صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 2891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 135

موضوع: 50.000 تا 80.000 هزار تومان جایزه برای کسی که مشکل را برطرف کند

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

پیش فرض پاسخ : 50.000 تا 80.000 هزار تومان جایزه برای کسی که مشکل را برطرف کند

سلام.

من تصور می کنم مشکل نه از طرف رحمان و نه از طرف بابک بوده !

کسانی که شبکه کار کردند بهتر می دونند که هر switch تعداد محدودی ARP و MAC رو میتونه Broadcast کنه و اگر از اون تعداد افزایش پیدا کنه، پورتی که داره abuse می کنه رو با روش هایی مثل DataStorm Control و موارد مشابه (در Cisco اطلاعی ندارم) کنترل می کنه و در واقع سرور پورت مذکور رو null می کنه.

این احتمال وجود داره که یک یا چند VPS هاست شده در سرور شما باعث ارسال تعداد زیادی MAC می شدند و switch متصل شده به سرور شما نیز قادر به پشتیبانی از این همه broadcast نبوده و در نتیجه پورت سرور شما رو null می کرده!

در هر حال هر چیز که بوده تمام شده، پیشنهاد می کنم ادامه ندید، این مشکلات در هر کاری پیش میاد، یکی از یک دیتاسنتر به شدت راضی هست و سالها باهاش کار می کنه، یکی دیگه از همون دیتاسنتر تنفر داره و 1 هفته هم نمی تونه دوام بیاره!

با تشکر.

2. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

سلام امیرجان
    ممنون از لطفت
    از نظر من مشکلی نیست و اگر تمایل داشتی میتونی تاپیک را ببندی
    من شکایت یا انتقاد خاصی ندارم که بخوام به بخش مربوطه مراجعه کنم
    همچنین اگر 1% فکر میکنید بودن این تاپیک و حرفهای درون اون ممکن هست برای کار بابک مشکل ایجاد کنه از نظر من می تونید کلاً تاپیک را حذف کنید

موفق باشی

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

5. تعداد تشکر ها ازWarez-Host.IR به دلیل پست مفید

عضو دائم AmirHosein آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,464
    تشکر تشکر شده 
    4,051
    تشکر شده در
    1,562 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Warez-Host.IR نمایش پست ها
    سلام امیرجان
    ممنون از لطفت
    از نظر من مشکلی نیست و اگر تمایل داشتی میتونی تاپیک را ببندی
    من شکایت یا انتقاد خاصی ندارم که بخوام به بخش مربوطه مراجعه کنم
    همچنین اگر 1% فکر میکنید بودن این تاپیک و حرفهای درون اون ممکن هست برای کار بابک مشکل ایجاد کنه از نظر من می تونید کلاً تاپیک را حذف کنید

موفق باشی
    با اجازه رحمان من تاپیک رو قفل میکنم هر وقت حس کردید لازم تاپیک مجدد باز بشه میتونید به من یا مصطفی از طریق پیام خصوصی اطلاع بدید تا تاپیک رو برای رسیدگی مجدد باز کنیم.
    موفق باشید.
    می گویند تقوا از تخصص لازم تر است، آ نرا می پذیرم، اما می گویم: آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
    مصطفی چمران
    AmirHosein -{(@)}- WebHostingTalk . ir

7. تعداد تشکر ها ازAmirHosein به دلیل پست مفید

عضو دائم AmirHosein آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,464
    تشکر تشکر شده 
    4,051
    تشکر شده در
    1,562 پست

تاپیک مجدد باز شد و بابک عزیز گفتن:
    توی این 2 هفته آپ تایم سرور این بوده:
    کد:
    ~ # echo $(uptime) 21:44:20 up 13 days, 15:20:42, load average: 0.00, 0.00, 0.00 ~ #
    و سرور هیچ مشکلی نداشته و مشکل از سمت توکانت نبوده!
    تاپیک مجدد باز میشه برای پاسخگویی رحمان عزیز و بحث فقط بین طرفین هست و ارسال پست از سمت سایر کاربران مجاز نیست!
    منتظر پاسخ جناب هوشیار هستیم.
    می گویند تقوا از تخصص لازم تر است، آ نرا می پذیرم، اما می گویم: آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
    مصطفی چمران
    AmirHosein -{(@)}- WebHostingTalk . ir

9. تعداد تشکر ها ازAmirHosein به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

سلام
    ممنون امیر جان منتظر بودم تاپیک را باز کنید
    الان نمی دونم بابک دوست داره چه پاسخی بهش بدم
    دوست داره بگم سرور مشکل نداره یا من مشکل داره یا ...
    این هم آپتایم سرور جدید من بعد از 18 روز :
    کد:
    ~ # uptime
     04:28:18 up 18 days, 13:41:26, load average: 0.47, 0.47, 0.45
    همون یوزرها با سرور جدید
    USA - Chigaco - Swiftway

