صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 243

موضوع: فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیریتی کا

عضو انجمن hpnn.wm آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

پیش فرض فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیریتی کا

با سلام خدمت شما دوستان گرامی
    بعد از مدت ها عدم فعالیت در انجمن بر آن شدیم تا دوباره برای معرفی خدمات جدید از این انجمن یاری بگیریم و با آفرهای ویژه در خدمتتون هستیم
    نیراکلاود (رایان پردازش نیرا با شماره ثبت 43750) دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی که از سال 1394 اخذ شده است و فعال از سال 1389

برخی از مزایا بارز سرویس هاستینگ ما:

** ارائه منابع کاملا اختصاصی
    ** همکاری با معتبرترین دیتاسنترها
    ** تحویل اتوماتیک و در سریعترین زمان
    ** ارائه پلان های متنوع برای هر نوع نیاز
    ** استفاده از VMWare و زیر ساخت های ابری و شبکه ای آن
    ** امکان ارائه پلان ها با هارد SSD NVMe و یا HDD 10K بنابر نیاز کاربر
    ** سخت افزارهای بسیار بالا و حداقل 128 گیگ رم از نوع DDR4 و سی پی یو 32 هسته ای
    ** دارای فایروال و انتی دیداس لایه 7 سخت افزاری از سمت خود دیتاسنتر و قابلیت دفع حملات تا 100 گیگابیت (فقط بر روی هلند ارائه می گردد)
    دوستان می توانند از صفحه اصلی اقدام به سفارش سرور مجازی و سرور اختصاصی و میزبانی وب نیز نمایند.

پلان های ما به شرح زیر می باشد و لازم به ذکر هست که این پلان ها ، پلان های پایه و پیشفرض می باشند. قابلیت سفارشی سازی در وب سایت به شکل کامل وجود دارد.

نام پلان اقتصادی پایه ویژه حرفه ای سفارشی
    میزان رم اختصاصی 2 گیگابایت 3 گیگابایت 4 گیگابایت 6 گیگابایت 8 گیگابایت
    تعداد هسته پردازشی 2 هسته 3 هسته 3 هسته 5 هسته 6 هسته
    میزان توان پردازش اختصاصی 2000 مگاهرتز 2500 مگاهرتز 3000 مگاهرتز 5000 مگاهرتز 6000 مگاهرتز
    میزان هارد به شکل HDD 60 گیگابایت 70 گیگابایت 80 گیگابایت 100 گیگابایت 120 گیگابایت
    قابلیت ارائه SSD
    پورت ارتباطی سرور 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
    ترافیک تخصیص یافته نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
    تعداد ای پی تخصیص یافته 1 1 1 1 1
    تحویل اتوماتیک بعد از ثبت سفارش
    امکان سفارشی سازی منابع در حین ثبت سفارش
    قیمت 35,000 تومان 45,000 تومان 52,000 تومان 85,000 تومان 105,000 تومان
    لینک خرید سرور آلمان فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153
    لینک خرید سرور هلند فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154
    لینک خرید سرور انگلیس فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155
    لینک خرید سرور آمریکا فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156

نکته : سرورهای مجازی هلند قابلیت استفاده برای تست های امنیتی و انجام آنها را دارند. لذا دوستانی که در زمینه امنیت نیز فعال هستند می توانند از سرورهای هلند ما برای اهداف خویش استفاده نمایند. کافی است از قسمت سفارشی سازی محصول این گزینه را انتخاب نمایند.

در حال حاضر پنل مدیریت سرورهای مجازی شامل قابلیت های زیر می باشد:
    مدیریت حالت سرور (روشن - خاموش - ریستارت) - مشاهده مصرف منابع سرور مجازی - دسترسی به کنسول گرافیکی از طریق وب و یا تحت VNC - تغییر سیستم عامل

نمونه سرعت دانلود و اپلود از وب سایت Speed Test

2. تعداد تشکر ها ازhpnn.wm به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahr0kh نمایش پست ها
    با سلام
    سرور میکروتیک و چرا 512 اراییه میدید ؟
    با سلام
    دوست من ، در حال حاضر ارائه سرویس میکروتیک نیز وجود دارد.
    هزینه سرویس میکروتیک 36 هزار تومان می باشد

عضو جدید shahr0kh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    237
    تشکر شده در
    152 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیر

نقل قول نوشته اصلی توسط hpnn.wm نمایش پست ها
    با سلام
    دوست من ، در حال حاضر ارائه سرویس میکروتیک نیز وجود دارد.
    هزینه سرویس میکروتیک 36 هزار تومان می باشد
    با رم ۱ گیگ ؟
    Telegram: Secure_Turk

