صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: پلاگین whm برای ساخت مستر و آلفا

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    12 پست

پیش فرض پاسخ : پلاگین whm برای ساخت مستر و آلفا

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMIDELECTRONIC نمایش پست ها
    سلام دوستان . خسته نباشید

الان ما کل در حال انتقال سرورمون به xlhost هستیم
    قبلا از پلاگین whmplug استفاده میکردیم که با بررسی و تحقیق معلوم شد امنیت نداره و کلی باگ داشت که الانم سایتشون (Account Suspended) توسط دیتاسنتر serverloft ساسپند شده حالا به چه دلیلی نمیدونیم
    الان دو تا پلاگین دیگر میشناسم که استفاده نکردم به اسم zamfoo و whmphp . چند سوال داشتم :
    1-اینو میدونم zamfoo برای ساخت مستر - آلفا و سوپر الفا بکار میره اما نمیدونم whmphp فقط برای ساخت مستر هست یا افا و سوپر الفا هم میسازه؟
    2-دوستان شما کدومشون پیشنهاد میکنید؟ در مورد کیفیت و از همه مهمتر امنیت؟
    3-بجز این دو پلاگین پلاگین دیگه ای وجود داره؟
    و اخرین سوال اینکه از هرکی پرسیدم میگن zamfoo نسخه کرکش وجود داره کسی داره یا میفروشه؟ یا whmphp ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    با سلام خدمت شما عزیزان عزیز :
    آقای حمید حق پرست با آی دی hamidelectronc
    کلاه برداری بیش نیست با سند و مدرک این حرف ها را خدمدتان عرض مینمایم . ایشون مدتی به بنده ریسلری وب هاستینگ دادن و بعد 3 ماه مشاهده شد بعد از 3 روز قعطی سایت ها فهمیدیم که سایت خود ایشان که :
    http://www.marivanhost.com
    هم تعطیل نموده تا ما تیکت نزنیم و طبق مکالمات در یاهو که با ایشان داشتیم ایشان فرمودن یا شما باید از ما سرور مجازی و کریو حتما از ما بخرید تا ما سرویس شما رو فعال کنیم که با قبول ننمودن ما یا به عبارتی باج ندادن به ایشان سرویس مارو فعال نکردند و ما برای پس گرفتن فایل ها از ما پول خواستند در صورتی که کلاه برداری از سمت ایشان بود و تا دیدند پاسخی به اخازی ایشان ندادیم حال از روی باز پس دادن فایل ها از ما بابت هر سایت پول می خواستند .
    و العان با نام سایت جدید مشغول فعالیت کلاه برداری می باشند :
    مريوان سافت | برنامه هاي فارسي
    خواهشا مدیران عزیز بررسی کنند و انجور اشخاص رو شناسایی و از سایت بیرون کنند تا با بی تجربگی و بی مسئولیتی دیگران رو دچار مشکل نکنند .
    من نمیخوام کسیو خراب کنم و تمامی این حرف ها جز حقیقت چیزی نیست .
    تصاویر مکالمات با آقای حمید حق پرست با آی دی : HAMIDELECTRONIC
    دانلود kolah bardari zip
    فایل پیوست 13473فایل پیوست 13474فایل پیوست 13475فایل پیوست 13476فایل پیوست 13477فایل پیوست 13478فایل پیوست 13479

2. تعداد تشکر ها از mojtaba_azad به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    143
    تشکر شده در
    109 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_azad نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما عزیزان عزیز : آقای حمید حق پرست با آی دی hamidelectronc کلاه برداری بیش نیست با سند و مدرک این حرف ها را خدمدتان عرض مینمایم . ایشون مدتی به بنده ریسلری وب هاستینگ دادن و بعد 3 ماه مشاهده شد بعد از 3 روز قعطی سایت ها فهمیدیم که سایت خود ایشان که : http://www.marivanhost.com هم تعطیل نموده تا ما تیکت نزنیم و طبق مکالمات در یاهو که با ایشان داشتیم ایشان فرمودن یا شما باید از ما سرور مجازی و کریو حتما از ما بخرید تا ما سرویس شما رو فعال کنیم که با قبول ننمودن ما یا به عبارتی باج ندادن به ایشان سرویس مارو فعال نکردند و ما برای پس گرفتن فایل ها از ما پول خواستند در صورتی که کلاه برداری از سمت ایشان بود و تا دیدند پاسخی به اخازی ایشان ندادیم حال از روی باز پس دادن فایل ها از ما بابت هر سایت پول می خواستند . و العان با نام سایت جدید مشغول فعالیت کلاه برداری می باشند : مريوان سافت | برنامه هاي فارسي خواهشا مدیران عزیز بررسی کنند و انجور اشخاص رو شناسایی و از سایت بیرون کنند تا با بی تجربگی و بی مسئولیتی دیگران رو دچار مشکل نکنند . من نمیخوام کسیو خراب کنم و تمامی این حرف ها جز حقیقت چیزی نیست . تصاویر مکالمات با آقای حمید حق پرست با آی دی : HAMIDELECTRONIC دانلود kolah bardari zip فایل پیوست 13473فایل پیوست 13474فایل پیوست 13475فایل پیوست 13476فایل پیوست 13477فایل پیوست 13478فایل پیوست 13479
    چرا الکی حرف و تهمت میزنید آخه؟؟ چند ماه میشه که سرور و سایت گستر هاست رو واگذار کردیم به یه شرکت!!!!!!!! سایت هم فقط مریوان هاست آف شده و سایت خدمات ميزباني و ثبت دامنه گستر هاست | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه - صفحه نخست که واگذار شده دست اون شرکته، حق ندارید تهمت بزنید :| اس ام اس میدید میگید میام یاهو اما مارو سرکار میزارید بعد میاید اینجا توهین و تهمت میزنید؟؟؟ باید جوابگو این حرفاتون باشید بزودی :| در ضمن من آی دی یاهوم غیر فعال کردم چون دیگه نت نمیام و اون ای دی ندارم
    ویرایش توسط HAMIDELECTRONIC : May 28th, 2013 در ساعت 12:56

