صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 61213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 182

موضوع: تجربه شما در مورد رد استیشن !؟

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه شما در مورد رد استیشن !؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.gh نمایش پست ها
    اگر دلیل خاصی دارید بگید
    من تعصبی فکر نمیکنم
    دلیل منتطقی باشه قبول میکنم
    بقیه دوستان و همکاران هم همینطور هستند 100%
    در این انجمن معذورم دوست عزیز .
    در webhostingtalk.com میتونیم به تفصیل در مورد این موضوع صحبت کنیم .
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

2. # ADS

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ≡ ALEX ≡ نمایش پست ها
    خطاب به آن دسته از دوستانی که با اطمینان کامل دیتاسنتر XLHost رو تبلیغ می کنند، در یک جمله خلاصه بگم: فقط به درد آماتور ها میخوره! و این رو نه به عنوان همکار فعلی RedStation بلکه به عنوان شخصی میگم که طی چند سال بیش از 70 سرور رو به همراه شریک ام آقای تقیان ساکن ترکیه که نسبت فامیلی با آقای خرازی داشتند، رو برای افراد آماتوری که به خاطر هزینه کم از همه چیز گذشته بودند، ارایه می دادیم. و در نهایت و با این سابقه کاری که نزدشان داشتیم به خاطر مشکلات جدی که برایمان بوجود آوردند مجبور به ترک این دیتاسنتر شدیم!! هیچ کمکی نیز برای حل مشکل نکردند، در واقع خود، مشکل ساز شده بودند... دیتاسنتری کوچک با تکنولوژی پایین، شبکه ای با سطح امنیتی پایین، سیستم Abuse بسیار ضعیف، پهنای باند پایین، سرور های آشغال که اکثرا Supermicro بودند، پشتیبانی بسیار ضعیف که در برخی موارد هزینه بی مورد نیز می گرفتند و ... و ... و ... .
    شما بهتر هست کمی رفتار حرفه ای داشته باشید ...

حالا که به عنوان عضو رسمی آلما هاست در خدمت آقایان تاج الدینی و آرایش هستید کمی از اخلاق ایشان یاد بگیرید و سر خود در انجمن پست نزنید!

پیشنهاد میکنم پست خودتون رو ویرایش کنید...supermicro سگ شرف داره به سرورهای DELL که RedStation استفاده میکنه ...
    روی سرورهای سروی 720xd. ده هارد داشتیم که هی اسم SAS میاوردن !!! اونم SAS با سرعت 7.2k !!! تازه چی ! اونم brand بسیار خوبه Hitachi با 16 مگ بافر !!!!!!

بنده هم از RedStation بگم باید نامه بنویسیم و فقط اجازه بدید به حرمت آقایان آرایش و تاج الدینی هیچی نگم !!

حیف این دو عزیز که با این دیتاسنتر partnership دارن

در کل شاید به نظر خیلی هم خوب برسد، ولی همانطور که قبلا گفتم فقط برای آماتور مناسب خواهد بود... البته تاکید می کنم که منظور این نیست که شما دوست عزیز به هیچ عنوان با این دیتاسنتر کار نکنید!! اصلا و ابدا چنین منظوری ندارم... فقط بحث اینجاست که هر کس بسته به نیاز و بودجه خود راهکار و انتخابی را در پیش می گیرد که مناسب اوست... جسارت نباشه...

من با دیتاسنتر های دیگری همچون SingleHop و OVH و SoftLayer و Hetzner و LeaseWeb و ... هم کار کرده ام و هر کدام ویژگی های خوب و نیز مشکلات خاص خود را داشتند.

و اما در مورد RedStation ... من نمی دانم آن دسته از دوستان که خرید داشته اند و دچار مشکلات شدید بوده اند، راه را درست رفته اند یا خیر... آیا با مسائل فنی در سطوح بالاتر آشنا بوده اند یا خیر... ولی این دیتاسنتر با شبکه قوی Full Cisco و سرور های تماما Dell و دیگر ویژگی های خاص خود، ابدا یک دیتاسنتر سطح پایین و بی کیفیت محسوب نمی شود! بلکه اگر درست پیش بروید و درست عمل کنید از نتیجه کار بسیار راضی خواهید بود.
    99% دیتاسنترها زیرساخت تجیهزات شبکشون Cisco هست ...لزومی به افتخار نیست !

