صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 289101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 142

موضوع: فروش ویژه اسکریپت اشتراک ویژه vip (کاملا اپن سورس و بدون محدودیت)

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    83 پست

پیش فرض فروش ویژه اسکریپت اشتراک ویژه vip (کاملا اپن سورس و بدون محدودیت)

باسلام

اسکریپت اشتراک ویژه vip گیت اسکریپت به فروش می رسد.

دراسکریپت امکان رزرو اشتراک ویژه نیز قرار داده شده است.

1. اسکریپت توسط گیت اسکریپت طراحی شده و پشتیبانی نیز توسط گیت اسکریپت ارائه خواهد شد.
    2. اسکریپت به صورت اپن سورس می باشد.
    3. شما حق فروش انتقال امتیاز به هرفرد حقیقی یا حقوقی را ندارید.
    4. حق انتشار اسکریپت چه به صورت رایگان و چه پولی ندارید.
    5. آپدیت های اسکریپت رایگان خواهد بود.
    6. سفارشی سازی اسکریپت به درخواست مشتری شامل بند 5 نشده و هزینه برای مشتری دربرخواهد داشت.
    7. تنظیمات ارائه شده را مطابق توضیحات انجام داده و درصورت وجود مشکل جهت بررسی اطلاع دهید.

اسکریپت :
    فایل پیوست 36532

فایل پیوست 36533فایل پیوست 36534فایل پیوست 36535فایل پیوست 36536
    امکانات پنل کاربری
    1. مشاهده اطلاعات اکانت
    2.سیستم زیرمجموعه گیری
    3. تغییر کلمه عبور
    4.خرید و تمدید اشتراک با درگاه اختصاصی
    5.امکان رزرو اشتراک
    6.ارسال تیکت پشتیبانی
    7.دانلود به صورت اتوماتیک در صورت لاگین بودن
    8.نمایش آخرین فایل های دانلود شده
    9.لیست کامل سفارشات
    10. 2 مرحله اخطار به کاربر برای پایان اعتبار
    11. اتصال به تلگرام
    12. اطلاع رسانی پرداخت فاکتور در تلگرام
    13. اطلاع رسانی پاسخ به تیکت در تلگرام
    14. اطلاع رسانی تمدید اشتراک در تلگرام
    15. اطلاع رسانی تمدید اشتراک رزرو در تلگرام
    16. اطلاع رسانی پرداخت فاکتور در ایمیل
    17. اطلاع رسانی پاسخ به تیکت در ایمیل
    18. اطلاع رسانی تمدید اشتراک در ایمیل
    19. اطلاع رسانی تمدید اشتراک رزرو در ایمیل
    20. نمایش لاگ ورود به حساب
    و...
    امکانات پنل مدیریت
    1.نمایش اطلاعات کلی
    2.مشاهده کاربران
    3.ویرایش اطلاعات کاربران
    4.امکان تغییر زمان وپلان اشتراک کاربران
    5.امکان افزایش یا کاهش پلان کل کاربران
    6.امکان اختصاص پلان خاص به کاربران بدون اشتراک
    7.نمایش آخرین فایل های دانلود شده
    8.تفکیک نوع دانلود فایل
    9.امکان ایجاد ومدیریت سرور
    10.مدیریت پلان ها
    11.ایجاد پلان با محدودیت های مختلف
    12.پلان حجمی ,محدودیت دانلود کل و روزانه , نامحدود
    13.تعیین مدت زمان اعتبار لینک رایگان
    14.تعیین سرعت دانلود و نمایش کد امنیتی برای دانلود رایگان
    15.تعیین درگاه های پرداخت و تنظمیات ان
    16.مشاهده کل سفارشات
    17.ایجاد و حذف کد تخفیف
    18.مشاهده لیست زیرمجموعه کاربران
    19.مشاهده تیکت کاربران
    20. اتصال به تلگرام
    21. اطلاع رسانی پرداخت فاکتور در تلگرام
    22. اطلاع رسانی پاسخ به تیکت در تلگرام
    23. اطلاع رسانی تمدید اشتراک در تلگرام
    24. اطلاع رسانی تمدید اشتراک رزرو در تلگرام
    25. اطلاع رسانی پرداخت فاکتور در ایمیل
    26. اطلاع رسانی پاسخ به تیکت در ایمیل
    27. اطلاع رسانی تمدید اشتراک در ایمیل
    28. اطلاع رسانی تمدید اشتراک رزرو در ایمیل
    و...
    امکانات سرور دانلود
    1.امکان تعیین پوشه های دایرکتوری
    2.پشتیبانی از پلاگین xSendFile
    3.پشتیبانی از پلاگین xAccelRedirect
    4.پشتیبانی از پلاگین xLiteSpeedLocation
    5.جلوگیری از دسترسی مستقیم به فایل
    6.برسی صحت اطلاعات بین سرور دانلود و پنل
    7. بررسی اشتراک ویژه کاربر هنگام درخواست دانلود
    8. جستجو داخل دایرکتوری
    و...
    درگاه های پرداخت

