صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 121

موضوع: سرور اختصاصی فقط پانزده هزار تومان (ماه اول) - تعداد و مدت محدود

عضو انجمن Mr_Parham آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    315
    تشکر تشکر شده 
    714
    تشکر شده در
    503 پست

پیش فرض سرور اختصاصی فقط بیست هزار تومان (ماه اول) - تعداد و مدت محدود

سلام دوستان

تعداد محدودی سرور اختصاصی با تخفیف فوق العاده برای ماه اول موجود هست از دیتاسنتر yesup.

مشخصات سرور

پردازنده = Intel Core i3-2100 2x3.10GHz+HT
    رم = 8GB
    هارد = ATA III 7200RPM 500GB
    سیستم عامل = CentOS 5.8 (x86_64)
    سرعت اتصال به شبکه = 1000Mbps
    پهنای باند = 1000GB/mo

تعداد خیلی محدود هست دوستان، پرداخت هم فقط از طریق زرینپال انجام میشود، دوستانی که علاقه مند هستند من در خدمتم.

قیمت هم درست است، پانزده هزار تومان + پنج هزار تومان ثبت سرور در پنل شما = 20000 تومان

قیمت بعد از ماه اول 89$ می باشد که اگر از طریق ما ماه اول رو خریداری کنید ماه های بعد شامل 25% تخفیف میشود (می تونید از ماه دوم خودتون پرداخت ها رو انجام بدهید به صورت مستقیم ولی اگر نمی خواهید Tax بدهید باید پرداخت ها از طریق E-cheque انجام شود)

حداکثر تعداد ای پی بر روی هر سرور 15 تا است (در هر ماه بیش از 5 ماه ای پی نمی توانید سفارش بدید!)

قیمت موارد اضافه
    هر ای پی 2 دلار
    هر دو گیگ رم 20 دلار
    هارد 500گیگ ساتا 3 فقط 5 دلار
    هارد 1000گیگ ساتا 3 فقط 10 دلار
    پهنای باند اضافه هر 1000گیگ فقط 9 دلار
    پهنای باند اضافه هر 10000گیگ فقط 59 دلار
    نصب Esxi توسط ExpressVDS فقط 25000 تومان
    نصب Esxi توسط دیتاسنتر 60 دلار

نکته : هاست دی ال هم به تازگی خیلی از سرور هاشو منتقل کرده به این دیتاسنتر پس کیفیت سرور ها مطلوب هست.
    نکته : سرور ها در کمتر از 24 ساعت بعد از پرداخت تحویل داده میشوند.
    نکته : سرور ها رو می تونیم در پنلی به اسم شما ثبت کنیم که پنج هزار تومان هزینه ی اضافی خواهد داشت.

برای خرید از کد تخفیف Server-Yesup استفاده کنید و از لینک زیر اقدام کنید (مشکلی بود بگید لطفا)

سبد خرید - ExperssVDS

سرعت دانلود سرور تست شده بر روی سرور یکی از مشتری ها

ویرایش توسط Mr_Parham : June 8th, 2012 در ساعت 22:09
    Mr_Parham
    Email: Parham [at] 4upld.com

2. تعداد تشکر ها ازMr_Parham به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    315
    تشکر تشکر شده 
    714
    تشکر شده در
    503 پست

پیش فرض پاسخ : سرور اختصاصی فقط پانزده هزار تومان (ماه اول) - تعداد و مدت محدود

نقل قول نوشته اصلی توسط vatanmusic نمایش پست ها
    جاوا نصب کنید تا محیط kvm لود بشه
    گفتند جاوا نصب دارند
    (آپدیت کنید شاید درست شد)
    Mr_Parham

5. تعداد تشکر ها ازMr_Parham به دلیل پست مفید

عضو انجمن salmani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    108 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir.DarKNesS نمایش پست ها
    سلام ببخشید اینجا سوال میکنم بنده از پیپال خودم 1 دونه سفارش دادم اول کد تخفیف رو ازشون گرفتم بعد سفارش دادم

Centos نصبه بعد تو پروفایلم میرم روی سرور بعد KVM رو میزنم ارور جاوا میده برای همه اینجوریه ؟ اخه بنده جاوا نصب کرده دارم
    شما یه بار ریستارت کن بعد دوباره بیا درست می شه

7. تعداد تشکر ها ازsalmani به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    698
    تشکر تشکر شده 
    649
    تشکر شده در
    385 پست

