صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 64

موضوع: فروش ویژه سرور مجازی رم 4 گیگ 27000 تومان | رم 3 گیگ 24000 ت | رم 2 گیگ 20000 ت |Vps2.ir

عضو جدید ALI-US آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    164
    تشکر تشکر شده 
    115
    تشکر شده در
    87 پست

55 فروش ویژه سرور مجازی رم 4 گیگ 27000 تومان | رم 3 گیگ 24000 ت | رم 2 گیگ 20000 ت |Vps2.ir

سلام خدمت همه همکاران و کاربران عزیز

فروش ویژه ی سرور مجازی آمریکا با کیفیت بالا
    و قیمت استثنایی شروع کردیم

نکته مهم جهت اطلاع همکاران عزیز
    به هیچ وجه قصد شکستن قیمت ها نداریم
    بلکه این لیست آفر ها و فروش ویژه ما می باشد

تمامی سرور ها با پنل ریبوت ارائه می شود

تصویر پنل ریبوت:

مکان سرورها آمریکا و دارای سخت افزار قدرتمند می باشد.

لیست پلان آفرهای ویژه سرور مجازی :

آفر ویژه سرور مجازی 2 گیگ آمریکا

رم: 2 گیگابایت

سی پی یو : 1 هسته

هارد: 25 گیگابایت

پهنای باند: کاملا نامحدود

پورت: 1000

پنل ریبوت : دارد

سیستم عامل انتخابی شما

تحویل : حداکثر 5 ساعت

پشتیبانی : 24 ساعته

20000 تومان

سفارش دهید

آفر ویژه سرور مجازی 3 گیگ آمریکا

رم: 3 گیگابایت

سی پی یو : 2 هسته

هارد: 30 گیگابایت

سیستم عامل انتخابی شما

24000 تومان

سفارش دهید

آفر ویژه سرور مجازی 4 گیگ آمریکا

رم: 4 گیگابایت

سی پی یو : 3 هسته

هارد: 35 گیگابایت

سیستم عامل انتخابی شما

27000 تومان

سفارش دهید

جهت سفارش روی آفر مورد نظر کلیک کنید

جهت پشتیبانی و مطرح کردن سوالات قبل از خرید
    از طریق تیکت ، اس ام اس ، یاهو با ما در تماس باشید
    لطفا قبل از سفارش قوانین ما را مطالعه کنید

: ارسال تیکت
    : www.vps2.ir
    : 09381728968
    : vps2ir@yahoo.com

نکته مهم : از کاربران و همکاران عزیز خواهش میکنم تو این تاپیک طبق قوانین بخش فروش وب هاستینگ تاک پست بدن
    ،در غیر این صورت اسپم محسوب میشه و توسط مدیران عزیز حذف خواهد شد.
    ویرایش توسط ALI-US : July 30th, 2013 در ساعت 15:16

2. تعداد تشکر ها ازALI-US به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    698
    تشکر تشکر شده 
    649
    تشکر شده در
    385 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه سرور مجازی رم 4 گیگ 27000 تومان | رم 3 گیگ 24000 ت | رم 2 گیگ 20000 ت |Vps2.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-US نمایش پست ها
    دوست عزیزم خرید سرور که بچه بازی نیست
    بنده همون اول داخل تیکت عرض کردم
    که سرور جدید پورت 100 هست صبر کنید که پورت 1 اضافه بشه و یا بگین وجه کامل برگشت بدیم
    که گفتین صبر می کنید ، بعد از چند روز اومدین میگین که وجه کامل برگشت بدید.
    هر روز که سرور دست شماست بنده هزینه میکنم،نمی تونم این هزینه رو بخاطر بچه بازی شما از جیب بدم
    لطفا هر انتقاد و پیشنهادی دارید
    تو بخش پیشنهادات و انتقادات مطرح کنید، تاپیک منحرف نکنید در غیر این صورت تخلف شما گزارش میشه
    اولا بنده دوست شما نیستم دوما بنده با کلی مدرک تاپیک رو زدم هنوز تایید نشده! من از خدامه پستم گزارش بشه تا سریع تر رسیدگی کنند!!!
    دوما مگه برای من سرور خریدی ؟ خریدی که بفروشی شما توی سایتت زدی پرت 1 گیگ!! حق نداری تا موقعی که پرت 1 گیگ رو سرور نیست سرور به اسم 1 گیگ بفروشی ! گفتی برگشت بزنم, منم گفتم دقیقا کی فیکس میشه گفتیت به زودی, یعنی کی ؟ 1 ماه 2 ماه یا 3 روز ؟ هیچ جوابی ندادید!!!!!!