از ویژگی های بازری که شما اشاره دارید سرورهای DELL هستند که مجبورید به دلیل شاسی سرور از هاردهای SAS 7.25k که بافر 16 مگ دارند هست ...به دلیل استفاده از هاردهای SAS مذخرف این دیتاسنتر برای مجازی سازی مجبور هستید از raid سخت افزای استفاده کنید ! که به طبع هزینه جداگانه ای داره که البته به تازگی sata هم اضافه کردند.

خطاب به دوستان ایرانی و ساکن ایران نیز که بجای خرید از دفتر ایران یعنی آلماهاست، مستقیما از خود دیتاسنتر سرویس تهیه می کنند نیز می بایست بگویم چرا کار را برای خود سخت می کنید و مشکلات را به جان می خرید و خود را به زحمت می اندازید؟! آلماهاست نه نماینده بلکه شریک تجاری این دیتاسنتر است و واقعا برای ما تفاوتی نمی کند شما بصورت مستقیم خرید خود را انجام دهید و یا از طریق دفتر ایران!! ولی فکر می کنم فارسی زبان ها، زبان یکدیگر را بهتر بفهمند و به مشکلات یکدیگر تسلط بیشتری داشته باشند تا اینکه بخواهید مستقیما با افراد انگلیسی زبان در دفاتر انگلستان در تماس باشید، آن هم با یک هویت جعلی!
    دقیقا حق با شماست ... حتما از آلما هاست خرید کنید که به خاظر عدم ارسال پاسخ abuse به دیتا سنتر سرور با 128 گیگ رم suspend بشه....اونم نه یه بار ...دو بار ...که این مورد اشتباه شخصی و فردی بوده....آلماهاست و مدیرانش جایگاه خودشون رو دارند و چیزی از ارزش هاشون کم نمیکنه

بگن abuse داشتید سرور بسته شده ...تعداد abuseهاتون 11 مورد بوده در 6 روز ! بعد تیکت هارو که چک میکنم ...میبینیم 6 مورد بوده که 2 تاش هم duplicate ارسال شده.

در واقع شما فقط دارید به امکانات موجود پشت پا زده و بدون مشاوره دقیق فنی پیش از خرید و بدون در نظر گرفتن مسائل جانبی، راه نادرست را پیش می گیرید!! شرایط استفاده از سرویس و قوانین فعالیت و سوالات پر بازدید و ... را هم که کلا نمی خوانید، هرچند خواه ناخواه با سفارش خود آن ها را تمام و کمال پذیرفته اید...

بنده واقعا انتظار ندارم همه شما عقل کل باشید و از همه چیز سر در بیاورید... ولی بهتر است کمی سطح غرور خود را کاهش داده و راجع به تمام جزئیات از افراد متخصص و وارد، سوال نمایید. در نتیجه بعید می دانم در حین کار دچار مشکلات ناخواسته در آن زمینه بخصوص شوید.

امیدوارم همه شما موفق و پیروز باشید
    بله بله ...حتما سطح غرور رو کاهش بدید ... مخصوصا شما !

شما راه حل بهتری جهت کنترل و نظارت سرور های spam کننده و جلوگیری از افراد خاطی برای ارسال ایمیل دارید؟!
    بله 100% هست ...

بهتر این دیتا سنتر به فکر فراهم کردن امکانات پایه باشه ...همچون مشاهده گراف مصرفی پهنای باند ...

نه اینکه بیاد صورت مسئله رو پاک کنه و به صورت unmtered با ضریب share بالا سرویس ارائه کنه ...

پهنای باند سرور ما premium بود که فقط 50 روز اول میشد اسم premium روش گذاشت !!! بعد که سرورها رو Unmtered کرد ..به لینک تست خود دیتاسنتر هم به زور 100 مگا میداد !!! شبکه داخلی !!!

شما فقط به خودتان نگاه می کنید!! دیتاسنتر توانایی این را ندارد که برای هر سرور و هر فرد بررسی دوره ای انجام داده و استثنائاتی قایل شود. وقتی یک راهکار مطرح می شود در مورد همه سرور ها اعمال خواهد شد و نه بصورت جداگانه و تک تک!! فقط خودتان را به جای دیتاسنتر بگذارید و ببینید می توانید صد ها سرور را از این نظر و بصورت دوره ای بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که همه چیز طبق روال پیش می رود و دیگر مشکلات فنی و حقوقی ارسال spam برای دیتاسنتر دردسر ساز نخواهد شد؟!...

