صفحه 2 از 10 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 95

موضوع: آموزش جامع websitepanel (وب سایت پنل)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    187
    تشکر شده در
    10 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش جامع websitepanel (وب سایت پنل)

ورژن ۲۰۰۸ رو نصب کنید

2. تعداد تشکر ها از noshijan به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام
    واقعا ممنون از اموزشهای خوب و مفیدتون .
    من به یه مشکل برخوردم
    در قسمت web aplication galery سایت هیچ نرم افزاری ندارم . پیغام داده که windows deployment service نصب نیست .من نصبش کردم اما start نمی شه
    اگه ممکنه راهنماییم کنید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    6 پست

با درود بسیار بنده طبق آموزش ها ی این سایت و سایت اصلی تونستم وب رو راه اندازی کنم چند تا مشکل دارم

1. قسمت ورود به پنل برای کاربران رو چطوری راه اندازی کنم الان از آی پی x.x.x.xxxx استفاده میکنم که میخوام بصورت cp.xxxxxxxx.com برای هر کاربر روی دامنه اون بالا بیاد

2.برای میل سرور برنامه hmailserver رو نصب کردم چطوری میتونم وب میل رو بالا بیارم (بصورت : webmail.xxxxxxxxx.com) البته برای هر کاربر جداگانه روی دامنه خودشون

3.برای FTP از FTPmicrosoft استفاده کردم اما موقع ساخت یوزر موقع ادد کردن تیک ftp رو میزنم این ارور میاد :

کد:
    System.Web.Services.Protocols.SoapException: System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Exception: Error executing 'ADD' task on 'xxxxxxxxxxxx' HOSTING_SPACE_WR ---> System.Exception: Could not create FTP account ---> System.Web.Services.Protocols.SoapException: System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.IO.IOException: The network path was not found.

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    562
    تشکر تشکر شده 
    2,399
    تشکر شده در
    1,443 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.NT نمایش پست ها
    با درود بسیار بنده طبق آموزش ها ی این سایت و سایت اصلی تونستم وب رو راه اندازی کنم چند تا مشکل دارم

1. قسمت ورود به پنل برای کاربران رو چطوری راه اندازی کنم الان از آی پی x.x.x.xxxx استفاده میکنم که میخوام بصورت cp.xxxxxxxx.com برای هر کاربر روی دامنه اون بالا بیاد

2.برای میل سرور برنامه hmailserver رو نصب کردم چطوری میتونم وب میل رو بالا بیارم (بصورت : webmail.xxxxxxxxx.com) البته برای هر کاربر جداگانه روی دامنه خودشون

3.برای FTP از FTPmicrosoft استفاده کردم اما موقع ساخت یوزر موقع ادد کردن تیک ftp رو میزنم این ارور میاد :

کد:
    System.Web.Services.Protocols.SoapException: System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Exception: Error executing 'ADD' task on 'xxxxxxxxxxxx' HOSTING_SPACE_WR ---> System.Exception: Could not create FTP account ---> System.Web.Services.Protocols.SoapException: System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.IO.IOException: The network path was not found.
    سلام .
    1. برا این کار رکورد تعریف کنید و پورت رو درش قرار بدین .
    2. برا این کار نیاز هست که مثلا roundcoube رو نصب کنید و وصل کنید به hmailserver ! بعدش کافیه رکورد بسازید برای webmail .
    3. برای FTP پیشنهادم اینکه از filezilla server استفاده کنید .
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

6. تعداد تشکر ها ازasrhosting به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط asrhosting نمایش پست ها
    سلام .
    1. برا این کار رکورد تعریف کنید و پورت رو درش قرار بدین .
    2. برا این کار نیاز هست که مثلا roundcoube رو نصب کنید و وصل کنید به hmailserver ! بعدش کافیه رکورد بسازید برای webmail .
    3. برای FTP پیشنهادم اینکه از filezilla server استفاده کنید .
    با درود بسیار

دوست عزیز میشه توضیح بدید این رکورد ها رو کجا و چگونه ست کرد ؟
    اصلا نمیدونم رکورد چیه و چگونه باید ست کنم

با سپاس فراوان

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    263
    تشکر شده در
    192 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.NT نمایش پست ها

کد:
    Could not load type ‘System.ServiceModel.Activation.HttpModule’ from assembly ‘System.ServiceModel, Version=3.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken | وبلاگ هاستینگ و سرور

9. تعداد تشکر ها از beniii به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام
    دوستان من 2 تا مشکل دارم
    مشکل اول اینکه برای میل سرور از نرم افزار mail enable استفاده کردم و ایمیل هم ساختم از داخل سرور وارد میل باکس می شه ولی از جا های دیگه نمی تونم صفحه لاگین ایمیل رو بیارم
    مشکل دوم اینکه در زمان ساخت یوزر ftp این ارور رو میده

http://185.8.172.137:9001/Default.aspx?pid=SpaceFtpAccounts&mid=82&ctl=edit_ item&SpaceID=4
    Logged User: serveradmin
    Work on Behalf: Mirkhani
    Hosting Space: 4
    Stack Trace: System.Web.Services.Protocols.SoapException: System.Web.Services.Protocols.SoapException: System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Exception: Could not create system user ---> System.Runtime.InteropServices.COMException: The password does not meet the password policy requirements. Check the minimum password length, password complexity and password history requirements.

at System.DirectoryServices.DirectoryEntry.CommitChan ges()
    at WebsitePanel.Providers.Utils.SecurityUtils.CreateU ser(SystemUser user, RemoteServerSettings serverSettings, String usersOU, String groupsOU)
    --- End of inner exception stack trace ---
    at WebsitePanel.Providers.Utils.SecurityUtils.CreateU ser(SystemUser user, RemoteServerSettings serverSettings, String usersOU, String groupsOU)
    at WebsitePanel.Providers.FTP.MsFTP.CreateAccount(Ftp Account account)
    at WebsitePanel.Server.FTPServer.CreateAccount(FtpAcc ount account)
    --- End of inner exception stack trace ---
    at System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtoc ol.ReadResponse(SoapClientMessage message, WebResponse response, Stream responseStream, Boolean asyncCall)
    at System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtoc ol.Invoke(String methodName, Object[] parameters)
    at WebsitePanel.Providers.FTP.FTPServer.CreateAccount (FtpAccount account)
    at WebsitePanel.EnterpriseServer.FtpServerController. AddFtpAccount(FtpAccount item)
    at WebsitePanel.EnterpriseServer.esFtpServers.AddFtpA ccount(FtpAccount item)
    at System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtoc ol.ReadResponse(SoapClientMessage message, WebResponse response, Stream responseStream, Boolean asyncCall)
    at System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtoc ol.Invoke(String methodName, Object[] parameters)
    at WebsitePanel.EnterpriseServer.esFtpServers.AddFtpA ccount(FtpAccount item)
    at WebsitePanel.Portal.FtpAccountEditAccount.SaveItem ()

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    229
    تشکر تشکر شده 
    97
    تشکر شده در
    70 پست

روبیناسرور تونستی نصب کنی شما ؟

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط takghalam نمایش پست ها
    روبیناسرور تونستی نصب کنی شما ؟
    عزیز گفتم که مشکل Asp هست

ورژن ما جدید هست قبول نمیکنه

ASP.net 2 لازمه
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    229
    تشکر تشکر شده 
    97
    تشکر شده در
    70 پست

برای منم موقع نصب این ارور رو میده
    باید چی کار کنیم ؟

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)