صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 61213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 188

موضوع: اسکریپت دانلود وِیژه نسخه جدید ViProg با فیمت مناسب

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    88
    تشکر تشکر شده 
    478
    تشکر شده در
    173 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت دانلود وِیژه نسخه جدید ViProg با فیمت مناسب

نقل قول نوشته اصلی توسط rehe73 نمایش پست ها
    قصد خراب کردن مشتری ندارم ولی باید یه چندتا چیز رو بگم
    این نمونه لینک های که به شما میده و باید دانلود کنید که بر اساس php هست ، یعنی سرورتون هم کافینک php بشه ، این رو بعد آخرش خودمون فهمیدم
    http://*****/?file=%2Ffiles%2Fdob80%...573874652_1064

هیچ آپلودسنتر توی دنیا اینطور لینک نمیده %2Ffiles%2Fdob80%2FKing
    اسکریپت بنده برای دانلود هست، آپلود سنتر نیست برای بار هزار ام !!

دوست عزیز، بنده بهوتون گفتم ، چون شما هیچی از برنامه نویسی سر در نمیارید دیگه جوابتون رو نمیدم،

با این وجود برای اخرین بار،

دوست عزیز ، %2ّF مشکل شماست ؟ این urlencode شده هست، و همون / هست، %2f هیچ فرقی با کاراکتر / نداره !!!

من تا حالا بیش از 100 نوع لینک دیدم ولی اینطور ندیدم
    لطفا تمام 100 نوع لینکی که دیدید رو در این تایپک عنوان کنید !

این اسکریپت باید مدام به دیتا بیس وصل باشه یعنی شما باید برید یه سرور هم بخرید فقط برای اسکریپت که آخر شب مشکل پیدا نکنه ، روی سایت ما که آخرش 1000 نفر میزنند دانلود یعنی باید هاستی بگیریم 1000 نفر بکشه ، خودش روی یک یا دو نفر تست میکنه ، این چیزا نمیفهه و فقط روی سایت های کوچک تست کرده
    اینجا دردسر برای ماست که بیام دنبال یه هاست قوی بگردیم ،،
    میگه لینک expired نمیشه ولی طرف اگر اکانتش تمومه بشه Expired میشه ، یعنی چی یه چیزی مدام وصله که باید چک کنه اکانت کار میکنه یا نمیکنه
    اگر این expired نشه چرا سایت بزرگی مثل netload این کارو نکردند یعنی اینشون بیشتر برنامه نویس های این سایت ها میفهمه؟
    داداش من شما متوجه هستید اصلا چی میگید ؟

برای بار دوم از شما می پرسم، اگر قصد تخریب بنده رو ندارید جواب بدید

دقیقا کدوم خط از اسکریپت رو خوندید که میگید هربار یوزر پسورد در دیتابیس چک میشه ؟؟ لطفا اسم فایل و شماره خط رو بگید، در غیر این صورت لطفا حرف بی مورد نزنید،

شما هیچی حالیتون نمیشه از برنامه نویسی میاین اظهار نظر میکنید ؟

سرور شما 1000 نفر رو نمیکشه توقع دارید اسکریپت برات معجزه کنه و 1000 نفر رو بکشه ؟؟؟

----------------------------------------------

این هم جواب مدیر سرور شما،

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiazarnia نمایش پست ها
    @geniune اون سرور برای منه شما مشکلی با cpu و رمی که گقته شده دارید ؟
    درمورد اسکریپت هم باید بگم که جناب cooper47 مورد اعتماد بنده هستند و اسکریپتشون هم به نظر من یکی از بهترین اسکریپت ها تو این ضمینه هستش بدون شک
    من خودم و هم به شما و هم به @rehe73 این اسکریپت رو پیشنهاد کردم ، درسته ؟
    پس مسائل رو به حاشیه نکشونید ، تاپیک فروش cooper47 رو هم خراب نکنید
    درحال بررسی مشکل هستم انشالله که با همکاری نویسنده اسکریپت حل میشه
    باز هم میگم که اسکریپت هیچ مشکلی نداره ولی تو امر کانفیگ چون با X-accel کار میکنه این اسکریپت ، باید خط کانفیگ نمونه رو در اختیار خریداران قرار بدن ، چون ما از محتویات داخل اسکریپت اطلاع نداریم و شیوه کارش رو هم نمی دونیم

