صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: نیازمند برنامه نویس برای نوشتن درگاه پرداخت برای یک افزونه غیر فارسی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    55 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند برنامه نویس برای نوشتن درگاه پرداخت برای یک افزونه غیر فارسی

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaonline.net نمایش پست ها
    تشکر از نظر شما .
    سیستم بصورت کاملا اختصاصی پیاده شده .
    دقت کنید که نرم افزارهای اپن سورس معمولا باگ های منتشر نشده دارن .
    لذا حساسیت یک فروشگاه دانلود باعث شد این اسکریپت رو از بیس با دقت امنیتی بسیار حساس و وسواس زیاد پیاده کنم ، ویلا ساخت یک افزونه برای من راحتتر بود .
    دقت کنید این اسکریپت 4 ماه زمان برد تا کامل شد .

از نظر سئو هم چیزی کم از وردپرس نخواهد داشت به یقین .
    در گاه بانکها در صورت درخواست ساخته میشود .
    موفق باشید
    با این بخش صحبت شما موافق نیستم "دقت کنید که نرم افزارهای اپن سورس معمولا باگ های منتشر نشده دارن "
    فروشپاه سازهای اوپن سورسی که نام بردم بدلیل اینکه جهانی هستند ، تعداد زیادی روی آن کار میکنند و باگ های آن خیلی زود شناسایی و برطرف میشود
    پشتیبانی اوپن سورس خارجی ها با ایرانی از زمین تا آسمون فرق میکنه
    به جرات میتونم بگم ساپورت خارجی ها در اوپن سورس از ساپورت ایرانی ها در اختصاصی خیلی خیلی بالاتر و بیشتره

2. تعداد تشکر ها از ahmad4u به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن rezaonline.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,556
    تشکر تشکر شده 
    2,338
    تشکر شده در
    1,230 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند برنامه نویس برای نوشتن درگاه پرداخت برای یک افزونه غیر فارسی

دوست عزیز ، سیاست ارائه یک نرم افزار اپن سورس و رایگان ، با ارائه یک نرم افزار اپن سورس و تجاریه کاملا متفاوته .
    درسته که سیستمی که من نوشتم نمیتونه با نرم افزارهای رایگان رقابت کنه ، اما در نوع خودش جوابگوی کار هست .
    و به این هم توجه کنید ، سورس نرم افزارهای رایگان در اختیار همه هست ، همیشه هم باگ وجود دارد و یکی از راحتترین روشهای پیدا کردن باگ ، داشتن سورس خود برنامه هست .
    من خودم طرفدار نرم افزارهای اپن سورس هستم و هیچ کدری روی این اسکریپت انجام ندادم (بر خلاف نظر دوستان)

همچنین اعلام چند نکته ضروریست :
    سیستمی که به طور مشخص برای یک فعالیت ساخته بشه ، عمده انرژیش رو روی اون بخش میذاره ، ساده تر بگم اسکریپت دانلود شاپ در شرایط مساوی با وردپرس ، به میزان 1/10 وردپرس مصرف منابع سیستمی داره .
    و این لازمه یک فروشگاه هست که بازدید زیاد داشته باشه .
    مسائل دیگه ای هم هستن که اینجا جاش نیست (خواستید یه تاپیک جدید بزنید یا در تاپیک معرفی سیستم ادامه میدیم)

اگر چنانچه لایسنس gpl رو مطالعه کرده باشید و همچنین سایر لایسنس های نرم افزارهای رایگان ، به وفور مشاهده میکنیده که نرم افزاری تحت چنین لایسنسی بدون گارانتی هست .
    پس اگه سایت شما هم شد شما دستتون به هیچ جا بند نیست .

سیستمی که بصورت تجاری ارائه شده قطعا مسئولتر هست .

