صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: شفاف سازی پیرامون Payment24

عضو انجمن loginvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    430
    تشکر تشکر شده 
    1,060
    تشکر شده در
    765 پست

پیش فرض پاسخ : شفاف سازی پیرامون Payment24

بابا این تاپیک که خاک خورده آخه چرا بالا آوردیش !!!!!!!!!!!
    Loginvps.Com - High Bandwidth dedicated servers (EU/US) Locations
    ارائه سرویس از آلمان ، آمریکا و هلند با پورت 2 گیگابیت و ترافیک نامحدود همراه با هارد پرسرعت ssd - sata III - sas و Raid 10
    Contact: info "(AT)"Loginvps.com - Yahoo: loginvpsco - Skype: hamid.bohlooli

2. # ADS

عضو انجمن reza* آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,517
    تشکر تشکر شده 
    1,501
    تشکر شده در
    815 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m.Amin نمایش پست ها
    کاربرای عزیز ایشون قیمتاشون رو تغییر دادن ولی من صفحه آرشیوی دارم اگه خواستین صفحه آرشیوی رو براتون میگذارم که بازم اگه خواستین بیشتر ازش طرفداری کنید!!!!

احتمالا خودشم الآن میاد میگه من 20 ساله تو این کارم و چون 20 ساله تو این کارم تا میتونم باید بندازم به مردم خودم!!!!

پست های قبلیشو بخونید میفهمید
    عزیز شما چی کار به کاره ایشون داری آخه . شما مطمئن باش مشتری که میره از این سایت خرید میکنه قبلش چند تا صرافی دیگه رو دیده بعدش هم میبینه و همه چیز دستشه ولی خب لابد یه چیزی تو این payment24 دیده که مشتریش شده .
    همچین برخورد میکنید انگار داره کلا ه ب ر داری میکنه ! قیمت ها شفاف تو سایت هست و مشتری با چشم باز و آگاهانه داره خرید میکنه . دیگه این چه ربطی به منو شما داره.
    ما ز یاران چشم یاری داشتیم ... خود غلط بود آن چه ما پنداشتیم ...
    GoogleTalk : Reza.Juggernaut Yahoo!Messenger : Juggernaut_Reza
    امیدتان به دیگران برای کمک بی جهت بوده و حال تنها مانده اید هر چند که همه قول یاری و کمک به شما داده بودند. گول حرف و ظواهر فریبند ی آنها را خوردید اما الان هم دیر نیست اگر کمی همت کنید به تنهایی هم می توانید کارهایتان را به انجام برسانید.

4. تعداد تشکر ها از reza* به دلیل پست مفید

عضو جدید rivioo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

آقایون دلار اینترنتی با اسکناس فرق می کنه. هنوز اینو متوجه نشدین؟
    کارمزد داره، تامین امنیت داره، تحریم دور زدن داره.
    من از پیمنت 24 بسیار راضیم. از هر جایی تا حالا گرفتم بهتر بوده. درست نیست این طور در موردش قضاوت کنین.
    هزینه های میلیون تومانی سرور هم با ایشون پرداخت می کنم.

6. تعداد تشکر ها از rivioo به دلیل پست مفید

عضو انجمن kamkar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    655
    تشکر شده در
    273 پست

پیش فرض شفاف سازی پیرامون Payment24

سلام

این موضوع عین اینه که بگید چرا آریانیک و پارس دیتا ۱ گیگابایت فضا رو با کلی محدودیت میدند ۴۰۰ هزار تومن، یه جا دیگه هاست ۱۰ گیگ رو میده ۵۰ تومن!

با وجود اختلاف قیمت زیاد، به هر دلیلی، ایشون مشتری های خودش رو داره و اکثریت قاطع رضایت کامل دارند.
    ضمنا تنها خدمات دهنده هم نیستند که بگیم بازار رو در انحصار خودش نگه داشته، مشتری ها آزادند که بین گزینه های متعدد یکی رو انتخاب کنند.
    به نظر میاد تمام پرداخت ها هم درست و بدون نقص و در سریع ترین زمان ممکن انجام شده و مشکل فقط قیمت بالا باشه.

این بحث از هر نظر خلاف قوانین هست.
    منتظر میمونم خودشون پاسخ بدند، بعد قفل میشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    امام صادق - عليه السّلام - فرمود: برادر خود را خدمت كن، اما اگر تو را به خدمت كشيد (سوء استفاده کرد)، خدمتش نكن و وقعي بدو مگذار.