1.پی
    2.زرین پال
    3.نکست پی
    نکته : یک درگاه به درخواست مشتری رایگان طراحی می شود.

آپدیت

امکان خرید تکی به اسکریپت اضافه شد .
    امکان تعیین هزینه فایل براساس حجم اضافه شد.

آپدیت !!!

غیرفعال و فعال سازی نیاز به تایید ایمیل
    غیرفعال و فعال سازی کد امنیتی بخش ورود و عضویت
    غیرفعال و فعال سازی بخش دانلود رایگان
    غیرفعال و فعال سازی محدودیت دانلود با آی پی ایران
    پشتیبانی از درگاه پرداخت نکست پی
    استفاده از گراواتار برای آواتار کاربران

اسکریپت آپدیت شد !!!

تغییرات :
    1. تغییرات کلی ظاهری
    2. امکان دانلود فایل با نام های شامل کارکتر های $,',# ,...
    3. ارسال ایمیل اطلاع رسانی تراکنش موفق
    4.ارسال ایمیل اطلاع رسانی تیکت جدید
    5. ارسال ایمیل اطلاع رسانی پاسخ تیکت
    6. تغییرات در ادرس دهی فایل های دانلود (سازگاری با برخی سیستم های اشتراک ویژه مشابه)
    7.تغییرات در آدرس دهی دایرکتوری ( سازگاری با برخی سیستم های اشتراک ویژه مشابه)
    8. امکان انتقال کاربران , سفارشات , پلان ها (از برخی سیستم های اشتراک ویژه مشابه)
    9. نمایش کل تراکنشات موفق و ناموفق
    10. نمایش مجموع مبلغ تراکنشات موفق و ناموفق

آپدیت !!

اتصال به تلگرام
    اطلاع رسانی اتمام اشتراک
    اطلاع رسانی اشتراک هدیه
    اطلاع رسانی پاسخ تیکت
    اطلاع رسانی پرداخت فاکتور
    اطلاع رسانی اعمال اشتراک رزرو
    ارسال ایمیل به کاربران

نکته : درصورت تمایل جهت انتقال کاربران به اسکریپت ما هزینه دریافت می شود که براساس ساختار دیتابیس شما محاسبه می شود و درمواردی که حجم کاری پایین باشد رایگان صورت خواهد گرفت.

قیمت اسکریپت به ترتیب خریدار :

اولین خریدار : 150 هزارتومان -> فروخته شد!
    دومین خریدار: 200 هزارتومان -> فروخته شد!
    سومین خریدار: 250 هزارتومان -> فروخته شد!
    بعداز 3 خریدار قیمت اسکریپت 350 هزارتومان خواهد بود

درصورت مشاهده هرگونه مشکل با آیدی gate_pay در ارتباط باشید.تشکر

دمو : vip2.gatescript.ir
    مدیریت : vip2.gatescript.ir/admin
    نام کاربری : admin رمزعبور : 123456
    نام کاربری : gate رمزعبور : 123456

نمونه دایرکتوری : دایرکتوری
    نمونه دانلود فایل : فایل

جهت خرید با آیدی : gate_pay
    درارتباط باشید.
    ویرایش توسط dow : September 20th, 2017 در ساعت 13:23
    فروش اسکریپت درگاه واسطه عمومی وشخصی جهت دریافت دمو پیام بدید.
    آیدی تلگرام : gate_pay
    اسکریپت درگاه واسطه عمومی و شخصی

