صفحه 19 از 24 نخستنخست ... 9151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 233

موضوع: آسمان پرداخت - درگاه واسط غیر عمومی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    70
    تشکر شده در
    57 پست

پیش فرض پاسخ : آسمان پرداخت - درگاه واسط غیر عمومی

نقل قول نوشته اصلی توسط abdollahi38 نمایش پست ها
    واقعا عالیه اقای عبید . اقا داود جز افرادی هستن که برا بنده خیلی محترمن و خیلی دوستشون دارم . طی شناختی که از ایشون دارم میشه بهشون اعتماد کرد .
    پولتو میخورد و سین میکرد بازم این حرفو میزدی ؟

2. # ADS

عضو جدید abdollahi38 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1150 نمایش پست ها
    پولتو میخورد و سین میکرد بازم این حرفو میزدی ؟
    دوست عزیز شما اگه اقای عبید پولتون رو خورده میتونید از مراجع قضایی پیگیر باشید .

بنده چند ماه دارم سرور های اختصاصی که برای خودمون و برای برخی از مشتریانمون که داریم استفاده میکنیم از ایشون دارم میگیرم کاملا هم راضیم .

تا الان هیچ گونه بد رفتاری . بی ادبی . و حتی مقداری کم کاری در ارائه سرویس و محصولاتشون که به ما دادن رو ندیدم حتی بیشتر مواقع ما داریم اذیتشون میکنیم .

ضرب المثل هستش که میگه کرم از خود درخته تا شما کاری نکرده باشی اقای عبید هم اذیتت نمیکنه . اگه قرار بود پول ما رو بخوره توی این هفت ماهی که داریم با هم کار میکنیم حتما میخورد .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    7 پست

ضرب المثل هستش که میگه کرم از خود درخته تا شما کاری نکرده باشی اقای عبید هم اذیتت نمیکنه . اگه قرار بود پول ما رو بخوره توی این هفت ماهی که داریم با هم کار میکنیم حتما میخورد .
    دوست عزیز در ادبیاتتون تجدید نظر کنید. بنده هم از ایشون نزدیک 3 میلیون طلب دارم. البته خدای نکرده انگ کلاهبرداری یا خوردن پول نمیزنم چون قول مساعد دادند که مشکل رو رفع کنند و حتما رفع میشه.

اما اینکه شما به مشکلی برخورد نکردید، دلیل نمیشه که همه افرادی که در این تاپیک مشکل مطرح می کنند "کرم داشته باشند"

عضو جدید qqww آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    126
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    53 پست

دوست عزیز شما اگه اقای عبید پولتون رو خورده میتونید از مراجع قضایی پیگیر باشید .

بنده چند ماه دارم سرور های اختصاصی که برای خودمون و برای برخی از مشتریانمون که داریم استفاده میکنیم از ایشون دارم میگیرم کاملا هم راضیم .

تا الان هیچ گونه بد رفتاری . بی ادبی . و حتی مقداری کم کاری در ارائه سرویس و محصولاتشون که به ما دادن رو ندیدم حتی بیشتر مواقع ما داریم اذیتشون میکنیم .

با توجه به اینکه این هاکان وب هاست شما با کنتور وبگذز !!! که گذاشتید کلا 700 نفر بازدید داشته فکر نمی کنم تا حالا کنترل پنل سرور اختصاصی هم توی مانیتورت دیده باشی چه برسه به اینکه بخوای چند تا سرور داشته باشی به بقیه هم سرور بدی!
    از همه اینا گذشته شما اگه واقعا چیزی بارت بود خودت سرور می گرفتی نه آویزون کس دیگه بشی!
    اصلا کلا همه اینا به کنار!
    با اینکه کاملا مشخصه از طرف خود داوود عبید داری پیام میدی ولی توصیه می کنم اگه واقعا از داوود عبید سرور داری قبل از اینکه پول از شما بگیره و فاکتور های سرور رو پرداخت نکنه و همه دیتاهات از بین بره هر چه زودتر به فکر انتقال باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط yd2018 نمایش پست ها
    دوست عزیز در ادبیاتتون تجدید نظر کنید. بنده هم از ایشون نزدیک 3 میلیون طلب دارم. البته خدای نکرده انگ کلاهبرداری یا خوردن پول نمیزنم چون قول مساعد دادند که مشکل رو رفع کنند و حتما رفع میشه.

اما اینکه شما به مشکلی برخورد نکردید، دلیل نمیشه که همه افرادی که در این تاپیک مشکل مطرح می کنند "کرم داشته باشند"
    شما واقعا دل خوجسته ای داری !

