صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: آموزش هاست دانلود

عضو جدید 4reza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    177
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    9 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش هاست دانلود

نقل قول نوشته اصلی توسط perince_3000 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال منظورتون از اف تی پی مال خود دایرکت ادمین یا نرم افزار اف تی پی
    ظاهر دایرکت ادمین رو یه نگاه انداختم شبیه هست ولی کار داره دیگه
    برای آپلود فایل 200 مگ به پایین میشه روی آپلود مستقیم خود دایرکت ادمین حساب کرد ؟؟؟
    بله عزیز یک اکانت درست کنید ومشخصات رو به نرم افزارftp خودتون بدهید وصل بشوید مثل سی پنل دیگه.
    برای آپلود بستگی به سرعت شما داره از ftpاستفاده کنید بهتره.
    دایرکت ادمین با سی پنل ظاهری فرق داره کارایی یکی هست.

2. تعداد تشکر ها از 4reza به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    46
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    22 پست

ممنون از 4reza که راهنمایی کردن

فقط ما هم بلد نیستیم هرچی بگید من یه نکته میگیرم میگم این چطوری اون چطوریه ادامه ندم بهتره تا موقعی که تو عمل قرار بگیرم

5. تعداد تشکر ها از perince_3000 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    71 پست

کلکسو هم خوبه و چند تا خدمات اضافه بر دایرکت ادمین داره منتها دایرکت ادمین بیشتر جا افتاده
    میتونید بدید به سرورتون براتون ببره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    18 پست

عنوان این پست آموزش هاست دانلود بود که بنده اول سوالی مطرح کردم و دیگر نتونستم آموزشی بزارم تا مرجع خوبی بشه برای کسایی که مثل خودم اولین بار از این خدمات(هاست دانلود )استفاده می کنند.از این بابت عذر خواهی می کنم . من لینک مطالب رو در پست اول میزارم اگر هم مدیران صلاح بدونن این تاپیک ویرایش شه که خیلی خوب میشه.اگر این آموزش ایرادی داشته باشه خوشحال میشم دوستان متذکر شوند و حتما اصلاح کنم.

خوب حالا میریم که قدم اول رو برداریم فرض می کنیم شما هاست cpanel برای سایت خود دارید و قصد دارید هاستی برای ذخیره سازی فایل های خود بخرید که به عنوان هاست دانلود شناخته می شود.در این آموزش پنل هاست دانلود دایرکت ادمین فرض شده.

1.هاست دانلود قدم اول است و در صورت موفقییت سایت شما و کسب در آمد شما باید به سرور مجازی و اختصاصی فکرکنید. معمولا هاست های دانلود قابلیت پشتیبانگیری ندارند و پایدارییه زیادی ندارند مخصوصا اگر از جای نا معتبر خریداری شوند.
    با توجه به نیاز خودتون مقداری فضا که حداقل 5 گیگ هست رو خریداری میکنید .

2.حالا شما یه هاست دانلود با یه IP آدرس دارید. اگر بخواهید فایل های خود را به هاست جدید انتقال بدبد با در اختیار گذاشتن اطلاعات هاست مبدا به فروشند هاست دانلود در هنگام خرید انتقال (معمولا رایگان) صورت میگیرد .البته شما میتوانید در آینده و به میل خود با اسکریت های مثل rapid leech فایل مورد نضر خود را انتقال دهید.(در قسمت های بعد کامل توضیح داده خواهد شد).

آموزش اتصال دامین به هاست دانلود:

3.حلا نوبت انتخاب یه اسم(دامین) برای صدا زدن هاست دانلود هست!نیازی به خرید دامین نیست شما باید با ساخت آدرس جدید که زیر مجموع دامین سایت شماست این کار را انجام دهید .

توجه: قرار نیست شما یک Subdomain ایجاد کنید! در صورت ساختن ساب دامین شما آی پی هاست اصلی را به دامینی که قصد استفاده از آن را برای هاست دانلود داشتید نسبت دادید!(مشکل خودم بوده)

پس بدون رفتن به قسمت Subdomains باید یک Record جدید بسازیم که به دوصورت امکان پذیر است اولی ساده تر است (Simple DNS Zone Editor) .دومی هم پیچیده نیست اما شاید امکان دسترسی برای همه مهیا نباشه Advanced DNS Zone Editor(امکان دارد در برخی پانل ها مجود نباشه )

راه اول:Simpale
    -وارد Cpanel شوید و سپس به قسمتSimple DNS Zone Editor بروید. (شکل 1)

-در کادر نام مربوط به بخش Add an a Record آدرس دلخواه برای هاست دانلود تعیین کنید(.. s1.mobi-dl.com , dl.mobi-dl.com)

-در کادر مربوط به آدرس باید IP هاست دانلود خریداری شده را وارد کنید.(شکل 2)

ودر آخر روی Add a Record کلیک کنید.

نصف کار تموم شد!

شکل1 شکل2

راه دوم:Advanced

در بخش Advanced DNS Zone Editor و در قسمت Add a record در قسمت Name، نام زیر دامنه را وارد کنید
    در قسمت TTL، عدد ۱۴۴۰۰ را وارد کنید، در قسمت Address، آدرس آی پی سرور مورد نظر را وارد کنید و در آخر بر روی Add Record کلیک کنید.