ای وایییییی

بنده Adobe Flash Player رو با جاوا اشتباه گرفتم )

You Can Get That, Or You Can Get This
    You Can Go To Work, Or You Can Be The Boss
    You Can Go Hard, Or You Can Go Home

9. تعداد تشکر ها ازSir.DarKNesS به دلیل پست مفید

عضو دائم j4b3r آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    460
    تشکر تشکر شده 
    2,996
    تشکر شده در
    1,873 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Parham نمایش پست ها
    هر چي شما مي گين دوست عزيز
    خيالتون راحت شد الان تاپيك ما او خراب كرديد ديگه
    من براتون فقط آرزوی موفقیت کردم

11. تعداد تشکر ها از j4b3r به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    315
    تشکر تشکر شده 
    714
    تشکر شده در
    503 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط j4b3r نمایش پست ها
    من براتون فقط آرزوی موفقیت کردم
    من تشکر می کنم
    Mr_Parham

13. تعداد تشکر ها از Mr_Parham به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    18 پست

این اطلاعات شخصی خودم هست که با برسی و سفارش انجام دادم
    کاش تمام دیتاسنتر ها اینطوری پشتیبانی میکردند و سرور تحویل میدادند
    برای دوستان که تا حالا کار نکردند با سرور اختصاصی بهترین فرصت برای کسب تجربه هست

دوستان برای هاستینک بسیار عالی هست البته قیمت شاید از خیلی از دیتاسنتر ها بالاتر در بیاد براتون
    برای تست حتما بگیرید تا اشنا بشید با سرور اختصاصی
    برای مجازی ساز به هیچ عنوان خوب نیست چون سیپو به هیچ عنوان جواب نمیده پهنای باند حتما باید جدا خریداری کنید پس وقتتون رو برای مجازی ساز تلف نکنید با استارت همزمان سه ماشین مثل ویندوز سرور میخابه و باید ریستار کنید

15. تعداد تشکر ها ازm_ehdi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    16 پست

بنده هم توقع نداشتم پرهام خان این کارو انجام بده. وقتی 1$ هست به نظر شما خوبه که آدم 20 تومن از ملت بگیره؟؟؟؟؟
    بنده قصد تخریب تایپیک رو نداشتم فقط میخواستم اطلاع رسانی کنم تا خود دوستان قضاوت کنند.
    شما میگی بیزینس؟؟
    منم میام یه یه پفک 200 تومنی میدم 2000 تومن. این بیزینس هست یا .... ؟؟؟؟؟؟
    در کل از انسان شریفی چون شما بنده توقع نداشتم

17. تعداد تشکر ها ازmiload به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط miload نمایش پست ها
    بنده هم توقع نداشتم پرهام خان این کارو انجام بده. وقتی 1$ هست به نظر شما خوبه که آدم 20 تومن از ملت بگیره؟؟؟؟؟
    بنده قصد تخریب تایپیک رو نداشتم فقط میخواستم اطلاع رسانی کنم تا خود دوستان قضاوت کنند.
    شما میگی بیزینس؟؟
    عزیز اقا پرهام به نظر من با این دردسری که برای خودش درست کرده فکر میکنم این مبلغ خیلی هم کم داره میگره
    این حرف در مورد کسی درست بود که هیچ فعالتی نداشت چون بنده خدا 20 تا از اینا میفروخت بعد هم یوزرشو عوض میکرد و به سلامت
    چون خیلی از دوستان تو این انجمن به صورت تجربی با شبکه کار کردند و فقط با اسم سرور اختصاصی اشنا هستند بعد انتظار دارند یک سرور بگیرند و تو قسمت تاپیک فروش تاپیک بزند قیمت سرور مجازی 5 هزار تومان خوب تمپلت هم که زیاده پس مشکل چیست هیچی همینه شبکه مگه چیز دیگه ایی هم داره
    حالا پرهام عزیز نمیاد برای فرض 300 تومان کل فعالیت خودش رو ببره زیر سوال برای پشتیبانی داه 15 تومان میگره اون هم پشتیبانی که بیچاره میکنه
    توضیح دادن همین که نمیشه برای مجازی ساز ازش استفاده کرد ادمو پیر میکنه

19. تعداد تشکر ها ازm_ehdi به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    315
    تشکر تشکر شده 
    714
    تشکر شده در
    503 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط miload نمایش پست ها
    شما میگی بیزینس؟؟
    مطمئن نیستم کدوم یکی از مشتری ها هستید اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

