صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 89

موضوع: Vps فلان گیگ رم ماهیانه 10 تومن|| بخریم !!؟ (سخنی با کاربران)

عضو انجمن morteza.pr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    66
    تشکر تشکر شده 
    121
    تشکر شده در
    90 پست

پیش فرض پاسخ : Vps فلان گیگ رم ماهیانه 10 تومن|| بخریم !!؟ (سخنی با کاربران)

سلام و عرض ادب

شرمنده ام جسارت ميكنم ولي از كجا بايد در مورد يه سايت تحقيق كرد؟

معمولا وقتي كسي ارزون ميفروشه هميشه افرادي هستن كه خيلي راضي هستن و تاييد ميكنن و متقابلا افرادي هم هستن كه ميان طرف رو رد ميكنن
    حالا منكه دارم تحقيق ميكنم حرف كدوم گروه رو قبول كنم ؟
    يا بايد پيش خودم بگم واقعا خيلي خوبه و اونايي كه رد كردن قصد تخريب دارن و يا اينكه اونايي كه تاييد كردن حتما نفعي از طرف اون سايت بهشون ميرسه ....

يكي از راهها هم تجربه كار با اون سايت هست كه ميتونه كلي خسارت و اتلاف وقت به همراه داشته باشه

واقعا آدم ميمونه چيكار كنه ...
    [you] ...

2. تعداد تشکر ها ازmorteza.pr به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

منظور تحقیق این هست که ببینید سرور اصلی چقدر تموم میشه .. با این ریسورسی که ارائه میدن قیمتش جور درمیاد یا نه...

5. تعداد تشکر ها ازdanitfk به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    77
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    16 پست

تایید میشه واقعا یکی از دوستان یک سری تحقیق میدانی از وی پی اس ها ی همین جا دیشب پریشب بود بهم اارائه کرد که 7 8 تا جا سرور گرفته بود و هنوز هم به سروری که میخواسته نرسیده
    جالب اینه که چیز خواسی هم نخواسته یک لینوکس سنت اواس 5 32 بیتی با رم 512 وهارد..........................
    کاش دوستان به ظرفیت سرورهاشون توجه میکردن حدود 90درصد دوستان روی سرورشون اینقد فروش داشتن با 4 هسته سرور که سیستم اپدیت نمیشده و فروشنده که یک مهندس هم بوده
    گفته نیازی به اپدیت نیست سیستم عامل کامله ................
    به زودی اگر قوانین اجازه بده تحقیق میدانی از دوستان وی پی اس فروش رو هم منتشر میکنم با حرفها و دلایلشون و.........................................
    درضمن حدود 10 درصد دوستان هم که هنوز قول ارایه سرویس رو به این بنده خدا دادن بعداز 24 ساعت هنوز انلاین نشدن و یا شدن و مسیول نصب سیستم عامل سرورشون نیومده واسشون انجام بده که بتونن سرویس بدن
    در ضمن
    درضمن من موندم تو کف شما همکارای عزیز که میگید رم فلان نداریم موجودی فقط رم 4
    خیلی از دوستان هم میخواستن از جاهای خوب و با کیفیت تهیه کنن
    که مثلا همکار گرامی عارش می اد رم کمتر ست کنه در صورتی مشتری حق داره رم کم بخواد ولو اینکه
    2 3 5 تومن به نفعش شه شما هم که سرویس مثلا بارم کم نمیدی مشتری حق داره بره جای دیگه و سرش کلابره
    و اذیت شه

درضمن بخدا حیف قسمت انتقادات و پیشنهادات دایم فعال نیست و حتی کسی یک پست داره اگر میزاشتین
    همه پست بدن بهتر بود لااقل می دیدین چه بازی هایی بعضی ها در می آرن
    نمونش یکی میاد تاپیک می زنه رم 2 گیگ فلان قدر یارو میره ازش سرویس می گیره می بینه یک اپدیت ساده نمیشه کرد
    بعد میگه اقا من نخواستم پول رو پس بده بعد همکار گرامی این وسط از پولش کم میکنه یک سومش رو کم و بقیش رو بهش میده
    اگر روزی 4 5 نفر در ماه در این همکار گرامی خرید کنن و همین کارو کنه باهاشون حدود 500 تومنی نصیب این همکارمون میشه
    اینم واقعا روش خوبی است واسه پول درراوردن بدون خون ریزی کسی هم واسه 5 تومن نمیره شکایت کنه
    من از مدیرا خواهش میکنم قسمت انتقادات رو ازاد کنن که باعث شه بازار شفاف تر بشه
    و لااقل از این دست مشکلات واسه کسی پیش نیاد وقتی کسی با دلیل و مدرک میاد اونجا چیزی میزنه فکر نکنم مهم باشه یک پست داره یا صد تا
    ویرایش توسط پاشنه طلا : March 3rd, 2013 در ساعت 23:28

7. تعداد تشکر ها ازپاشنه طلا به دلیل پست مفید

عضو انجمن ehsan_296 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    226
    تشکر تشکر شده 
    490
    تشکر شده در
    347 پست

همیشه هم گرونی دلیل کیفیت بالا + پشتیبانی خوب نیست

اسم نمی برم ولی سروری از یکی از همین افراد این انجمن داشتم اون موقع که رم 1 رو می دادن 10 تومن من از ایشون رم 1 رو به قیمت 40 تومن گرفته بودم

در اولین روزهای کاری که تو همین انجمن افر می داد و تعریف هم ازش شده بود ولی ...