الان سرور پرت 100 به چه درد من میخوره ؟ از زمان سرویس هم داره میره ؟ کو پرت 1 گیگ ؟ هااااا ؟

من نمیدونم دیگه چجوری به مدیران این انجمن بگم ؟؟؟؟ که ایشون سرویس 1 گیگ به من فروختن اما 100 بوده من اگه می دونستم 100 که خریداری نمی کردم شما گفتید اوکی میشه منم صبر کردم ؟ کو پس این پرت 1 گیگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این پول ها خوردن داره ؟ که می گی پول شمارو پس نمیدم ؟ بعد میگی بن بشم توی همین انجمن توی هیدرش تبلیغات میزارم ؟؟؟

مدیران انجمن خواهشا رسیدگی کنند!!!!

You Can Get That, Or You Can Get This
    You Can Go To Work, Or You Can Be The Boss
    You Can Go Hard, Or You Can Go Home

5. تعداد تشکر ها از Sir.DarKNesS به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    164
    تشکر تشکر شده 
    115
    تشکر شده در
    87 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه سرور مجازی رم 4 گیگ 27000 تومان | رم 3 گیگ 24000 ت | رم 2 گیگ 20000 ت |Vps2.ir

کاربران عزیز قبل از سفارش لطفا قوانین وی پی اس دو را مطالعه کنید

قوانین و مقررات استفاده از سرویس ها

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    50 پست

با سلام سرور گرفتیم از ایشون تا بحال که از همه لحاظ خوب هستن پشتیبانی و سرور اوکی هست امیدواریم اینگونه بمانند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

تایید میشن دو تا سرور از ایشون گرفتم هم پشتیبانی ،هم کیفیت سرورها عالی !!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    124
    تشکر شده در
    102 پست

بنده هم ایشون رو تایید میکنم البته یکم مشکل داشت ولی درست شد و الان کیفیتش خوبه و پشتیبانی خوبی هم داره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    45 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir.DarKNesS نمایش پست ها
    اولا بنده دوست شما نیستم دوما بنده با کلی مدرک تاپیک رو زدم هنوز تایید نشده! من از خدامه پستم گزارش بشه تا سریع تر رسیدگی کنند!!!
    دوما مگه برای من سرور خریدی ؟ خریدی که بفروشی شما توی سایتت زدی پرت 1 گیگ!! حق نداری تا موقعی که پرت 1 گیگ رو سرور نیست سرور به اسم 1 گیگ بفروشی ! گفتی برگشت بزنم, منم گفتم دقیقا کی فیکس میشه گفتیت به زودی, یعنی کی ؟ 1 ماه 2 ماه یا 3 روز ؟ هیچ جوابی ندادید!!!!!!

الان سرور پرت 100 به چه درد من میخوره ؟ از زمان سرویس هم داره میره ؟ کو پرت 1 گیگ ؟ هااااا ؟

من نمیدونم دیگه چجوری به مدیران این انجمن بگم ؟؟؟؟ که ایشون سرویس 1 گیگ به من فروختن اما 100 بوده من اگه می دونستم 100 که خریداری نمی کردم شما گفتید اوکی میشه منم صبر کردم ؟ کو پس این پرت 1 گیگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این پول ها خوردن داره ؟ که می گی پول شمارو پس نمیدم ؟ بعد میگی بن بشم توی همین انجمن توی هیدرش تبلیغات میزارم ؟؟؟

من با ایشون به طور اشتراکی از این vps استفاده میکنیم، البته واسه ما قابل استفاده نیست چون ما به اسم 1گیگابیت خرید کردیم ولی چیزی که تحویل گرفتیم 100 مگابیت بوده و مقصر هم مارو میدونن! چیزی که این وسط هست اینه که وقتی من سرورم 100 ـه چرا باید توی پلن مورد نظر بنویسم 1گیگابیت که مشتری رو گمراه کنم؟ بعد میگیم برگشت بزنید هزارتا اما میارن! این وسط مقصر کیه؟ ما مقصریم که پول برای پورت 1 دادیم و 100 تحویل گرفتیم یا شما که پول 1 رو گرفتیدو 100 تحویل دادید؟ یه دودوتا چهارتای سادست! بحث پول این وسط مطرح نیست، ولی دارید به شعور مشتری توهین میکنید با این حرفاتون!

