صفحه 2 از 23 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 230

موضوع: افر کم نظیر سرور مجازی ایران و آلمان | پورت 10 گیگ | هارد SSD و NVMe | رم DDR4 | تخفیف دائمی 50% | ابرسرور

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

پیش فرض پاسخ : افر کم نظیر سرور مجازی ایران و آلمان | پورت 10 گیگ | هارد SSD و NVMe | رم DDR4 | تخفیف دائمی 50% | ابرسرور

نقل قول نوشته اصلی توسط uouseftest نمایش پست ها
    ایشون با از من مدارک کارت ملی من رو خواستم گفتم من نمیدم و سرور رو کنسل کنید. پول منو مسدود کرده گفته فتا گفته که برای برگشت پول باید عکس کارت بانکی بدون هیچ گونه مات کردنی باشه. فردا از ایشون شکایت میشه و از اینماد هم شکایت کردم. تا ببینه طبق قوانین اینماد هر شخصی میتونه درخواست کنسلی کنه. همچنین این شخص مسءول مسدود کردن پول مردم نیست. برای مرجوع پول واریزی شماره کارت 4 رقم اول و اخر نیاز هست و به ایشون ربطی نداره. فروشنده معبری نیست

- - - Updated - - -

مدارک به هر شخصی قرار نیست داده بشه 50 تومن سرور میفروشه معلوم نیست با مدارک مردم میخواد کجا چیکار کنه. اصلا پیشنهاد نمیشه ایشون

- - - Updated - - -

همه اشخاصی هم که نظر مثبت دادن مشخصه خودشه. با اکانت فیک اومده نظر داده
    شما که چند ساله عضوی اومدی بگی که فتا گفته کارت ملی مردم رو جمع کنی؟ تیکت ارسال کردی توی جوابش عکس از کارت بانکی پرداختی بدون cvv و تاریخ انقضا فرستاده شده. انتظار داری اونارم بدیم بری کارت ملت رو خالی کنی؟ بعد بیای بگی دستکاری شده نباشه؟

- - - Updated - - -

Screenshot_20200822-225711.jpg

- - - Updated - - -

هر درگاه بانکی هم هر کسی داذه 4 رقم اخر و 6 رقم اول کارت نشون داده میشه شماره کارت واریزی داده شده پولو پس بده به همون کارت. تورو به سلامت.دیگه تاریخ انقضا یا cvv2 نیاز نیست بگیری از ملت. خدماتتم مشخصه چچیه سرور رو نخواستیم پول ملت رو پس بده
    متاسفانه بدون احراز هویت این امکان وجود ندارد و خون شما از سایرین رنگین تر نیست که با هوچی گری راه به جایی ببرید.
    اولا که باید عکس را در تیکت روی سایت ضمیمه کنید و در تلگرام قابل قبول نیست ، دوما چیزی که شما برای ما فرستادید اصلا مشخص نیست کارت بانکی باشد و همه جی رو محو کردید و فقط یک شماره کارت مشخصه با نام شما ! ما به شما گفتیم cvv2 و انقضا رو بپوشونید و عکس کارت را ارسال کنید ولی شما از اینکار خودداری کردید.
    تنها در صورتی که کاری که گفتیم رو انجام بدید بهتون سرویس میدیم یا هزینتون رو برگشت میدیم و اصراری هم نداریم که هم وقت شما رو بگیریم و هم وقت خودمون رو...
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض پاسخ : افر کم نظیر سرور مجازی ایران و آلمان | پورت 10 گیگ | هارد SSD و NVMe | رم DDR4 | تخفیف دائمی 50% | ابرسرور

فردا که اینماد پاسخگو بودی پولمو پس دادب میفهمی که با شماره کارت پولو پس میدن. نه سفارش تحویل دادی نه پول رو؟ کلاهبرداری نیست؟

- - - Updated - - -

پول ملتو میخوری فکر کردی میان بهت کارت ملی میدن؟

- - - Updated - - -

من که پیگیر تو یکی میشم بفهمی پول مردمو نخوری

3. تعداد تشکر ها ازuouseftest به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

