صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: وردپرس بهتر است يا جوملا براي سايت خبري؟ وچند هاست وي اي پي ارزان ولي مطمن هم معرفي كنيد؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    900
    تشکر شده در
    777 پست

پیش فرض پاسخ : وردپرس بهتر است يا جوملا براي سايت خبري؟ وچند هاست وي اي پي ارزان ولي مطمن هم معرفي كنيد؟

وقتی سرور بهش فشار میاد که به مراتب هم میزان ای پی های ورودی به سایتتون بالا بره و یا از افزونه های زیادی که اصلا ضروری نیست روی هاست استفاده کنید .
    به زیاد بودن مطالب کاری نداریم / اما در صورت عادی اگر فعالیت کنید مشکلی پیش نخواهد آمد و حداقل تا زمانی که منابع هاست کم نیارید با سرویس دهنده به مشکل نمیخورید و سایتتون میزبانی میشه .
    در صورتیکه منابع کم بیارید هم بعد از اون سرویس دهنده کارش رو بلد هست و پیشنهاداتی به شما ارائه خواهد داد حالا مثل اینکه به پلان دیگری انتقال بدن یا سرور مجازی براتون ارائه بدن یا ... با توجه به نیاز سایتتون .
    در وردپرس میشه هر کاری کرد و هر نوع کد نویسی انجام داد .
    هر سایتی رو با هر مدیریت محتوایی میشه بالا آورد مشکلی ندارد !
    لینکی هم که قرار دادید باید گفت اگر قالب به اون صورت مد نظرتون هست باید گفت بله کد نویس و طراح برای شما به این صورت هم میتواند قالب را طراحی کند . در واقع هر طرحی ارائه بدید انجام خواهد شد .

2. تعداد تشکر ها از hamra به دلیل پست مفید

iab

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : وردپرس بهتر است يا جوملا براي سايت خبري؟ وچند هاست وي اي پي ارزان ولي مطمن هم معرفي كنيد؟

ممنون از پاسختون دوست عزيز چون چند سايتي خوندم وردپرس براي سايت كوچك و متوسط خوبه و سايت هاي وبلاگي بحث هاي گوتاگوني اصلا هست يكي از دوستان ميگه وردپرس وديگر ي جوملا واقعا بين اين دو مونده بودم .. هر چند خودم سايت وردپرسي دارم و الان براي سايت خبري ميخواستم بدونم چطوره كه گفتن بيشتر دوستان وردپرس و بعضي جوملا براي همين دو دولم با تشكر

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    900
    تشکر شده در
    777 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iab نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون دوست عزيز چون چند سايتي خوندم وردپرس براي سايت كوچك و متوسط خوبه و سايت هاي وبلاگي بحث هاي گوتاگوني اصلا هست يكي از دوستان ميگه وردپرس وديگر ي جوملا واقعا بين اين دو مونده بودم .. هر چند خودم سايت وردپرسي دارم و الان براي سايت خبري ميخواستم بدونم چطوره كه گفتن بيشتر دوستان وردپرس و بعضي جوملا براي همين دو دولم با تشكر
    بسیاری از وبسایت های بزرگ و پر بازدید از وردپرس استفاده میکنند .
    باز هم همون موردی که میپسندید رو انتخاب کنید !
    به هر حال موفق باشید .

6. تعداد تشکر ها از hamra به دلیل پست مفید

iab

عضو انجمن NarvanData آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    151
    تشکر تشکر شده 
    426
    تشکر شده در
    331 پست

بدلیل انعطاف پذیری بیشتر به نظر من وردپرس بهتر هست و در صورت رعایت موارد امنیتی مشکلی برای مدیریت محتوا پیش نخواهد آمد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)