صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: nic دولتیه یا خصوصی ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

پیش فرض پاسخ : nic دولتیه یا خصوصی ؟

اصلا معلوم نيست مشكل شما چيه پس نميشه راهنمايي كرد

2. # ADS

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    57
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط H+R نمایش پست ها
    اصلا معلوم نيست مشكل شما چيه پس نميشه راهنمايي كرد
    دامنه از طرف ما و توسط یکی از نمایندگیهاشون ثبت شده...نمایندگی دیگه فعال نیست و اصلا جواب نمیده...ایرنیک هم میگه این دامنه مال شما نیست. من بیشتر وارد جزئیات نمیشم وفکر نمی کنم بیشتر از این ضرورت داشته باشه... سوال من واضحه اگر کسی مشکلی سر مالکیت دامنه با نیک داشته باشه و فکر میکنه به حق هست به کجا باید مراجعه کنه...

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط IFACO.Net نمایش پست ها
    قضیه رو با دادن یه دادخواست نامه مطرح کنید، برای اینکار یه دادخواست حقوقی درست و حسابی توسط یک وکیل مشاور تهیه کنید و سپس برید به دادستانی یکی از دادگستری های نزدیک به محل زندگی تون و دادخواست رو بدید ، اونا باید خودشون تشخیص بدن که قضیه به کدوم قسمت قوه قضاییه مربوط میشه و ارجاع میدند به همونجا، احیانا گفتند به ما مربوط نمیشه، فوری مایوس نشید و ولشون نکنید و اصرار کنید و سمج باشید (چون اول باید برید پیش نماینده دادستان، اون شاید از سر باز کنه ، که اگر از سر باز کرد سعی کنید برید پیش خود دادستان و بازهم اصرار کنید و سمج باشید ! )
    منظورت مجتمع های قضائی هست ؟ یه بار مراجعه کردم گفتن چون دولتی هست از دولت نمی تونی شکایت کنی
    برو دیوان عدالت اداری اونا اگر صلاح بدونن به ما ارجاع میدن... به دیوان عدالت اداری مراجعه کردم دادخواست تهیه کردم ثبت شد...بدون اینکه به جائی ارجاع بدن گفتن چون دولتی بودن این ارگان برای ما مشخص نیست مربوط به ما نمیشه... حالا به نظرت دوباره به مجتمع قضائی مراجعه کنم ؟

عضو انجمن persiansoft آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    1,135
    تشکر شده در
    194 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.n نمایش پست ها
    دامنه از طرف ما و توسط یکی از نمایندگیهاشون ثبت شده...نمایندگی دیگه فعال نیست و اصلا جواب نمیده...ایرنیک هم میگه این دامنه مال شما نیست. من بیشتر وارد جزئیات نمیشم وفکر نمی کنم بیشتر از این ضرورت داشته باشه... سوال من واضحه اگر کسی مشکلی سر مالکیت دامنه با نیک داشته باشه و فکر میکنه به حق هست به کجا باید مراجعه کنه...[COLOR="Silver"]
    سلام دوست عزيز .
    چون قبلا چنين مشكلي داشتم عرض مي كنم .
    اطلاعات ثبت كننده در نيك موجود هست .
    به صورت حضوري به آدرس درج شده مراجعه كنيد و به صورت فيزيكي مشكل را حل كنيد .
    از راه قانوني به هيچ نتيجه اي نمي رسيد و تنها زمان خود را از دست مي دهيد و قبل از اينكه دامنه expire شود و فرد ديگر آن دامنه را ثبت كند اقدام كنيد تا بيشتر از اين دچار مشكل نشويد .

واقعا تنها مي توان براي عقب افتادگي سازمان ها و ادارات خود تاسف خورد .

موفق باشيد .

عضو دائم IFACO.Net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    242
    تشکر تشکر شده 
    1,314
    تشکر شده در
    804 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.n نمایش پست ها
    دامنه از طرف ما و توسط یکی از نمایندگیهاشون ثبت شده...نمایندگی دیگه فعال نیست و اصلا جواب نمیده...ایرنیک هم میگه این دامنه مال شما نیست. من بیشتر وارد جزئیات نمیشم وفکر نمی کنم بیشتر از این ضرورت داشته باشه... سوال من واضحه اگر کسی مشکلی سر مالکیت دامنه با نیک داشته باشه و فکر میکنه به حق هست به کجا باید مراجعه کنه...

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

منظورت مجتمع های قضائی هست ؟ یه بار مراجعه کردم گفتن چون دولتی هست از دولت نمی تونی شکایت کنی
    برو دیوان عدالت اداری اونا اگر صلاح بدونن به ما ارجاع میدن... به دیوان عدالت اداری مراجعه کردم دادخواست تهیه کردم ثبت شد...بدون اینکه به جائی ارجاع بدن گفتن چون دولتی بودن این ارگان برای ما مشخص نیست مربوط به ما نمیشه... حالا به نظرت دوباره به مجتمع قضائی مراجعه کنم ؟
    چون مشخصات دامنه به نام شما نیست ، از راه قانونی هیچ کاری از دستت بر نمی یاد، توصیه می کنم هر جوری شده بری ثبت کننده رو پیدا کنی و راضیش کنی که دامنه رو به پنل شما منتقل کنه و یا اینکه بیخیال دامنه بشی و صبر کنی تا منقضی بشه و دو ماه بعد از انقضا ء سریع ثبتش کنی .

