صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: فروش سخت افزار یک سرور در کانادابرای کولویا انتقال به ایران(حتما مشاهده نمایید)

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

پیش فرض فروش سخت افزار یک سرور در کانادابرای کولویا انتقال به ایران(حتما مشاهده نمایید)

سلام
    امروز قسط دارم یکی از سرور های کولو رو سخت افزارش رو بفروشم(2 ماه کار کرده است)
    هم به صورت قسطی(بدون افزایش قیمت) و هم یک جا انجام میشه
    سرور به پنل شما هم منتقل خواهد شد و همچنین فاکتور به نام خود شما خواهد شد

سخت افزار:

Chassis: Supermicro + power 350W + 2*2 Turbo fans

Motherboard : X8SI-LF

HDD: Seagate Constellation 500GB

RAM: 4 * 4GB DDR3

CPU : Intel i3-540

امکان ارتقا سرور وجود دارد برای دریافت اطلاعات در این ضمینه با ما در تماس باشید

هزینه سرور یک جا: 936$
    هزینه سرور ماهیانه : 78$
    ماه اول : 234 $
    قسط سرور پس از 9 ما تمام خواهد شد
    هزینه های کولو :
    هر ترابایت پهنای باند پیش خرید 3 دلار و مصرف بیش از حد 5 دلار
    هزینه کولو 60 دلار است(البته ما میتوانیم ارزون تر هم بگیریم براتون)
    هر آی پی : 0.50 دلار هست
    هز دلار هم 2850 تومان حساب خواهد شد
    دیتا سنتر هم سنپتیکا هست
    امکان ارسال به ایران وجود دارد فقط باید هزینه پست رو بدهید
    آی دی یاهو:
    onlineservers2
    سرور فروخته شد
    ویرایش توسط majidisaloo1 : November 25th, 2012 در ساعت 17:17
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

2. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سخت افزار یک سرور در کانادابرای کولویا انتقال به ایران(حتما مشاهده نمایید)

نقل قول نوشته اصلی توسط milade نمایش پست ها
    سلام .

بنده یه خریدار هستم ! اما عقل سلیم میگه سرور فوق از نظر من 550-450 دلار ارزش داره ( در حالت کارکرده ) رو 936 دلار نخرم : ) . همچنین میخوام این قیمت گذاری شما رو به چالش بکشم !

شما تاپیک ایجاد کردید برای فروش . فکر کنم حق مسلم هر کسی هست در تاپیک اظهار نظر داشته باشه !
    مگر اینکه خدایی ناکرده ، خدایی ناکرده ، قصدتون کلاهربداری باشه که اجازه روشن گری نمیدهید ( استغفرالله ، و 100 البته که این چنین نیست ) .
    پس پاسخ بنده رو اسپم و ... طلقی نکنید لطفاً .

جنس برقی به برق وصل بشه میشه دست دوم و تنزل قیمت داره . این یه چیز بدیهی هستش !
    هاردی که 2 ماه ازش استفاده بشه هارد نو نیست در مهمترین قسمت ! و سپس کل سرور بدین صورت !

بله بله !
    البته شما در اورسل استاد هستید . ما فروشمون به صورت تضمینی هست و بدون اورسل !
    اما چیزی که هست اینکه این پردازنده دیگه بیش از این رم رو نمیکشه بدون اورسل ... حتی رم 8 هم زیادش هست ! 2 کور برای ماکس 16 گیگ میتونه مقید باشه و بیش از اون کارایی نخواهد داشت !

این تاپیک فروش جناب عالی هستش . جناب راستگو خودشون صلاح بدونند تشریف میارن جهت پاسخگویی . ضمن اینکه شما ادعا میکنید ، یک نفر دیگه پاسخگو باشه ؟

تشکر .

اینجا ایرانه .
    چیزی که vendor های کانادایی/آمریکایی میفروشند چینی و ایرانی نداره : )
    قیاس مع الفارق .

موفق باشید.
    شما فکر کنم وانین تاپیک فروش رو نمیدونین که اینجوری کار میکنین
    این یکی از بند هاش هست :
    3- انجمن فروش جايي براي نوشتن ابراز احساسات نسبت به قيمت ,طراحي سايت, و ...... نيست .

پس بهتره پست هاتون رو پاک کنید تا بن نشید
    خدا روشکر بیشتر انجمن من رو میشناسن که هیچ قصد کلاه برداری ندارم
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    325
    تشکر تشکر شده 
    436
    تشکر شده در
    296 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سخت افزار یک سرور در کانادابرای کولویا انتقال به ایران(حتما مشاهده نمایید)

سلام .

3- انجمن فروش جايي براي نوشتن ابراز احساسات نسبت به قيمت ,طراحي سايت, و ...... نيست .
    بنده هم ابراز احساس نکردم . حقیقته . اگر میخواید من همچین سروریسی رو به شما به قیمتی که عرض شد بدهم !
    سوال من اینه چرا شما این قیمت میفروشید ؟ وقتی قیمت واقعی نصف این هست ! دلیلتون ؟
    انسان دچار شک و ظن میشه خدایی ناکرده ! و شاید برای دیگر خوانندگان این سوال پیش بیاد که چرا اینچنین هست ؟!

