صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: افزایش قیمت هاست طلاهاست :|

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

پیش فرض پاسخ : افزایش قیمت هاست طلاهاست :|

نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus نمایش پست ها
    پیشنهاد من اینه که از شرکت های خارجی خرید کنید
    ما الان با شرکت های مختلف خارجی داریم کار می کنیم قیمت هاشون حتی 1 سنت هم افزایش ندادند
    هتزنر اصلا قیمت هاشون افزایش نداده

مستقیم خرید کنید بهتره و با صرفه تره براتون
    کاری که ما هم می کنیم
    موفق باشید
    مشکل اینجاست که چون مشتریان قیمت سرویس رو به ریال میبینند این افزایش قیمت رو از چشم سرویس دهنده میبینن
    اگر هاستینگ های ایرانی هم داخل سایتشون قیمت رو به دلار و یورو میزدن و مشتری همون مبلغ ثابت رو در قیمت روز ارز ضرب و پرداخت میکرد دیگه شاکی نمیشد

اما توی ایران خیلی از هاستینگ ها مثلا یک سرویس رو چند ماه افزایش نمیدن و یکدفعه افزایش میدن و مشتری میبینه که ماه پیش 20 تومن داده این ماه 50 تومن و فکر میکنه ای بابا چه وضعشه !
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

2. تعداد تشکر ها ازtikweb.ir به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط websazha نمایش پست ها
    با سلام

گرامی واقعا شرکت های هاستینگ فکر میکنید چند درصد مگر سود هستند که انتظار افزایش قیمت ندارید ؟
    دیتاسنتر ها که توی همین یک سال گذشته ای پی 7 هزار تومانی کردند 30 هزار تومان.
    دیتاسنتر ها کلوکیشن ها 100% افزایش بها دادن.
    هزینه قطعات سروری اگر کلوکیشن باشن که 100% هستند حدود 200% قیمت قطعات به مراتب بیشتر از دلار گرون شدند به خاطر واردات کم.
    هزینه حقوق کارمند ها باید زیاد کنند به هر حال اون کارمندی که تا سال گذشته 3 یا 4 کفایت میکرد و شاید شاید میومد یه آماتور تازه کار کار میکرد الان واقعا کمتر از 5-6 میلیون بی معنی هست کار کردن.
    باقی هزینه های مثل اجاره دفتر و غذا و سرویس و .... جانبی شرکت در نظر داشته باشید میبینید واقعا از 56 تومان به 100 تومان بستگی دارن این 56 مربوط به کی هست واقعا معلوم هست و واقعا همه تحت فشار هستیم، خود ما در ابتدا 2-3 ماه اول کرونا اعلام کردم به کاربر ها هاستینگ چند صد سایت با مصرف نرمال و نه پر بازدید و روی درآمد به مدت زیادی هاست رایگان می کنیم تا سایت های نوپا دوام بیاورند ولی واقعا سخت هست همه چیز امیدواریم زودتر تمام شود و دریچه های امید گذار باز شود.

پیروز باشید.
    درود...
    حرف شما درسته ولی خب وقتی یه وبلاگ نویس درآمد آنچنانی نداره چطور می تونه دوام بیاره؟ سایتم نهایت روزی ۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰ تومان درآمد کسب می کنه و تمام این درآمد یک ماه بدیم به هاست و وبمستر هیچ سودی نمی کنه...

دیروز طلاهاست این جواب رو داد:

با سلام
    در طول ۲ سال گذشته قیمت دلار بیش از ۵ برابر شده ولی ما قیمت ها را کمتر از ۲ برابر افزایش داده ایم.
    با توجه به شرایط فعلی بازار متاسفانه امکان سرویس دهی با قیمت های قبلی را نداریم.

با تشکر
    کاشکی هاستینگ ها از مشتریان قدیمی حمایت کنه ...