البته همواره راه حال های اختصاصی وجود دارد که با ارایه ضمانت و بستن قرارداد رسمی قابل اجرا خواهند بود...

موفق باشید
    شما که ادعای دیتاسنتر تراز اول رو دارید بهتر بدونین که اولین و اصلی ترین هدف ایجاد راهکارهایی برای ساده تر شدن سرویس دهی هب کاربر هست ...نه اینکه راه خودشون رو ساده کنند و گور پدر مشتری !

البته ما همواره مشکلات کاربران را یادداشت کرده و در برنامه توسعه خود قرار می دهیم... البته همه آن ها در حال حاضر قابل برطرف شدن نیستند و برخی اقدامات اجرا شده برنامه های موقت هستند... در آینده نه چندان دور برخی راهکار ها تغییر کرده و برنامه ها طوری چیده و اجرا می شوند که مشکلات کمتری را برای کاربران در پی داشته باشد.

موفق باشید
    انشالله ...

این مورد رو بگم که همیشه از زحمات آلما هسات مخصوصا جناب تاجالدینی و آرایش ممنون هستیم که واقعا پیگیر کارها و کمک کننده برای حل مشکلات بودند....

اما این دیتاسنتر متاسفانه ثبات شخصیت و رویه کاری مخصوصا در قیمت گذازی نداره !!! سرور رو گرفتیم و روی رنج دوم آی پی قیمت آی پی شد 2 پوند ...کار ما استپ خورد...بعد دوباره شد حدود 0.7 پوند ...قیمت های کولو و آفرهاش افزایش حدود 500% درصدی داشتند...که کلا باعث شد ما قطع همکاری کنیم.

در کل نمیخوام چند مورد اشتباه کوچ فردی رو پرچم عثمان کنم .... اما در کل رویه کاری دیتاسنتر خیلی خیلی بچه گانه هست....
    اکثر قریب به اتفاق دیتاسنترهای جهان وقتی میدونن یک سرور برای مجازی سازی استفاده میشه و چند لایه دیگه end سوزر وجود داره ... سروری که انقدر قوی هست و تعداد آی پی زیاد داره به خاطر یک abuse ساده کلا suspend نمیکنن...نهایت آی پی رو nullroot میکنن ...در دیتاسنتری که tier 4 هست و تمامی پهنای باند 1000 گیگابیتی اون از تامیین کنندگان اصلی جهان و tier 1 هست تا 6 روز به دلیل miss شدن abuse هم پاسخ ندادیم...اما فقط fallow up کردن...red که دیگه جای خود داره....

پیشنهاد میکنم هر موضوع و داستانی همونطور که هست بپذیریم و بی دلیل از کسی یا شرکتی بت نسازیم ...چون امکان داره این بت در آینده رو سر سازندش خراب بشه ...

بنده شخصا ارادت خاصی خدمت جناب آقای آرایش و تاج الدینی دارم ... اما باز هم میگم ...واقعا حیف این دو نفر و مجموعه که با انگلیسی جماعتی که سابقه تاریخی روشنی دارند در مقابل مردم ایران ....

باز کیفیت دیتاسنتر های دیگه مثل rapidswitch خیلی در انگلستان بهتر هست!

حیف !
    ویرایش توسط HyperServer : May 11th, 2013 در ساعت 02:53

4. تعداد تشکر ها ازHyperServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن Reza.exe آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    264
    تشکر تشکر شده 
    829
    تشکر شده در
    537 پست

جناب تقوی ( ≡ ALEX ≡ ) فکر نمی کنم درست باشه تاپیکی که برای review از یک دیتاسنتر ایجاد شده ، استفاده تبلیغاتی ازش بشه
    یک ضرب المثل هست که می گه "مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید" ، اینم دقیقا حکایت شماست !
    هر دیتاسنتری یه نقاط ضعف و قوتی داره که در اینجا همه دوستان تجربیاتشان را بیان کردند ، همه هم از نقاط ضعف گفتند هم از نقاط قوت !

