صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: نمایندگی لینوکس ۳-۵ گیگ (نامحدود + self sign ssl )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    26 پست

پیش فرض پاسخ : نمایندگی لینوکس ۳-۵ گیگ (نامحدود + self sign ssl )

نقل قول نوشته اصلی توسط bepad نمایش پست ها
    سلام

در خدمتیم کلیه سرویس های خارج به صورت کولوکیشن بوده و هاست نتورک مالک سخت افزار است
    سی پنل و دایرکت ادمین موجود است
    اورسل نیز فعال است

هاست نتورک - میزبان قدرتمند ایرانیان

میزبان بیش از 2500 مشترک

موفق باشید

توصیه می کنم از این شرکت خرید نکنید.
    دوست عزیز اول از همه بگم من الان تقریبن پنج ساله رسیلری دارم برای مصرف شخصی و مشتری هایی که براشون سایت طراحی می کنم. یعنی شرایط بنده طوری نیست که بی اطلاع باشم. شرکتهایی که پیش از این ازشون سرویس داشتم همه چیز تا اندازه مطلوبی رضایت بخش بوده و شاید در طول سه ماه نیاز به ارسال یک تیکت هم پیش نمی آمد. اما در مورد هاست نتورک - میزبان قدرتمند ایرانیان و آقای مهران اعظمی منش پول من یک نفر رو که خوردند. بنده از ایشون سرویس نمایندگی هاست ایران گرفتم که فوق العاده بی کیفیت بود. و در پشتییبانی هم مداوم خانومی که خودش رو فقط منشی معرفی می کرد و می گفت اطلاعی از چیزی نداره پاسخ می داد.

نهایت جوابی که به بنده در مورد سرعت پایین سرویس داده شد این بود
    "دوست عزیز از سرور پینگ گرفته شدبین 40 و 60 بوده است و پینگ سرورهای خارج بالای 300 است"
    " سرور هیچ مشکلی ندارد و این مشکل صرفا از طرف شماست احتمالا از طرف اینترنت شماست"
    "ایراد از حجم صفحات وب شماست"

* دقت کنید که این جواب ها برای آدمی که با اینترنت در حد یک بازدید کننده وب هم سر و کار داره قانع کننده نیست. این که لود یک صفحه وبی با 300 کیلوبایت حجم و 16 ریکوئست به سرور بین ده تا 15 ثانیه باشه چطور می تونه قابل قبول باشه ؟
    در حالیکه برای هاستینگ ایران وعده سرعت چهار برابری رو به مشتری میدن اما حاضر نشدند مشخصات سخت افزاری و محل دیتاسنتر رو به مشتری ابراز کنند.

در نهایت بعد از چهار روز من از ایشون خواستم که سرویس رو به نمایندگی هاست خارج تغییر بدهند که گفتن نمیشه
    " توجه داشته باشید که اکثر شرکتها حتا پول شما رو اگر تا هفت روز ناراضی باشید بر می گردونند"

روز هشتم و نهم امکان ورود به whm وجود نداشت گاهی لود میشد اما برای پسورد ارور میداد و ... این مساله مورد قبول ایشون نبود و مداوم می گفتند که مشکلی نیست تا در نهایت ساعت نه شب سرورشون کلن داون شد و ساعت یک به من گفتند بله یکی از کاربرانشون مورد حمله دی داس واقع شده و سی دقیقه سرور داون بوده در حالیکه تا ساعت نه صبح فردا یعنی به مدت دوازده ساعت همچنان دسترسی به هیچ کدام از سایتهای بنده امکان پذیر نبود.
    در نهایت بعد از ده روز بی نتیجه موندن تیکت و عدم پاسخگویی تلفنی
    " شماره تلفن ارایه شده متعلق به اطراف همدان هست و شماره فکس از تهران که این هم خودش داستانیه "
    در نهایت سرویس بنده رو به دلیل واهی توهین !!! مسدود کردند. یعنی به سادگی پول بنده خورده شد.

در سایت ایشون حتا آدرسی برای شرکت وجود نداره که بشه به اونجا مراجعه کرد. دقیقن چیزی شبیه همین محل سکونتی که این فروشنده زده "زیر آسمون خدا" حالا شما روزی که مشکل دار شدید بگردید زیر آسمون خدا دنبال ایشون

در مورد سرور ایران بنده چند مورد سوال کردم که در کدوم دیتاسنتر هست و ایشون جواب دادند در دیتاسنتر خصوصی من هر چه گوگل کردم دیتاسنتری در ایران با نام خصوصی نیافتم

بهرحال به شما توصیه می کنم از شرکتهای معتبر دارای نماد و آدرس و شماره ثبت معتبر خرید کنید.
    ویرایش توسط anarshia : December 7th, 2013 در ساعت 10:21

2. # ADS

عضو دائم هاست 97 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    181
    تشکر تشکر شده 
    1,879
    تشکر شده در
    813 پست

در خدمتیم
    نمایندگی حجمی - هاست 97

برای هماهنگی بیشتر از طریق تیکت پیگیر باشید
    هاست لینوکس NVMe - هاست لینوکس ارزان
    ارائه نمایندگی هاست لینوکس SSD و NVMe و مستر ریسلر نامحدود
    تلفن: 8-950131396-031 فکس : 950131399-031 وب سایت : www.host97.net