اتصال دامین به دایرکت ادمین
    حالا نوبت وصل کردن اون سر سیم هست که باید به هاست دانلود وصل شه

-به هاست دانلود میرویم و وارد دایرکت ادمین میشویم سپس روی Domain Pointers کلیک میکنیم.
    -در کادر مربوط آدرسی که مرحله قبل درست کردبودیم رو تایپ میکنیم و Add رو میزنیم
    حالا کار اتصال دامین به هاست دانلود تمام شد بگذارید مدت کمی سپری شود و بعد هاست دانلود خود رو صدا کنید

در آموزش بعد راجع به انتقال فایل و معرفی اسکریپت های مربوطه صحبت خواهیم کرد
    شکل3 شکل4
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg main.JPG (21.7 کیلو بایت, 73 نمایش)
    • نوع فایل: jpg simpale.JPG (72.1 کیلو بایت, 72 نمایش)
    • نوع فایل: jpg DA1.JPG (21.5 کیلو بایت, 72 نمایش)
    • نوع فایل: jpg da2.JPG (41.6 کیلو بایت, 73 نمایش)
    ویرایش توسط ali320m : June 19th, 2013 در ساعت 21:55

8. تعداد تشکر ها ازali320m به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali320m نمایش پست ها
    عنوان این پست آموزش هاست دانلود بود که بنده اول سوالی مطرح کردم و دیگر نتونستم آموزشی بزارم تا مرجع خوبی بشه برای کسایی که مثل خودم اولین بار از این خدمات(هاست دانلود )استفاده می کنند.از این بابت عذر خواهی می کنم . من لینک مطالب رو در پست اول میزارم اگر هم مدیران صلاح بدونن این تاپیک ویرایش شه که خیلی خوب میشه.اگر این آموزش ایرادی داشته باشه خوشحال میشم دوستان متذکر شوند و حتما اصلاح کنم.

خوب حالا میریم که قدم اول رو برداریم فرض می کنیم شما هاست cpanel برای سایت خود دارید و قصد دارید هاستی برای ذخیره سازی فایل های خود بخرید که به عنوان هاست دانلود شناخته می شود.در این آموزش پنل هاست دانلود دایرکت ادمین فرض شده.

1.هاست دانلود قدم اول است و در صورت موفقییت سایت شما و کسب در آمد شما باید به سرور مجازی و اختصاصی فکرکنید. معمولا هاست های دانلود قابلیت پشتیبانگیری ندارند و پایدارییه زیادی ندارند مخصوصا اگر از جای نا معتبر خریداری شوند.
    با توجه به نیاز خودتون مقداری فضا که حداقل 5 گیگ هست رو خریداری میکنید .

2.حالا شما یه هاست دانلود با یه IP آدرس دارید. اگر بخواهید فایل های خود را به هاست جدید انتقال بدبد با در اختیار گذاشتن اطلاعات هاست مبدا به فروشند هاست دانلود در هنگام خرید انتقال (معمولا رایگان) صورت میگیرد .البته شما میتوانید در آینده و به میل خود با اسکریت های مثل rapid leech فایل مورد نضر خود را انتقال دهید.(در قسمت های بعد کامل توضیح داده خواهد شد).

آموزش اتصال دامین به هاست دانلود:

3.حلا نوبت انتخاب یه اسم(دامین) برای صدا زدن هاست دانلود هست!نیازی به خرید دامین نیست شما باید با ساخت آدرس جدید که زیر مجموع دامین سایت شماست این کار را انجام دهید .

توجه: قرار نیست شما یک Subdomain ایجاد کنید! در صورت ساختن ساب دامین شما آی پی هاست اصلی را به دامینی که قصد استفاده از آن را برای هاست دانلود داشتید نسبت دادید!(مشکل خودم بوده)

پس بدون رفتن به قسمت Subdomains باید یک Record جدید بسازیم که به دوصورت امکان پذیر است اولی ساده تر است (Simple DNS Zone Editor) .دومی هم پیچیده نیست اما شاید امکان دسترسی برای همه مهیا نباشه Advanced DNS Zone Editor(امکان دارد در برخی پانل ها مجود نباشه )

راه اول:Simpale
    -وارد Cpanel شوید و سپس به قسمتSimple DNS Zone Editor بروید. (شکل 1)

-در کادر نام مربوط به بخش Add an a Record آدرس دلخواه برای هاست دانلود تعیین کنید(.. s1.mobi-dl.com , dl.mobi-dl.com)

-در کادر مربوط به آدرس باید IP هاست دانلود خریداری شده را وارد کنید.(شکل 2)

ودر آخر روی Add a Record کلیک کنید.

نصف کار تموم شد!

شکل1 شکل2

راه دوم:Advanced

در بخش Advanced DNS Zone Editor و در قسمت Add a record در قسمت Name، نام زیر دامنه را وارد کنید
    در قسمت TTL، عدد ۱۴۴۰۰ را وارد کنید، در قسمت Address، آدرس آی پی سرور مورد نظر را وارد کنید و در آخر بر روی Add Record کلیک کنید.

اتصال دامین به دایرکت ادمین
    حالا نوبت وصل کردن اون سر سیم هست که باید به هاست دانلود وصل شه

-به هاست دانلود میرویم و وارد دایرکت ادمین میشویم سپس روی Domain Pointers کلیک میکنیم.
    -در کادر مربوط آدرسی که مرحله قبل درست کردبودیم رو تایپ میکنیم و Add رو میزنیم
    حالا کار اتصال دامین به هاست دانلود تمام شد بگذارید مدت کمی سپری شود و بعد هاست دانلود خود رو صدا کنید

در آموزش بعد راجع به انتقال فایل و معرفی اسکریپت های مربوطه صحبت خواهیم کرد
    شکل3 شکل4
    برای من بر عکس
    هاست سایت اصلی ام دایرکت ادمین و هاست دانلود ام سی پنله!
    الان باید چیکار کنم برای اتصال هاست دانلود به هاست اصلی ام؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

کسی از دوستان هست توضیح بدن من باید چیکار کنم؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)