8. تعداد تشکر ها ازkamkar به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    572
    تشکر شده در
    364 پست

بنظر من مشکلی در سرویس payment24 نیست:

1- پرداخت سریع
    2- سابقه فعالیت و اعتبار (شخصا دوسال هست دارم باهاشون پرداخت ها رو انجام میدم)
    3- من حاضرم مبلغی بیشتر هزینه کنم ولی خیالم راحت باشه که کل اون پول را ازدست نمیدم !

درضمن قیمت های جدید سایت هم واقعا پایین امده کافیه یه سر بزنید ...

10. تعداد تشکر ها از ali2k به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    18 پست

جناب کامکار ، با تشکر از شما جهت اطلاع به بنده پیرامون این تاپیک. فکر میکنم گفتنی ها را دوستان گفتن. طی این چند سال همیشه سعی کردیم در کار خود صداقت ، امانت داری و درستکاری را رعایت کنیم. اگر طی 2 سال گذشته نرخ دلار ما از هر جای دیگری بالاتر بود دلیل آن گرفتن سود بیشتر نبود بلکه تنها بخاطر بالا رفتن حجم سفارشات و مشکل در تامین دلار بود. از طرفی با توجه به محدودیتی که در تامین دلار داشتیم اگر نرخ پایینی در بازار می دادیم با توجه به اینکه خیلی از همکارانی که در این بازار کار می کنند دلارهایشان توسط ما تامین میشد در آن صورت در حجم های زیاد دلارها را از ما خریداری می کردند و ما برای مشتری خودمان که خیلی از آنها بیشتر از آنکه نرخ دلار برایشان اهمیت داشته باشد صرفا بدلیل اعتمادی که طی این چند سال به ما داشتند نمیتوانستیم نیازشان را تامین کنیم. با این حال طی این مدت هم ، مشتری حق انتخاب داشت و ما نه تنها مشتری را تشویق به خرید از خود نمی کردیم بلکه به آنها می گفتیم اگر بیشتر جستجو کنند ممکن است نرخ های پایین تری هم از نرخ ما پیدا کنند اما اینکه اعتبار آنها چقدر است این دیگر وظیفه شماست که تحقیق کنید. همیشه هدف اول ما در نظر گرفتن منافع مشتری بوده و بعد منافع خودمان و یکی از دلایل زیاد شدن روزانه مشتریان را در همین نکته میبینم. بعنوان مثال شاید در طول روز خیلی ها بابت افتتاح حساب پی پال با بنده تماس بگیرند و ابتدا من از آنها سوال میکنم این حساب را برای چه کاری میخواهند و زمانی که احساس کنم این حساب برای آنها مفید نیست به آنها پیشنهاد نمی کنم.

در هر صورت ما با زیاد شدن حجم سفارشات تصمیم گرفتیم سیاست کاری خود را تغییر دهیم. این طوری علاوه بر اینکه از خروج ارز از کشور جلوگیری می شد بلکه باعث میشد که برای دو گروه از ایرانیان داخل کشور سودآور باشد. یک گروه کسانی که به دلیل تحریم ها امکان دریافت و نقد کردن دلارهای قانونی خود را نداشتند و حتی اگر داشتند نمی توانستند برای دلار در حجم های بالا مشتری داشته باشند و گروه دیگر مشتریانی بودند که نیاز به دلار پی پال مطمئن و با نرخ مناسب تر داشتند. ما سعی کردیم با اجرای این سیاست بتوانیم نیاز هر دو گروه را به بهترین شکل برطرف کنیم. توضیحات تکمیلی را میتوانید در متن زیر که برای کلیه مشتریان ایمیل شده مشاهده نمایید:
    مژده به مشتریان Payment24 - کاهش نرخ دلار پی پال

قبل از هرچیز از تمامی برنامه نویسانی که طی فراخوان قبلی ما را مورد لطف قرار دادند تشکر می کنیم و از اینکه نتوانستیم به درخواست خیلی از آنها پاسخ دهیم عذرخواهی می کنیم. ما در مجموع 56 درخواست دریافت کردیم که از این تعداد 10 درخواست را با توجه به نمونه کارهای قوی که داشتند مورد بررسی دقیق تر قرار داده و نهایتا یک درخواست را انتخاب کردیم. انشاالله طی 2-3 هفته آینده سایت با نسخه جدید و امکانات بهتر و همچنین با رفع مشکلات قبلی بالا خواهد آمد. یکی از مشکلاتی که طی هفته های جاری هم ما و هم کاربران با آن مواجه هستند درگاه پرداخت ملت می باشد که خیلی از تراکنش ها با موفقیت انجام نمی شود. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم تا بالا آمدن نسخه جدید و اضافه شدن درگاه بانکی دیگر کلیه پرداخت هایتان را از طریق واریز به حساب های ما انجام دهید.