اگر می خوای جزو شاکی ها باشی و به پولت برسی لیست شماره کارت هایی که از اونها برای شما واریزی انجام شده رو از بانک پرینت بگیر مشخصات شرکتی که ثبت شده رو هم ما در آوردیم به جرم خیانت در امانت شکایت رو تنظیم می کنیم اونوقت زمانی که علاوه بر پرداخت مبالغ 6 ماه تا 3 سال رفت پشت میله های زندان و اونجا عروس شد یاد می گیره این کار ها چه تبعاتی داره

در ضمن اصلا هم مهم نیست موضوع سایت شما چی بوده حتی یک هزارم درصد

خودش رو هم گیر نیاوردم پول رو تا ریال آخر از همون هایی که توی ایران از کارتشون واریز شده می گیریم! بلاخره شرکت هستند دیگه و ما از کل مجموعه همراه با تک تک اعضا به صورت موازی در حال تنظیم شکایت هستیم
    ویرایش توسط qqww : February 7th, 2018 در ساعت 17:38

6. تعداد تشکر ها ازqqww به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    70
    تشکر شده در
    57 پست

تو که نه پولتو خورده نه درگاه ازش داری و ما هم مشکلمون سرور یا اینگونه موارد نیست . واینکه چرا اینقدر سنگشو به سینه میزنی ؟ مدال افتخار میندازن گردنت ؟ پول دادی سرویس یا همون سرور داده بهت و با بحث این تاپیک جداس مربوط به درگاه پرداخت میشه نه سرور یا موارد دیگه.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    607
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

اگه این انجمن مدیریت داشت الان وضع این نبود
    2 روز دیگه آقای رامین! میاد کله پستارو حذف میکنه
    2 روز بعد همین فرد به کارش ادامه میده
    جمع کنید بابا

- - - Updated - - -

چرا انقد از آقای عبید میری بالا
    بیا پایین خاکی نشی

9. تعداد تشکر ها ازmohsen1771 به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1771 نمایش پست ها
    اگه این انجمن مدیریت داشت الان وضع این نبود
    2 روز دیگه آقای رامین! میاد کله پستارو حذف میکنه
    2 روز بعد همین فرد به کارش ادامه میده
    جمع کنید بابا
    بزرگوار، مدیریت چیکار میتونه الان؟
    میتونه پولاتون رو نقد کنه؟

حالا سلیقه‌ای یا غیر سلیقه‌ای تاپیک رو بست
    یوزر رو بلاک کرد، نکرد!
    چه فرقی میکنه؟ مگه پولاتون زنده میشه؟
    تهش اینه که با یه یوزر دیگه میاد فعالیت میکنه! سخته؟ یه ثبت‌نام و یه سایت و یه قالب جدید و یه شماره ایرانسل و ...

وقتی با یه سایتی کار میکنید که نه آدرس داره، نه شماره تلفن، نه چیزی ...
    میلیون میلیون هم میذارید وسط ...

خوب برید شکایت کنید.
    ۴-۵ نفر بشید حله، نیازی به این کارا نیست دیگه ...

این همه درگاه معتبر هست، دفتر فیزیکی، کلی کارمند!! تلفن!! پشتیبانی!!

11. تعداد تشکر ها از1eng.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    607
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1eng.ir نمایش پست ها
    بزرگوار، مدیریت چیکار میتونه الان؟
    میتونه پولاتون رو نقد کنه؟

حالا سلیقه‌ای یا غیر سلیقه‌ای تاپیک رو بست
    یوزر رو بلاک کرد، نکرد!
    چه فرقی میکنه؟ مگه پولاتون زنده میشه؟
    تهش اینه که با یه یوزر دیگه میاد فعالیت میکنه! سخته؟ یه ثبت‌نام و یه سایت و یه قالب جدید و یه شماره ایرانسل و ...

وقتی با یه سایتی کار میکنید که نه آدرس داره، نه شماره تلفن، نه چیزی ...
    میلیون میلیون هم میذارید وسط ...

خوب برید شکایت کنید.
    ۴-۵ نفر بشید حله، نیازی به این کارا نیست دیگه ...