الان بگم حق با بابک هست ؟؟
    حق با منه ؟؟
    حق با مشتری که سرویش قطع میشد ؟؟

به هر حال بابک جان اگر دنبال این هستی که من بگم اشتباه از من بوده تا این تاپیک به انتها برسه (( به خاطر دوستی که بینمون هست )) من می تونم بگم شاید مشکل از من بوده
    این باید مدنظرمون باشه که من و شما اونقدر بیکار نیستیم که هر روز بیایم و به این تاپیک ها سر بزنیم و یک چیزی بنویسم که طرف مقابل را قانع کنیم
    اگر هم الان دارم در این تاپیک پست ارسال میکنم تنها به خاطر امیر عزیز هست
    چون اینقدر این روزها درگیر هستم که وقت این مدل تاپیک ها را ندارم

به هر حال بابک جان اگر میخوای بگم مشکل از من بوده , باشه هرچی تو بگی
    کاربران عزیز انجمن هرچی جناب علمدار بگن همون درسته , تا اینجا بنده هرچی پست ارسال کردم ساخته توهمات خودم بوده

موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

عضو انجمن RezaFH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,032
    تشکر تشکر شده 
    2,817
    تشکر شده در
    1,444 پست

سلام

پیشنهاد دوستانه ای که دارم اینه که تاپیک کلا حذف بشه
    چون هیچ سودی برای کسی نداره (در حالی که ممکنه ضرر داشته باشه)

12. تعداد تشکر ها ازRezaFH به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

فکر می کنم این مورد به خودی خود ثابت کنه که مشکل نه از کاربران شما بوده، نه از شما و نه از طرف بابک.

همانطور که در chat هم به بابک گفتم، این مورد مشخصاً از طرف همان switch ای بوده که سرور شما بهش متصل بوده.

ببینید، هر switch تعداد مشخصی broadcast و unicast پکت رو میتونه process کنه و اگر سرور های متصل شده به اون switch بیش از تعداد محدودیت اون switch پکت ارسال کنند، درنهایت سیستم امنیتی storm-control که در لینک زیر توضیحاتش موجود هست، باعث میشه پورت مورد نظر که در حال ارسال بیشترین تعداد پکت هست محدود بشه و یا به کلی از شبکه قطع بشه و تا زمانی که ارسال پکت ها غیر فعال نشه، switch اجازه فعالیت مجدد به سرور نمیده که در واقع با restart کردن سرور این اتفاق می افتاد و ارسال پکت ها متوقف میشد.

Catalyst 6500 Release 12.2SXF and Rebuilds Software Configuration Guide - Traffic-Storm Control [Cisco Catalyst 6500 Series Switches] - Cisco Systems

همینطور لازم به ذکر هست که این سیستم کاملاً طبیعی هست چون کاربران شما سیستم های routing در سرور های مجازی خودشون داشتند و این سیستم ها پکت های بسیار زیادی تولید و process می کنند.

برای اطمینان بیشتر میتونید از singlehop بخواید log های مربوط به پورت متصل شده به این سرور رو در روز هایی که این مشکل رخ می داد بررسی کنند تا اطمنان حاصل بشه که مشکل تنها از طرف switch بوده و از نظر بنده این یعدی کوتاهی دیتاسنتر در کنترل نکردن سرویس ها و مانیتور نشدن شبکه از طریق sflow و یا netflow که دو روش بسیار ساده برای جلوگیری از رخ دادن چنین مشکلاتی هستند.

با تشکر.

14. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Am!r نمایش پست ها
    تاپیک مجدد باز میشه برای پاسخگویی رحمان عزیز و بحث فقط بین طرفین هست و ارسال پست از سمت سایر کاربران مجاز نیست!
    منتظر پاسخ جناب هوشیار هستیم.
    امیر جان بنده مایل نبودم تاپیک باز بشه چون موارد جدیدتری هم پیش خواهد آمد !

فقط دوست دارم مدیران 3 موردی که پ.خ. کردم رو بررسی کنند و خودشون تصمیم بگیرند

اگر تبلیغ و ضد تبلیغ ، زیر سوال بردن اعتبار افراد و از این دست اعمال مجاز هست که بسم الله ما هم از فردا شروع کنیم !

نه اگر خلاف قوانین هست چرا به این موارد رسیدگی نمیشه و کاربران و به خصوص مدیری که این اعمال رو انجام دادند هیچ مجازاتی نمیشوند ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Warez-Host.IR نمایش پست ها
    سلام
    ممنون امیر جان منتظر بودم تاپیک را باز کنید
    الان نمی دونم بابک دوست داره چه پاسخی بهش بدم
    دوست داره بگم سرور مشکل نداره یا من مشکل داره یا ...
    این هم آپتایم سرور جدید من بعد از 18 روز :
    کد:
    ~ # uptime
     04:28:18 up 18 days, 13:41:26, load average: 0.47, 0.47, 0.45
    همون یوزرها با سرور جدید
    USA - Chigaco - Swiftway