در مورد این 20000 تومان، بگیم دلار 2000 تومان؛ می مونه این وسط 18000 تومان که به نظر افراد توی فروم من این رو سود کردم (به قول بعضی از دوستان د*ز*د*ی) ولی هیچکی این موارد رو در نظر نمی گیره که من پیگیر کار مشتری ها هستم و حدود 15000 تومان بابت هر کاربر وقت میزارم من (بعضی افراد نه، اصلا یک بار هم تیکت ارسال نکردند از وقتی سرور رو خریداری کردند)

دو مورد مثال میزنم خدمتتون (نام کاربر هارو ذکر نمی کنم که کی بوده، ممکنه دوست نداشته باشند اعلام بشه)

دیروز یکی از سرور هایی که سفارش داده شد بعد از پرداخت هیچ نام کاربری و رمز عبوری براشون ارسال نشد، خودشون حدود 18 ساعت پیگیر بودند (حدود فکر می کنم همین مقدار بود) تا هم KVM روی سرور ایشون نصب بشه و هم رمز رو دریافت کنند، ما با تماس هایی که با دیتاسنتر داشتیم از همون دقایق اول که مشکل رو دیدیم تونستیم مشکلی که خود این فرد نتونسته بود تا ساعاتی پیش حل کنه به هر دلیلی براشون حل کنیم، حدود 4 پوند هزینه ی تماس های تلفنی ما فقط شد به دیتاسنتر که میشه حدود 12000 تومان در این مورد، حدود یک ساعت و نیم هم وقت ما رو گرفت که اگر با کمترین حقوق کشوری که توش زندگی می کنم حساب کنم میشه 8.25 پوند که معادل 24750 تومان است

یکی دیگه از کاربر ها نیاز به Esxi داشت ولی می خواست خودش نصب کنه، زبان ایشون خیلی قوی نبود و دیتاسنتر متوجه درخواست های ایشون نمی شد (ایشون می خواستند هارد فرمت بشه، همین)، بعد از پیگیری هایی که با دیتاسنتر داشتیم قرار شد که اگر نتونستند مشکل این دوست ما رو حل کنند Esxi براشون نصب بشه و ما هزینه رو به دیتاسنتر ارسال کنید که این مورد هم پیش امد، یعنی 60 دلار بابت این مورد ما باید پرداخت کنیم امروز، زمانی که برای کیس این اقا نیاز بود حدود 1 ساعت بود که میشه 16500 تومان؛ 60 دلار هم که همه می دونند چه قدر میشه دیگه، هزینه ی تلفن هم ناچیز بود (1500 تومان، نیم پوند) - ایشون حرف ما رو باور نداشتند برای همین براشون یک کپی از ایمیل های رد و بدل شده بین ما و دیتاسنتر هم ارسال شده است

در کل منظور این هست که فکر نکنید من چون دارم به شما 20000 تومان میدم دارم 18000 تومنش رو سود می کنم، بیشتر از اون دارم وقت میزارم و رضایت مشتریم از هر چیزی برام مهم تر هست
    ======================
    در مورد پفک نمکی هم خیلی افراد همین کار رو می کنند، همه *** میشند؟ یک مثال
    اخرین باری که یادمه توی ایران تله کابین رفتم توی لاهیجان بود، قیمت پفک پایین 200 تومان بود، بالا 500 تومان، این میشه ***ی ؟؟ نه خیر دوست عزیز، شما هزینه ی بالا اوردن این پفک ها + هزینه ی اضافی که فرد باید برای اجاره ی اون محل بده + هزینه ی بیشتری که روزانه به کارگران اون محل بده به خاطر این که باید تا اون بالا بیان رو حساب کنید ممکنه سودی که فرد می کنه حتی کمتر از فردی باشه که داره اون پایین میفروشه پفک رو
    Mr_Parham

21. تعداد تشکر ها ازMr_Parham به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    16 پست

جناب مهدی خان و آقا پرهام. بنده قصد جسارت نداشتم. شما از هر لحاظ مورد تایید همه کسانی که باهاتون قبلا کار کردند هستین. با شخص قبلی که کار میکردین بنده ازتون سرور گرفته بودم که پرید اما از زمانی که مستقل شدین هیچ ایرادی از شما ندیدم
    یه بحثی بود که باید برای همه مشخص میشد.
    البته سوء تفاهم نشه

23. تعداد تشکر ها از miload به دلیل پست مفید

صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)