قطعاً قیمت سخت افزار رو نمیشه سلیقه ای قیمت داد و دل بخواهی ! . پس جناب عالی هم بایستی راجع به این موضوع شفاف سازی کنید . شاید یه چیزی هست که ما خبر نداریم ...

اشکار سازی کنید بنده خریدار !

پس بهتره پست هاتون رو پاک کنید تا بن نشید
    شما نگران بنده نباشید . مدیران درک بهتری نسبت به اینگونه مسائل خواهند داشت .

خدا روشکر بیشتر انجمن من رو میشناسن که هیچ قصد کلاه برداری ندارم
    انشالله که همین طور هست و خواهد بود !
    اما بنده شما رو نمیشناسم . سرور شما رو خریدار و خواستار شفاف سازی قیمت ها رو دارم .
    اگر ممکن هست توضیح بدهید بلکه برای بنده رفع ابهام شد .

تشکر از جناب عالی !

موید باشید .

تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

سلام .

بنده هم ابراز احساس نکردم . حقیقته . اگر میخواید من همچین سروریسی رو به شما به قیمتی که عرض شد بدهم !
    سوال من اینه چرا شما این قیمت میفروشید ؟ وقتی قیمت واقعی نصف این هست ! دلیلتون ؟
    انسان دچار شک و ظن میشه خدایی ناکرده ! و شاید برای دیگر خوانندگان این سوال پیش بیاد که چرا اینچنین هست ؟!

قطعاً قیمت سخت افزار رو نمیشه سلیقه ای قیمت داد و دل بخواهی ! . پس جناب عالی هم بایستی راجع به این موضوع شفاف سازی کنید . شاید یه چیزی هست که ما خبر نداریم ...

اشکار سازی کنید بنده خریدار !

شما نگران بنده نباشید . مدیران درک بهتری نسبت به اینگونه مسائل خواهند داشت .

انشالله که همین طور هست و خواهد بود !
    اما بنده شما رو نمیشناسم . سرور شما رو خریدار و خواستار شفاف سازی قیمت ها رو دارم .
    اگر ممکن هست توضیح بدهید بلکه برای بنده رفع ابهام شد .

تشکر از جناب عالی !

موید باشید .

ابراز احساسات یعنی همین...
    ابراز احساسات نسبت به قیمت یعنی به شما چه کی چی میفروشه و به شما ربطی نداره بازم قیمتش اگه میخوای بخواه نمی خوای نخواه
    هر کی عقل داره و یک طور اثبات میکنه پس شما فقط مسئول خودتون هستین نه کس دیگه ای پس به این میگن دخالت تو کار دیگران

سرور فروخته شد جیگر زیاد حرس و جوش نزن

به همان قیمت پست اول فروخته شد

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    325
    تشکر تشکر شده 
    436
    تشکر شده در
    296 پست

سلام .

ابراز احساسات نسبت به قیمت یعنی به شما چه کی چی میفروشه و به شما ربطی نداره بازم قیمتش اگه میخوای بخواه نمی خوای نخواه
    تشکر از شما .
    به هر حال ،
    مجدد عرض میکنم این ابراز احساسات نیست .
    این کار بنده از سر خیر خواهی به برخی کاربران تازه کار ، و سپس روشن شدن قضیه برای خود بنده هستش .
    در پست های بالا به تفصیل عرض شد .

هر کی عقل داره و یک طور اثبات میکنه پس شما فقط مسئول خودتون هستین نه کس دیگه ای پس به این میگن دخالت تو کار دیگران
    آهان . باید ببخشید . از این پس سکوت میکنیم تا هر کس هر قیمتی خواست به مردم قالب کنه و ما دم بر نمیدهیم :| .

سرور فروخته شد جیگر زیاد حرس و جوش نزن
    شکراً لله . انشالله مشتری خیرش رو ببینه . ما که بخیل نیستیم . فنش براش بچرخه .
    خوشحالم که در کمتر از 2 ساعت سرور به فروش رسید .

تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

آهان . باید ببخشید . از این پس سکوت میکنیم تا هر کس هر قیمتی خواست به مردم قالب کنه و ما دم بر نمیدهیم :| .

خوشحالم که در کمتر از 2 ساعت سرور به فروش رسید .

امیدوارم منظورتون من نبوده باشم اگه باشم هم خوب هر کس هقل داره مطمئن باشین به این سادگی ها ایرانی جماعت کاهشون برداشته نمیشه
    گفتم که خدا رو شکر من رو میشماسن اهل قالب کردن نیستم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    325
    تشکر تشکر شده 
    436
    تشکر شده در
    296 پست

سلام .
    امیدوارم منظورتون من نبوده باشم اگه باشم هم خوب هر کس هقل داره مطمئن باشین به این سادگی ها ایرانی جماعت کاهشون برداشته نمیشه
    گفتم که خدا رو شکر من رو میشماسن اهل قالب کردن نیستم
    خیر قربان . جسارت نشه .در حالت Public عرض کردم که قصد روشن سازی هستش .

موید باشید .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)