ضمنا این مشکل تنها مربوط به ایران نیست و یک مساله کاملا حقوقی و بین المللی محسوب میشه ! هر جای دنیا باشی و مشخصات دامنه به نام شما نباشه با هیچ روش قانونی نمی تونی دامنه رو پس بگیری و تنها راهش راضی کردن ثبت کننده به انتقال و پس دادن دامنه است .
    شرکت هاستینگ ایفاکو
    سایت رسمی : IFACO.NET
    هاستینگی تخصصی و مطمئن برای ایرانیان عزیز
    ...: كسی كه ارزش خود را بشناسد، خويشتن را با امور فناپذير خوار نمی‌سازد :...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

خوب اگر از اول ميگفتيد مشكل رو نيازي نبود بريد ديوان عدالت و.... شما از راه قانوني به هيچ چيز نميرسيد چون حق با nic.ir هست اگر nic.ir دامنه رو به شما بده اون وقت صاحب امتياز ميتونه از nic شكايت كنه
    شما الان فقط تنها راهي كه داري اينكه كه صاحب امتياز رو به هر شكلي پيدا كني و باهاش توافق كني قانونا مالك دامنه اون فرد هست اگر توافق نكرد و شما مدركي داشتي كه براي شما ثبت كرده ميتوني از اون شخص به طور حقوقي شكايت كني نه نيك

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط persiansoft نمایش پست ها

واقعا تنها مي توان براي عقب افتادگي سازمان ها و ادارات خود تاسف خورد .

موفق باشيد .
    اين عقب افتادگي نيست سازمان ها نيست بي دقتي مشتري هست موقع ثبت بايد حواسشون رو جمع ميكردن نيك سيستم به اين خوبي گذاشته رزرو و رابط مالي
    اين شرايط هم جزو امنيت دامنه هست با هر ادعايي كه نميشه دامين از پنل بره

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    57
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    20 پست

خوب اگر از اول ميگفتيد مشكل رو نيازي نبود بريد ديوان عدالت و.... شما از راه قانوني به هيچ چيز نميرسيد چون حق با nic.ir هست اگر nic.ir دامنه رو به شما بده اون وقت صاحب امتياز ميتونه از nic شكايت كنه
    شما الان فقط تنها راهي كه داري اينكه كه صاحب امتياز رو به هر شكلي پيدا كني و باهاش توافق كني قانونا مالك دامنه اون فرد هست اگر توافق نكرد و شما مدركي داشتي كه براي شما ثبت كرده ميتوني از اون شخص به طور حقوقي شكايت كني نه نيك

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

اين عقب افتادگي نيست سازمان ها نيست بي دقتي مشتري هست موقع ثبت بايد حواسشون رو جمع ميكردن نيك سيستم به اين خوبي گذاشته رزرو و رابط مالي
    اون شرکت دیگه الان اصلا فعال نیست.به آدرس مراجعه کردیم نیستن به تلفن و ایمیل هم جواب نمیدن..یعنی اصلا کسی گوشیو برنمی داره. اونا باید قبل از کنسل کردن فعالیتشون با مشتریشون تماس میگرفتن و دامنه رو منتقل می کردن... حالا به هر دلیل نکردن. یعنی عملا هیچ دسترسی به ثبت کننده اصلی نیست .ولی حرف ما این هست که درسته که دامنه به نام ما نیست و لی اطلاعاتی در who is دامنه هست که با کمی بررسی کردن حقانیت ما ثابت میشه و از یک مرجع قضائی این انتظار هست که به صحبت های ما و دلائل ماو جواب هائی که نیک میده توجه کنه ببینن حق با کیه

عضو انجمن persiansoft آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    1,135
    تشکر شده در
    194 پست

دوست عزيز همه كه چنيني امكان و آگاهي ندارند كه بايد دامنه را در كجا و به چه شكلي ثبت كنند.
    مشكل اينجاست به هر مرجعي مراجعه كنيد هيچ حايي اطلاعي ندارند و فقط شما را پاس كاري مي كنند .
    بنده براي دامنه هاي خود حتي با يكي از مسئولين بخش جرايم رايانه اي هم صحبت كردم اما متاسفانه خود فرد هم اين ضعف را قبول داشت و مي گفت حتما بايد تهران مراجعه كنيد و شايد به نتيجه برسيد . و يك پروسه زمان بر هست و انتظار براي انقضاي دامنه شايد بهتر از طي كردن مراحل اداري باشد .

اين دوست عزيز بهترين راهشان مراجعه حضوري به ثبت كننده است همان كاري كه خود بنده براي پس گرفتن دامنه انجام دادم و به مشهد مراجعه كردم .
    اميدوارم مشكل اين دوست عزيز زودتر برطرف شود .

عضو انجمن kingoftehran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    581
    تشکر شده در
    424 پست

با سلام
    دولتی هم ما هم سره یک دامین که 4 سال ماله ما بود و جای دیگه ثبت کرده بود مشکل پیدا کردیم و حل نشد که نشد حالا همون دامین را 500 هزار تومان برای فروش گذاشتند.
    پارمیس هاست
    هاست،هاست ویندوز،هاست لینوکس

سرور اختصاصی و مجازی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)