من تصورم اینه که هاستینگ ۱۰۰۰۰۰ کاربر دارند درآمد بالایی کسب می کنه که هزینه های هاست و سرور رو پوشش میده و هم اکنون می ببینم همشون به مشکل خوردند...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 2JZ نمایش پست ها
    درآمد رو افزایش بدین که هزینه هارو پوشش بده یا اینکه برید روی سرویسای رایگان.
    به این راحتی ها نیست...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط javadnaeem نمایش پست ها
    سلام ، اگه قیمت مناسب و امکانات عالی میخواین
    شرکت آفاق خیلی عالیه برای مشاهده قیمت ها اینجارو کلیک کن
    نه تبلیغات الکی میکنم نه هیچی ، فقط و فقط بعنوان یه مشتری ساده که کلی شرکت امن گشتم . از شرکت آفاق اندیش مطمئن ترشو نتونستم پیدا کنم.
    متشکرم
    به اندازه طلاهاست معتبره؟
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

عضو جدید javadnaeem آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

داداش من خودم رو معتبر بودن خیلی حساسم
    شرکتشو هم استعلام کردم تو ثبت اسناد و املاک هم ثبت شده
    مال شخص نیست که فردا واسه شخص اتفاقی افتاد هاستت بره رو هوا این شرکت معتبره
    من از سال 92 مشتری شرکت آفاقم
    تیم پشتیبانیشون خیلی حرفه ای عمل میکنن
    اصلا تضمینیه
    ضرر نمی بینی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    درود...
    حرف شما درسته ولی خب وقتی یه وبلاگ نویس درآمد آنچنانی نداره چطور می تونه دوام بیاره؟ سایتم نهایت روزی ۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰ تومان درآمد کسب می کنه و تمام این درآمد یک ماه بدیم به هاست و وبمستر هیچ سودی نمی کنه...

دیروز طلاهاست این جواب رو داد:

کاشکی هاستینگ ها از مشتریان قدیمی حمایت کنه ...

من تصورم اینه که هاستینگ ۱۰۰۰۰۰ کاربر دارند درآمد بالایی کسب می کنه که هزینه های هاست و سرور رو پوشش میده و هم اکنون می ببینم همشون به مشکل خوردند...

- - - Updated - - -

به این راحتی ها نیست...

- - - Updated - - -

به اندازه طلاهاست معتبره؟
    امتحانش ضرر نداره یه هاست یک ماهه بگیرید ازشون تست کن ببین کیفیت سرویس هاشون چطوره

6. تعداد تشکر ها از javadnaeem به دلیل پست مفید

عضو انجمن SaeedFazlollahzadeh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

شما بگید با این اوضاع چطور دوام بیاریم...؟
    متاسفانه یک طرفه به قاضی تشریف بردید.
    به قول دوست عزیز مان که در تاپیک دیگری از گران شدن هزینه سرویس بعد از ۶ سال انتقاد کرده بودند که مگر هاستینگ ها در کار روغن نباتی و غیره هستند، باید عزض کنم که همه مردم (به غیر از استارتر و دوست عزیز دیگر مان) فتونستز می کنند و بنده هم فتوسنتز می کنم و فقط دو شما دو عزیز هستید که گرانی روی شما تاثیر گذاشته و ما ۸۵ میلیون منهای دو نفر هستیم که سود خالص خود را بالا بردیم! حالا این که ما از روغن و هوا و گوشت و غیره استفاده نمی کنیم و فقط فتوسنتز می کنیم و شما به این راز پی بردید ولی افزایش قیمت ها را منطقی نمی دانید دیگر مشکل ماست که لو رفتیم. وگرنه تا وقتی که لو نرفته بودیم شما معترض نبودید

همه این ها را نوشتم که عرض کنم اولا سود هر شرکت از تک تک مشتریان هست و مشتری چه خرد و چه کلان سود خودش را برای شرکت دارد. پس این طور نبینید که مثلا من اگر یک سرویس ماهانه ۵ هزار تومان می خرم چه سودی می توانم برسانم. اگر سود نداشت شرکت هزینه را افزایش می دهد تا سودده باشد.
    نقل قول دوم هم خودتان پاسخ بنده را بدهید: ما چطور دوام بیاوریم؟ پاسخ سوال شما دقیقا همان خود سوال شماست.