شمایی که به بنده میگید شما حالیت نمیشه و برنامه نویس نیستید،

من به شما حالا میگم،
    شما بیشتر حالیتون میشه یا مسئول سرورتون ؟؟

----------------------------------------------

بنده هیچ ترسی ندارم از حرف های شما،

مرتب بنده رو در ایمیل تهدید میکنید در وب هاستینگ تالک ابروی بنده رو می برید،

اگر برای حرف های خود سند دارید، لطفا سند و مدرک ارائه بدید،
    در غیر این صورت تنها هدف شما تخریب شخصیت بنده هست
    ویرایش توسط cooper47 : January 22nd, 2014 در ساعت 21:31

2. تعداد تشکر ها ازcooper47 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید geniune آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    691
    تشکر تشکر شده 
    462
    تشکر شده در
    329 پست

با سلام

cooper جان
    ایشون رو یک بار تو یاهو مسنجر ادد کردم کشت منو آخر بلوکه شد
    هر 10 دقیقه یا 20 دقیقه یک چیزی یادش میومد بدون سلام علیک پیام میداد یه جور کابوس شده بود ...

بابا کسی که هر شب فیلم .... نگاه کنه به نظرتون از نظر فکری و روحی چیزی براش میمونه ؟؟؟
    شما بگو ...
    تازه ایشون سنی نداره یک سایت زده مثل تمامی سایت های دیگه نمیدونم قبلا وبلاگ داشته چی این سایتش رو دیده روزی چند صد یا هزار آی پی داره اومده اینجا انگار سایت دانلودهارو داره نظرم میده

پسر خوب من میخواستم جوابتونو بدم گفتم زیادی بحث رو کش ندم ولی شما هنوز یاد ندارید توی انجمن چطور بحثی رو پیگیری کنید ... برای ارتباط با ایشون چندین راه است

1-ایمیل
    2- پیام خصوصی در انجمن
    3- هم جنب ش رو ندارید ... بدبختشون میکنید ...

شما زورتون میاد پول به سرور بدید بعد رفتید هاست گرفتید بابا همون سرویس دهنده ای که ازشون هاست گرفتی سرور داره چرا ازش نمیگیری خودتو راحت کنی ؟؟؟
    من خودم سه تا سرور دارم و هیچ مشکلی ندارم باهاشون همین امروز هم پیام دادم که یکی از مشکلام رو cooper جان برطرف کنه و واقعا خدا بهشون صبر بده با این مشتریاشون ...
    دیگم پیام ندید
    اصلا ایشون باید نصب اولیه رو بکنند سالم تحویل بدن بگن والسلام همینی که هست و الانم بگن
    شما میخوای چیکار کنی ؟؟؟

بری شکایت کنی اول خودتو میگیرن پسر خوب به خاطر انتشار فیلم های غیرمجاز ...

بنده خودم چند نفر دیگرو میشناسم با 2000-3000 کاربر وی آی پی و 10000 آی پی روزانه و ازشون در مورد این اسکریپت سوال کردم و گفتن عالییه بگیر اصلا ارزش نداره آدم بیشتر از 200 تومن پول به اسکریپت بده و راست هم گفتن چون این اسکریپت همه ی نیاز ما رو برطرف میکنه ...
    شما معلومه کاربر نداری که رفتی هاست گرفتی من توی یک ماه با همین کاربرایی که میگی 3 تا سرور گرفتم برای ماه بعدمم هزینه اش رو دارم ....
    و اسکریپت رو هم تسویه حساب کردم ...
    شما عین یک مدیر با شخصیت به آقای cooper پیام بده اگر واقعا مشکل از طرف ایشون باشه برطرف میکنند ...
    این حرف آخرم بود والسلام
    اگر دائما خود را با نقابهایی که برای دیگران به چهره میزنی بشناسانی
    آن لحظه که فرا می رسد و باید نقاب از چهره برداری
    پشت نقاب دیگر هیچ چیز نیست

5. تعداد تشکر ها ازgeniune به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط geniune نمایش پست ها
    با سلام

cooper جان
    ایشون رو یک بار تو یاهو مسنجر ادد کردم کشت منو آخر بلوکه شد
    هر 10 دقیقه یا 20 دقیقه یک چیزی یادش میومد بدون سلام علیک پیام میداد یه جور کابوس شده بود ...