پ.ن :
    البته تا جایی که تو قوانین هست ، یوزر بن دائم ( LordVPS ) حق ایجاد یوزر جدید نداره
    به هر حال
    آن چه که می گندد نمکش می زنند ، وای به روزی که بگندد نمک

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    662
    تشکر شده در
    426 پست

خطاب به HyperServer:

دوست عزیز بنده مدیر شرکت REXTECH هستم و همکاری ام با آلماهاست فعلا جنبه مشاوره ای و اجرای پروژه دارد. ضمنا در کل برای بنده هیچ گونه تفاوتی نمی کند که شما از آلما بخرید یا مستقیم رداستیشن و یا ... . 1 ریال اش هم توی جیب من نمی رود. این را می توانید از خود آقای آرایش یا تاجدینی بپرسید. اگر هم می بینید در این گونه مباحث شرکت می کنم صرفا نظر خودم را بیان می کنم و حال شما می خواهید قبول کنید یا رد ... این دانسته و تجربه و بصورت خلاصه نظر من است... . همانطور که چند نفر جهت تخریب حرف هایی زدند که به نظرم درست نبود، من هم نظر خودم را بیان کردم و برای اثبات شان هم مدارک کافی دارم.

همانطور هم که در آن پست عرض کردم نظرم رو به عنوان یک یوزر از دیتاسنتر XLHost بیان نمودم و اصلا هم قصدم تخریب یا ... نیست. واقعیتی بود که تجربه کردم. تازه به واسطه آقای تقیان، ما آنقدر با دیتاسنتر نزدیک بودیم که تخفیف های خیلی خوب می گرفتیم و در بسیاری از مواقع برای انجام امور مستقیما به خود آقای خرازی تلفن می زدیم. ولی در نهایت و همین حدود چند ماه پیش آنقدر ما را اذیت کردند که مجبور به کوچ دادن بیش از 70 سرور شدیم، آن هم بعد از سه چهار سال کار با این دیتاسنتر!! ضمنا نظراتی که دادم مربوط به این دوره اخیر نبود... کلا از نظر فنی خیلی در سطح بالا نیستند و واقیت امر این است که هم سرور ها از لحاظ سخت افزاری Cheap محسوب می شوند و هم شبکه دیتاسنتر یک شبکه عادی رو به ضعیف است. کافیه یک DDoS صورت بگیرد تا همه سرور ها دچار مشکل شوند! تازه الآن شبکه را ارتقا داده اند چند وقتی است ولی مشکلات آن هنوز برطرف نشده کاملا... .

ما قرار نیست اینجا برای چیزی یا کسی بت بسازیم... همه جا اشکالاتی هست و بنده منکر این نیستم. ولی وقتی دوستانی میان و برای بالا بردن دیتاسنتری که باهاش کار می کنند حاضر هستند هر دروغی را گفته و در جای نامناسب تبلیغات راه بیاندازند، من هم کمی شفاف سازی را لازم می بینم و در این بین هم فقط حقیقت را گفته ام.

در مورد خودم هم بگم که همیشه دوستانه برخورد کرده ام و رفتارم هیچ گاه خصمانه نبوده! بالتبع از دیگران هم همین انتظار رو دارم... ما تمام نظرات و عقاید خویش را می توانیم در فضایی سالم و دوستانه ابراز کرده و به بحث و مشورت بگذاریم... هیچ نیازی به دعوا و کل کل و ... نیست!

موفق باشید

--------------------------------------------------------------

خطاب به Reza.exe:

دوست عزیزی که همه جا زیراب بنده رو به نا حق می زنید!! بنده به درخواست شخص آقای خطیبی که ID ایشون LordVPS بوده و نه من (!!) مدت دو سه ماه برای کارهای فنی در تیم ایشون حضور داشتم آن هم از راه دور!! و حدود سه هفته قبل از ورشکست شدن ایشون در کارشان از تیم LordVPS جدا شدم!! در این مدت هیچ دستمزدی هم نگرفتم و کارم را آنقدر خوب انجام دادم که یوزر های ایشون بعد از بسته شدن LordVPS اکثرا از خود من در REXNET سرویس گرفتند!! ضمنا ID قبلی بنده در این انجمن REXNET بوده که با هماهنگی مدیران، ID فعلی جایگزین شد.

رفتار شما با من بی نهایت زشت و ناپسند هست و خدایی هم آن بالا جای حق نشسته... واقعا نمی دانم مشکل شما دقیقا با بنده چیست!!

اگر شکی در صحبت های بنده دارید، می توانید با هر یک از مدیران و یا دوستانی که در این انجمن بنده را می شناسند صحبت کرده و سوال نمایید...

شب خوش!