عضو جدید mozani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

سلام
    نمایندگی هاست لینوکس داریم با قیمت بسیار مناسب و آپتایم 99.97% واقعی !
    تعداد اکانت مشتری و ترافیک ماهانه نامحدود !
    استفاده از وب سرور قدرتمند NGNIX و ارائه DNS اختصاصی + پشتیبانی 24 ساعت در هفته برای نمایندگان و مشتریان

سبد خرید - کلاینت دیتا

برای خرید نمایندگی هاست نامحدود با تخفیف ویژه فقط 30000 تومان (در سایت 45000 تومان هست) با آیدی زیر در ارتباط باشید:
    yahoo id: mohammadmozani
    yahoo id 2: client_data

نمایندگی هاست لینوکس 5 گیگ فقط: 8 هزارتومان !!!
    شروع قیمت از 5 هزارتومان ماهانه!!!!!!!!!!!!!!!1
    قیمت ها پایینه چون بیشتر مشتری میخوایم تا قیمت بالا !

عضو جدید mozani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط anarshia نمایش پست ها
    توصیه می کنم از این شرکت خرید نکنید.
    دوست عزیز اول از همه بگم من الان تقریبن پنج ساله رسیلری دارم برای مصرف شخصی و مشتری هایی که براشون سایت طراحی می کنم. یعنی شرایط بنده طوری نیست که بی اطلاع باشم. شرکتهایی که پیش از این ازشون سرویس داشتم همه چیز تا اندازه مطلوبی رضایت بخش بوده و شاید در طول سه ماه نیاز به ارسال یک تیکت هم پیش نمی آمد. اما در مورد هاست نتورک - میزبان قدرتمند ایرانیان و آقای مهران اعظمی منش پول من یک نفر رو که خوردند. بنده از ایشون سرویس نمایندگی هاست ایران گرفتم که فوق العاده بی کیفیت بود. و در پشتییبانی هم مداوم خانومی که خودش رو فقط منشی معرفی می کرد و می گفت اطلاعی از چیزی نداره پاسخ می داد.

نهایت جوابی که به بنده در مورد سرعت پایین سرویس داده شد این بود
    "دوست عزیز از سرور پینگ گرفته شدبین 40 و 60 بوده است و پینگ سرورهای خارج بالای 300 است"
    " سرور هیچ مشکلی ندارد و این مشکل صرفا از طرف شماست احتمالا از طرف اینترنت شماست"
    "ایراد از حجم صفحات وب شماست"

* دقت کنید که این جواب ها برای آدمی که با اینترنت در حد یک بازدید کننده وب هم سر و کار داره قانع کننده نیست. این که لود یک صفحه وبی با 300 کیلوبایت حجم و 16 ریکوئست به سرور بین ده تا 15 ثانیه باشه چطور می تونه قابل قبول باشه ؟
    در حالیکه برای هاستینگ ایران وعده سرعت چهار برابری رو به مشتری میدن اما حاضر نشدند مشخصات سخت افزاری و محل دیتاسنتر رو به مشتری ابراز کنند.

در نهایت بعد از چهار روز من از ایشون خواستم که سرویس رو به نمایندگی هاست خارج تغییر بدهند که گفتن نمیشه
    " توجه داشته باشید که اکثر شرکتها حتا پول شما رو اگر تا هفت روز ناراضی باشید بر می گردونند"

روز هشتم و نهم امکان ورود به whm وجود نداشت گاهی لود میشد اما برای پسورد ارور میداد و ... این مساله مورد قبول ایشون نبود و مداوم می گفتند که مشکلی نیست تا در نهایت ساعت نه شب سرورشون کلن داون شد و ساعت یک به من گفتند بله یکی از کاربرانشون مورد حمله دی داس واقع شده و سی دقیقه سرور داون بوده در حالیکه تا ساعت نه صبح فردا یعنی به مدت دوازده ساعت همچنان دسترسی به هیچ کدام از سایتهای بنده امکان پذیر نبود.
    در نهایت بعد از ده روز بی نتیجه موندن تیکت و عدم پاسخگویی تلفنی
    " شماره تلفن ارایه شده متعلق به اطراف همدان هست و شماره فکس از تهران که این هم خودش داستانیه "
    در نهایت سرویس بنده رو به دلیل واهی توهین !!! مسدود کردند. یعنی به سادگی پول بنده خورده شد.

در سایت ایشون حتا آدرسی برای شرکت وجود نداره که بشه به اونجا مراجعه کرد. دقیقن چیزی شبیه همین محل سکونتی که این فروشنده زده "زیر آسمون خدا" حالا شما روزی که مشکل دار شدید بگردید زیر آسمون خدا دنبال ایشون

در مورد سرور ایران بنده چند مورد سوال کردم که در کدوم دیتاسنتر هست و ایشون جواب دادند در دیتاسنتر خصوصی من هر چه گوگل کردم دیتاسنتری در ایران با نام خصوصی نیافتم

بهرحال به شما توصیه می کنم از شرکتهای معتبر دارای نماد و آدرس و شماره ثبت معتبر خرید کنید.

متاسفانه همچین شرکت هایی دیده می شود و برای من هم زیاد اتفاق افتاده است !

6. تعداد تشکر ها از mozani به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)