2. تعداد تشکر ها ازdow به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    57
    تشکر تشکر شده 
    42
    تشکر شده در
    22 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه اسکریپت اشتراک ویژه vip (کاملا اپن سورس و بدون محدودیت)

نقل قول نوشته اصلی توسط riranet نمایش پست ها
    من پلاگین وردپرس رو تهیه کردم که بنظرم کاربردی تره.
    توی پنل اسکریپت امکانات شاید بیشتر باشه ولی زیاد بکار نمیاد. مثلا سینک با تلگرام رو کمتر کاربری وقت میزاره واسش.
    تو پنل ورپرس همه اطلاعات لارم و ضروری هست.
    و حسن بزرگش اینکه کاربر برای خرید اکانت و مشاهده پنل کاربری، محیط گرافیکیش عوض نمیشه.
    این باعث شد من امکاناتی مثل بوک مارک رو هم بتونم به پنل اضافه کنم ک خیلی کاربرها رو جذب کرد.

و پنل اسکریپ هم میمونه فقط واسه مدیر سایت. به شخصه فید بک خوبی از نصب این پلاگین گرفتم.
    سلام
    در صورت امکان ممنون میشم آدرس سایتتون رو اینجا یا پی وی بفرمایید من این پلاگین رو از نزدیک ببینم.

عضو جدید riranet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    57 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه اسکریپت اشتراک ویژه vip (کاملا اپن سورس و بدون محدودیت)

نقل قول نوشته اصلی توسط Maxon نمایش پست ها
    سلام
    در صورت امکان ممنون میشم آدرس سایتتون رو اینجا یا پی وی بفرمایید من این پلاگین رو از نزدیک ببینم.
    پ. خ شد

6. تعداد تشکر ها از riranet به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    83 پست

باسلام
    به مناسبت ولادت پیامبر اکرم تا فردا شب تخفیف 50 هزارتوماتی در اسکریپت و 20 هزارتومانی در پلاگین وردپرس

8. تعداد تشکر ها از dow به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    83 پست

قالب اسکریپت بلکل تغییر پیدا کرد.

10. تعداد تشکر ها ازdow به دلیل پست مفید

عضو جدید R.Haghighi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    15 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
    قالب اسکریپت بلکل تغییر پیدا کرد.
    بــــه خوشم میاد بالاخره حرف بنده که اولین مشتری شما بودم رو مورد عنایت قرار دادید

منتظرم دمو این قالب جدید رو ببینم

------------------

قالب جدید خوب خیلی بهتره اما جای کار برای حرفه ای بودن داره خصوصا در سایز فونت ها و قرار گیری المان ها که الان سایز فونت ها و .. در جاهای مختلف ناهماهنگی و اون زیبایی رو نداره ...
    (نمونه مشابه کاملا میتونید با سیستم مالدار یه مقایسه کنید تا سایز فونت ها و مواردی که گفتم رو متوجه بشید ..)
    ویرایش توسط R.Haghighi : December 8th, 2017 در ساعت 01:27

تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    57 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط R.Haghighi نمایش پست ها
    بــــه خوشم میاد بالاخره حرف بنده که اولین مشتری شما بودم رو مورد عنایت قرار دادید

منتظرم دمو این قالب جدید رو ببینم

------------------

قالب جدید خوب خیلی بهتره اما جای کار برای حرفه ای بودن داره خصوصا در سایز فونت ها و قرار گیری المان ها که الان سایز فونت ها و .. در جاهای مختلف ناهماهنگی و اون زیبایی رو نداره ...
    (نمونه مشابه کاملا میتونید با سیستم مالدار یه مقایسه کنید تا سایز فونت ها و مواردی که گفتم رو متوجه بشید ..)

بنظر من خیلی خوب شده... مخصوص اون ویجت های دایره ای بخش مدیریت

در مورد فونت ها بنظرم خیلی راحت میشه توی فایل استایل اندازه مورد نظرتون رو اعمال کنید. یه وقت تغییرات نیاز به کد نویسی حرفه ای داره که خب دست برنامه نویس رو می بوسه. ولی تغییر رنگ، فونت، تراز ها و تغییراتی از این دست خیلی سلیقه ای هست و بنظرم بهتره هر خریداری هرجور دوست داره تغییر بده.

