صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 74

موضوع: کسی از وی پی اس فارس سرور داره؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    61 پست

پیش فرض پاسخ : کسی از وی پی اس فارس سرور داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zakerweb نمایش پست ها
    همگی باهم سایتش رو برای *****ینگ بفرستید شاید فرجی شد
    با سلام

دوست گرامی هر سایتی را اگر هزاران نفر هم گزارش کنند ولی موردی که شامل یکی از بند های جرائم رایانه ای باشد در آن دیده نشود ترتیب اثر داده نمیشود

با احترام

2. تعداد تشکر ها از zouscript به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    61 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Te0 نمایش پست ها
    به نظر بنده حق بعضی مشتریان است البته توهین نشه بعضی ها فقط به دنبال سرور ارزون هستند اینم میشه عاقبتش.... ایشون هزاران بار گند کاری کرد بعد اومد سرور رم 4 داد 15 تومن باز هم مشتری حیا نمیکرد میرفت سمتش.. درسته قیمتم مهمه ولی باید همراه کیفیت باشه یا نه////
    با سلام

کاملا حق با شماست

استاندارد وب مشخص است و با کمی جستجو میتوان به قیمت معیار رسید و وقتی قیمتی خیلی پایینتر از معیار باشد 100% یک جای کارش درست نیست

با احترام

5. تعداد تشکر ها از zouscript به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

من ازشون یه سرویس خریدم ولی الان 10 روز هست که دارن امروز فردا میکنن
    مزخرف ترین پشتیبانی رو دارن
    چند بار که تو تیکت هاشون بهشون گیردادم برای 2 روز دیگه کلا جواب نمیدادن
    از بس تیکت زدم بازم گفتن تو 24 ساعت اینده مشکل حل میشه ولی الان 2 روز از اون موقع گذشته و هنوز سرویس رو تحویل ندادن

7. تعداد تشکر ها از mosmosi به دلیل پست مفید

عضو دائم serverstar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

یا نخرید یا میخرید قر نزنید !!!!!!!!!!

شماهایی که خریدید جز قیمت ارزون به چیز دیگه ای هم نگاه کردید ؟ قیمت که بیشتر نشد پس بازم به قیمت نگاه کنید و شکایت نکنید !

9. تعداد تشکر ها ازserverstar.ir به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

الان مگه رم یک و رم دو چند میده این دوست گرامی؟
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

11. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    8 پست

من فرومی که عضوم رو این سرور بود میگفت قطعی نداره برای همین تیکت دادم برای انکود ببینم سرور مناسب داره
    یه سرور داشت گفت پیش فروشه دو هفته ای اماده میشه برای همین یه سرور معمولی هم سفارش دادم که کارمو راه بندازم فعلا ولی الان 20 روز گذشته ولی هیچی به هیچی دو روز هم هست که سایت کلا بالا نمیاد

13. تعداد تشکر ها از Ahari به دلیل پست مفید

عضو جدید maders آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahari نمایش پست ها
    من فرومی که عضوم رو این سرور بود میگفت قطعی نداره برای همین تیکت دادم برای انکود ببینم سرور مناسب داره
    یه سرور داشت گفت پیش فروشه دو هفته ای اماده میشه برای همین یه سرور معمولی هم سفارش دادم که کارمو راه بندازم فعلا ولی الان 20 روز گذشته ولی هیچی به هیچی دو روز هم هست که سایت کلا بالا نمیاد
    عزیز شما هم تازه به فکر تهیه سرور از یه جای خوب و معتبر باش و سراغ این د-ز-د ها دیگه نرو !

15. تعداد تشکر ها از maders به دلیل پست مفید

عضو جدید maders آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    الان مگه رم یک و رم دو چند میده این دوست گرامی؟
    رم یک که اکثرا میده 15 تا 18 تومن
    رم دو هم همین قدرا میداد 15 تا 20
    قبلانا رم 4 یا 6 رو هم با 25 تومن میداد الان دیگه کلاهبردار شده هیچی تحویل نمیده !!!

17. تعداد تشکر ها از maders به دلیل پست مفید

عضو انجمن ParsWebIT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    846
    تشکر شده در
    557 پست

چرا کسی که میاد سرور رم 4 میخره 15 تومن بعدش میاد اینجا شاکی میشه؟ مگه شما عقل ندارید؟ اون لحظه که میخرید مگه نمیدونید اطمینانی نیست به این سرویس؟ چرا میدونید!!!
    شما اول 10.000 تاپیک رو چک کردین و سرویس خوب دیدین اما اون رگ طمعکاریتون نذاشته پول بدین
    شما از همون دسته مفت باشه کوفت باشه هستید! شمایی که بارها اینجا دیدین طرفی که میاد سرور میده با این قیمت 4 روز بعدش تو تاپیکس فحش کاری شده! همین شمایی که رم 4 میخرید 20 تومن بعد هی تو تاپیک تایید میکنید طرف رو همین شمایی که قسم میخورید سر کیفیت طرف! روی چه حسابی روتون میشه؟ 15 تومن رو ببر تو سوپر مارکت سر کوچتون ظرف 4 تا پفک میزاره تو کیسه واست! شمایی ک سایت ارزش داره واست مثلا 1 ساله داری پست جمع می کنی توش؟ داداش من خودت مقصری میزاری رو سرور 15 تومنی؟
    شما که بارها تاپیک ایشون رو دیدین!!! دعوا شد سرور دان شد!! سرور فرمت شد به کل!!! بازم تنبیه نمیشین؟ توبه ما جماعت ایرانی مرگه... مرگ!
    همین شمایی که الان اینجا مشغول گله گزاری شدین فردا تو تاپیکهای رم 1 گیگ 10 تومن همین جا پرسه میزنید!!! سر کی رو کلاه میزارید؟ میخواین دل کی براتون بسوزه؟
    آقا! تو این مملکت تا این سن باد نگرفتین هر چه قدر پول بدی همون قدر اش میخوری؟ من سرور دارم ماهی 500 تومن در میاد با کیفیت هست عالیه از این سرورهای رم 74 گیگ ماهی 300 تومن نیست خوب حالا روی چه حسابی مثلا من بتونم رم 4 رو 15 تومن بدم؟ شمام میفهمید دیگه اینارو... نه؟

