نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 551

موضوع: تحریم ریسلر کلاب

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    407
    تشکر شده در
    269 پست

پیش فرض پاسخ : تحریم ریسلر کلاب

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    خوشگل پسر! من اگه با مدیران رفیق بودم منو الکی بن نمیکردن! وگرنه اینقدر مدرک ازتون داشتم حرف اضافی نزنی اینجا ! شما برو پرداخت های مطمئنتو انجام بده که یک دفعه سرورتو OVH نبنده!
    فراپیمنت برای بنده نیست خیلی خوشحال نباش! صرفا آی دی فراپیمنت دست بندست
    جوان سرور هم بیش از 5 ماهه داخل همین انجمن برای فروش گذاشته شد و واگذار شد... پس بازم تیرت به سنگ خورد!
    شما اگه خیلی ادعا میکنی کارت درسته و حق با شماست بفرما شکایت کن! ببینم جنابعالی با حرکاتت سربلند از پرونده بیرون میای یا من!
    به جای این حرف ها و فروختن مشتری های چیز فروشت به سازمان های مربوطه! یکم سر و سامون به خودت بده!
    جوان سرور مثل یه مرد اطلاعات هیچ یک از مشتریاشو در اختیار هیچ سازمان و ارگانی قرار نداد و ترجیح داد جریمه بشه و سرورهاش بسته بشه!
    وگرنه خیلی ها امثال شما در این انجمن دیگه فعالیت نمیکردید و سوء سابقه دار بودید پس برو خدا رو شکر کن که گیر آدم با خردی مثل من افتادی... سرورتم تا چندماه بعد از قطعی سرورهای مجازی ما باز بود و علاوه بر اینکه توسط ما پشتیبانی شد . توسط خود شما هم تمدید و پشتیبانی میشد پس شما بهتره سرجات بشینی و زیاد حرف نزنی و خدا رو هم شکر کنی.

همه ی مشتری هایی که کار قانونی انجام میدادند تا مدتی توسط ما میزبانی شدند و یک بیت هم از اطلاعاتشون از دست نرفت.
    اونایی هم که مشکل قانونی داشتن یا باید معرفی میشدند یا سرورشون بسته میموند که سرور بسته موند و به افراد هم تا جایی که میتونستیم کمک کردیم. تا همین چند هفته پیش کلیه دیتاها در اختیار ما بود و هر کس تشریف آورد دفتر ما کلیه بچه ها با جان و دل کمکش کردن! این چند نفری که دارید مغلطه میکنید مواظب باشید... روزی میشه جامون عوض میشه و اونوقت میشینم به ریش نداشتتون میخندم
    شاید چند میلیون ضرر کردم ولی هیچوقت مثل خیلی از هاستینگ های این انجمن با تعهد به هیچ جایی کار نکردم.
    اگه مدیران این انجمن میزاشتن این اکانت باز بمونه و اطلاع رسانی بشه و جواب میل های بنده رو میدادن ، همه به اطلاعاتشون میرسیدند در نهایت عدم درایت کافی مدیر AmirHossein مشکلات کاربر ها رو به اینجا رسوند.
    الان هم دو وب سایت نام برده که همچنان دامنه اش به نام منه صرفا بدلیل جریانات ریسلو هست وگرنه دیگه اسمی از من هم زیرش نبوده و نیست.این دو وب سایت به شرکت های مختلفی در مشهد واگذار شد که در حال راه اندازی مجدد سرویس با کلیه ضوابط و روابط گذشته هستند و هر فردی مشکلاتی با شخص مسعودی داره میتونه با من بصورت حضوری ملاقات داشته باشه در حال حاضر اون چند نفری که فقط قصد مغلطه دارن اگه خیلی فکر میکنن حق باهاشون هست تشریف بیارن و شکایت کنن. اگه مشکل از من باشه دو برابر خسارت میدم ولی اگه مشکل از خودشون باشه تا ته خط دریافت خسارت ازشون جلو میرم!یک قرون هم کوتاه نمیام ولی اگه حق باشما باشه مطمئن باش تا یک قرون آخرش پرداخت میشه
    تهران هاستینگ کاربراش و فروخته؟ مدرک دارید شما؟ فراپیمنت برای شما نیست ولی آی دیش دست شماست!؟ جالبه، در مورد مشکلاتی که شما ایجاد کردید برای کاربران تا دلتون بخواد در انجمن مدرک است، کلاه برداری از این واضح تر که سایتتون در این مدت بالا بود و بخش سفارش باز، ولی هیچ سرویسی تحویل داده نمیشه، کاربری که از شما خرید کرده بود در همین انجمن تاپیک باز کرده بود، شما مطمئمنی ضرر کردی؟ شاید معنی ضرر و سود نمیدونید! در مورد دفتر هم لطفا دروغ نگید، در تایپک های شکایت از شما دوستان توضیح دادند به صورت حضوری مراجعه کردند ولی با در بسته مواجه شدند، در مورد پرداخت هم ما چندین سرور از دیتاسنتر ها مختلف داریم، تا به حال مشکل پرداخت نداشتیم، پس روی این موضوع مانور ندید، یک مورد دیگر شما که به اینترنت دسترسی داشتید و اطلاع داشتید که ما سرورمون و پرداخت کردیم چرا حتی یکبار یه ایمیل ها و تیکت های ما و بقیه دوستان پاسخ ندادید؟

2. تعداد تشکر ها ازtehvps به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)