صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: هدایت شده سایت به آدرس searchguide.level3.com

عضو جدید karwan125 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    104
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    43 پست

پیش فرض پاسخ : هدایت شده سایت به آدرس searchguide.level3.com

نقل قول نوشته اصلی توسط someone نمایش پست ها
    الان دقت کردم با فایر فاکس بالا میاد. اما با کروم ری دایرکت میشه.

دقیقا اینترنتم هم مخابراته. انتی ویروس مشخصی براش نیست؟!

مراحلی که توی این سایت و هم چنین این سایت گفته شده رو مرحله به مرحله انجام بدید , مشکل تون رفع خواهد شد..

2. # ADS

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rastindata نمایش پست ها
    برای من هم امروز همین Webhostingtalk.ir به
    searchguide.level3.com ریدایرکت شد !!!
    درود
    اول از همه دلیل اینکه سایت به این ادرس ریدایرکت میشد این که شما در تنظیمات شبکه DNS های شرکت Level3 را قرار دادید یعنی همون 4.2.2.2 یا ....
    و وقتی درخواست lookup جوابی براش در DNS سرور شرکت Level3 نباشه به این آدرس اتوماتیک ریدایرکت میشه .
    حدود ساعت 12 تا 13 در تاریخ 24 فبریه به وقت ایران من چندین پیغام از کاربران و مدیران دریافت کردم که سایت باز نمیشه .
    وقتی خودم چک کردم دیدم سایت بدون مشکل باز میشه وقتی از هاست ترکر استفاده کردم دیدم از 46 درخواست 27 درخواست اصلا نتونسته ایپی رو بگیره و HostNotFound داده
    بدون شک گفتم شرکت DnsMadeEasy رفته زیر DDoS و سرویس هاشون از کار افتاده، وقتی زنگ زدم یکی از کارمندان DnsMadeEasy که در NOC شرکت کار میکنه گفت همه چیز درسته و مشکلی نداریم و روال عادی هست.
    وقتی هم از nameserver های DnsMadeEasy کویری میگرفتم درست جواب میداد و مشکلی نبود وقتی با dig اومدم دامین رو lookup کردم دیدم nameserver های فیزیک نظری هیچ کدوم جواب نمیده !
    هر چهار نیم سرور اصلی نیک رو چک کردم
    دوتا نیم سرور ی که داخل ایران بود که به a.nic.ir و b.nic.ir معروف هست اصلا timeout میداد.
    دو تا نیم سرور دیگه که در اتریش و خود رایپ (هلند) بود چک کردم و اصلا عدم وجود دامین جواب میداد .
    این شواهد تنها نشان دهنده این بود که نیک دامین رو حذف کرده باشه و چون سابقه خوبی توی این مورد نداره گفتم حتما یه شکایتی شده و نیک دامین رو بسته .
    وارد سایت nic.ir شدم و زنگ زدم پشتیبانی تلفنی پشتیبانی فرمودند از ساعت 14 به بعد به صورت chat میتونید درخواست پشتیبانی کنید !
    من وارد چت شدم و حدود 30 دقیقه منتظر شدم تا جواب بدند به درخواست من و جواب این بود "مشکلی نیست" و چت بسته شد !
    حدود ساعت 3 مشکل بر طرف شد و سایت برگشت به حالت عادی ولی چون این موضوع برای من حل نشده بود تا امروز پیگیری کردم
    و متوجه شدم که در 24 فبریه واقعا فیزیک نظری مشکل داشته و خیلی از دامین های ir. باز نمیشدند
    امروز صبح زنگ زدم فیزیک نظری (شماره تماسی که در icann گذاشته بودند) و به قسمت فنی یه خانمی برداشت سلام و کردم شروع کردم
    به توضیح دادن مشکل که وسط صحبت گفت شما باید با هاستینگی که ازش سرویس گرفتید تماس بگیرید !!!!
    منم درخواست کردم که به یکی از بچه های فنی دیگشون وصل کنه و وقتی به یکی کارمندان دیگه صحبت کردم و کاملا توضیح دادم
    گفتند "بله 24 فبریه یه سری مشکلات بوده که منم خبر ندارم چی بوده و یه سری سایت ها چند ساعت دان بوده ولی شما سایتتون رو الان چک کنید الان نباید مشکلی داشته باشه !!!!"
    من وقتی این رو شنیدم تشکر کردم و قطع کردم و از صبح دارم به این فکر میکنم که آیا نیک یعنی نماینده .ir در ایران باید این سرویس رو ارایه بده ؟
    ساده ترین سرویس ممکن را دارند اینطوری سرویس میدند و هیچ راهی هم برای حل مشکلات این شکلی نیک نیست .
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

