نقل قول نوشته اصلی توسط yourhosting نمایش پست ها
سلام
اول اینکه خدمتتون عرض کنم دوستان فرمودند چه سرورهای ستاپدار نمیشه گفت سرور کاملا نو هستند و شما نباید انتظار سرور نو در دیتاسنتری داشته باشید
درمورد پشتیبانی نیز فقط پشتیبانی سخت افزاری سرور مثل ایبوز ها و مشکلی که توسط شما قابل پیگیری نباشد برعهده فروشنده است
ثانیا اگر قصد خرید از هتزنر دارید باتوجه به اینکه با هویت ایرانی مشکلی ندارند پیشنهاد میکنم خودتون مستقیما تهیه کنید که نه مشکلی برای پنل بوجود بیاد و هم دسترسی کامل به سرور داشته باشید
مشکلی هم داشتید پس از خرید در همین فروم میتونید مطرح کنید دوستان راهنمایی میکنند
موفق باشید
ممنون
والا من یکم سرچ کردم دیدم اکثرا اومدن میگن سرور مارکتی بدرد نمیخوره و قطعات مخصوصا هارد ها فرسوده شدن و دردسرش زیاده، واسه همین گفتم
خودم میتونم تهیه کنم ولی با علم محدودی که دارم بهتره که واسطه داشته باشم که پشتیبانی هم یه جورایی ساپورت کنه
نقل قول نوشته اصلی توسط farssub نمایش پست ها
سلام ، پشتیبانی با فروشنده هست ، مثلا شما درخواست بدید فلان موارد رو براتون انجام بدن یا مدیریت سرور رو برعهده بگیرن
که میتونید توافقی با هم حل کنید ، میتونید بزارید به عهده فروشنده این موارد رو ، کم کم یاد بگیرید
دوستانی هم که پ.خ میدن اگر اذیت میشید گزارش کنید
ممنون
نه اذیت که نمیکنه کسی، معمولا میخان راهنمایی کنن ولی من دسترسیم محدوده گفتم اطلاع بدم که فکر نکنن از قصد بی جوابشون گذاشتم