7. تعداد تشکر ها از ≡ ALEX ≡ به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    264
    تشکر تشکر شده 
    829
    تشکر شده در
    537 پست

جناب ≡ alex ≡ می شه بفرمایید من کجا زیراب شما را زدم یا به شما توهین کردم ؟!!!!
    عجب !
    تاپیک قفل می شه بعد باز می شه ...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    662
    تشکر شده در
    426 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.exe نمایش پست ها
    جناب ≡ alex ≡ می شه بفرمایید من کجا زیراب شما را زدم یا به شما توهین کردم ؟!!!!
    عجب !
    تاپیک قفل می شه بعد باز می شه ...
    همین الآن یک نمونه اش! دفعات قبلی هم بوده که شما در تاپیک های فروش بنده چه اینجا چه در انجمن های دیگه همین حرف ها را زده اید! من نمی دانم گناه شخص بنده دقیقا در واقعه شکست LordVPS و به اصطلاح کلاهبرداری مدیر آن چیست!!!

تاپیک باز شد چون نیاز بود من بتونم از خودم در مقابل حرف های شما دفاع کنم!

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

خطاب به HyperServer:

دوست عزیز بنده مدیر شرکت REXTECH هستم و همکاری ام با آلماهاست فعلا جنبه مشاوره ای و اجرای پروژه دارد. ضمنا در کل برای بنده هیچ گونه تفاوتی نمی کند که شما از آلما بخرید یا مستقیم رداستیشن و یا ... . 1 ریال اش هم توی جیب من نمی رود. این را می توانید از خود آقای آرایش یا تاجدینی بپرسید. اگر هم می بینید در این گونه مباحث شرکت می کنم صرفا نظر خودم را بیان می کنم و حال شما می خواهید قبول کنید یا رد ... این دانسته و تجربه و بصورت خلاصه نظر من است... . همانطور که چند نفر جهت تخریب حرف هایی زدند که به نظرم درست نبود، من هم نظر خودم را بیان کردم و برای اثبات شان هم مدارک کافی دارم.

همانطور هم که در آن پست عرض کردم نظرم رو به عنوان یک یوزر از دیتاسنتر XLHost بیان نمودم و اصلا هم قصدم تخریب یا ... نیست. واقعیتی بود که تجربه کردم. تازه به واسطه آقای تقیان، ما آنقدر با دیتاسنتر نزدیک بودیم که تخفیف های خیلی خوب می گرفتیم و در بسیاری از مواقع برای انجام امور مستقیما به خود آقای خرازی تلفن می زدیم. ولی در نهایت و همین حدود چند ماه پیش آنقدر ما را اذیت کردند که مجبور به کوچ دادن بیش از 70 سرور شدیم، آن هم بعد از سه چهار سال کار با این دیتاسنتر!! ضمنا نظراتی که دادم مربوط به این دوره اخیر نبود... کلا از نظر فنی خیلی در سطح بالا نیستند و واقیت امر این است که هم سرور ها از لحاظ سخت افزاری Cheap محسوب می شوند و هم شبکه دیتاسنتر یک شبکه عادی رو به ضعیف است. کافیه یک DDoS صورت بگیرد تا همه سرور ها دچار مشکل شوند! تازه الآن شبکه را ارتقا داده اند چند وقتی است ولی مشکلات آن هنوز برطرف نشده کاملا... .

ما قرار نیست اینجا برای چیزی یا کسی بت بسازیم... همه جا اشکالاتی هست و بنده منکر این نیستم. ولی وقتی دوستانی میان و برای بالا بردن دیتاسنتری که باهاش کار می کنند حاضر هستند هر دروغی را گفته و در جای نامناسب تبلیغات راه بیاندازند، من هم کمی شفاف سازی را لازم می بینم و در این بین هم فقط حقیقت را گفته ام.

در مورد خودم هم بگم که همیشه دوستانه برخورد کرده ام و رفتارم هیچ گاه خصمانه نبوده! بالتبع از دیگران هم همین انتظار رو دارم... ما تمام نظرات و عقاید خویش را می توانیم در فضایی سالم و دوستانه ابراز کرده و به بحث و مشورت بگذاریم... هیچ نیازی به دعوا و کل کل و ... نیست!