فردا که اینماد پاسخگو بودی پولمو پس دادب میفهمی که با شماره کارت پولو پس میدن. نه سفارش تحویل دادی نه پول رو؟ کلاهبرداری نیست؟
    شما دارید قانون رو نقض میکنید و بدون احراز هویت امکان پذیر نیست.
    خیر کلاهبرداری نیست ، لطفا از همون اینماد پیگیر باشید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط da6276 نمایش پست ها
    شما دارید قانون رو نقض میکنید و بدون احراز هویت امکان پذیر نیست.
    خیر کلاهبرداری نیست ، لطفا از همون اینماد پیگیر باشید.
    کلاهبرداریه درگاه هر واریزی شده پولو باید به همون شماره کارت پس بدی به تو هم ربطی نداره. این یعنی کلاهبرداری سرور تحویل ندادی پولم پس ندادی

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

کلاهبرداریه درگاه هر واریزی شده پولو باید به همون شماره کارت پس بدی به تو هم ربطی نداره. این یعنی کلاهبرداری سرور تحویل ندادی پولم پس ندادی
    ما تابع قوانین شما نیستیم و شما نمیتونید برای ما تعیین تکلیف کنید ، شما قوانین سرویس دهی مارو زمان سفارش قبول کردید پس لطفا ادب داشته باشید و سعی کنید به قانون احترام بزارید تا همیشه به نتیجه برسید.
    شما هر سایت دیگری هم که تشریف ببرید سرویس بگیرید باید همین روال را طی کنید و ما فقط داریم به وظیفمون عمل میکنیم تا از سرویسهای ما یا بازگشت وجه سو استفاده ای صورت نگیرد ، تازه ما سختگیر نیستیم بعضی سایت ها بهتون میگن که برای احراز هویت باید متنی را در کاغذ بنویسید و کارت شناسایی رو روی کاغذ بگیرید و از خودتون و تمام این مدارک عکس سلفی بگیرید و ارسال کنید تا بهتون سرویس بدهند!
    ما فقط از شما یک عکس از کارت بانکی خواستیم که بدونیم کارت دست خود شماست و صاحب کارت خود شما هستید و از کارت شخص دیگری سواستفاده نمیکنید ، اگر سواستفاده کنید ما باید پاسخگو باشیم و اگر ندونیم شما چه شخصی هستید پای خود ما گیر خواهد بود.
    سال قبل برای یکی از همکاران ما کاربری آمده است سرویسی سفارش داده است و از افزودن وجه حسابشون رو شارژ کردند و سپس روی سایت تیکت باز کردن با این عنوان که میخواستم 100 هزار تومان شارژ کنم اشتباهی 10 میلیون تومان شارژ کردم و سپس درخواست بازگشت وجه اضافی را کردند و ایشون هم اینکار رو انجام دادند ولی بعدا ازشون به دلیل استفاده غیر قانونی از کارت شکایت شده است و ایشان بدون اینکه بداند درگیر پولشویی شده است و این همکار گرامی ما که شخص بسیار درست کاری هم هستند مجبور شدند پولی که نگرفتند رو پس بدهند!!
    بنده با شما مشکل شخصی ندارم و فقط دارم به وظیفم عمل میکنم پس لطفا بخودتون مسلط باشید و قانون رو رعایت کنید تا همه چیز طبق روال عادی و قانونی پیش برود.
    اگر فکر میکنید از طریق اینماد به نتیجه میرسید یا حتی از طریق پلیس فتا میتوانید اقدام کنید ما خوشحال خواهیم شد تا شما توسط پلیس احراز هویت بشید و ماهم قطعا پاسخگوی شما و قانون خواهیم بود و جای نگرانی نیست.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط userband نمایش پست ها
    در مورد کارت ملی از آبان سال قبل (بعد از اون اتقات که اینترنت قطع شد) گرفتن سرور مجازی ایران همه باید اطلاعات هویتیشون رو در اختیار سرویس دهنده قرار بدند ایشون از من خواستن بهشون دادم در مورد نحوه پس دادن پول اطلاعی ندارم البته در مورد سو استفاده از عکس کارت ملی هم خیلی بعیده تازه اصلش هم تا خود طرف حضور فیزیکی نداشته باشه ارائه هیچ خدمتی مجاز نیست
    سپاس از شما دوست گرامی
    متاسفانه ایشون به هیچ وجه نمیخواد قبول کنه که این یک قانون است و فکر میکنند که ما قصد اذیت کردن داریم.