غیرمنطقی ترین نوع تاپیک ها در ایران اعتراض به افزایش قیمت هست. معترض هستید؟ تغییر سرویس دهنده. معترض هستید؟ به خود آن سایت اطلاع دهید. معترض هستید؟ سرویس تان را جمع کنید. معترض هستید؟ ما معترض نیستیم به این وضعیت؟ معترض هستید؟ ببخشید دیگر که هر صنفی مجبور به افزایش هزینه هست. شما به بزرگواری خودتان ببخشید.
    بخشیدید؟ حالا ببینید گرانی آیا همان اثری را در شما داشته که در ما هم داشته؟ اگر به این نتیجه رسیدید و باز هم معترض بودید دیگر عرضی منطقی وجود ندارد و شما را به خداوند منان می سپارم.

شاد و خندان باشید

عضو انجمن farhadhelix آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    447
    تشکر شده در
    384 پست

قطعا اگر در بیارن افزایش نمیدن
    نمیتونن برسونن ناچارا باید افزایش قیمت بدن

همه چیز گرون شده دوست عزیز
    خود بنده تا 2 سال پیش پروژه میکروتیک رو با 50 هم انجام میدادم الان یه تنظیمات ساده رو زیر 500 نمیگیرم.
    انجام کلیه امور تخصصی روتر های میکروتیک | طراحی و پیاده سازی شبکه و راه کارهای اجرایی | امنیت شبکه و راه کارهای مقابله با دیداس | Whatsapp : 09125803584 | Telegram : http://t.me/tsiran

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    32 پست

دوست عزیز این ارز میلیه که بی ارزش شده سود شرکت فقط سه درصده از هر تمدید وقتی رای میدین به فکر این روزا هم باشه البته بخثم شما نیست همون درصد گوسفنده که همه رو به خاک زدن با تعصبات قجری
    برین سراغ وبلاگا که رایگانن عین قدیم پرشین بلاگ و....یاهم راحت یه پیج اینستا بزنید که بیشتر بازدیدا الا تو اونه درامدم توش هزینه هم فقط ی گوشی و نت میخواد.
    ویرایش توسط gglok : November 14th, 2020 در ساعت 01:30

عضو جدید satiran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    47 پست

استارتر گرامی

مشکل این هست که شما ریالی میبینید داشتان رو ولی هاستینگ ها دلاری میبینیند . قیمت دلاری سرویس ها تغیر نکرده و به واسطه کاهش ارزش ریالی این اتفاقات پیش میاد

سرور مجازی فرانسه | تلفن: 02126294412

11. تعداد تشکر ها از satiran به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    21 پست

خب حالا که قیمت دلار از 30 تومان شده 25 تومان چرا قیمت هاشون کاهش نمیدند ؟

مشکل ما اینه که دست به دست هم گذاشتیم در جهت نابودی کشورمون... با این بهانه های بی خود و بی جا...

13. تعداد تشکر ها از tack به دلیل پست مفید

عضو انجمن mizbanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    884
    تشکر شده در
    682 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tack نمایش پست ها

مشکل ما اینه که دست به دست هم گذاشتیم در جهت نابودی کشورمون... با این بهانه های بی خود و بی جا...
    سلام

زمانی که قیمت دلار 3200 تومان بود سرویس تان را چه قیمت از این سایت دریافت می کردید ؟ و الان که 25.000 تومان هست چقدر دریافت می کنید ؟
    شركت داده پرداز نت افروز ثبت 11189 و داراي نماد اعتماد الكترونيكي 2 ستاره از سازمان صنعت و معدن
    XZN Hosting

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    67 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tack نمایش پست ها

چون همین الانم با دلار 12 تومنی دارند حساب میکنند و به تدریج با ثابت موندن دلار توی کانال 25 تومان دقیقا هزینه ای که الان میکنید دو برابر خواهد شد

و اینکه امثال شما هستن که این منابع رو بی خودی پر میکنند حیف bit به bit (حیف Byte) های هارد سرور که بابت تایپ شما پر می شوند ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)