موفق باشید

--------------------------------------------------------------
    بهتر بود به جای طفره رفتن و پرداختن به حاشیه در مورد مباحث فنی که در مورد redstaion بیان کردید صحبت می کردید ... انجمن تخصصی هست خیر سرش اینجا ! شما از لحاظ فنی صحبت کردید و xlhost رو زیر سوال بردید (که البته من خیلی وقت پیش این موارد رو گفته بودم و نظرم تقریبا شبیه شما هست) و redstation رو تا ارش کبریا بالا بردید ...بنده هم از همون درب با شما صحبت کردم .... حاشیه رو بزارید کنار

خوشحال میشم در مورد صحبت های من در مورد redstation نظرتون رو اعلام کنید.

منتظرم.

11. تعداد تشکر ها ازHyperServer به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    264
    تشکر تشکر شده 
    829
    تشکر شده در
    537 پست

همین الآن یک نمونه اش! دفعات قبلی هم بوده که شما در تاپیک های فروش بنده چه اینجا چه در انجمن های دیگه همین حرف ها را زده اید! من نمی دانم گناه شخص بنده دقیقا در واقعه شکست LordVPS و به اصطلاح کلاهبرداری مدیر آن چیست!!!

تاپیک باز شد چون نیاز بود من بتونم از خودم در مقابل حرف های شما دفاع کنم!
    !!!
    بنده در تاپیک های فروش شما چیزی نگفتم !
    جالبه واقعا !!!!!!!!!
    انتقاد من به رفتار غیر حرفه ای شماست ! پست دیگری هم به یاد ندارم که اصلا چیزی به شما گفته باشم !
    کسایی که حتی فروشنده سرور اختصاصی از همین دیتاسنتر بودند در همینجا از همین دیتاسنتر انتقاد کردند
    شما در جواب همه انتقاد ها تعریف های بی پایه و اساس انجام دادید !!
    این یک تاپیک Review هست و هر کسی می تونه نقاط ضعف و قوت را با دیگران به اشتراک بگذاره

در ضمن من با شما هیچ مشکلی ندارم !
    شما اینطوری فکر می کنید ، که اشتباه می کنید !
    لطفا بحث هم ادامه ندید که تاپیک به حاشبه نره و دوستان بتونن تجربیات خودشون را بیان کنن !

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    662
    تشکر شده در
    426 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HyperServer نمایش پست ها
    بهتر بود به جای طفره رفتن و پرداختن به حاشیه در مورد مباحث فنی که در مورد redstaion بیان کردید صحبت می کردید ... انجمن تخصصی هست خیر سرش اینجا ! شما از لحاظ فنی صحبت کردید و xlhost رو زیر سوال بردید (که البته من خیلی وقت پیش این موارد رو گفته بودم و نظرم تقریبا شبیه شما هست) و redstation رو تا ارش کبریا بالا بردید ...بنده هم از همون درب با شما صحبت کردم .... حاشیه رو بزارید کنار

خوشحال میشم در مورد صحبت های من در مورد redstation نظرتون رو اعلام کنید.

منتظرم.
    در رابطه با مسایلی که در مورد RedStation مطرح کرده اید بصورت خلاصه نکاتی را عرض می کنم:

1. در رابطه با هارد های برند HITACHI در ابندا باید عرض کنم که این برند جزء پیشتازان صنعت Hard Disk بوده و به عنوان یک تولید کننده برند خوبیست. ولی از نظر مدلی که برای شما استفاده شده، همانطور که قبلا در یکی از پست ها عرض کرده بودم شما به عنوان کسی که آشنایی دارید و نیاز دارید با جزئیات فطعات آشنایی داشته باشید فقط کافی بود از ما سوال نمایید تا جزئیات فنی هر یک از قطعات در اختیار شما قرار داده شود. در واقع دیتاسنتر بسته به تجربه خود از سخت افزاری های خاصی برای عموم استفاده می کند و این عوام برایشان فرقی نمی کند که مشخصات این قطعات دقیقا چیست، چون در هر صورت کار ایشان را راه می اندازد. ولی قطعات با مشخصات بالاتر نیز برای خواص وجود دارد و امکان سفارشی سازی تا حدی برای مشتری هست. در حال حاضر نیز هارد های SAS 15K rpm ارایه می شوند و دیگر جزدئیات آن ها نیز قابل پرسش می باشد.