11. تعداد تشکر ها از Hoomanf به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    159
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoomanf نمایش پست ها
    من با ایشون به طور اشتراکی از این vps استفاده میکنیم، البته واسه ما قابل استفاده نیست چون ما به اسم 1گیگابیت خرید کردیم ولی چیزی که تحویل گرفتیم 100 مگابیت بوده و مقصر هم مارو میدونن! چیزی که این وسط هست اینه که وقتی من سرورم 100 ـه چرا باید توی پلن مورد نظر بنویسم 1گیگابیت که مشتری رو گمراه کنم؟ بعد میگیم برگشت بزنید هزارتا اما میارن! این وسط مقصر کیه؟ ما مقصریم که پول برای پورت 1 دادیم و 100 تحویل گرفتیم یا شما که پول 1 رو گرفتیدو 100 تحویل دادید؟ یه دودوتا چهارتای سادست! بحث پول این وسط مطرح نیست، ولی دارید به شعور مشتری توهین میکنید با این حرفاتون!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sir.DarKNesS نمایش پست ها

آقایون "نسبتا" محترم
    بخش انتقادات انجمن رو حذف کردن به این دلیل که اینجوری حرج و مرج ایجاد نشه
    تو قوانین هم ذکر شده مسائل مرتبط با خریدوفروش به انجمن مربوط نیست
    شما که اینهمه دارید حرص میخورید راه ساده! برید شکایت کنید اگر مسله پول نیست به قول خودتان البته "هه"
    وگرنه کسی نمیاد پست های شمارو نگاه کنه! حتی 2زار تره هم خورد نمیکنه براتون فقط دارید تاپیک رو خراب میکنید که این باعث "ضایع" شدن خودتون میشه فقط

پ.ن : دلیل خوشحالی بیجای شما همیشه تو اکثر پست هاتون برای من خیلی جالب بوده جناب "Sir.DarKNesS"
    ویرایش توسط Euro It : July 22nd, 2013 در ساعت 01:44

13. تعداد تشکر ها از Euro It به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    45 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Euro It نمایش پست ها
    آقایون "نسبتا" محترم
    شما که اینهمه دارید حرص میخورید راه ساده! برید شکایت کنید اگر مسله پول نیست به قول خودتان البته "هه"
    وگرنه کسی نمیاد پست های شمارو نگاه کنه! حتی 2زار تره هم خورد نمیکنه براتون فقط دارید تاپیک رو خراب میکنید که این باعث "ضایع" شدن خودتون میشه فقط

پ.ن : دلیل خوشحالی بیجای شما همیشه تو اکثر پست هاتون برای من خیلی جالب بوده جناب "Sir.DarKNesS"
    فکر نمیکنم از شما سرویسی خریده باشیم که از شما انتظار جواب شنیدن داشته باشیم! این آقا زدن سرویس پورتش 1 گیگه ولی تحویل دادن 100مگابیت! زیر بار هم نمیرن! الان ما نسبتا محترمیم و ایشون کاملا محترم و شما هم به طور خیلی محترمانه از ایشون دارید دفاع میکنید؟! بیجا بودن خوشحالی ایشون هم نباید ربطی به کسی داشته باشه! توی هیچ قانونی نیومده که نباید خوشحال بود. هر وقت هم به مشکلی اگه برخوردیم که به شما مربوط باشه، حتما باهاتون در ارتباط خواهیم بود. خواهشا در حیطه خودتون مشغول باشید

15. تعداد تشکر ها از Hoomanf به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    698
    تشکر تشکر شده 
    649
    تشکر شده در
    385 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Euro It نمایش پست ها
    آقایون "نسبتا" محترم

یعنی اینقدر درکش سخته برای شما ؟؟ میگم رفتم توی سایتش زده 1 گیگ پرت 100 میده شکایت واسه 27 تومن ؟ درست پولی نیست اما حقو باید گرفت نگیری دوباره میزنند تو سرت ایشون سرویس رو تحویل داده مشکلی نیست اما پرت 100 که زدن 1 گیگ !

پ.ن : برای منم جای سواله که چرا تو مسائلی که به شما مربوط نیست دخالت می کنید ؟؟؟

You Can Get That, Or You Can Get This
    You Can Go To Work, Or You Can Be The Boss
    You Can Go Hard, Or You Can Go Home

تشکر تشکر کرده 
    164
    تشکر تشکر شده 
    115
    تشکر شده در
    87 پست

پست های شما به دلیل تخلف و اسپم در تاپیک فروش گزارش شد.

باز هم میگم خرید سرور بچه بازی نیست
    قبل از سفارش قوانین مطالعه کنید که به مشکل نخورید
    قوانین و مقررات استفاده از سرویس ها

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)