4. تعداد تشکر ها ازVahid به دلیل پست مفید

عضو انجمن taksis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    1,152
    تشکر شده در
    549 پست

یه دلیل ساده ی دیگه هم داره...
    استفاده از Hot spot shild !;

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid نمایش پست ها
    درود
    اول از همه دلیل اینکه سایت به این ادرس ریدایرکت میشد این که شما در تنظیمات شبکه DNS های شرکت Level3 را قرار دادید یعنی همون 4.2.2.2 یا ....
    و وقتی درخواست lookup جوابی براش در DNS سرور شرکت Level3 نباشه به این آدرس اتوماتیک ریدایرکت میشه .
    حدود ساعت 12 تا 13 در تاریخ 24 فبریه به وقت ایران من چندین پیغام از کاربران و مدیران دریافت کردم که سایت باز نمیشه .
    وقتی خودم چک کردم دیدم سایت بدون مشکل باز میشه وقتی از هاست ترکر استفاده کردم دیدم از 46 درخواست 27 درخواست اصلا نتونسته ایپی رو بگیره و HostNotFound داده
    بدون شک گفتم شرکت DnsMadeEasy رفته زیر DDoS و سرویس هاشون از کار افتاده، وقتی زنگ زدم یکی از کارمندان DnsMadeEasy که در NOC شرکت کار میکنه گفت همه چیز درسته و مشکلی نداریم و روال عادی هست.
    وقتی هم از nameserver های DnsMadeEasy کویری میگرفتم درست جواب میداد و مشکلی نبود وقتی با dig اومدم دامین رو lookup کردم دیدم nameserver های فیزیک نظری هیچ کدوم جواب نمیده !
    هر چهار نیم سرور اصلی نیک رو چک کردم
    دوتا نیم سرور ی که داخل ایران بود که به a.nic.ir و b.nic.ir معروف هست اصلا timeout میداد.
    دو تا نیم سرور دیگه که در اتریش و خود رایپ (هلند) بود چک کردم و اصلا عدم وجود دامین جواب میداد .
    این شواهد تنها نشان دهنده این بود که نیک دامین رو حذف کرده باشه و چون سابقه خوبی توی این مورد نداره گفتم حتما یه شکایتی شده و نیک دامین رو بسته .
    وارد سایت nic.ir شدم و زنگ زدم پشتیبانی تلفنی پشتیبانی فرمودند از ساعت 14 به بعد به صورت chat میتونید درخواست پشتیبانی کنید !
    من وارد چت شدم و حدود 30 دقیقه منتظر شدم تا جواب بدند به درخواست من و جواب این بود "مشکلی نیست" و چت بسته شد !
    حدود ساعت 3 مشکل بر طرف شد و سایت برگشت به حالت عادی ولی چون این موضوع برای من حل نشده بود تا امروز پیگیری کردم
    و متوجه شدم که در 24 فبریه واقعا فیزیک نظری مشکل داشته و خیلی از دامین های ir. باز نمیشدند
    امروز صبح زنگ زدم فیزیک نظری (شماره تماسی که در icann گذاشته بودند) و به قسمت فنی یه خانمی برداشت سلام و کردم شروع کردم
    به توضیح دادن مشکل که وسط صحبت گفت شما باید با هاستینگی که ازش سرویس گرفتید تماس بگیرید !!!!
    منم درخواست کردم که به یکی از بچه های فنی دیگشون وصل کنه و وقتی به یکی کارمندان دیگه صحبت کردم و کاملا توضیح دادم
    گفتند "بله 24 فبریه یه سری مشکلات بوده که منم خبر ندارم چی بوده و یه سری سایت ها چند ساعت دان بوده ولی شما سایتتون رو الان چک کنید الان نباید مشکلی داشته باشه !!!!"
    من وقتی این رو شنیدم تشکر کردم و قطع کردم و از صبح دارم به این فکر میکنم که آیا نیک یعنی نماینده .ir در ایران باید این سرویس رو ارایه بده ؟
    ساده ترین سرویس ممکن را دارند اینطوری سرویس میدند و هیچ راهی هم برای حل مشکلات این شکلی نیک نیست .