پول خوب بدین سرویس خوب بگیرین... بابا عزیز من... داداش من... تو حتی تاکسی هم سوار میشی دربست بخوای بری 4 برابر بیشتر میدی! نه؟

دیگه به چه زبونی حرف بزنم؟ اینجا یه سری بی گناه هستد و اولین خریدشون بوده از این ادم یه سری واقعا اطلاع نداشتن که روی حرف منم به اینا نیست
    به اونایی هست که خوب میفهمن رم 4 گیگ رو از 10 نفر قیمت دارن وقتی 15 تومن - 20 تومن میبینن میگن به درک مفته
    خوب اون لحظه هم طرف فروشنده میگه به درک گور بابای مشتری! سرور آشغال میخرم پورت افتضاحه؟ به درک.. هارد بد؟ به درک..
    شمایی که ماهی 15 تومن دادی واسه چیزی که میدونی اگه خوب باشه 50-70 تومن قیمت داره خوب جناب 15000 تقسیم بر 30 روز = روزی 500 تومن دادی خوب فدات شم تو اگه یکی بهت بگه روزی 500 تومن بت میدم حاضری روی 1 بار تف بندازی کف دستش؟

شرمنده اگه لحن صحبتم خیلی تند هست و کسانی که در بالا گفتم این رو به خودشون نگیرن
    من هر بار همچین تاپیکی میبینم متاسف میشم از ته دل واسه کسانی که با خون دل سایت رو به جایی میرسونن و به خاطر بی مبالاتی 1 نفر از بین میرن
    اما یک سری هم لیاقتشون هیمنه که هست! هر بار یکی مفت سرور میفروشه یه سری هم میگیرن 100 تایید میزنن تو تاپیک طرف یه مشت آدم اماتور بازار رو بچه بازی کردند

مفت میخرید همینه که هست!!! حالا وقتی میرید تو یه مغازه طرف یه تی شرت رو میگه 100 تومن با کمال میل میخرید بعد فرداش میشورید اب میره!! به خدا نمیرید دم مغازش اعتراض کنید به پیر به پیغمبر نمیرید که حالا اینجا دارید این طوری میکنید
    یکی تهدید میکنه فلان میکنم یکی میره فتا.. یکی خودش تو فتاس یکی باباش یکی عموش.. یکی هم قاتله میخواد بره دم خونش!! خجالت بکشید

والا برید تو فتا به طرف بگید سرور خریدین 15 تومن اصلا جواب سلامتون رو میده؟ طرف میلیارد میلیارد می***ه تو مملکت کسی نمیتونه گیرش بیاره

کسی که سایت خوب داره خوب خرج میکنه واسه میزبانش، شما میرید تو خونه ای که سقفش چکه کنه تو این زمستون؟
    بسه دیگه خجالت آوره این وضعیت .. واسه همه واسه من واسه شمای مشتری.. بسه دیگه
    ویرایش توسط ParsWebIT : November 24th, 2013 در ساعت 20:35
    فناوری وب پارس
    هاست ویژه وردپرس | هاست حرفه ای | هاست ویژه پرستاشاپ
    ۰۲۱-۲۸۴۲-۱۵۴۵ بهینه سازی شده برای انواع CMS

19. تعداد تشکر ها ازParsWebIT به دلیل پست مفید

عضو انجمن hadi_am آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    880
    تشکر تشکر شده 
    2,675
    تشکر شده در
    1,170 پست

درود

خیلی جالبه...
    انگار مدیریت این انجمن با جناب شایان عسگرپور رفیق هستن...

درسته که تو قوانین اعلام شده که ایشون کلاه بردار هستن ولی هر چقدر تاپیک در مورد شایان عسگرپور بود و دربارش حرف زده شده بود البته در مورد نااهل بودنشون زدن کلا پاک شده...

خیلی جالبه تو آخرین تاپکی شکایت نمیدونیم خودش بود یا نه گفت:
    دارم میرم دبی تو شرکت bmw تو بخش شبکش استخدام بشم...

حالا نمیدونم قراره بره شبکه ها bmw رو به هم وصل کنه تا یه شبکه بین چرخای جلو و عقب ایجاد کنه دیگه اینو نمیدونم...

ایشون پول نداره پوال کاربراشو بده ولی پول هواپیما، ویزا و خیلی چیزا رو داره...

نمیدونم مدیریت عزیز الان میخوان بنده رو به مدت 1 هفته بن کنن یا خیر ولی در کل نمیدونم چرا اینکارو با بیشتر تاپیکای شکایت میکنن با وجود مدارک زیاد...

21. تعداد تشکر ها ازhadi_am به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)