صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 112

موضوع: درخواست جایگزین برای جهان پی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست جایگزین برای جهان پی

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza-R2 نمایش پست ها
    فعالیت غیر قاونونی چی مگه ما میخوایم فیلم غیر مجاز بذاریم مثلا پورن این حرفها چی شما میزنید
    ما سایت فیلم سریال میخوایم بزنیم
    غیر مجاز مثلا منظورتون پورن هستش اصلا و عبادا منم خودم مخالف اینجور سایتها هستم
    پس در این صورت جهان پی رو پیشنهاد میکنم.

2. تعداد تشکر ها از DeLtAvPs به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید Reza-R2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    162
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DeLtAvPs نمایش پست ها
    پس در این صورت جهان پی رو پیشنهاد میکنم.
    فعلا دوستان گرفتن مثل اینکه
    پی لاین گرفتن

عضو جدید hamwork آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

بنظر بنده هم تمام تاپیک شده بحث های متفرقه

استارتر عزیز اگر واقعا قصد کوچ دارند به سیباپال رجوع کنید که تصفیه حساب تا الان واسه من 1ساعت و نیم بیشتر طول نکشیده
    تیکت های عالی پاسخ داده میشه و درگاه اختصاصی هم رایگان هست

موفق و موید باشید

6. تعداد تشکر ها از hamwork به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

پی لاین هم خوبه
    درصدش بالاست اما آپ تایمش خوبه
    میتونید موقت برید روی پی لاین و یا هر درگاه دیگه ای اگر راضی بودید که همونجا بمونید
    نهایتش ارسال چند تا مدارک و پر کردن فرم هستش

8. تعداد تشکر ها از DeLtAvPs به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

فقط پارس پال
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

به نظر من پارس پال بهترین جایگزین ولی بهترینش جهان پی

عضو جدید mehrpardakht آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    7 پست

تسویه آنی - پشتیبانی 24 ساعته ، ارائه درگاه اختصاصی
    درگاه پرداخت اینترنتی مهر پرداخت
    آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی

سامانه پرداخت الکترونیک مهرپرداخت

http://www.mehrpardakht.com

12. تعداد تشکر ها از mehrpardakht به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    37 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaonline.net نمایش پست ها
    حقیقتا بنده لزومی ندارد در این تاپیک مطلبی عنوان کنم اما صرفا جهت روشن شدن بعضی حقایق برای استارتر و سایر کاربران اعلام میکنم

روند دریافت مدارک جدید در کلیه درگاهها اجباری است چون به اطلاعات هویتی افراد که تصدیق شده باشند نیاز هست قبلا نیز پی لاین چند ماه پیش این اطلاعات را گرفت

جهان پی نیز مانند سایر شرکت ها به اطلاعات ومدارک بروز کاربران نیاز داشت تا مبلغی که از طریق هک و کلاهبرداری و پولشویی به جهان پی وارد و بعد از چندین گردش خارج میشد در نهایت قابل پیگیری باشد و شخص خاطی مشخص گردد

اما رویه این اطلاعات را اگر مشاهده کنید
    فرمهای دریافت مدارک با ظاهری بسیارکاربر پسند پیاده سازی شدند تا کاربر احساس رضایت از سایت داشته باشند و این یعنی احساس مسئولیت جهان پی
    همینقدر بدونید برای گرافیک و طرح این فرم ها چند میلیون هزینه شده
    مورد بعذی اینکه اجبار دریافت مدارک جدید در روز پنج شنبه عصر انجام شد
    تا کاربران در تایم آخر شب پنج شنبه و روز جمعه که تایم های غیرکاری میباشد فرصت برای پرکردن فرم مدارک داشته باشند و اختلالی در روند کسب و کارشون ایجاد نشه
    در طول این دو روز کلیه پرسنل جهان پی در شرکت حضور داشتند

در مورد لاگین دو مرحله ای توضیحات داده شد
    سایر تغییرات نیز برای امنیت بیشتر و کارایی بیشتر سیستم بود
    تغییرات فرم لاگین و رجیستر جهت تنوع و القای حس زنده بودن سایت بود

همچنین مواردی هست که شما بی اطلاع هستید متاسفانه یا خوشبختانه به شدت جهان پی از سمت رقبا به شیوه های گوناگون مورد حمله نرم افزاری قرار میگیرد که نود درصد حملات دفع میگردد

مواردی هم حمله برروی فرم لاگین بود که شخص با لیستی از یوزر و پسوردهایی که از دیتابیس سایتهای مشابه بذست آورده بود اقدام به تست نفوذ میکرد که با فعالسازی لاگین دومرحله ای کاملا به بن بست خورد
    هر چند شخص مورد نظر شناسایی و اقرار کرد که در سایتهای درگاه واسط دیگر این تست را انجام داده و دسترسی گرفته بود !!!