تا اینکه بر اثر کم کاری ایشون و انتقاد ما از ایشون سرور مارو کلا پاک (به فا... دادن) کردن و به قول معروف علی موند و حوضش

الان من سرور دارم رم 512 ماهی 13 تومن که خوب داره کار می کنه برام و پشتیبانی هم میشه نمی دونم چطوری هزینه سرور رو تامین می کنن

اگه طرف واقعا وجدان داشته باشه که نمیاد اینکارا رو بکنه و سر عده ای رو کلاه بزاره و بعد هم بره دنبال بازیش
    Skype : live:ehsan_296 || Telegram : server911 || site : webfa.net
    سرور مجازی از فرانسه - کانادا - هلند با منابع اختصاصی
    کانفیگ مورد نیاز شما تخصص ماست

9. تعداد تشکر ها ازehsan_296 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    93
    تشکر شده در
    75 پست

هر کس باید خودش کیفیت رو تجربه کنه
    YOURGIG.IR
    YOURGIG HOSTING █ FREE HOSTING

11. تعداد تشکر ها ازmem2in به دلیل پست مفید

عضو انجمن Mihan-VPS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    425
    تشکر تشکر شده 
    822
    تشکر شده در
    649 پست

ممنون دانیال عزیز بخاطر تاپیک
    امیدوارم کاربران توجه بیشتری در مورد عواقب تلخ خرید از چنین افرادی که در آینده براشون ممکن هست پیش بیاد کمی تحقیق و فکر کنند

13. تعداد تشکر ها ازMihan-VPS به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mihan-VPS نمایش پست ها
    ممنون دانیال عزیز بخاطر تاپیک
    امیدوارم کاربران توجه بیشتری در مورد عواقب تلخ خرید از چنین افرادی که در آینده براشون ممکن هست پیش بیاد کمی تحقیق و فکر کنند
    ممنون از شما دانیال عزیز
    دیشب با هم راجبش زیاد حرف زدیم

15. تعداد تشکر ها ازdanitfk به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    155
    تشکر تشکر شده 
    385
    تشکر شده در
    319 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parswebit نمایش پست ها
    کاربر ایرانی = مفت باشه کوفت باشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط parswebit نمایش پست ها
    4 تا یوزر وب مستر حرفه ای بهتر از 100 یوزر ناشی و طلبکار هست.. 4 پلان میدی میشه 600 پول سرور هم در اومده اورسل نشده همه راضی هستند یه سرور 32گیگ رم 8تا وی پی اس روشه اما پولش درامده
    ویرایش توسط MR-Vazin : March 4th, 2013 در ساعت 00:35

17. تعداد تشکر ها ازMR-Vazin به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    949
    تشکر تشکر شده 
    2,076
    تشکر شده در
    1,337 پست

ببخشید که دخالت میکنم فقط میخوام جواب یک کاربر رو بدم ( sajadm2 )

اقای سجاد شما 2ماه بیشتر از من سرویس داشتید ( چندین وقت پیش پول ترافیک سرور المانتون رو پیشچوندین میگفتید امروز میریزم فردا میریزم و اخر سر هم سرورتون رو انتقال کردید جای دیگه )
    این مورد اخر که براتون اتفاق افتاده براتون به طور کامل توضیح میدم
    اوالا ما قوانین داریم و وقتی شما دارید خرید میکنید یعنی قوانین رو مطالعه کردید و تمام اتفاق هایی کهممکنه بیوفته رو قبول کردید
    دوما وقتی هارد سروری به مشکل برخورد میکنه دو حالت داره یا میشه نجاتش داد یا نمیشه نجاتش داد که متاسفانه برای مانشد چون رید 0 بودیم
    توضیح میدم تا کامل بفهمید
    سرور ما دارای 8تا هارد 3ترابایت به صورت رید 0 بود و توی رید 0 اگر یک مشکلی برای یکی از هارد ها پیش بیاد به احتمال زیاد همه دیتاهارو حذف میکنه
    0 چیزی که خودم مطالعه کردم ودیتاسنتر گفته! متاسفانه تیکت های دیتاسنتر بدلیل تغییر پنلشون پاک شده وگرنه همه رو بهتون نشون میدادم )
    امیدورام خودتون یکبار هارد کامپیوتر خودتون به مشکل بخوره که شاید مقداری درککنید که این اتفاق از دسترس من خارج بوده
    بهنظر من اگر اطلاعات شما مهم بود بکاپ تهیه میکردید
    درکل من اصلا نباید بهتون پیشنهاد خسارتی میکردم چون توی قوانین نوشته شده بود که سرویس ها دارای بکاپ نیستند و فقط باید تعداد روز هایی که سرور از دسترس خارج بود رو براتون اضاف میکردم ولی با این حال وجدانا خواستم بهتون کمکی کرده باشم ولی انقدر غیر منطقی هستید که درک چنین چیزی رو نداشتید !
    این تجربه ای شد برای ما
    موفق باشید

19. تعداد تشکر ها از PENOIL به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط danitfk نمایش پست ها
    پیشاپیش از دوستان ممنون میشم بابت اینکه اسم سرویس دهنده ای نیارید تا کدورتی بوجود نیاد و عاقبت تاپیک حذف نشه

ممنون میشم از SajjadM2 و PENOIL

21. تعداد تشکر ها از danitfk به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)