عضو جدید hojjatele آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    26 پست

دو ماه تحمل کردم سرور رو ولی واقعا نمیشه با سرورشون کار کرد ! کیفیت بسیار پایین و قطعی مکرر ، پشتیبانی بسیار ضعیف در پاسخگویی به تیکت ها

هاست لینوکس ایران cPanel با امنیت و آپتایم تضمینی 100%
    7 روز بازگشت وجه
    www.modernhost.ir

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahr0kh نمایش پست ها
    با رم ۱ گیگ ؟
    با سلام
    دوست من با همون میزان پیش فرض تمپ کرک شده میکروتیک ارائه می شه که فکر می کنم 512 هست ولی واقعا دیگه بیش از یک مقداری نمی شه قیمت پایین تری ارائه داد چرا که برای مثال هزینه ای پی و محاسبه سود جزئی و سایر موارد دیگه امکان کاهش قیمت بیشتری نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط hojjatele نمایش پست ها
    دو ماه تحمل کردم سرور رو ولی واقعا نمیشه با سرورشون کار کرد ! کیفیت بسیار پایین و قطعی مکرر ، پشتیبانی بسیار ضعیف در پاسخگویی به تیکت ها
    با سلام
    می شه لطف بکنید در طی پیغام خصوصی به بنده بفرمایید مشکل در چیست ؟
    دوستان تقریبا در زمان مناسب پاسخگوی تیکت ها هستند و زمان پاسخ گویی اولیه زیر 3 ساعت هست.
    در مورد مشکل سرور هم قطعا دوستان پاسخ گو بودن ، شاید پاسخشون نظر شما رو جلب نکرده است!
    ویرایش توسط hpnn.wm : April 9th, 2020 در ساعت 14:05

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

با سلام
    بنده مددیان هستم و خواستم که شخصا از عده ای از دوستان که دیروز خرید سرویس انجام داده بودند، بکنم
    دیروز روز بسیار فشرده و پرفشاری بود!
    متاسفانه دیروز یک مشکل سخت افزاری روی یکی از سرور های امریکای ما به وجود امده بود که باعث ایجاد مشغولیت شده بود! انتقال کاربران (جهت عدم از دست رفت اطلاعات) و حل مشکل و جایگزینی از جمله موارد بود
    از سمت دیگر متاسفانه مشکل نرم افزاری در سیستم تحویل اتوماتیک سرویس ها به وجود امده بود که باعث عدم تحویل سرویس ها می شد ! و قسمتی از همین تیم کوچک ما نیز مشغول برطرف کردن این مساله بودند.
    از طرف دیگر نیز از این مشکلات باعث سیلی از ارسال تیکت از سمت کاربران می شد !
    بنابراین از تمامی دوستانی که در روند تحویل سرویسشون و یا پاسخ گویی به تیکت هاشون تاخیری ایجاد شده بود رسما عذرخواهی می کنیم (البته این عذرخواهی رسما در طی تیکت هم خدمت تمام کاربران اعلام شده بود).

عضو جدید mahsat.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    17 پست

سلام سرور تست هم میدید؟
    از صداي گذر آب چنان مي فهمي تندتر از آب روان ، عمر گران مي گذرد ...
    زندگي را نفسي ارزش غم خوردن نيست!
    آنقدر سير بخند كه نداني غم چيست!

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsat.ir نمایش پست ها
    سلام سرور تست هم میدید؟
    با سلام
    در این مورد ممنون می شم از طریق تیکت از پیشتبانی جویا بشید.

عضو جدید Dark0947 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

اصلا پیشنهاد نمیشه سرویس افت سرعت داره و پورت 1 گیگ نیست در صورتی که تو مشخصات سرور زده هست. به شدت بی کیفیته. هارد hdd به قدری ضعیف بود که با سرعت 30 مگابایت هم نمیتونست اطلاعات رو خوب کپی کنه و پشت سر هم گیر میکنه دانلود و بعد از دانلود هم 1 ساعت طول میکشه تا اوررایت کنه. بعد از یه روز خریدن درخواست بازگشت وجه کردیم گفتن 12 روز طول میکشه الان 16 روز شده پول ما رو پس ندادن. خدا میدونه اصلا قراره بدن یا نه!
    به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنم.

