نقل قول نوشته اصلی توسط i-whost نمایش پست ها
سایت ایشون اصلا میزبانی نشده

ساعت 1 صبح پیام میدهند برای میزبانی سپس در تایپک میزنند کد تخفیف ندارید؟ http://www.webhostingtalk.ir/f20/81329/index9.html ما هم با خیال راحت خوابیدیم ، بعد از خرید و تیکت ایشون هم همکار ما پاسخ ایشون داده

اعتراض فعلی ایشون هم این هست چرا به ما میگویید یک ساعته بک آپ ریستور می شود ولی میخوابید در حالی که هنوز وضعیت خرید ایشون مشخص نشده بود.

اگر میزبان ها قبل ایشون ببینید متوجه می شوید مشکل از میزبان ها نیست از ایشون هست امیدواریم تفکرات ایشون در اینده برای سرویس دهنده ها دیگر تغییر پیدا کنید. ( طبق قوانین ما سرویس دهی به ایشون بزودی به حالت تعلیق در خواهد امد )
بله اما در همان پیام خصوصی ذکر شده بود که الان پلن رو خریداری میکنم و بکاپ رو به شما میدم. اما غافل از اینکه شما دقیقا بعد ار پرداخت بنده آفلاین شدید که بنده این حرکت رو شایسته نمیدونم.
خود شما فرمودید که پشتیبانی 24 ساعته و توسط 3 شیفت انجام میگیره مگه شهر سه شیفت رو خود شما پشت پی سی می نشینید؟
بله مشکل از بنده هست یکی مثل پردیس پول زور میگیره و یکی هم دقیقا از ایشون تقلید میکنه و همون کار رو انجام میده (تفکرات شما بسیار منطقی وجالب هست)
کدام سرویس عزیز من؟ کدام سرویس؟ بنده بکاپی رو به هاست شما انتقال ندادم و هیچ چیزی در پلنی که ذکر کردید نیست. به تعیق در آمدن اون برای من هیچ سود و زیانی نداره اما اینکه بنده بیام اینجا با شما بحث کنم وقتم رو هدر دادم
شما اگر آدم وظیفه شناسی بودید از همان ابتدا یا درست عمل میکردید و یا به حق مشتری قانع بودید. شما هم دقیقا دارید مثل پردیس رفتار میکنید (یا حرف خودتون درسته و عملی میشه و یا باز هم حرف خودتون)