صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: مشکل جدی یکهو !

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدی یکهو !

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    سلام

سرور متاسفانه امروز وقتی لاگین شدم دیدم سرورها خاموش بودند همه و دو سرور من یعنی هاستینگ و یکی دیگه به این شکل در میان که در عکس مشاهده میکنید .

دلیل این چیست ؟

چه کاری باید انجام بدم ؟

http://up.1ostad.ir/images/gYSI1.jpg

وقتی این شکلی هست معمولا یعنی دسترسی به اون دیتا نیست و در واقع ازروی هارد دیتا فراخوانی نمیشه

در کل اون هارد دسترسی بهش نیست حالا یا هارد خراب شده یا کالا ارتباط هارد با سرور مشکل دار شده حالا به هر دلیل

در کل از سمت هارد و متعلقات جانبیش هست
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

2. # ADS

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicVps.Com نمایش پست ها
    وقتی این شکلی هست معمولا یعنی دسترسی به اون دیتا نیست و در واقع ازروی هارد دیتا فراخوانی نمیشه

در کل اون هارد دسترسی بهش نیست حالا یا هارد خراب شده یا کالا ارتباط هارد با سرور مشکل دار شده حالا به هر دلیل

در کل از سمت هارد و متعلقات جانبیش هست
    خوب من وقتی وارد دیتاستور میشم ، میتونم وارد فولدر سرور مجازی بشم و اطلاعتش رو دانلود کنم ، اگر غیرفعال یا خراب شده بود به طبع باید این امکان وجود نداشت درسته ؟

حالا این چیزها مهم نیست، راه حل مهم هست . چه باید کرد ؟!
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

عضو دائم j4b3r آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    460
    تشکر تشکر شده 
    2,996
    تشکر شده در
    1,873 پست

با همین هارد ها ماشین مجازی جدید بسازید
    ببینید بوت میشند؟
    اصلا سرور برای بوت میره ؟
    کنسول چیزی نشون میده
    --------------
    مشخصات سرور رو ارسال کن

تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

من الان یه سرور مجازی رو همون هارد که عکس هاش رو گذاشتم ساختم ، کنسول میاد بالا ، دارم ویندوز هم نصب میکنم !!!!!! جالبه ...
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

یک سوال : سرور هاستینگی 800 گیگ براش در نظر گرفته شده ، حالا من یک سرور مجازی ایجاد میکنم و میخوام از هارد همون سرور مجازی استفاده کنم و هنگام ساخت سرور ، به جای ایجاد هارد ، انتخاب مسیر هارد رو انتخاب میکنم و هارد اون سروری که 800 گیگ در نظر گرفته شده ، هم اکنون 100 گیگ دیده میشه ، خواستم بدونم اینجا باید 800 گیگ باشه یا فضایی که در سرور پر هست رو میاره ؟

سوال دو : من لینوکس centos رو روی یک هارد صد گیگی نصب کنم ، آیا این امکان هست سرور مجازی رو خاموش و یک هارد جدید اضافه کنم ؟ اون وقت اطلاعات سایت ها چطور می شوند ؟ یعنی فقط همون هارد صد گیگ باید پر شود ؟

عضو جدید PerSianSerVerS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    320
    تشکر شده در
    237 پست

سی پی یو سرور شما چی هست؟
    core-i7 3770?

سری EX 4S هست؟

تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

بله ، دقیقا ، چطور ؟ این دسته از سرورها چه مشکلی دارند ؟ دسته دوم هستند یا ... ؟

عضو جدید PerSianSerVerS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    320
    تشکر شده در
    237 پست

دوست من از شانس بد شما دقیقا شما برخوردی به همون مشکلی که یکی از دوستان من داشت.

سرور ایشون مشخصاتش این بود.
    EX 4S
    cpu : core-i7 3770
    Ram : 32 GB

توی سایت هتزنر مشخصات سرور EX 4S با CPU 2600 هست که خوبه.
    اما متاسفانه باید به این آلمانی های احمق چی گفت.... با اون سرور بستنشون که این cpu 3770 همخونی نداره.

دوست من اولین کاری که کرد هارد سرور هاشو عوض کرد. اول بگم از آقای razavi گرفته بود بدون هزینه ستاپ.
    کلی با آقای razavi بحث کردن.... حتی آقای razavi چند بار از دیتاسنتر درخواست تست سخت افزاری داد اونا هم گفتن همه چیز سالمه ....

آخر سر با کلی مکافات راضی شدن هارد شماره 1 سرور رو عوض کنن که روش vmware نصب بود. تمام virtual هارو منتقل کردن به هارد 2. بعد هارد شماره 1 رو عوض کردن و vmware نصب کردن. بعد که سرور بالا اومد virtual هارو توی هارد شماره 2 مشاهده کردن و خواستن vps هارو برگردونن که دیدن یهو سرور خاموش شد و بعد از چند دقیقه روشن شد. به اتفاق عجیب و وحشتناکی برخوردند. هارد شماره 2 خالی شده بود!!!! بعد از پی گیری معلوم شد دیتاسنتر ورداشته هارد شماره 2 رو هم بعد اینکه سرور رو روشن کرده بودن تازه بعد از گذشت 1-2 ساعت اونم عوض کرده بودن!!! و گفتن دیگه نمیشه کاری کرد ما اون هاردو فرمت کردیم و گذاشتیم روی یه سرور دیگه.
    یعنی احمق تر از آلمانی ها پیدا میشه؟؟؟؟؟؟؟
    ساده بگم خدا به دادت برسه!!!