این موارد را لازم نیست شما بدانید اما باز ما حق را به شما میدهیم که از پرکردن فرم ها و تلف شدن وقتتان گله مند باشید اما در پشت پرده فشارهای زیادی به کارمندان جهان پی هست که در بیشتر مواقع خارج از شیفت کاری کار میکنند تا پرداختها سریع امن و مطمئن انجام شود
    سلام
    اینطور که از پست ها متوجه شدم مسئول فنی سایت شما هستید ولی تصمیم گیرنده کس دیگه هست و شما برنامه نویس این مجموعه به حساب میاید
    دستورالعملی برای تمامی درگاهها اومده و طبیعتا موظف به اجرای اون هستند ولی خودتان قضاوت کنید ، حدود دوماه قبل پی لاین موقع ورد از بنده یک فرم خواست تا پر کنم

این کل فرمی بود که آنلاین پر کردم و تمام شد و وارد محیط کاربریم شدم و این نوع برخورد پی لاین در اعتراض به همین صفحه ساده هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo2 نمایش پست ها
    از پاسخ شما سپاسگزارم.
    خیر به هیچ وجه این موضوعات باعث رنجش بنده یا هیچکدام از اعضای تیم نمیشه. اتفاقا عکس العمل طبیعی شما و سایر کاربران برای ما فوق العاده مهم و با ارزشه و به ما کمک میکنه بتونیم تعامل بهتری با کاربران داشته باشیم و نقاط قوت و ضعف رو بهتر بشناسیم تا بتونیم سرویس های بهتری ارائه کنیم.
    از وقتی که برای ایجاد موضوع صرف کردید و از ریزبینی شما سپاسگذاریم.

اما در سایت جهان پ هر روز که شاهد تغییرات مختلف هستیم و انگار بازی با اعصاب مشتری جزوه اصول کاری اونهاست ، اینبار هم بابت این مورد از اونور دیوار افتادن
    ابتدا یک فرم را پر کنید ، دوباره مدارک را با کیفیت بالا و رنگی ارسال کنید ، تمام اینها را که انجام دادیم حالا ببرید این فرم را دانلود کنید دوباره پر کنید و اسکن و آپلود و ...
    برادر من که بیکار نیستم تمام زندگیم بشه تکمیل مدارک و تغییرات جهان پی ، اعتراضی هم نیست ، انتقاد کردم و اگر یک شرکت واقعا اصول ابتدایی مشتری مداری را بدانه متوجه میشه که انتقاد به جا و درست بدون بزرگ نمایی حق مشتری هست نه اینکه بره به قول دوستان چند تا نوکرش را بفرسته اینجا را بهم بزنند
    والله دوران شعبان بی مخ و نوچه هاش نیست که اینطور رفتار میشه
    حرف آخر من اینه که من در یک سال گذشته اونقدر تغییرات دیدم و اونقدر با اعصابم بازی شده که تصمیم گرفتم انتقال بدم جایی که راحت باشم و این حق من مشتری هست
    اگر حرف هایی که زدم نادرست هست بفرمایید از اولین پستم اصلاح کنم ولی اگر درست هست چه به دید انتقاد و چه به دید تعریف به عهده خواننده هست که به قضیه نگاه کنه
    من هم مثل هر عضو این انجمن حق دارم تاپیک بزنم و از تجربیات بقیه استفاده کنم ، حق دارم از کسانی که تاپیکم را بهم زدن مانند DeLtAvPs شاکی باشم و بخوام مدیران انجمن با ایشان برخورد کنند و مهمتر از اون به عنوان یک مشتری بابت فرستادن این آدم گلایه کنم
    باز هم میگم من تنها از این مورد اخیر ناراحت نیستم و با تصاویر نشان دادم که مدارک را اینبار هم تکمیل کردم ولی حرف بنده یک سال و تغییرات یکساله هست
    این موارد امنیت و ... هم برای بنده با عرض پوزش بیشنتر بهانه جویی هست چون اگر قرار هست تغییراتی داده بشه یکبار داده میشه و تمام نه اینکه هر ساعت بدون در نظر گرفتن مشتری و راحتی اون هر کاری بکنند و اگر این رویه را ادامه بدن همه فراری خواهند حتی همان خودشیرین های این تاپیک
    ما هم از یک درگاه استفاده نمیکنیم و اصول کاری را میدانیم ولی هر چیزی حدودی داره