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

با سلام
    دوست من تا جایی که من متوجه شدم شما آقای رسول فلکی مقدم (GOLD TEAM) هستید. البته با توجه به تعداد روز های برگشت وجهی که 10 دقیقه قبل از اینکه اینجا پست بزارید ، در طی تیکت اعلام کرده بودید ، متوجه شدم که شما چه شخصی هستید.
    خوب ما که توضیح دادیم ، جالب اینکه الان که داشتم بررسی می کردم حتی سرویستون رو هم ساسپند نکردیم ، هر چه فرمودید در طی تیکت یا توضیح دادیم و یا اطلاعت امر شد. اگر قرار بر این بود که شما یکبار اینجا اعلام حضور بکنید، دیگه نیازی به تیکت زدن نبود !
    قسمت اول حرف هاتون که در مورد کیفیت سرویس ما هست، هر چند به هیچ عنوان قابل استناد نیست (دلیلش رو هم در طی همان تیکت توضیح دادیم و مدارک لازم رو هم مثل شما که برای اثبات حرفتون ارائه کرده بودید ، ارائه کردیم) ولی به عنوان یک انتقاد قابل قبول هست و از این بابت از شما متشکرم
    اما چیزی که ظاهرا شما از همون ابتدا نمی خواستید قبول بکنید قسمت برگشت وجه یا همان قسمت دوم حرفتون هست! که با وجود اینکه خود شما در طی خرید سرویس با آگاهی کامل تیک "قوانین را قبول دارم" را زدید ، نیازی نمی بینید که قسمتی که شما دوست ندارید ولی با اینحال قبول کردید رو اجرا بکنیم.
    طی قوانین این مورد به وضوح برای افرادی مثل شما توضیح داده شده است. چندین بار هم البته در طی تیکت توضیح داده شد الان هم ظاهرا نیاز به توضیح در این تاپیک هست ! اگر لازم باشه شماره تلفن و ادرس پستی بدید تا کتبا خدمتتون نامه نوشته بشه و یا تماس تلفنی به شکل صوتی زده بشه تا باز هم توضیحات ارائه بشه.
    ولی واقعا مورد چندان سختی برای درک نیست ! قانون برگشت وجه در همان قوانینی که شما قبول کردید به وضوح امده است (در زیر نیز نقل و قول می شود). لینک قوانین هم از طریق زیر قابل دسترس هست.
    https://niracloud.com/tos/

۱۴.۴ بازگشت وجه: این گارانتی صرفا به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که مشکل اعلام شده توسط ایشان مربوط به سرویس دهنده بوده و توسط پشتیبانی قابل حل نباشد، تعلق خواهد گرفت. سرویس‌هایی که ضمانت برگشت پول ندارند عبارتند از: الف) کلیه هزینه‌های مربوط به خدمات دامین شامل ثبت، انتقال و تمدید دامین. ب) تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمیشود.

زمان برگشت وجه نیز بسته به شرایط شرکت بین ۷ الی ۱۲ روز کاری می‌باشد. کاربر باید توجه داشته باشد که منظور از روز کاری تمامی روز‌های هفته بجز پنجشنبه، جمعه و روز‌های تعطیل رسمی می‌باشد. لازم به ذکر است که پس از پایان مدت ضمانت برگشت وجه، هیچگونه درخواستی مبنی بر برگشت وجه مسموع نخواهد بود.
    حتی در مورد روزهای کاری و ... نیز توضیح داده شده است. من واقعا متوجه نمی شم ، چه چیزی برای شما غیرقابل درک هست که با وجود چندین بار توضیح ، نقل و قول و .... باز هم در برابر درک این موضوع ساده مقاومت می کنید و در برخی اوقات مثل الان در حال افترا زدن هستید !
    ویرایش توسط hpnn.wm : April 12th, 2020 در ساعت 02:32

