صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: مشاوره برای خرید سیستم 5میلیونی

عضو انجمن fasterhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    132
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    117 پست

پیش فرض پاسخ : مشاوره برای خرید سیستم 5میلیونی

اونایی که میگن سیستم 5 میلیونی زیاده من خودم به شخصه اگر می تونستم یه سیستم 20 میلیونی میبستم
    ولی خب فعلا نمی تونم همچین کاری کنم
    در مورد اینکه میگن عمر سیستم کم میشه در کل هم ایکس باکس هم پلی استیشن اگر خوب خنک نشن
    عمرشون کم میشه.
    یه مشکل که این سیستم ها دارن کثیف شدن کیسه که اگر می خواید عمر کامپیوترتون
    کم نشه باید هر چند ماه یکبار تمیز کنید
    فقط مهمترین نکته همون خنک کردن گرافیکه چون خیلی داغ میکنه
    در مورد پاور یادم رفت بگم با توجه به سیستمی که می خواید ببندید اصلا مجبورید که پاور با توان بالا بگیرید چون
    اگر باور جواب نده سیستمتون نابود میشه

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    245
    تشکر شده در
    165 پست

قطعاتت خوبه. فقط کیس را خوب انتخاب کن + سیستم خیلی قوی برای خنک سازی ، جدیدا دیدم سیستم های خنک کننده ی ترکیبی گازی زیاد شده ، انها را هم بررسی کن

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 001203 نمایش پست ها
    سلام دوستان، خسته نباشین، میخوام یه سیستم جمع کنم حداکثر 5تومان بشه (فقط کیس)

Cpu: intel i7 4790k هستش و گرافیکم رو میخوام مدل Geforce 760 2GIG DDR5 256BIT بردارم و هارد هم یک SSD 128Gig برداشتم به همراه یک هارد یک ترابایت سری Black حالا بین قطعات زیر چی رو پیشنهاد میکنین؟

مادربرد: موندم گیگا بردارم یا ایسوس، اگه ایسوس هم هست بین vii renger و delluxe و یکی دو مدل دیگه شک دارم کدوم رو بردارم?
    رم: میخوام 16Gig روش بندازم با فرکانس 2400 یا بالاتر فقط نمیدونم Giel بردارم یا corsair?
    پاور: برای این سیستم نظر خودم 750 وات هست که کم نیاره، حالا اونم بین Green و corsair نمیدونم؟

در ضمن من سیستم رو فقط برای گیم میخوام.

این قطعات اصلیش هست اون خورده ریزا رو دیگه نزدم فعلا که مثلا فن خنک کننده هست نزدیک 300تومان و موس و کیبرد هم که نزدیک 400تومانی میشن و خود کیس 200تومان در میادش.

ممنون میشم دوستان یه راهنمایی بکنن.
    هارد رو به جای سری بلک از هاردهای " قرمز ، مشکلی یا بنفش " وسترن دیجیتال استفاده کنید.
    واردات این قطعات در ایران فقط توسط شرکت همکار ما انجام میشه که این نوع هارد ها سرعت پردازش و دور بالاتری نسبت به بلک داره، اگر نیاز به توضیحات بیشتر داشتید اعلام فرمایید شماره تماس مستقیم ارایه دهم.
    البته این یک آفر نیست. فقط چون خودم از 4 تا هارد 4 تراباتی این نوع رضایت کامل داشتم به شما پیشنهاد میکنم.
    5 تومن برای pc هم آنقدرها بالا نیست، سیستم خانگی من حدود 3,800 و برای شرکت حدود 8,600 هست. البته سیستم منزل طی 2 سال خورد خورد کنار هم قرار گرفت.

برای مثال :
    http://www.digikala.com/Product/DKP-...A-%DA%A9%D8%B4

حدود قیمتی که بنده دارم 60 هزار تومان زیر قیمت درج شده در این سایت هست.
    ویرایش توسط aligoli : November 29th, 2014 در ساعت 00:18
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)