موفق باشید

5. تعداد تشکر ها از rezaonline.net به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    55 پست

دوست عزیز ، سیاست ارائه یک نرم افزار اپن سورس و رایگان ، با ارائه یک نرم افزار اپن سورس و تجاریه کاملا متفاوته .
    درسته که سیستمی که من نوشتم نمیتونه با نرم افزارهای رایگان رقابت کنه ، اما در نوع خودش جوابگوی کار هست .
    و به این هم توجه کنید ، سورس نرم افزارهای رایگان در اختیار همه هست ، همیشه هم باگ وجود دارد و یکی از راحتترین روشهای پیدا کردن باگ ، داشتن سورس خود برنامه هست .
    من خودم طرفدار نرم افزارهای اپن سورس هستم و هیچ کدری روی این اسکریپت انجام ندادم (بر خلاف نظر دوستان)

همچنین اعلام چند نکته ضروریست :
    سیستمی که به طور مشخص برای یک فعالیت ساخته بشه ، عمده انرژیش رو روی اون بخش میذاره ، ساده تر بگم اسکریپت دانلود شاپ در شرایط مساوی با وردپرس ، به میزان 1/10 وردپرس مصرف منابع سیستمی داره .
    و این لازمه یک فروشگاه هست که بازدید زیاد داشته باشه .
    مسائل دیگه ای هم هستن که اینجا جاش نیست (خواستید یه تاپیک جدید بزنید یا در تاپیک معرفی سیستم ادامه میدیم)

اگر چنانچه لایسنس gpl رو مطالعه کرده باشید و همچنین سایر لایسنس های نرم افزارهای رایگان ، به وفور مشاهده میکنیده که نرم افزاری تحت چنین لایسنسی بدون گارانتی هست .
    پس اگه سایت شما هم شد شما دستتون به هیچ جا بند نیست .

سیستمی که بصورت تجاری ارائه شده قطعا مسئولتر هست .

موفق باشید
    با بخشی از حرفهای شما موافقم اما همچنان و با توجه به تجربیاتم باید بگویم در ایران چیزی بنام پشتیبانی یک اسکریپت نداریم
    دلیلش هم اینه که طراح بعد از طراحی و کمی معروف شدن اسکریپت تمام وقت و انرژی خود را بر روی پولسازی اسکریپت میگذارد تا پاسخگویی به نیازهای مشتریان
    الان اسکریپتی تهیه کردم و از برنامه نویس آن خواستم در قبال هزینه تغییراتی در اسکریپت برای من بدهد اما در پاسخ میشنوم که میگوید من وقت ندارم
    در یک نگاه شاید پشتیبانی همان کارکرد صحیح و بدون نقص باشه اما نیاز مشتری بیشتر شخصی سازی اسکریپت با توجه به نیازهای اون مطرحه

در صورت امکان سایت ها و فروشگاه هایی که از اسکریپت شما استفاده میکنند را پ.خ نمایید و در صورتیکه قالب هایی بجز قالبی کنونی وجود دارد نیز لینکشان را ارسال کنید

7. تعداد تشکر ها از ahmad4u به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,556
    تشکر تشکر شده 
    2,338
    تشکر شده در
    1,230 پست

ایران چیزی بنام پشتیبانی یک اسکریپت نداریم
    همه رو با یه چوب میزنی ؟

دلیلش هم اینه که طراح بعد از طراحی و کمی معروف شدن اسکریپت تمام وقت و انرژی خود را بر روی پولسازی اسکریپت میگذارد تا پاسخگویی به نیازهای مشتریان
    فکر کنم کلا از بحث فنی خارج شدید ، قضیه پشتیبانی بسته به شرایط هست .
    من سیستم سایتم رو جوری پیاده کردم که بتونم به راحتی مشتریها رو تفکیک کنم و سفارشها رو پشتیبانی .
    اسکریپت منم خدا رو شکر نه معروف شده ، نه پولسازی کرده تا حالا
    الان اسکریپتی تهیه کردم و از برنامه نویس آن خواستم در قبال هزینه تغییراتی در اسکریپت برای من بدهد اما در پاسخ میشنوم که میگوید من وقت ندارم
    چندین نفر همیشه به من برای ویرایش اسکریپت مراجعه میکنن ، من همیشه از ویرایش اسکریپت خودداری میکنم و میگم به طراح اصلیش بدن ، احتما لا شما یکی از اونا بودی .
    اما در مورد اسکریپت خودم ، تا اونجایی که درخواست مشتری خیلی فضایی نباشه انجام میشه .