5. تعداد تشکر ها از HAMIDELECTRONIC به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    12 پست

چرا الکی حرف و تهمت میزنید آخه؟؟ چند ماه میشه که سرور و سایت گستر هاست رو واگذار کردیم به یه شرکت!!!!!!!! سایت هم فقط مریوان هاست آف شده و سایت خدمات ميزباني و ثبت دامنه گستر هاست | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه - صفحه نخست که واگذار شده دست اون شرکته، حق ندارید تهمت بزنید :| اس ام اس میدید میگید میام یاهو اما مارو سرکار میزارید بعد میاید اینجا توهین و تهمت میزنید؟؟؟ باید جوابگو این حرفاتون باشید بزودی :| در ضمن من آی دی یاهوم غیر فعال کردم چون دیگه نت نمیام و ای دی ندارم فقط جی میل
    نه تهمت نه حرف الکی . باز هم دستت رو خواهد شد کلاه بردار شیاد هنوز 10 ساعت از زدن پست من نگزشته که 4 تا شاکی داری .
    به فکر خودت و آیندت باش .

7. تعداد تشکر ها از mojtaba_azad به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    12 پست

چرا الکی حرف و تهمت میزنید آخه؟؟ چند ماه میشه که سرور و سایت گستر هاست رو واگذار کردیم به یه شرکت!!!!!!!! سایت هم فقط مریوان هاست آف شده و سایت خدمات ميزباني و ثبت دامنه گستر هاست | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه - صفحه نخست که واگذار شده دست اون شرکته، حق ندارید تهمت بزنید :| اس ام اس میدید میگید میام یاهو اما مارو سرکار میزارید بعد میاید اینجا توهین و تهمت میزنید؟؟؟ باید جوابگو این حرفاتون باشید بزودی :| در ضمن من آی دی یاهوم غیر فعال کردم چون دیگه نت نمیام و اون ای دی ندارم
    از مکالمات شما در یاهو کاملا معلومه که سرور رو واگزار کردید . بروووو کلاه بردار همه دستو خوندن هنوز 10 ساعت از پست نگزشته 4 تا شاکی داری بیشتر دست رو میشه شیاد

9. تعداد تشکر ها از mojtaba_azad به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    143
    تشکر شده در
    109 پست

نه تهمت نه حرف الکی . باز هم دستت رو خواهد شد کلاه بردار شیاد هنوز 10 ساعت از زدن پست من نگزشته که 4 تا شاکی داری .
    به فکر خودت و آیندت باش .
    از مکالمات شما در یاهو کاملا معلومه که سرور رو واگزار کردید . بروووو کلاه بردار همه دستو خوندن هنوز 10 ساعت از پست نگزشته 4 تا شاکی داری بیشتر دست رو میشه شیاد
    خیلی پررویید. جواب ابله خاموشیست

11. تعداد تشکر ها از HAMIDELECTRONIC به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    12 پست

خیلی پررویید. جواب ابله خاموشیست
    میگن *** پررو یقه مارو میگیره با ور نمیکردم . کلاه بردار عزیز اسم اس هاتون هم هست اسکرین شات هم ارائه میکنم از بابت اس ام اس هاتون . شما که زرر نمیکنید فقط مردم بیچاره اند که شما بیچارشون میکنی و زرر میدن .

