صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: دریافت درگاه مستقیم از بانک بدون نماد اعتماد!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : دریافت درگاه مستقیم از بانک بدون نماد اعتماد!

دوستان گرفتن انماد همچین کار شاخی نیست
    من خیلی راحت گرفتم و هزینشم کلا 70 تومن شد که 35 تومن انماد گرفت 27 تومن دفترخانه و 8 تومن هم پست پیشتاز گرفت
    قبل از اینکه انماد داشته باشم هیچ جا درگاه بهم نمیدادن الان از بانک ملی ، ملت ، پاسارگاد ، سرمایه و... بهم پیام دادن که بیا درگاه بهت میدیم زیر 72 ساعت
    برای درگاه ملی و ملت و رسالت اقدام کردم تا یکشنبه قول دادن تحویل بدن
    شما هم همین کارو بکن منت سایتهای مزخرفی مثل زرین پال و جهان پی و پارس پال که میخوان درصد خون باباشون بگیرن نکش
    من از هر سه تاشون درگاه داشتم اینقدر اذیتم کردن که اگه الان بگن بیا بهت سودم میدیم دیگه حاظر نیستم وارد سایتشون بشم
    موفق باشید

2. # ADS

عضو جدید javad159 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    119
    تشکر تشکر شده 
    131
    تشکر شده در
    105 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mrsaeidi نمایش پست ها
    من خیلی راحت گرفتم و هزینشم کلا 70 تومن شد که 35 تومن انماد گرفت 27 تومن دفترخانه و 8 تومن هم پست پیشتاز گرفت
    قبل از اینکه انماد داشته باشم هیچ جا درگاه بهم نمیدادن الان از بانک ملی ، ملت ، پاسارگاد ، سرمایه و... بهم پیام دادن که بیا درگاه بهت میدیم زیر 72 ساعت
    شما هم همین کارو بکن منت سایتهای مزخرفی مثل زرین پال و جهان پی و پارس پال که میخوان درصد خون باباشون بگیرن نکش
    من از هر سه تاشون درگاه داشتم اینقدر اذیتم کردن که اگه الان بگن بیا بهت سودم میدیم دیگه حاظر نیستم وارد سایتشون بشم
    موفق باشید
    سلام

1- توهین نکنید ..!
    2- درگاه های واسط اگر کارمزد میگیرند خیلی مزیت دارند که درگاه های مستقیم بانکی ندارند
    3- حتما خلاف قوانین فعالیت میکردید که اذیتتون کردن
    4- استارتر سوالشون در مورد این بود که چرا و چطور برخی از سایتهایی که نماد ندارند درگاه دارند و ... و پاسخ شما ربطی به سوال ایشون نداشت
    5- شما که نماد گرفتید و اقدام به دریافت درگاه از بانک کرده اید موفق باشید حالا برنامه نویس مورد اعتماد پیدا کنید که برایتان ماژول ها را بنویسد ...

موفق و پیروز باشید و دیگه توهین نکنید ...

عضو جدید mohsen68 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط javad159 نمایش پست ها
    سلام

1- توهین نکنید ..!
    2- درگاه های واسط اگر کارمزد میگیرند خیلی مزیت دارند که درگاه های مستقیم بانکی ندارند
    3- حتما خلاف قوانین فعالیت میکردید که اذیتتون کردن
    4- استارتر سوالشون در مورد این بود که چرا و چطور برخی از سایتهایی که نماد ندارند درگاه دارند و ... و پاسخ شما ربطی به سوال ایشون نداشت
    5- شما که نماد گرفتید و اقدام به دریافت درگاه از بانک کرده اید موفق باشید حالا برنامه نویس مورد اعتماد پیدا کنید که برایتان ماژول ها را بنویسد ...

موفق و پیروز باشید و دیگه توهین نکنید ...
    در مورد شماره 4:
    ماژول های بانک هایی مثل ملت فکر کنم برای وردپرس به صورت رایگان هست و اگه ایشون سایتشون وردپرس باشه هیچ مشکلی ندارن، درسته؟
    اگه هم اسکریپت اختصاصی داشته باشن که باز هم با گرفتن درگاه از شرکت های واسط فکر نکنم چیزی تغییر بکنه چون اونا که برای هر اسکریپتی نمیان ماژول درست کنن.(یعنی مشکل پیدا کردن برنامه نویس مورد اعتماد ...)

عضو جدید javad159 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    119
    تشکر تشکر شده 
    131
    تشکر شده در
    105 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen68 نمایش پست ها
    در مورد شماره 4:
    ماژول های بانک هایی مثل ملت فکر کنم برای وردپرس به صورت رایگان هست و اگه ایشون سایتشون وردپرس باشه هیچ مشکلی ندارن، درسته؟
    اگه هم اسکریپت اختصاصی داشته باشن که باز هم با گرفتن درگاه از شرکت های واسط فکر نکنم چیزی تغییر بکنه چون اونا که برای هر اسکریپتی نمیان ماژول درست کنن.(یعنی مشکل پیدا کردن برنامه نویس مورد اعتماد ...)
    سلام

دوست عزیز شما هم دارید تاپیک را منحرف میکنید
    بله برخی از psp ها ماژول برخی از سیستم های مدیریت محتوا را میدهند ، تا کنون برای وردپرس یا جوملا یا ... را تست نکرده ام ولی برای whmcs که بعضی ها مشکل داشتند ...
    اسکریپت هم اگر اختصاصی باشد که وقتی درگاه از بانک میگیرند هم نیاز به ماژول نویسی دارند هم فایل هاستینگ (توابعی که در هاست جاگذاری می شود برای اتصال ماژول به درگاه )در این صورت هم باز درگاه واسط مزیت دارد و api میدهد و شما فقط در اسکریپت اختصاصی خود جاگذاری میکنید و تراکنش را انجام میدهید نه نیاز به ماژول دارید نه فایل هاستینگ ...
    بنده فقط برای آگاهی بیشتر دوستان در اینجور بحث ها شرکت میکنم چون متاسفانه سایر همکاران این موارد را توضیح نداده اند و خیلی ها فکر میکنند درگاه واسط 4 خط کد است و یک قالب و واسطه گری میکندو کارمزد میگیرد !!

موفق و پیروز باشید دوست عزیز

عضو جدید jox آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    11 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mrsaeidi نمایش پست ها
    موفق باشید
    گرفتن اینماد که راحته اما خیلیا به دلایلی نمیخوان ای نماد بگیرن از حمله خود من
    دلایلم هم اینه که نمیخوام آدرس منزلم و شماره تلفن ثابتم رو کسی داشته باشه و هر دقیقه مزاحم بشن

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    72
    تشکر تشکر شده 
    236
    تشکر شده در
    108 پست

سلام
    ما چندین سال پیش درگاه گرفته بودیم دوتا برای دو سایت جدامون
    ولی چند بار اخطار دادن اگر ای نماد نگیری میبندیم
    که برای یک سایتمون گرفتیم برای دیگری نگرفتیم که چند ماه پیش که اونی که نگرفتیم اومدن غیر فعالش کردن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)