بعد دوباره با اینکه جفت هارد ها عوض شده بود باز این مشکل پیش میومد که vps ها خاموش میشدن.
    آخر سر خود آقای razavi حاضر شدن هزینه ستاپ دوباره پرداخت کنن و یه سرور دیگه بگیرن که جالب اینجاست خود آلمانی ها این دفعه سرور با cpu 2600 دادن. بعد از اون دیگه سرور درست بود ... البته همه مشتری های اون بنده خدا پریدن و ورشکسته شد.

یه اررور عجیبی هم میداد سرور که بعدش این حالت پیش میومد.

10. تعداد تشکر ها از PerSianSerVerS به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

ممنون از قراردادن تجربیاتتون من از آقای x تهیه کردم ، که البته من سرور شماره ex4s رو که از سایت هتز دیدم رو سفارش دادم ولی ایشون این رو دارند حالا هم هر گونه مشکلی ایجاد بشه مسولیتشون بر عهده خودشون هست .

خودشون هم خوب میدونند که من هزینه ها رو یک هفته جلوتر پرداخت میکردم و حتی چند روز پیش برای اینکه یورو گرون شده بود 50 هزار تومان خودم رفتم دنبالشون تا بهشون بدم و خودشون این مساله رو خوب درک کردند ...

ولی خوب من الان تمام زندگیم از دست رفت ، تقریبا سرور هاستینگ من ... و الان در نقطه زیر صفر هستم ، ولی خوب ... من تا امشب ازشون درخواست کردم تا مشکل رو حل کنند و پاسخ روشنی به من بدند ، من از زود قضاوت کردن که دیگران بدون فرصت به طرف مقابلشون انجام میدن خودداری میکنم و حق میدم که سرشون شلوغ باشه ولی خوب برای همین، تا امشب دادم و البته از طرفی دوست ندارم سرنوشت من مثل دیگران شود و با ضرر در این حوزه رو به رو بشم .

امیدوارم شخص مورد نظر، چاره ای بیاندیشند .

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط PerSianSerVerS نمایش پست ها
    دوست من از شانس بد شما دقیقا شما برخوردی به همون مشکلی که یکی از دوستان من داشت.

سرور ایشون مشخصاتش این بود.
    EX 4S
    cpu : core-i7 3770
    Ram : 32 GB

توی سایت هتزنر مشخصات سرور EX 4S با CPU 2600 هست که خوبه.
    اما متاسفانه باید به این آلمانی های احمق چی گفت.... با اون سرور بستنشون که این cpu 3770 همخونی نداره.

دوست من اولین کاری که کرد هارد سرور هاشو عوض کرد. اول بگم از آقای razavi گرفته بود بدون هزینه ستاپ.
    کلی با آقای razavi بحث کردن.... حتی آقای razavi چند بار از دیتاسنتر درخواست تست سخت افزاری داد اونا هم گفتن همه چیز سالمه ....

آخر سر با کلی مکافات راضی شدن هارد شماره 1 سرور رو عوض کنن که روش vmware نصب بود. تمام virtual هارو منتقل کردن به هارد 2. بعد هارد شماره 1 رو عوض کردن و vmware نصب کردن. بعد که سرور بالا اومد virtual هارو توی هارد شماره 2 مشاهده کردن و خواستن vps هارو برگردونن که دیدن یهو سرور خاموش شد و بعد از چند دقیقه روشن شد. به اتفاق عجیب و وحشتناکی برخوردند. هارد شماره 2 خالی شده بود!!!! بعد از پی گیری معلوم شد دیتاسنتر ورداشته هارد شماره 2 رو هم بعد اینکه سرور رو روشن کرده بودن تازه بعد از گذشت 1-2 ساعت اونم عوض کرده بودن!!! و گفتن دیگه نمیشه کاری کرد ما اون هاردو فرمت کردیم و گذاشتیم روی یه سرور دیگه.
    یعنی احمق تر از آلمانی ها پیدا میشه؟؟؟؟؟؟؟
    ساده بگم خدا به دادت برسه!!!

بعد دوباره با اینکه جفت هارد ها عوض شده بود باز این مشکل پیش میومد که vps ها خاموش میشدن.
    آخر سر خود آقای razavi حاضر شدن هزینه ستاپ دوباره پرداخت کنن و یه سرور دیگه بگیرن که جالب اینجاست خود آلمانی ها این دفعه سرور با cpu 2600 دادن. بعد از اون دیگه سرور درست بود ... البته همه مشتری های اون بنده خدا پریدن و ورشکسته شد.

یه اررور عجیبی هم میداد سرور که بعدش این حالت پیش میومد.
    من خیلی کنجکاو شدم که شما از کجا متوجه شدی که این cpu 3770 همخوانی نداره در واقع با چی همخوانی نداره ؟؟؟
    مورد دوم اینکه که به شما اشتباه عرض کردن. هتزنر هیچ وقت مسئولیت انتقال فایل ها رو قبول نمیکنه !!!!! تنها محبتش اینکه کا هارد 2وم رو بزاره و بعد انتقال خودتون اطلاع بدین هارد خراب رو بردارند !
    البته این ها همش ریسکه . باید یک هارد جدید میگرفتید و بعد انتقال سریال هارد خراب رو به دیتاسنتر میدادید برش میداشتند و خلاص.
    در کل متاسفانه تجربه نادرسی با فرد کم تجربه ای داشتید !
    Contact Me: Tell : 044-32341756 **9149600789 \ Mail : Sup.inicz[at]gmail.com \ Y!ID : hadi_gby\ Old Inicz.com
    شرکت فرانوآوران : اولین و قدیمی ترین فروشنده سرور های هتزنر در ایران با 6 سال سابقه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)