به شخصه از پلاگین وردپرس استفاده می کنم و بنظرم خیلی کاربردی تر هست. کاربرها هم کاملا راضی هستند. چون با عضویت توی وردپرس تونستم بوک مارک رو هم اضافه کنم و خیلی به مدیریت اکانتشون کمک کرده.
    و از اون مهمتر اینکه تمش با سایت هماهنگ میشه.
    هرچقدر هم روی اسکریپت تغییرات اعمال بشه باز ظاهر با تم سایت اصلی فرق می کنه. و این من رو عذاب می داد. مخصوصا که کاربرها هم گیج شده بودند. ولی از زمان نصب پلاگین حتی یک تیکت و ایمیل مبنی بر مشکل در ساخت اکانت، دانلود و گیج بازیهای مرسوم کاربران عزیز(!) نداشتم

13. تعداد تشکر ها از riranet به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

سلام سلام سلام
    بنده به عنوان خریدار چهارم یا پنجم اسکریپت یه مشکل برام پیش امده بعد از تقریبا 40 روز
    البته مشکل از روز اول پابرجا بود که رفته رفته بحرانی تر شد.
    مشکل از این قراره که بسیاری از کاربر ها در حالی که اکانت خریدن و حتی لاگین هم هستن موقعه ای که روی لینک دانلود کلیک میکنن به جای دانلود , به صفحه کاربری خودشون منتقل میشن . و نمیتونن دانلود کنن.
    برای حل این مشکل کاربر باید یوزر پسورد خودشو داخل idm وارد کنه . تا بتونه دانلود کنه . اینم در نظر بگیرید idm روی سیستم عامل های مک نصب نمیشه و از دانلود منیجر های دیگه ای استفاده میکنن و سیستم عامل های اندروید و ...هم در نظر بگیرید . باید برای هر کدوم یه راه حلی بدید .
    ما هم همین کارو کردیم اما رفته رفته تعداد داره بیشتر میشه و کنترل از دستمون خارج میشه . جوری که خییییلی خیلی ضرر کردیم !
    با اقای حاجی زاده در میون گذاشتیم . که متاسفانه یه جوری یا خودشون را دارن قانع میکنن یا سعی دارن مشکلو توجیج کنند . بعد از دو هفته بحث با اقای حاجی زاده میگند که مشکل از هاستینگه .
    بنده عقیده دارم مشکل از اسکریپت باشه .
    اقای حاجی زده میگه از هاستینگه .
    گفتگو :
    حاجی زاده : 10 نفر دارن از اسکریپت استفاده میکنند چرا این مشکل برای اونا پیش نمیاد ؟
    جواب من : صد ها نفر دارن رو این هاستینگ اسکریپت ران میکنند چرا این مشکل برای اونا پیش نمیاد ؟ فقط برای منه ؟
    خلاصه اقای حاجی زاده میگند که مشکل از هاستینگه , در صورتی که این مشکل برای بقیه هم پیش بیاد من بررسی و حل میکنم .
    ضمنا اقا حاجی زاده یه راه حل جالب دیگه هم دادند . و اونم اینه که بیایید 200 بدید پلاگین وردپرسو بخرید و 200 هم هزینه درگاهو بدید
    تا الان جدا از هزینه اسکریپت تقریبا 200 الا 250 تومن هم دادیم برای هزینه سفارشی سازی.

بند قصد ندارم انگ بچسبونم به ایشون ولی با این کار به نظر میرسه میخوان محصولات خودشون به فروش بره .

جدا از همه اینا پشتیبانی محصول خوبه . اما تو این جور موارد (....)
    حاجی زاده به وضوح گفت باید در مورد پشتیبانی تجدید نظر کنم (یعنی پشتیبانی ندن دیگه)
    از حق نگذریم بعضی جاها هم کمکمون کردن و مشکلات جزئی را به صورت رایگان حل کردن که دستشون درد نکنه اینم بگم اسکریپت مشابه این محصول هست که پشتیبانی که نداره هیچ ! کد های اسکریپتشم به صورت هش شده هست .
    اگه بخواییم حقیقتو بگیم . این اسکریپت نسبت به اسکریپت های دیگه خیلی بهتره .
    اما متاسفانه این مشکل فوق العاده بحرانی پیش امده که متسفانه نصف مشتری های ما را پرونده !
    امیدواریم اقای حاجی زاده به جای بحث الکی مشکلو به صورت دقیق بررسی کنه .
    اگر از هاستینگه که بگند مشکل از کجاست ؟ از کدوم ماژوله که ما ارجاع بدیم . که متاسفانه در جواب گفتند وظیفه من عیب یابی هاستینگ نیست ....
    و این داستان بی شک ادامه دارد ....