این همه درگاه معتبر هست، دفتر فیزیکی، کلی کارمند!! تلفن!! پشتیبانی!!
    منظور من اینه، الان یکی در این سایت فعالیت میکنه(سایت فروش حالا هرچیزی داره). تاپیک با اسناد میزنیم تو سایت سریع میان تاپیک پاک میکنن..(این کار یعنی حمایت از کلاه بردار)
    خواهش من اینه حداقل تاپیک + اسناد ایجاد میشه مدیریت دیلیت نکنه. تا فرد سالم با فرد خراب معلوم بشه

عضو جدید abdollahi38 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط qqww نمایش پست ها
    با توجه به اینکه این هاکان وب هاست شما با کنتور وبگذز !!! که گذاشتید کلا 700 نفر بازدید داشته فکر نمی کنم تا حالا کنترل پنل سرور اختصاصی هم توی مانیتورت دیده باشی چه برسه به اینکه بخوای چند تا سرور داشته باشی به بقیه هم سرور بدی!
    از همه اینا گذشته شما اگه واقعا چیزی بارت بود خودت سرور می گرفتی نه آویزون کس دیگه بشی!
    اصلا کلا همه اینا به کنار!
    با اینکه کاملا مشخصه از طرف خود داوود عبید داری پیام میدی ولی توصیه می کنم اگه واقعا از داوود عبید سرور داری قبل از اینکه پول از شما بگیره و فاکتور های سرور رو پرداخت نکنه و همه دیتاهات از بین بره هر چه زودتر به فکر انتقال باشی
    همنطور که اول گفتم از ایشون شکایت دارید به مراجع قضایی برید و طرح شکایت کنید ازشون .

بله امار وبگذر تازه گذاشتم واسه اینکه تبلیغات کلیکی از سایت تبلیغ ایرانی گرفته بودم . میخوای اسکرین بگیرم برات .

تاریخ ثبت دامنه بنده مال یکشنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۶

۱۳۹۶/۰۵/۲۹

1. بنده قبل از اینکه خودم مستقل بشم با شرکت های دیگه کار میکردم اینقدر به خودم اطمینان دارم که بگم سابقه کاری دارم و حتی نمومنه کار دارم توی این چند ماهی که مستقلم.
    2. همون اول دوتا سرور از ایشون گرفتم همونو دارم ادامه میدم بنده الان 5 تا سرور دارم که 3 تا سرور خودم گرفتم پس به قول شما یک چیزایی بارم هست و مثل بعضی ها نمایندگی و یا روی سرور مجازی به مشتری خدمات نمیدم .
    3. بنده اقای عبید رو هم از نزدیک ندیدم وحتی ایشون از دوستای صمیمی بنده نیستن که بگم هواشو دارم ولی به عنوان یک همکار که هفت ماهه با ایشون از زمانی که توی شرکت های دیگه کار میکردم اشنا شدم هیچگونه بدی و حتی کلاه برداری ندیدم .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط yd2018 نمایش پست ها

بنده هیچگونه قصد توهین به شخص و یا اشخاصی رو نداشتم . بعضی افردا که حتی واسه خودم پیش اومده طی یک خصومت شخصی میان الکی میزن فلانی کلاه برداره . فقط واسه اینکه ابروی طرف رو ببرن . بابت حرفی که زدم وبعضی دوستان رو ناراحت شدن از این حرفم عذر خواهی میکنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1771 نمایش پست ها

چرا انقد از آقای عبید میری بالا
    بیا پایین خاکی نشی
    نه داداش مواظبم . اتفاقا بهم گفت بیا خرگوش داریم رو پایی میزنه نرفتم .
    ویرایش توسط abdollahi38 : February 8th, 2018 در ساعت 00:44

عضو انجمن Genral X2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    179
    تشکر تشکر شده 
    209
    تشکر شده در
    164 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط starting نمایش پست ها
    مدیر عامل...!
    با 170 تومن یک شرکت ثبت میکنید فکر میکنید مدیر عاملی
    بخدا خود عبید هستی پستهای عبید رو ببینید همش عین همین یوزر حرف میزنه
    مدیر عاملم/روزنامه بدم خدمتتونو...
    ایشون پول منو برنداشته ولی از چند از مشتریهام زده و شکایتم کرده وگرنه اینقدر احمق نیستم با هر بچه توهمی که کسب و کاری میزنه کار کنم

طرف 19 سالشه تو یک دهات تو خراسان میگه یونان هستم و...
    گویا مشکل شخصیتی دارید ، الان اگه جناب عبید از شما حقی رو خورده میتونید با مراجعه به داداگاه یا .... هر چی که هست حقتونو بگیرید اینطوری ابشاری پست گذاشتن دردی رو شفا نمیده .
    ویرایش توسط Genral X2 : February 8th, 2018 در ساعت 14:59
    بزرگترین انجمن گیمینگ ایرانی /// AmazonGame.iR

-----------------------------------------------------------------------------
    Haj_Milat@

صفحه 19 از 24 نخستنخست ... 9151617181920212223 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)