بابا کسی که هر شب فیلم .... نگاه کنه به نظرتون از نظر فکری و روحی چیزی براش میمونه ؟؟؟
    شما بگو ...
    تازه ایشون سنی نداره یک سایت زده مثل تمامی سایت های دیگه نمیدونم قبلا وبلاگ داشته چی این سایتش رو دیده روزی چند صد یا هزار آی پی داره اومده اینجا انگار سایت دانلودهارو داره نظرم میده

پسر خوب من میخواستم جوابتونو بدم گفتم زیادی بحث رو کش ندم ولی شما هنوز یاد ندارید توی انجمن چطور بحثی رو پیگیری کنید ... برای ارتباط با ایشون چندین راه است

1-ایمیل
    2- پیام خصوصی در انجمن
    3- هم جنب ش رو ندارید ... بدبختشون میکنید ...

شما زورتون میاد پول به سرور بدید بعد رفتید هاست گرفتید بابا همون سرویس دهنده ای که ازشون هاست گرفتی سرور داره چرا ازش نمیگیری خودتو راحت کنی ؟؟؟
    من خودم سه تا سرور دارم و هیچ مشکلی ندارم باهاشون همین امروز هم پیام دادم که یکی از مشکلام رو cooper جان برطرف کنه و واقعا خدا بهشون صبر بده با این مشتریاشون ...
    دیگم پیام ندید
    اصلا ایشون باید نصب اولیه رو بکنند سالم تحویل بدن بگن والسلام همینی که هست و الانم بگن
    شما میخوای چیکار کنی ؟؟؟

بری شکایت کنی اول خودتو میگیرن پسر خوب به خاطر انتشار فیلم های غیرمجاز ...

بنده خودم چند نفر دیگرو میشناسم با 2000-3000 کاربر وی آی پی و 10000 آی پی روزانه و ازشون در مورد این اسکریپت سوال کردم و گفتن عالییه بگیر اصلا ارزش نداره آدم بیشتر از 200 تومن پول به اسکریپت بده و راست هم گفتن چون این اسکریپت همه ی نیاز ما رو برطرف میکنه ...
    شما معلومه کاربر نداری که رفتی هاست گرفتی من توی یک ماه با همین کاربرایی که میگی 3 تا سرور گرفتم برای ماه بعدمم هزینه اش رو دارم ....
    و اسکریپت رو هم تسویه حساب کردم ...
    شما عین یک مدیر با شخصیت به آقای cooper پیام بده اگر واقعا مشکل از طرف ایشون باشه برطرف میکنند ...
    این حرف آخرم بود والسلام
    من تورو کشتم ؟ یا شما میومدین سراغ هاست و اسکریپت از من گیرفتید چرا حرف بی خودی میزنی ، تو همونی نیستی که گفتی خیلی عجیب هست چقدر زود جواب دادی و سایت های اصلا جواب نمیدن
    http://******/dl/ROc_EvPjwUn1JB4MaEk...-DL.Ganool.mkv
    نمونه لینک از یه سایت معرف که nginx هست
    بیش از صد بار این رو گفتم بی زحمت شما یه لینک دانلود بیارید که توش %2Ffiles%2Fdob80%2FKing باشه!

یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست ایشون امد اول گفت کدوم اسکریپت رو بگیرم و این اسکریپت شما رو معرفی کردم ، ولی قبلا میومد میگفت من از این اسکریپت استفاده میکنم برو iis نصب کن ، در حالتی من سایت ایشون تو سرورم بود و اصلا از این استفاده نمیکرد ،

geniune چرا بحث رو منحرف میکنی میای سر فیلم بحث میکنی ، خوب فیلم سانسور میکنید به من چه! دلیل نمیشه هی بیای اینجا داد بزنی فیلم سانسور میکنیم

من پول رو نمیخواد ولی گفتم چه چیزایی نیاز هست که کاربران دیگه این رو گرفتار درگیری نکنند و مثل من الاف این نشن

چرا این چیزا رو موقع خرید ننوشتی
    cooper جان جواب منو ندادی کدوم سایتی که لینک جنریت میکنه و برای دانلود میده و expired نشه ،

من هم قبلا گفتم ، هاست ما دو هفته رایگان بود که شب ها حدود 2000 هزار دانلود میکردند ، این مشکل رو برطرف شد ، ولی شما هم میتونی یه کاری کنی به اینچیزا نیازی نباشه