13. تعداد تشکر ها از mojtaba_azad به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    143
    تشکر شده در
    109 پست

میگن *** پررو یقه مارو میگیره با ور نمیکردم . کلاه بردار عزیز اسم اس هاتون هم هست اسکرین شات هم ارائه میکنم از بابت اس ام اس هاتون . شما که زرر نمیکنید فقط مردم بیچاره اند که شما بیچارشون میکنی و زرر میدن .
    شما هر حرفی که لیاقت خودتونه تو این تاپیک و اس ام اس میزنید بعد انتظار دارید چه چه بزنم براتون؟
    با این کارها بجایی نمیرسید فقط سرتون گرم میکنید(از آدم بیکاری مثل شما از این بیشتر انتظاری نیست) من دیگه تو اینترنت چیزی نمیفروشم و 3 ماهه شغلم عوض کردم پس دل خوش نکن که بگی نمیزاریم فروش داشته باشه و ...
    تو اگه ادم بودی نمیگفتی با سایت جدیدش مریوان سافت داره کلاهبرداری میکنه، تو اون سایت همه چی رایگان هستش نمیدونم چطوری این حرفو میزنید.
    مریوان سافت هم یک سال و نیمه دارم و جدید نیست

خدا شفات بده.

15. تعداد تشکر ها از HAMIDELECTRONIC به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    12 پست

شما هر حرفی که لیاقت خودتونه تو این تاپیک و اس ام اس میزنید بعد انتظار دارید چه چه بزنم براتون؟
    با این کارها بجایی نمیرسید فقط سرتون گرم میکنید(از آدم بیکاری مثل شما از این بیشتر انتظاری نیست) من دیگه تو اینترنت چیزی نمیفروشم و 3 ماهه شغلم عوض کردم پس دل خوش نکن که بگی نمیزاریم فروش داشته باشه و ...
    تو اگه ادم بودی نمیگفتی با سایت جدیدش مریوان سافت داره کلاهبرداری میکنه، تو اون سایت همه چی رایگان هستش نمیدونم چطوری این حرفو میزنید.
    مریوان سافت هم یک سال و نیمه دارم و جدید نیست

خدا شفات بده.
    شما فعلا خاموش باش تا پیگیری کنیم کارتونو .
    فقط این سایت نیست بلکه برای این کارات سایت های دیگه هم داری منتها به نام دیگران اما خودت دستن در کاری شیاد .
    خودت خودتو لو دادی از پیغامات تو یاهو و سایتی که گفتی ماله تو نیست ( خدمات ميزباني و ثبت دامنه گستر هاست | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه - صفحه نخست ) دیگه معلومه این سایت ماله کیه دیگه تکلیفه کلاه برداریت روشنه منتها من دیگه بحثی با شما ندارم همدیگه رو خواهیم دید جناب کلاهبردار حق پرست - باید پاسخگویه زرر ما باشید .
    به زودی میرسیم خدمدتون - خوش باشید

17. تعداد تشکر ها از mojtaba_azad به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    143
    تشکر شده در
    109 پست

شما فعلا خاموش باش تا پیگیری کنیم کارتونو .
    فقط این سایت نیست بلکه برای این کارات سایت های دیگه هم داری منتها به نام دیگران اما خودت دستن در کاری شیاد .
    خودت خودتو لو دادی از پیغامات تو یاهو و سایتی که گفتی ماله تو نیست ( خدمات ميزباني و ثبت دامنه گستر هاست | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه - صفحه نخست ) دیگه معلومه این سایت ماله کیه دیگه تکلیفه کلاه برداریت روشنه منتها من دیگه بحثی با شما ندارم همدیگه رو خواهیم دید جناب کلاهبردار حق پرست - باید پاسخگویه زرر ما باشید .
    به زودی میرسیم خدمدتون - خوش باشید
    منتظرتونم آقای نامحترم، به جای وقت گزرونی برید شکایت کنید تا همه چی روشن بشه. تو اگه ادم بودی این حرفهای بچه گونه رو نمیزدی. گستر هاست هم واگذار شده تو همین انجمن هم خیلی جاها گفتم
    برس خدمتمون که بدجوری منتظرم تا کله پا بشی و به بن بست بخوری

19. تعداد تشکر ها از HAMIDELECTRONIC به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    45 پست

گستر هاست در اختیار اقای تربت نیا هست ، با ایشون مکالمه کاملی داشتم که مشخص شد این شخص سر ایشون رو هم کلاه گذاشته ، شاکی ها شدن 5 نفر .
    اس ام اس تهدید آمیز و فحاشی و دی اکتیو کردن یاهو راه برگشتی برات نمیسازه به ظاهر " سید " حمید حق پرست ..

21. تعداد تشکر ها از capitan به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)