نزدیک ده سال صفحه اول گوگل تغییری نداشته و از سادگی زیاد اون همه تعریف میکنند ولی یک سایتی مثل جهان پی هر سه چهار ساعت یکبار تغییرات واهی و بی مورد میده و خوب سایت خودشان هست و دوستان من را قانع کردن و همانطور که اونها اختیاردار کار خودشان هستند بنده هم اختیاردار کار خودم هستم و طبق اصلی که در تمام دنیا وجود داره هر مشتری حق داره انتقاد را با ادب و رعایت اصول داشته باشه
    ویرایش توسط irangroup110 : February 23rd, 2016 در ساعت 13:38

14. تعداد تشکر ها از irangroup110 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط irangroup110 نمایش پست ها
    سلام
    اینطور که از پست ها متوجه شدم مسئول فنی سایت شما هستید ولی تصمیم گیرنده کس دیگه هست و شما برنامه نویس این مجموعه به حساب میاید
    دستورالعملی برای تمامی درگاهها اومده و طبیعتا موظف به اجرای اون هستند ولی خودتان قضاوت کنید ، حدود دوماه قبل پی لاین موقع ورد از بنده یک فرم خواست تا پر کنم

این کل فرمی بود که آنلاین پر کردم و تمام شد و وارد محیط کاربریم شدم و این نوع برخورد پی لاین در اعتراض به همین صفحه ساده هست

اما در سایت جهان پ هر روز که شاهد تغییرات مختلف هستیم و انگار بازی با اعصاب مشتری جزوه اصول کاری اونهاست ، اینبار هم بابت این مورد از اونور دیوار افتادن
    ابتدا یک فرم را پر کنید ، دوباره مدارک را با کیفیت بالا و رنگی ارسال کنید ، تمام اینها را که انجام دادیم حالا ببرید این فرم را دانلود کنید دوباره پر کنید و اسکن و آپلود و ...
    برادر من که بیکار نیستم تمام زندگیم بشه تکمیل مدارک و تغییرات جهان پی ، اعتراضی هم نیست ، انتقاد کردم و اگر یک شرکت واقعا اصول ابتدایی مشتری مداری را بدانه متوجه میشه که انتقاد به جا و درست بدون بزرگ نمایی حق مشتری هست نه اینکه بره به قول دوستان چند تا نوکرش را بفرسته اینجا را بهم بزنند
    والله دوران شعبان بی مخ و نوچه هاش نیست که اینطور رفتار میشه
    حرف آخر من اینه که من در یک سال گذشته اونقدر تغییرات دیدم و اونقدر با اعصابم بازی شده که تصمیم گرفتم انتقال بدم جایی که راحت باشم و این حق من مشتری هست
    اگر حرف هایی که زدم نادرست هست بفرمایید از اولین پستم اصلاح کنم ولی اگر درست هست چه به دید انتقاد و چه به دید تعریف به عهده خواننده هست که به قضیه نگاه کنه
    من هم مثل هر عضو این انجمن حق دارم تاپیک بزنم و از تجربیات بقیه استفاده کنم ، حق دارم از کسانی که تاپیکم را بهم زدن مانند DeLtAvPs شاکی باشم و بخوام مدیران انجمن با ایشان برخورد کنند و مهمتر از اون به عنوان یک مشتری بابت فرستادن این آدم گلایه کنم
    باز هم میگم من تنها از این مورد اخیر ناراحت نیستم و با تصاویر نشان دادم که مدارک را اینبار هم تکمیل کردم ولی حرف بنده یک سال و تغییرات یکساله هست
    این موارد امنیت و ... هم برای بنده با عرض پوزش بیشنتر بهانه جویی هست چون اگر قرار هست تغییراتی داده بشه یکبار داده میشه و تمام نه اینکه هر ساعت بدون در نظر گرفتن مشتری و راحتی اون هر کاری بکنند و اگر این رویه را ادامه بدن همه فراری خواهند حتی همان خودشیرین های این تاپیک
    ما هم از یک درگاه استفاده نمیکنیم و اصول کاری را میدانیم ولی هر چیزی حدودی داره