ویرایش توسط film-dl : December 14th, 2017 در ساعت 16:21

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    83 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط film-dl نمایش پست ها
    سلام سلام سلام
    بنده به عنوان خریدار چهارم یا پنجم اسکریپت یه مشکل برام پیش امده بعد از تقریبا 40 روز
    مشکل از این قراره که بسیاری از کاربر ها در حالی که اکانت خریدن و حتی لاگین هم هستن موقعه ای که روی لینک دانلود کلیک میکنن به جای دانلود , به صفحه کاربری خودشون منتقل میشن . و نمیتونن دانلود کنن.
    برای حل این مشکل کاربر باید یوزر پسورد خودشو داخل idm وارد کنه . تا بتونه دانلود کنه . اینم در نظر بگیرید idm روی سیستم عامل های مک نصب نمیشه و از دانلود منیجر های دیگه ای استفاده میکنن و سیستم عامل های اندروید و ...هم در نظر بگیرید . باید برای هر کدوم یه راه حلی بدید .
    ما هم همین کارو کردیم اما رفته رفته تعداد داره بیشتر میشه و کنترل از دستمون خارج میشه . جوری که خییییلی خیلی ضرر کردیم !
    با اقای حاجی زاده در میون گذاشتیم . که متاسفانه یه جوری یا خودشون را دارن قانع میکنن یا سعی دارن مشکلو توجیج کنند . بعد از دو هفته بحث با اقای حاجی زاده میگند که مشکل از هاستینگه .
    گفتگو :
    حاجی زاده : 10 نفر دارن از اسکریپت استفاده میکنند چرا این مشکل برای اونا پیش نمیاد ؟
    جواب من : صد ها نفر دارن رو این هاستینگ اسکریپت ران میکنند چرا این مشکل برای اونا پیش نمیاد ؟ فقط برای منه ؟
    خلاصه اقای حاجی زاده میگند که مشکل از هاستینگه , در صورتی که این مشکل برای بقیه هم پیش بیاد من بررسی و حل میکنم .
    ضمنا اقا حاجی زاده یه راه حل جالب دیگه هم دادند . و اونم اینه که بیایید 200 بدید پلاگین وردپرسو بخرید و 200 هم هزینه درگاهو بدید
    تا الان جدا از هزینه اسکریپت تقریبا 200 الا 250 تومن هم دادیم برای هزینه سفارشی سازی.

بند قصد ندارم انگ بچسبونم به ایشون ولی با این کار به نظر میرسه میخوان محصولات خودشون به فروش بره .

حاجی زاده به وضوح گفت باید در مورد پشتیبانی تجدید نظر کنم (یعنی پشتیبانی ندن دیگه)
    از حق نگذریم بعضی جاها هم کمکمون کردن و مشکلات جزئی را به صورت رایگان حل کردن که دستشون درد نکنه اینم بگم اسکریپت مشابه این محصول هست که پشتیبانی که نداره هیچ ! کد های اسکریپتشم به صورت هش شده هست .
    اما متاسفانه این مشکل فوق العاده بحرانی پیش امده که متسفانه نصف مشتری های ما را پرونده !
    اگر از هاستینگه که بگند مشکل از کجاست ؟ از کدوم ماژوله که ما ارجاع بدیم . که متاسفانه در جواب گفتند وظیفه من عیب یابی هاستینگ نیست ....