2. در مورد شبکه های بر پایه Cisco می بایست عرض کنم که تجهیزات شرکت سیسکو به دلیل مرغوبیت بسیار بالا و ویژگی های منحصر بفرد خود ستودنی هستند و سازمان ها و شرکت هایی که از این قطعات به نسبت گران و پر هزینه استفاده می کنند به کیفیت سیستم خود بها داده اند. برای استفاده از این تجهیزات نیز نیروی های متخصص در سطوح مختف آموزش داده می شوند و مدارک شرکت Cisco برترین مدارک حوزه شبکه در سرتاسر دنیاست. دلیل این که بنده این مسئله رو بیان کردم هم ویژگی های قدرتمند این تجهیزات است که شبکه را با کیفیت و مصون از حوادث نگه می دارد.

3. در مورد اینکه سرور های Dell تنها هارد های SAS 7.2K rpm را support می کنند، این گفته نادرست است! نمونه اش همان سرور 720XD که فرمودید... شما همین سرور را در وبسایت Dell کانفیگ کنید ببینید چه دیسک هایی را ارایه داده است. همانطور که مشاهده می کنید امکان استفاده از دیسک های SAS 15K rpm 6Gb/s و انواع دیگر نیز وجود دارد، البته بدیهی است که وقتی شما SAS بیش از 600GB بخواهید، دیگر دیسک های 10K یا 15K ی 6Gb/s ای برای شما وجود ندارد و تنها می توانید به دیسک های 7.2K 3Gb/s متکی باشید. البته تا جایی که بنده مطلع هستم، بیشتر سرور ها 710 بوده و تعدادی نیز 720 عادی (و نه XD وجود دارد)... حال دیگر مورد شما جزء اقلیت بوده یا ... را دیگر نمی دانم. در مورد همه سرور های استفاده شده مشکلی از بابت محدودیت استفاده از انواع دیسک دیده نمی شود.

4. در مورد Abuse ها دیتاسنتر به شدت سختگیر است... Abuse ها نیز ممکن است در یک مورد چند بار تکرار شوند. البته بنده در جریان ریز ماجرای شما نیستم... پس از پاسخ دهی به آن اجتناب می کنم...

5. در مورد پهنای باند و دیگر موارد ضد و نقیض های زیادی وجود دارد و به دلایل فنی دقیقا مهم است شما در کدام شعبه و در چه زمانی میزبانی شده اید. این موارد شاید از نظر مدیران دیتاسنتر آنقدر ها مهم و اساسی ننماید ولی از نظر شخص بنده مهم بوده و آن را یک ضعف در سیستم کاری می دانم. بنده و دیگر دوستان در طرح بهبود سیستم این موارد را نیز در نظر داریم و در حال مذاکره برای حل مشکلات هستیم.

6. در مورد همکاری با دیتاسنتر نیز یکسری مسائل محرمانه وجود دارد... ولی ممکن است در آینده اوضاع تغییر کند...

موفق باشید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    662
    تشکر شده در
    426 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.exe نمایش پست ها
    !!!
    بنده در تاپیک های فروش شما چیزی نگفتم !
    جالبه واقعا !!!!!!!!!
    انتقاد من به رفتار غیر حرفه ای شماست ! پست دیگری هم به یاد ندارم که اصلا چیزی به شما گفته باشم !
    کسایی که حتی فروشنده سرور اختصاصی از همین دیتاسنتر بودند در همینجا از همین دیتاسنتر انتقاد کردند
    شما در جواب همه انتقاد ها تعریف های بی پایه و اساس انجام دادید !!
    این یک تاپیک Review هست و هر کسی می تونه نقاط ضعف و قوت را با دیگران به اشتراک بگذاره

در ضمن من با شما هیچ مشکلی ندارم !
    شما اینطوری فکر می کنید ، که اشتباه می کنید !
    لطفا بحث هم ادامه ندید که تاپیک به حاشبه نره و دوستان بتونن تجربیات خودشون را بیان کنن !
    دوست عزیز من، هدفم از طرح این مورد این بود که واقعا می خواستم یکبار هم که شده از زبان خودتان بشنوم که چه موردی هست که باعث می شود شما چند ماه پیش و حالا نسبت به من اینطور جبهه گرفته و مسئله LordVPS را توی سر من بزنید! و حالا که ظاهرا مشکلی وجود ندارد، خوشحال می شوم از شما بابت هرآنچه بوده یا هست عذر خواهی کرده و دست دوستی به سمت شما دراز کنم. امیدوارم هیچ گونه کدورتی میان ما باقی نماند...

موفق باشید

صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 61213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)