عضو جدید Dark0947 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hpnn.wm نمایش پست ها
    با سلام
    دوست من تا جایی که من متوجه شدم شما آقای رسول فلکی مقدم (GOLD TEAM) هستید. البته با توجه به تعداد روز های برگشت وجهی که 10 دقیقه قبل از اینکه اینجا پست بزارید ، در طی تیکت اعلام کرده بودید ، متوجه شدم که شما چه شخصی هستید.
    خوب ما که توضیح دادیم ، جالب اینکه الان که داشتم بررسی می کردم حتی سرویستون رو هم ساسپند نکردیم ، هر چه فرمودید در طی تیکت یا توضیح دادیم و یا اطلاعت امر شد. اگر قرار بر این بود که شما یکبار اینجا اعلام حضور بکنید، دیگه نیازی به تیکت زدن نبود !
    قسمت اول حرف هاتون که در مورد کیفیت سرویس ما هست، هر چند به هیچ عنوان قابل استناد نیست (دلیلش رو هم در طی همان تیکت توضیح دادیم و مدارک لازم رو هم مثل شما که برای اثبات حرفتون ارائه کرده بودید ، ارائه کردیم) ولی به عنوان یک انتقاد قابل قبول هست و از این بابت از شما متشکرم
    اما چیزی که ظاهرا شما از همون ابتدا نمی خواستید قبول بکنید قسمت برگشت وجه یا همان قسمت دوم حرفتون هست! که با وجود اینکه خود شما در طی خرید سرویس با آگاهی کامل تیک "قوانین را قبول دارم" را زدید ، نیازی نمی بینید که قسمتی که شما دوست ندارید ولی با اینحال قبول کردید رو اجرا بکنیم.
    طی قوانین این مورد به وضوح برای افرادی مثل شما توضیح داده شده است. چندین بار هم البته در طی تیکت توضیح داده شد الان هم ظاهرا نیاز به توضیح در این تاپیک هست ! اگر لازم باشه شماره تلفن و ادرس پستی بدید تا کتبا خدمتتون نامه نوشته بشه و یا تماس تلفنی به شکل صوتی زده بشه تا باز هم توضیحات ارائه بشه.
    ولی واقعا مورد چندان سختی برای درک نیست ! قانون برگشت وجه در همان قوانینی که شما قبول کردید به وضوح امده است (در زیر نیز نقل و قول می شود). لینک قوانین هم از طریق زیر قابل دسترس هست.
    https://niracloud.com/tos/

حتی در مورد روزهای کاری و ... نیز توضیح داده شده است. من واقعا متوجه نمی شم ، چه چیزی برای شما غیرقابل درک هست که با وجود چندین بار توضیح ، نقل و قول و .... باز هم در برابر درک این موضوع ساده مقاومت می کنید و در برخی اوقات مثل الان در حال افترا زدن هستید !

تو همین جوابی که شما دادی حداقل 2 تا بی احترامی غیر مستقیم وجود داره! شمایی که به من میگی بد صحبت میکنم خودتون بدتری پس درست صحبت کنین. شما به عنوان پشتیبان وقتی سرویس مشکل داره و مشتری ناراضیه باید چه بخوای چه نخوای وجه رو برگردونین ولی به جاش کلی مقاومت کردین که نه سرویس خوبه و من اشتباه میکنم. اوکی اصلا اشتباه از من. با اون جوابی که شما دادین من خودم میدونستم میمونید دقیق سر همون 12 روز پول رو پس میدید یا دیرتر

شما که اینقدر قانون مداری به چه حقی اسم و فامیل من رو تو یه انجمن دیگه مینویسی ؟ حریم خصوصی چی شد پس ؟ قانون فقط تا جاییش خوبه به نفع شماست نه ؟ مگه بر اساس قانون حریم خصوصی نباید اطلاعات من که اسم و فامیل و حتی نام شرکت من هستش پیش شما محفوظ باشه ؟

من واقعا نمیخواستم بیام و اینجا مطرح کنم موضوع رو ولی وقتی دیدم چقدر بد صحبت میکنید و شخصیتتون چطوریه گفتم اینجا بگم تا کسه دیگه ای مثل من به مشکل دچار نشه . با هر کس مثل خودش رفتار کن!

در مورد انتقادی که از سرویستون کردم تو همین تاپیک بگردی دیگران هم کردن پس مطمئن باش ظاهر سیبه خوبه ولی داخلش کرم خوردست.

و اینم بگم :

جالب اینکه الان که داشتم بررسی می کردم حتی سرویستون رو هم ساسپند نکردیم
    نیازی نبود چون خودم از پنل سرویس رو خاموش کردم و تمام این مدت خاموش بوده . منت نزار سر من من که نگفتم ساسپند نکن.

و بزار قوانینتو به یاد بیارم :

شرکت درقبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خريدار مسئول بوده و حق استفاده و ارائه به اشخاص ثالث و يا استفاده تبليغاتی را ندارد و تنها در صورت دريافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختيار مقام قضائی قرار خواهد داد.
    پس اینجا هی نگو قانون سایت ما فلانه و شما نمیفهمی! اونم وقتی خود شما حریم خصوصی منو زیر پا گذاشتی!
    ویرایش توسط Dark0947 : April 12th, 2020 در ساعت 16:47

صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)