به هر حال این نظر خودم بود در مورد اسکریپت دادم ، شاید برای بعضی کاربران این چیز های که من گفتم مهمه باشه

ببین کلا فکر کنم من اسکریپت رو نگرفتم ازت و سایتی ندارم ، امدم بحث سر اسکریپت کنم که نظر خودم رو بگم ، شما هم میتونید توجیح کنید
    من دیگه بحثی نمیکنم ، ولی این چیزا رو باید میگفتم و کسایی که میخرند در جریان مشکلات باشند و چه جور هاستی بگیرند
    ویرایش توسط rehe73 : January 22nd, 2014 در ساعت 22:37

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    9 پست

من دیگه معذرت خواهی میکنم ولی نگو اسکرپیت مشکلی نداره ، مشکل داره خوب داره و میگم برطرف کن و شما منکر آن میشی و میگی دیگران مشکل ندارند
    خودت برنامه نویسی هستی مگه میشه توی اینترنت یه چیزی باشه باگ نداشته باشه
    میدونی از چه چیزی اعصابم خورده ، شما قبلا تا یه مشکلی حتی از جانب ما پیش میومد میگفتی راضی نیستی پول رو پس بدم ، ولی تا موقعه ای گفتم راضی نیستم دبه دراوردی ،
    ویرایش توسط rehe73 : January 22nd, 2014 در ساعت 22:49

عضو انجمن empratoor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    243
    تشکر تشکر شده 
    378
    تشکر شده در
    232 پست

با سلام
    تنها جهت اطلاع این دوست عزیزمون که تمامی مشکلات رو به اسکریپت ربط دادند و لینک رو ملاک این تصمیم گیری قرار دادند باید اعلام کنم که بنده نیز این اسکریپت رو از جناب cooper47 تهیه کردم و در حال حاضر داره در یکی از سایت ها که دانلود قابل توجهی هم داره استفاده میشه. مراحل اولیه ای در زمان کانفیگ و بهینه سازی سرور برای استفاده اسکریپت باید طی بشه که ملزم پیش نیازهایی هست که این پیش نیازها یک آیتم عادی در تمامی اسکریپت ها و حتی نرم افزارهاست و در صورت انجام صحیح و رعایت اصول هیچ مشکلی نخواهید داشت.
    در مورد این لینکتون http://******/dl/ROc_EvPjwUn1JB4MaEk...-DL.Ganool.mkv
    لطف کنید و نقطه های توی نام فیلم رو بردارید و به جاش فاصله قرار بدید ، متاسفانه با این کارتون کل اسکریپت این سایت رو زدین خراب کردین چون لینک رو به این شکل در میاره!!!! بهتره برید به اسکریپت نویسش بگید و پولتون رو پس بگیرید!!!

پ.ن: لطفا بی پایه و اساس کسی رو متهم نکنید و سنجیده تر سخن بگید.
    موفق باشید
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    سعی داشته باش به آنچه اندیشیده ای عمل کنی نه آنکه همیشه به اعمال خود بیاندیشی!

9. تعداد تشکر ها ازempratoor به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط empratoor نمایش پست ها
    با سلام
    تنها جهت اطلاع این دوست عزیزمون که تمامی مشکلات رو به اسکریپت ربط دادند و لینک رو ملاک این تصمیم گیری قرار دادند باید اعلام کنم که بنده نیز این اسکریپت رو از جناب cooper47 تهیه کردم و در حال حاضر داره در یکی از سایت ها که دانلود قابل توجهی هم داره استفاده میشه. مراحل اولیه ای در زمان کانفیگ و بهینه سازی سرور برای استفاده اسکریپت باید طی بشه که ملزم پیش نیازهایی هست که این پیش نیازها یک آیتم عادی در تمامی اسکریپت ها و حتی نرم افزارهاست و در صورت انجام صحیح و رعایت اصول هیچ مشکلی نخواهید داشت.
    در مورد این لینکتون http://******/dl/ROc_EvPjwUn1JB4MaEk...-DL.Ganool.mkv
    لطف کنید و نقطه های توی نام فیلم رو بردارید و به جاش فاصله قرار بدید ، متاسفانه با این کارتون کل اسکریپت این سایت رو زدین خراب کردین چون لینک رو به این شکل در میاره!!!! بهتره برید به اسکریپت نویسش بگید و پولتون رو پس بگیرید!!!