7. تعداد تشکر ها ازda6276 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط da6276 نمایش پست ها
    ما تابع قوانین شما نیستیم و شما نمیتونید برای ما تعیین تکلیف کنید ، شما قوانین سرویس دهی مارو زمان سفارش قبول کردید پس لطفا ادب داشته باشید و سعی کنید به قانون احترام بزارید تا همیشه به نتیجه برسید.
    شما هر سایت دیگری هم که تشریف ببرید سرویس بگیرید باید همین روال را طی کنید و ما فقط داریم به وظیفمون عمل میکنیم تا از سرویسهای ما یا بازگشت وجه سو استفاده ای صورت نگیرد ، تازه ما سختگیر نیستیم بعضی سایت ها بهتون میگن که برای احراز هویت باید متنی را در کاغذ بنویسید و کارت شناسایی رو روی کاغذ بگیرید و از خودتون و تمام این مدارک عکس سلفی بگیرید و ارسال کنید تا بهتون سرویس بدهند!
    ما فقط از شما یک عکس از کارت بانکی خواستیم که بدونیم کارت دست خود شماست و صاحب کارت خود شما هستید و از کارت شخص دیگری سواستفاده نمیکنید ، اگر سواستفاده کنید ما باید پاسخگو باشیم و اگر ندونیم شما چه شخصی هستید پای خود ما گیر خواهد بود.
    سال قبل برای یکی از همکاران ما کاربری آمده است سرویسی سفارش داده است و از افزودن وجه حسابشون رو شارژ کردند و سپس روی سایت تیکت باز کردن با این عنوان که میخواستم 100 هزار تومان شارژ کنم اشتباهی 10 میلیون تومان شارژ کردم و سپس درخواست بازگشت وجه اضافی را کردند و ایشون هم اینکار رو انجام دادند ولی بعدا ازشون به دلیل استفاده غیر قانونی از کارت شکایت شده است و ایشان بدون اینکه بداند درگیر پولشویی شده است و این همکار گرامی ما که شخص بسیار درست کاری هم هستند مجبور شدند پولی که نگرفتند رو پس بدهند!!
    بنده با شما مشکل شخصی ندارم و فقط دارم به وظیفم عمل میکنم پس لطفا بخودتون مسلط باشید و قانون رو رعایت کنید تا همه چیز طبق روال عادی و قانونی پیش برود.
    اگر فکر میکنید از طریق اینماد به نتیجه میرسید یا حتی از طریق پلیس فتا میتوانید اقدام کنید ما خوشحال خواهیم شد تا شما توسط پلیس احراز هویت بشید و ماهم قطعا پاسخگوی شما و قانون خواهیم بود و جای نگرانی نیست.

- - - Updated - - -

سپاس از شما دوست گرامی
    متاسفانه ایشون به هیچ وجه نمیخواد قبول کنه که این یک قانون است و فکر میکنند که ما قصد اذیت کردن داریم.

قبل از تحویل سرویس درخواست عودت وجه داده شده. به شما نه کارت ملی داده میشه نه چیزی. شماره کارت واریزی داده شده عودت بده. چقدر نفهمی شما

- - - Updated - - -

اونم سو استفاده میکنم از کارت شخص دیگه یا نه به هیچ عنوان به تو مربوط نیست و مرجعی نیستی پولی رو پس ندی

- - - Updated - - -

انگار به این گفته شده به کارت دیگه ای واریز کن بتو وطیفه داری به همون کارتی که پرداخت شده پولو پس بزنی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    7 پست

همینه دیگه دو تا بچه واسه ما شدن فروشنده ادعا دارن. پولشویی زمانیه که از یک کارت دیگه پرداخت شده به یک کارت دیگه واریز کنی. 50 هزار تومن. یه چیزی شنیدی فقط باید حرف بزنی. حرف نزنی هم میغهمیم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

سلام خسته نباشید
    سرور ایران رم دو گیگ موجود هستش؟
    مهندسی مواد-دانشگاه تهران & مدیریت مالی-دانشگاه شهید بهشتی. کار خیریه بود، پایه هستم! بدون هزینه انجام میدم. آیدی تلگرام:
    @al1lord

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

دکوراسیون داخلی معمارلندز

- - - Updated - - -

تعمیرپکیج در تهران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

در مورد کارت ملی از آبان سال قبل (بعد از اون اتقات که اینترنت قطع شد) گرفتن سرور مجازی ایران همه باید اطلاعات هویتیشون رو در اختیار سرویس دهنده قرار بدند ایشون از من خواستن بهشون دادم در مورد نحوه پس دادن پول اطلاعی ندارم البته در مورد سو استفاده از عکس کارت ملی هم خیلی بعیده تازه اصلش هم تا خود طرف حضور فیزیکی نداشته باشه ارائه هیچ خدمتی مجاز نیست

13. تعداد تشکر ها ازuserband به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 23 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)