الان بگم حق با بابک هست ؟؟
    حق با منه ؟؟
    حق با مشتری که سرویش قطع میشد ؟؟

به هر حال بابک جان اگر دنبال این هستی که من بگم اشتباه از من بوده تا این تاپیک به انتها برسه (( به خاطر دوستی که بینمون هست )) من می تونم بگم شاید مشکل از من بوده
    این باید مدنظرمون باشه که من و شما اونقدر بیکار نیستیم که هر روز بیایم و به این تاپیک ها سر بزنیم و یک چیزی بنویسم که طرف مقابل را قانع کنیم
    اگر هم الان دارم در این تاپیک پست ارسال میکنم تنها به خاطر امیر عزیز هست
    چون اینقدر این روزها درگیر هستم که وقت این مدل تاپیک ها را ندارم

به هر حال بابک جان اگر میخوای بگم مشکل از من بوده , باشه هرچی تو بگی
    کاربران عزیز انجمن هرچی جناب علمدار بگن همون درسته , تا اینجا بنده هرچی پست ارسال کردم ساخته توهمات خودم بوده

موفق باشید
    رحمان جان موردی که بود مربوط به یکی از وی پی اس های شما بوده اگر حرف بنده رو قبول نداری حرف آریا رو قبول کن

در ضمن بحث ما فنی بود ولی شما با آگاهی یا بدون آگاهی این بحث رو به سمت دیگری کشیدی که در این مورد من دوست دارم فقط سکوت کنم

فعلا طرف مورد نظر من شما نیستید چون پاسخ شما رو به وقتش دادم و هنوز هم فکر نمی کنم پاسخی در مقابل حرف من داشته باشید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaFH نمایش پست ها
    سلام

پیشنهاد دوستانه ای که دارم اینه که تاپیک کلا حذف بشه
    چون هیچ سودی برای کسی نداره (در حالی که ممکنه ضرر داشته باشه)
    تاپیک باقی بمونه یا نمونه فرقی نداره رضا جان

اگر تعداد ویزیت های تاپیک رو مد نظر بگیری خواهد دید که همه مطلب رو خوندن !

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    612
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    380 پست

جالبه .
    اینا مسائل خیلی کوچیکی هست که طرفین میتونن بین خودشون حلش کنن و اصلا اسمی از هم نبرن زندگیتون رو هوا نیست که مشکل مقطعیه و خیلی ساده حل میشه .
    تیم توکا کارش خوبه هم به بابک هم به اعضای دیگر این تیم شناخت دارم و امتحانش رو پس داده .
    این تاپیک بسته بمونه مشکلات خیلی زودتر حل میشه و بقیه هم از آب گل آلود ماهی نمیگیرن .
    شاد باشید .

17. تعداد تشکر ها ازArte به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

سلام.

فکر می کنم این مورد به خودی خود ثابت کنه که مشکل نه از کاربران شما بوده، نه از شما و نه از طرف بابک.

همانطور که در chat هم به بابک گفتم، این مورد مشخصاً از طرف همان switch ای بوده که سرور شما بهش متصل بوده.

ببینید، هر switch تعداد مشخصی broadcast و unicast پکت رو میتونه process کنه و اگر سرور های متصل شده به اون switch بیش از تعداد محدودیت اون switch پکت ارسال کنند، درنهایت سیستم امنیتی storm-control که در لینک زیر توضیحاتش موجود هست، باعث میشه پورت مورد نظر که در حال ارسال بیشترین تعداد پکت هست محدود بشه و یا به کلی از شبکه قطع بشه و تا زمانی که ارسال پکت ها غیر فعال نشه، switch اجازه فعالیت مجدد به سرور نمیده که در واقع با restart کردن سرور این اتفاق می افتاد و ارسال پکت ها متوقف میشد.

Catalyst 6500 Release 12.2SXF and Rebuilds Software Configuration Guide - Traffic-Storm Control� [Cisco Catalyst 6500 Series Switches] - Cisco Systems

همینطور لازم به ذکر هست که این سیستم کاملاً طبیعی هست چون کاربران شما سیستم های routing در سرور های مجازی خودشون داشتند و این سیستم ها پکت های بسیار زیادی تولید و process می کنند.

برای اطمینان بیشتر میتونید از singlehop بخواید log های مربوط به پورت متصل شده به این سرور رو در روز هایی که این مشکل رخ می داد بررسی کنند تا اطمنان حاصل بشه که مشکل تنها از طرف switch بوده و از نظر بنده این یعدی کوتاهی دیتاسنتر در کنترل نکردن سرویس ها و مانیتور نشدن شبکه از طریق sflow و یا netflow که دو روش بسیار ساده برای جلوگیری از رخ دادن چنین مشکلاتی هستند.

با تشکر.
    سلام آریا جان
    من هم 70 تا 80 درصد احتمال میدم موردی که شما توضیح داده باشه , هرچند که بار فنی من به اندازه شما نیست که بخوام 100% نظر قطعی بدم
    اما اگر شما بگی احتمالاً چنین چیزی بوده , با شناختی که نسبت به شما دارم میگم 100% همین مورد بوده

امیر جان , فکر نکنم به حضور من در این تاپیک نیازی باشه
    چون بابک عزیز هم فرمودند قبلاً پاسخ به من دادن
    هر زمان که صلاح دونستید تاپیک را قفل یا حذف کنید

موفق باشید

صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 2891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)