر شد پولم - شانسیه این سوداش ولی
    سلام
    راجع به این چیزی که گفتین هیچ اطلاعاتی ندارم
    سرچ میکنم ببینم چی هست اصلا
    ممنون ازتون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2647 نمایش پست ها
    eدوست عزیز دستگاه ماین S9 حداکثر ۲۸۰ دلار در ماه میده قبلا این دستگاه ۳۸۰ میداد حدودا دو ماه قبل
    پول برق از این ۲۸۰ دلار کم کن
    دوست عزیز این دستگاه صدای وحشتناکی داره
    اینم در نظر بگیر که در منزل غیر قابل تحمله
    280 هم اگه میداد بد نبود اما میگن ظاهرا روزی 5 6 دلار نهایت در میاره الان

عضو جدید Cr0w آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    450
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    121 پست

ماهانه 555 دلار میشه
    دوست من این مبلغ رو یک پیش میتونستید با antminer در بیارید .

الان به زور میتونید ماهی 180 دلار باهاش در آمد داشته باشید بدون محاسبه برق .

نمیخوام بهتون بی احترام کنم یا قصد جسارت ندارم به هر میزانی که در این باره تحقیق کردید

من پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید .

حتما اگر جدی هستید در این مسئله این مقالات و دنبال و مطالعه کنید بعد خرید کنید .

https://arzdigital.com/category/wiki/
    ویرایش توسط Cr0w : June 5th, 2018 در ساعت 19:11
    My mother told me I'd grow up to be a good man

17. تعداد تشکر ها از Cr0w به دلیل پست مفید

عضو انجمن psfa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,559
    تشکر تشکر شده 
    1,717
    تشکر شده در
    1,066 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Cr0w نمایش پست ها
    دوست من این مبلغ رو یک پیش میتونستید با antminer در بیارید .

الان به زور میتونید ماهی 180 دلار باهاش در آمد داشته باشید بدون محاسبه برق .

نمیخوام بهتون بی احترام کنم یا قصد جسارت ندارم به هر میزانی که در این باره تحقیق کردید

من پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید .

حتما اگر جدی هستید در این مسئله این مقالات و دنبال و مطالعه کنید بعد خرید کنید .

https://arzdigital.com/category/wiki/
    سلام
    بله بیشتر که تحقیق کردم دیدم این مواردی که هست توی اینترنت قدیمیه و در حال حاضر کمتر از این مبالغ در میاره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)