بنده بارها بهتون گفتم اگر اسکریپت مشکلی داره باید همه داشته باشن نه فقط شما بنده هم کدینگ رو بررسی کردم مشکلی از این بابت نیست اگر یادتون هم باشه و از هاستیگتون کمتر دفاع کنید این رو هم درنظر میگیرید مشکل از کش سنگین اون صفحه هست ولی شما میگید سی پنل کش نمیکنه علاوه براین هاست دهیتون که جز یک پشتیبان بقیه تقریبا چیزی سردرنمیارن که ثابت شده حتی به خودتون ولی اصلا قبول نکردید.

مبلغ دادید علاوه برهزینه اسکریپت خب وقتی سفارشی سازی میخواید ربطش به این موضوع و مشکل فعلی چیه؟ شفاف سازی کنید ممنون

شما راه حل گفتید بهتون پیشنهاد شد اصلا اصراری هم بهش نیست بنده مگه مجبورتون کردم حتما از پلاگین استفاده کنید؟؟؟؟ من هربار گفتم بقیه ندارن شما گفتی هاستینگ فلانه بهمانه شما قبول نکردید اخر سر مجبور به این پیشنهاد شدم ولی شما این رو گرفتید ول نکردید در این مورد هم توضیح بدید

رسما دارید میگید ما مشکل ایجاد کردیم یا حل نمیکنیم تا پلاگین بفروش برسه ولی به این فکر نکردید ما گفتیم اعلام کنید اگر بقیه هم داشتن ما گردنمون از مو کوتاه تر بررسی و رفع میکنیم ولی اگر بقیه نداشتن دیگه حرفی باقی نمیمونه

یک مورد جالب هم اینجاست که وقتی پیشنهاد بالا داده شد شما گفتی من برای فهمیدن اینکه همه اون مشکل رو دارن یا نه پست نمیزنم برای این میزنم که بقیه قبل خرید بدونن این یعنی چی؟چه فرقی به حال شما میکنه ؟

درمورد پشتیبانی هم بله گفته شد چون متاسفانه و هزار متاسفانه وقتی پیشتیبانی همیشه پاسخگو باشه اگر موردی پیش بیاد سریع میان میگن فلان شده عیب یابی کن شده بار ها وقت گذاشته شده تا برای مدیری ثابت بشه مشکل از هاستینگه نه اسکریپت برای مثال خودتون اگر یادتون باشه هنگام متصل کردن هاست دانلود به اسکریپت چند بار گفته شده فلان تابع رو بگید فعال کنن گفتید فعال کردن ولی فعال نبود و با چندتا مدرک قانع شدید بله فعال نیست و... هرکسی آستانه تحمل خاص خودش رو داره امیدوارم توقع نداشته باشید کار هاستینگ رو هم ما انجام بدیم اگر به این شکل ما ادامه بدیم از فردا باید مشکلات سروری مدیرا رو هم حل کنیم.

عضو جدید R.Haghighi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    15 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط riranet نمایش پست ها
    بنظر من خیلی خوب شده... مخصوص اون ویجت های دایره ای بخش مدیریت

در مورد فونت ها بنظرم خیلی راحت میشه توی فایل استایل اندازه مورد نظرتون رو اعمال کنید. یه وقت تغییرات نیاز به کد نویسی حرفه ای داره که خب دست برنامه نویس رو می بوسه. ولی تغییر رنگ، فونت، تراز ها و تغییراتی از این دست خیلی سلیقه ای هست و بنظرم بهتره هر خریداری هرجور دوست داره تغییر بده.

به شخصه از پلاگین وردپرس استفاده می کنم و بنظرم خیلی کاربردی تر هست. کاربرها هم کاملا راضی هستند. چون با عضویت توی وردپرس تونستم بوک مارک رو هم اضافه کنم و خیلی به مدیریت اکانتشون کمک کرده.
    و از اون مهمتر اینکه تمش با سایت هماهنگ میشه.
    هرچقدر هم روی اسکریپت تغییرات اعمال بشه باز ظاهر با تم سایت اصلی فرق می کنه. و این من رو عذاب می داد. مخصوصا که کاربرها هم گیج شده بودند. ولی از زمان نصب پلاگین حتی یک تیکت و ایمیل مبنی بر مشکل در ساخت اکانت، دانلود و گیج بازیهای مرسوم کاربران عزیز(!) نداشتم
    من نمیدونم شما چرا هربار میاید بنده رو قانع کنید ؟ بجای اینکه نظرتون رو بدید ! بنده خودم پلاگین و کلی موارد اختصاصی دیگر توسط آقای حاجی زاده به زودی انجام خواهم داد اما اینکه میام نظر میدم و پیشنهاد سعی در بهتر کردن و پیشرفت اسکریپت دارم ! همنظور که مشتری اول این اسکریپت بودم و اون اول اصلا خبری از این امکانات ظاهری نبود و رفته رفته با پیشنهاد و نظر به اینجا رسید که خوب پیشرفت خیلی خوبی بوده و به محبوبیت اسکریپت کمک زیادی کرده ..