اما موردی که می خواستیم به شما اعلام کنیم این نیست. اگر مشتریان قدیمی ما یادشان باشد ما از 7 سال پیش که بطور تخصصی کار پرداخت های اینترنتی را شروع کردیم تا حدود 2 سال پیش بهترین و پایین ترین نرخ دلار معتبر پی پال را در بین سایرین داشتیم. اما از 2 سال پیش بدلیل اینکه روز به روز بر تعداد مشتریان ما افزوده شد و حجم درخواست ها افزایش زیادی پیدا کرد ما از نظر تامین دلار با مشکل مواجه شدیم و مجبور شدیم که بخشی از این دلارها را از طریق حساب های بانکی خود تامین کنیم. به همین خاطر مجبور به افزایش قیمت دلار پی پال شدیم که از این بابت خود ما هم راضی نبودیم. به همین خاطر از حدود 8 ماه پیش سیاست کاری خود را تغییر دادیم و شروع به خریدن درآمدهای دلاری از سورس های معتبر نمودیم.نتیجه این کار به سودی سه طرفه ختم می شد که یک طرف آن شخصی بود که به دلیل تحریمات امکان نقد کردن دلارهای قانونی خود را به طور تضمینی نداشت ، طرف دوم ما بودیم و طرف سوم مشتریان ما که میتوانستیم با نرخ کمتری دلار آنها را تامین کنیم. اگر در این چند روز اخیر نرخ دلار ما را مشاهده کرده باشید شاید کمی برایتان سوال برانگیز بوده که چرا نرخ های ما برخلاف افزایش دلار به شدت کاهش داشته اند. کما اینکه خیلی از مشتریان در سفارشات خود چنین چیزی را مطرح کرده بودند. حال میخواهیم به اطلاع برسانیم که از هم اکنون شما میتوانید مطابق سال های گذشته پایین ترین نرخ را از طریق ما تهیه نمایید.

در حال حاضر گروه های خدمات هاستینگ ، بازی آنلاین ، برنامه نویس و طراح زیادی جهت فروش درآمدهای دلاری خود با ما کار می کنند و به همین خاطر ما این پتانسیل را پیدا کرده ایم که تا سقف 200 هزار دلار در ماه پرداخت مشتریان خود را با نرخ بسیار مناسب تضمین کنیم. امیدواریم همان طور که توانسته ایم طی این چند سال اعتماد شما را جلب کنیم از بابت نرخ دلار نیز بتوانیم مثل گذشته مناسب ترین نرخ را برای مشتریان خود فراهم کنیم تا شاید در این تحریمات مرهمی بر زخم هموطنان ایرانی باشیم.

نکته دیگری که میخواستم عرض کنم این است که کلیه مشتریانی که در سایت های مختلف اکانت دارند و قبلا آن اکانت را با هویت ایرانی باز کرده اند لطفا همه آن عزیزان مشخصات آدرس را به آدرسی در خارج از کشور تغییر دهند. طی این مدت خیلی ها به همین خاطر دچار مشکل شده اند. برخی از سایت ها نیازی به آدرس واقعی ندارند و میتوانید یک آدرس تقلبی وارد کنید ولی اگر در سایت هایی که نیاز به وارد کردن آدرس خارجی ولید هست و شما در خارج از کشور شخصی را سراغ ندارید میتوانید با پرداخت مبلغ 20000 تومان توسط ما این مشکل را رفع نمایید. لطفا توجه داشته باشید که از این پس هرگونه پرداختی که به نوعی دارای آدرس ایرانی باشد از طریق ما قابل انجام نیست

مورد آخر اینکه توجه داشته باشید برای اطلاع از قیمت لحظه ای دلار باید ابتدا در اکانت خود در سایت لاگین کرده باشید

با احترام
    سهیل شهیدی

12. تعداد تشکر ها از StarSoheil به دلیل پست مفید

عضو انجمن kamkar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    655
    تشکر شده در
    273 پست

با تشکر از پاسخ ایشون

قفل شد.
    امام صادق - عليه السّلام - فرمود: برادر خود را خدمت كن، اما اگر تو را به خدمت كشيد (سوء استفاده کرد)، خدمتش نكن و وقعي بدو مگذار.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)