نزدیک ده سال صفحه اول گوگل تغییری نداشته و از سادگی زیاد اون همه تعریف میکنند ولی یک سایتی مثل جهان پی هر سه چهار ساعت یکبار تغییرات واهی و بی مورد میده و خوب سایت خودشان هست و دوستان من را قانع کردن و همانطور که اونها اختیاردار کار خودشان هستند بنده هم اختیاردار کار خودم هستم و طبق اصلی که در تمام دنیا وجود داره هر مشتری حق داره انتقاد را با ادب و رعایت اصول داشته باشه
    بنده نوکر و نوچه کسی نیستم
    اینکه شما احتمالا نوکر و نوچه کسی هستی لطفا فکر نکن همه همینطور هستند!!
    بنده رو هم کسی نفرستاده !
    مثل همیشه در حال مشاهده انجمن بودم و مثل همیشه دلم خواست پست ارسال کنم
    به شما ربطی داره؟‌باید به شما هم جواب پس بدم؟
    تاپیک رو هم خود شما بهم زدی سر اون توهینی که بنده در اولین پاسختون داشتید.چون طرز حرف زدنتون دست نبود لازم بود باهاتون همینطوری صحبت کنم
    اگر مودبانه صحبت میکردید بنده هم مودبانه صحبت میکردم
    اگر یادتون رفته کدوم قسمت توهین کردید بنده از قسمت فوق اسکرین شات بگیرم تا متوجه بشید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    37 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DeLtAvPs نمایش پست ها
    بنده نوکر و نوچه کسی نیستم
    اینکه شما احتمالا نوکر و نوچه کسی هستی لطفا فکر نکن همه همینطور هستند!!
    بنده رو هم کسی نفرستاده !
    مثل همیشه در حال مشاهده انجمن بودم و مثل همیشه دلم خواست پست ارسال کنم
    به شما ربطی داره؟‌باید به شما هم جواب پس بدم؟
    تاپیک رو هم خود شما بهم زدی سر اون توهینی که بنده در اولین پاسختون داشتید.چون طرز حرف زدنتون دست نبود لازم بود باهاتون همینطوری صحبت کنم
    اگر مودبانه صحبت میکردید بنده هم مودبانه صحبت میکردم
    اگر یادتون رفته کدوم قسمت توهین کردید بنده از قسمت فوق اسکرین شات بگیرم تا متوجه بشید
    باز هم حرفی زدی همه بفهمند عقل نداری ؟ تو کارت از نوکری گذشته و تاپیک بنده را بهم زدی
    خیر شما حق نداری وارد تاپیک یک نفر بشی و اون تاپیک را بهم بزنی که چرا پست و تاپیک زدی ؟
    چرا داری از ده تا درگاه استفاده میکنی ؟
    باز هم میگم ، تندتر هم میگم از صد تا درگاه هم استفاده کنم غلط کردنش واسه تو نمانده و به تو مربوط نیست
    خواهشا شر خودت را کم کن و از تاپیک بنده گم شو بیرون
    تو اصلا فهم داری که بشه باهات مودبانه حرف زد ؟
    اصلا عقل و شعورت میرسه که حق دخالت تو کار بقیه را نداری ؟
    اصلا اونقدر فهم داری که تو موضوعی که به تو هیچ ارتباطی نداره دخالت نکنی ؟

هر وقت تونستی سوالات زیر را جواب بدی اونوقت حرف بزن
    من دوست دارم از صد تا درگاه استفاده کنم به تو چه مربوطه ؟
    دلم میخواد تاپیک بزنم از تجربیات بقیه استاده کنم به توچه ارتباطی داره؟
    از جهان پی بابت تغییرات زیاد انتقاد میکنم و ناراحت هستم باز هم به تو چه ارتباطی داره ؟

تو از این تغییرات خوشت میاد برو تاپیک بزن کلی از این تغییرات تشکر کن و تعریف کن اگه من اومدم گفتم چرا تاپیک زدی بگو به تو مربوط نیست مگه قرار از تو اجازه بگیرم ؟ اگه گفتم دیگه از جهان پی استفاده کن یا نکن بگو به تو چه ارتباطی داره ؟ کسی که جایگاه خودش را نفهمه و مثل یک نوکر بی اختیار بیاد تاپیک کس دیگه ای را بهم بزنه بهش نوکر ، خودشیرین ، پاچه خوار و ... میگن

17. تعداد تشکر ها ازirangroup110 به دلیل پست مفید

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)