در صورت امکان سایت ها و فروشگاه هایی که از اسکریپت شما استفاده میکنند را پ.خ نمایید و در صورتیکه قالب هایی بجز قالبی کنونی وجود دارد نیز لینکشان را ارسال کنید
    متاسفانه خیر در مورد قالب هم سیاست بر این اساس بوده که توسعه دهندگان طراحی کنن نیازشون رو .
    اینم راهنمای ساخت قالب .
    http://rezaworkshop.ir/static/file/t..._userguide.pdf

موفق باشید .

9. تعداد تشکر ها از rezaonline.net به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    55 پست

چندین نفر همیشه به من برای ویرایش اسکریپت مراجعه میکنن ، من همیشه از ویرایش اسکریپت خودداری میکنم و میگم به طراح اصلیش بدن ، احتما لا شما یکی از اونا بودی .
    اما در مورد اسکریپت خودم ، تا اونجایی که درخواست مشتری خیلی فضایی نباشه انجام میشه .

موفق باشید .
    خیر بنده بجز به برنامه نویس به فرد دیگری برای اضافه کردن امکانات درخواست ندادم
    اولا بجز خود برنامه نویس کس دیگری از طراحی و ریزه کاریها سر در نمیاورد
    دوما اگر هم سر در بیاورد مثل اینست که از صفر شروع کند و وقت زیادی میبرد

11. تعداد تشکر ها از ahmad4u به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,556
    تشکر تشکر شده 
    2,338
    تشکر شده در
    1,230 پست

من هم همیشه همین رو میگم .
    امیدوارم موفق باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

با سلام
    درگاه پرداختی که میخواین کاملا آماده و تست شده هست:
    طی همین دو سه روزه هم از به پرداخت درگاه بانک ملت رو میگیرم و روی سایت خودم فعالش می کنم.

توضیحاتش در ادامه آمده:

درگاه پرداخت بانک ملت برای افزونه
    easy digital downloas

لینک دریافت درگاه:
    درگاه بانک ملت برای Easy Digital Downloads | دانلود کتاب ، پروژه و پایان نامه

تیم برنامه نویسی فورفروش (۴foroosh) به منظور خدمت به حوزه تجارت الکترونیک و البته کسب درآمد! افزونه Mellat_for_EDD را برای اتصال پلاگین Easy Digital Downloads به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک ملت تولید کرده و در اختیار عموم قرار داده است.

ویژگی های این افزونه
    :
    ۱- پرداخت امن و اتصال سریع به درگاه بانک ملت
    ۲- ستل اتوماتیک تمام تراکنش های موفق و درنتیجه واریز آنی وجه به حساب فروشنده
    ۳- استفاده از جدید ترین متد ها و کتابخانه ها برای کارایی بهتر
    ۴- پشتیبانی ۲۴ ساعته
    ۵- نصب اولیه رایگان بر روی سایت
    ۶- نسخه های جدید برای مشتریان قبلی رایگان است.

توجه : یکی از ویژگی های مهم این افزونه، ستل اتوماتیک آن است. در درگاه بانک ملت، پس از انجام موفقیت آمیز پرداخت وجه توسط مشتری، باید از طرف فروشنده به بانک درخواستی برای واریز وجه کسر شده از حساب مشتری به حساب فروشنده ارسال شود. اگر این درخواست صورت نگیرد وجه پس از مدتی حدود ۱۵ دقیقه به حساب مشتری باز می گردد که در این صورت فروشنده متحمل ضرر می شود. افزونه Mellat_for_EDD این درخواست را بلافاصله به بانک ارسال می کند و تاهنگامی که ستل انجام نشود خدمتی به مشتری ارائه نمی دهد و از ضرر احتمالی فروشنده جلوگیری می کند.

لینک دریافت درگاه:
    درگاه بانک ملت برای Easy Digital Downloads | دانلود کتاب ، پروژه و پایان نامه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)