خیلی از پیگیری شما خوشم اومد معلومه که حرفه ای هستید اما جسارت نباشه ولی با توضیح شما احساس کردم اون مرده که گفته آره 24 فبریه مشکل بوده می خواسته شما رو بپیچونه که سریع تر قطع کنید مثل این پشتیبانی اینترنت های ایرانی من بار ها شده زنگ زدم انقدر پیله بودم که اولش هی میگفتن مشکل از ما نیست و اینا بعد می دیدن این همه پیله هستم الکی میگفتن الان که چک کردم دیدم بله مشکل از ماست و میگفتن کاری ندارید خداحافظ.ماشاالله پیچوندن تو مملکت ما یه تخصص شده که همه دارن تازه بعد از پیچوندن یه جوری عشق میکنن انگار هیمالیا رو بالا رفتن.
    در مورد دامنه ir حق با شماست اما به نظرتون درسته یه دامنه 4 هزار تومانی کیفیت یه دامنه 40 هزار تومانی رو داشته باشه؟
    خب وقتی پول کمتر میدیم آش کمتری هم می خوریم دیگه ولی خب بعضی ها مثل شما مجبورن از دامنه ir استفاده کنن چون نسخه ایرانی یه سایت خارجی شدن معمولاً دامنه ir می طلبه اما به نظرم می تونستید از اول یه دامنه com با اسم و رسم ایرانی مثلاً iranhostingtalk.com بزنید که دیگه اینجور مشکلات نداشته باشید.نمونه کامل این کار تیم وردپرس فارسی است که به جای فعالیت روی دامنه wordpress.ir یه دامنه کام wp-persian.com گرفت.البته به نظر من خود webhostingtalk.com دامنه خوبی انتخاب نکرده مطمئن باشید اگه سایت معروفی روی این دامنه نبود یه ایرانی مثل من و شما این دامنه رو داشتیم می خواستیم بفروشیم 20 هزار هم به زور می خریدن اما خب چون در وب فقط محتوا مهمه این دامنه هم معروف شده در صورتی که می تونست صاحبش هزینه کنه و دامنه های ناب و کوتاه تری انتخاب کنه.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    649
    تشکر تشکر شده 
    888
    تشکر شده در
    618 پست

اره همینطوره نه تنها من خیل یدوستان و کاربران هم این موضوع رو دارند !

چند حالت داره یا پنل ریسلو به هم ریخته ( نمیشه در کل ! )
    ویرویسی چیزی پخش شده ( شاید ! )
    فایرفاکس اینطوری میکنه ( ممکنه ! )

و در کل یه چیز خنده دار میگیم ( میگم چی میشد ساماندهی پاپ اپ میفروخت ؟! )

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

اصلا بحث اینکه چقدر ما هزینه میکنیم یا اینکه ما دامین کوتاه یا بلند برای دامین استفاده میکنیم نیست،
    فیزیک نظری داره کلی اعتبار از دولت میگیره که یک سرویس مناسب به مردم این کشور ارایه بده
    ولی بیشتر داره از این اعتبار برای موارد دیگه استفاده میکنه
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

9. تعداد تشکر ها ازVahid به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    97
    تشکر شده در
    67 پست

میدونم تاپیک قدیمی هست! ولی یک راه حل دیگه برای خلاصی از این مشکل وجود داره :

در صورتی که نرم افزاری تحت این عنوان در programs and ... در control panel شما وجود نداره
    یا در صورتی که هیچ addon یا plugin روی بروزر شما نیست
    یا در صورتی که در رجیستری و ... چیزی پیدا نکردید ،

مطمئن باشید با تغییر DNS ها ، این مشکل رفع می شه
    در صورتی که ار DNS در رنج 4.2.2.0 استفاده می کنید ، در صورت تعویض DNS به 8.8.8.8 و 8.8.4.4 مشکل حل میشه

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام و درود به دوستان گرامی

تاپیک قدیمی هست ولی مشکل از هیچ ویروس و سیستم شخصی نیست ...

الان سایت time.ir رو میخواستم چک کنم همین مشکل براش پیش اومده بود توی سایت gtmetrix.com هم تست کردم اونم نمیشناسه. این مشکلات مربوط به خود وب سایت هاست که باید از طرف هاستینگ پیگیری بشه.
    موفق باشید

عضو جدید seoman آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    166
    تشکر شده در
    122 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamasss2011 نمایش پست ها
    سلام و درود به دوستان گرامی

تاپیک قدیمی هست ولی مشکل از هیچ ویروس و سیستم شخصی نیست ...

الان سایت time.ir رو میخواستم چک کنم همین مشکل براش پیش اومده بود توی سایت gtmetrix.com هم تست کردم اونم نمیشناسه. این مشکلات مربوط به خود وب سایت هاست که باید از طرف هاستینگ پیگیری بشه.
    موفق باشید
    مشکل بد افزاره ، یعنی سایت تایم هم باید به هاستینگش بره بگه؟!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)