پ.ن: لطفا بی پایه و اساس کسی رو متهم نکنید و سنجیده تر سخن بگید.
    موفق باشید
    خب این مراحل رو باید خودش کامل توضیح بده من که نمیدونم این مراحل مثلا هاست اسکریپت باید بالا باشه و کانفیک php شده باشه ، امکان بلاک نباشه و...
    این ها رو باید از قبل یه جای بنویسه
    طرف امده آموزش نصب رو به صورت توی یه فایل ورد به صورت فینگلیش نوشته شده ، پدرم درومد خوندمش
    درضمن این اسکریپت مال سایت تاینیز هست ما الان ایران فیلم همینطوره ، خودم تخصصیم اینه یعنی با انواح لینک های دانلود سرکار دارم این یکی رو میدونم ، این سایت ها رو نمیشه نقص کرد
    ویرایش توسط rehe73 : January 22nd, 2014 در ساعت 23:19

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    14 پست

سلام
    نیاز به این اسکریپت داریم!
    لطفا شماره حساب و دمو از بخش مدیریت پ.خ کنید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    14 پست

آی دی تو بده داداش!!
    آی دی من
    iran_darya_ir

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    88
    تشکر تشکر شده 
    478
    تشکر شده در
    173 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rehe73 نمایش پست ها
    من دیگه معذرت خواهی میکنم ولی نگو اسکرپیت مشکلی نداره ، مشکل داره خوب داره و میگم برطرف کن و شما منکر آن میشی و میگی دیگران مشکل ندارند
    خودت برنامه نویسی هستی مگه میشه توی اینترنت یه چیزی باشه باگ نداشته باشه
    میدونی از چه چیزی اعصابم خورده ، شما قبلا تا یه مشکلی حتی از جانب ما پیش میومد میگفتی راضی نیستی پول رو پس بدم ، ولی تا موقعه ای گفتم راضی نیستم دبه دراوردی ،
    دوست عزیز،

اول پایه استدلال شما لینک ها بود، الان به این دلیل که هر چیزی مشکل داره و باگ داره اسکریپت من مشکل داره ؟ دلیل دیگه ای نبود بیارید ؟؟

بنده با شما با کمال احترام صحبت میکردم،

بله بنده وقتی دیدم سرورتون همچنان مشکل داره و دارید اذیت میشید پیشنهاد بازگشت وجه رو دادم ! ولی وقتی طرز صحبت هاتونو می بینم و وقتی به بنده دارید توهین می کنید، مسلما ازین لطف ها نمیکنم و کاملا جدی تا زمانی که مشکل از سمت اسکریپت بنده نباشه پاش وا میستم،

لطفا دقت کنید، پیشنهاد بنده لطف بود وظیفه بنده نبود !

نقل قول نوشته اصلی توسط SerialDownload.IR نمایش پست ها
    سلام
    نیاز به این اسکریپت داریم!
    لطفا شماره حساب و دمو از بخش مدیریت پ.خ کنید

سلام،

فکر کنم با بنده بودید !

پ.خ شد

14. تعداد تشکر ها ازcooper47 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cooper47 نمایش پست ها
    دوست عزیز،

اول پایه استدلال شما لینک ها بود، الان به این دلیل که هر چیزی مشکل داره و باگ داره اسکریپت من مشکل داره ؟ دلیل دیگه ای نبود بیارید ؟؟

بنده با شما با کمال احترام صحبت میکردم،

بله بنده وقتی دیدم سرورتون همچنان مشکل داره و دارید اذیت میشید پیشنهاد بازگشت وجه رو دادم ! ولی وقتی طرز صحبت هاتونو می بینم و وقتی به بنده دارید توهین می کنید، مسلما ازین لطف ها نمیکنم و کاملا جدی تا زمانی که مشکل از سمت اسکریپت بنده نباشه پاش وا میستم،

لطفا دقت کنید، پیشنهاد بنده لطف بود وظیفه بنده نبود !

پ.خ شد
    اصلا بیخیالش ، من دیگه کاری ندارم ، بخای تمامی نظراتم رو پاک میکنم ، ولی تازه حساب کار دستم امده شاید در موقع دیگه برای اسکریپت مزاحمت شوم
    سپاس
    ویرایش توسط rehe73 : January 23rd, 2014 در ساعت 13:06

صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 61213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)