به عنوان نمونه سه مورد زیر در این صفحه راست چین نشدن که جهت اطلاع خریداران این اسکریپت و کد نویس ارسال میشود...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط film-dl نمایش پست ها
    سلام سلام سلام
    گفتگو :

در خصوص مشکل شما بنده هاسینگ م hostdl هست و چنین مشکلی رو مشاهده نکردم !

البته بنده با پرداخت هزینه امکان ذخیره حساب کاربر پس از بسن مرورگر و ... رو فعال کردم و نیازی نیست کاربر هربار برای دانلود اول وارد حساب بشه بعد روی لینک وی ای پی کلیک کنه ...
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط R.Haghighi : December 14th, 2017 در ساعت 17:02

تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    57 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط R.Haghighi نمایش پست ها
    من نمیدونم شما چرا هربار میاید بنده رو قانع کنید ؟ بجای اینکه نظرتون رو بدید !

- - - Updated - - -
    یه کم به گذشته تاپیک برگردید می بینید که نظرم دادم. یه وقتی انتقاد کردم. حتی چند تا پست به عقب برگردید می بینید که یه سری موارد رو با رسم شکل و جز به جز توضیح دادم و به عنوان مواردی که باید اصلاج بشه بهش اشاره کردم.

ضمنا شما وقتی به موردی رو در فروم میزنید، توقع این رو داشته باشید که هر کسی در موردش نظر بده. جز اینکه خصوصی برای برنامه نویس توضیح بدید که بین خودتون دو تاست.
    خیلی هم فرقی نمی کنه مشتری اولش بودید یا اخرش! شما جهت اطلاع خریداران نظرتون رو میدید. ما هم نظر خودمون رو نسبت به نظر شما. اینکه چی درسته رو خواننده تشخیص میده. دیگه تعحب و دعوا نداره برادر. دور هم داریم گپ میزنیم.

سلام سلام سلام
    بنده به عنوان خریدار
    چهارم یا پنجم اسکریپت یه مشکل برام پیش امده بعد از تقریبا 40 روز
    منم مشکل شما رو ندارم. البته من از پلاگین استفاده می کنم و سرورم هم اختصاصی هست.
    اما همین مشکل رو در اسکریپت مالدار داشتم. حقیقتش هم تهش نفهمیدم واسه چی بود! اما این موارد رو میگفتم دونه دونه امجام بدن و درست میشد !
    1- مرورگر رو اپدیت کنن. 2- idm رو تنظیماتش رو ریست کنن. 3 کش مرورگر رو پاک کنن.
    یه وقتا هم که جواب نمی داد طرف یه مرورگر دیگه نصب می کرد درست میشد. عرضم کردم تهش نفهمیدیم داستان چی بود. مالدار ک میگفت حتما یه اکستنشنی چیزی روی مرورگر کلاینت نصبه که مانع از دسترسی اسکریپت میشه.

اون زمان که هنوز سرور اختصاصی نگرفته بودم، با هاست دی ال کار میکردیم و انصافا پشتیبانی خوبی دارن. بنظرم باهاشون این مشکل رو در میون بزارید، ببینید خودشون چی میگن. که مشکل از اسکریپت هست یا کانفیگ خاصی باید لحاظ بشه

- - - Updated - - -

در مورد راست چین شدن منو هم این کد رو اخر فایل استایل قرار بدید.
    بنده سلیقه ای یه فاصله هم به ایکون ها دادم ک زیاد نچسبه به متن

کد:
    li {
    float:right !important ;
    direction:rtl;
    margin:5px;
    }
    i {
        margin-left:5px;
    }

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 289101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)