صفحه 204 از 460 نخستنخست ... 104154194200201202203204205206207208214254304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 4593

موضوع: اسکریپت رایگان فروش کارت‌های شارژ و محصولات مجازی Virtual Freer

عضو انجمن ServerDL.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت رایگان فروش کارت‌های شارژ و محصولات مجازی Virtual Freer

به نظر من این اسکریپت حق آقای فریر ( بهرام ) می باشد که هزینه فقط دریافت کنه !
    و هم اینکه ایشون انسانی معتبر هستند و صاحب شغل و پیشنه اینترنتی !
    دوستانی که واقعا می خواهند محضول با کیفیت خریداری کننند از ایشون خرید کنند !
    نولر ها زود بعد از مدتی نیستند !
    من مطمئنم به همراه این محصول بعدها آپدیت های خوبی مثل کد تخفیف هم اضافه می شود !
    که حتما با شرایط ویژه ای به دست کاربران قدیمی می رسانند آقا بهرام ( فریر )
    سهامی خاص - سرور پردازان پرنیان شرق - شماره ثبت 46362
    Contact us : +98.9128725054 - Office : +98.5138473327 +98.5138473328 ----- http:/ServerDL.com ----- Mail : Admin[@]ServerDL.com
    ------------- ( فروش اقساطی و بدون ستاپ هتزنر آلمان - کلیک ) ( نماینده نقره ای Redstation انگلستان در ایران - کلیک ) -------------
    آدرس دفتر : مشهد - بلوار احمدآباد - خیابان راهنمایی - نبش راهنمایی 3 - مجتمع تجاری زهره - ط3 واحد 15

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    70 پست

نه بابا کدوم پشتیبانی، من شنیدم اصلا پشتیبانی نداره اسکریپ و بعده اینکه پول رو گرفتن دیگه جواب طرف رو نمیددن، حالا راستو دروغشو نمیدونم بعدش خودشون گرون میدن، 120 تومن فک کنم، اما اونو میشه با 50 اوکی کرد، که هیچ فرقیم باهم ندارن بعدش اسمشون بهرام فک نکنم بوداااا

تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط agha_mehran نمایش پست ها
    نه بابا کدوم پشتیبانی، من شنیدم اصلا پشتیبانی نداره اسکریپ و بعده اینکه پول رو گرفتن دیگه جواب طرف رو نمیددن، حالا راستو دروغشو نمیدونم بعدش خودشون گرون میدن، 120 تومن فک کنم، اما اونو میشه با 50 اوکی کرد، که هیچ فرقیم باهم ندارن بعدش اسمشون بهرام فک نکنم بوداااا
    هم گیرم که پشتیبانی ضعیف باشه !
    ولی بهتر نیست که از ایشون بگیرید تا دیگران ؟
    از جایی که باید بگیرید و خودشون طراحی کردند سیستم رو و به کل مسائلش تسلط دارند بخرید بهتر است .
    Contact us : +98.9128725054 - Office : +98.5138473327 +98.5138473328 ----- http:/ServerDL.com ----- Mail : Admin[@]ServerDL.com
    ------------- ( فروش اقساطی و بدون ستاپ هتزنر آلمان - کلیک ) ( نماینده نقره ای Redstation انگلستان در ایران - کلیک ) -------------
    آدرس دفتر : مشهد - بلوار احمدآباد - خیابان راهنمایی - نبش راهنمایی 3 - مجتمع تجاری زهره - ط3 واحد 15

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    70 پست

والا قمیت الان چیزه مهمیه، حالا شاید شما پولدار باشید و بین 120 و 50 تومن فرقی براتون نکنه اما باسه من و خیلی های دیگه این تفاوت و پشتیبانی مهم هست بعدش این همون اسکریپ هست، فرقی نداره که

تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

خیلی خلاصه می گم !!!
    فقط برای شفاف سازی سود و در آمد فروش غیر قانونی اکانت های *** !!
    من بیش از 300 تا مشتری سرور مجازی دارم و هر شب کلی مکافات و گرفتاری داریم با قیمت دلار کلی مشکلات داریم برای فراهم کردند چند دلار باید کلی اذیت بشیم .
    قیمت اجازه سرور ما روز به روز به صورت افزایشی رو به بالا است !
    ولی قیمت سرور مجازی ما 2 ساله تغییر نکرده است !
    شاید از هر سرور مجازی 2-3 هزار تومان سود بگیریم .
    ولی یک اکانت فروش به جرآت می تونم بگم ماهیانه بیش از 1 میلیون می تونه در آمد داشته باشه !
    حالا دیگه یک مقدار حرفه ای تر باشه و بدونه چه کار می کنه تا 3-4 میلیون هم رو به افزایش است .
    نگید در آمد اکانت فروش ها کم است !
    من کاملا در جریان بازار اکانت هستم .

موفق باشید
    افشار

عضو انجمن mo_mohit1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    424
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    275 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ServerDL.com نمایش پست ها
    خیلی خلاصه می گم !!!
    فقط برای شفاف سازی سود و در آمد فروش غیر قانونی اکانت های *** !!
    من بیش از 300 تا مشتری سرور مجازی دارم و هر شب کلی مکافات و گرفتاری داریم با قیمت دلار کلی مشکلات داریم برای فراهم کردند چند دلار باید کلی اذیت بشیم .
    قیمت اجازه سرور ما روز به روز به صورت افزایشی رو به بالا است !
    ولی قیمت سرور مجازی ما 2 ساله تغییر نکرده است !
    شاید از هر سرور مجازی 2-3 هزار تومان سود بگیریم .
    ولی یک اکانت فروش به جرآت می تونم بگم ماهیانه بیش از 1 میلیون می تونه در آمد داشته باشه !
    حالا دیگه یک مقدار حرفه ای تر باشه و بدونه چه کار می کنه تا 3-4 میلیون هم رو به افزایش است .
    نگید در آمد اکانت فروش ها کم است !
    من کاملا در جریان بازار اکانت هستم .

موفق باشید
    افشار
    فقط حهت اطلاع
    اول که با این وضع دلار و گرونی سرور های خوب ، سود زیادی نداره/بعضی ها هم که ماشالله فقط برا خراب کردن بازار میان قیمت میدن/من سه ساله کار میکنم.نمیگم بده از ماهی500 تا 1.200 داشتم.ولی شده یه روز اصلا از پشت سیستم بلند نشم/کلی تبلیغ کلی پول سرور کلی وقت برا طراحی و سئوی سایتام گذاشتم {اینم بگم بالای 500 تومن ازم کلاهبرداری کردن تا کلی چیزا یاد گرفتم} ولی ازش دست بر نداشتم
    کسی هم میشناسم دوماه سرور گرفته بعد کلی ضرر داده و رفته(هر چیزی زحمتشو بکشی نتیجه میده)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    اختیار دارید... طرف میشناسم با همین فروشش الان رفته آنور آب!!! کلا مگر میشه کاریب خلاف نباشه ونون در نیاره؟؟
    این مدیرا هم نمیدونم کجان..بحث این جور حرفا کلا غیر قانونیست..
    کجای این کار خلافه؟
    بر اساس په اسنادی میگید خلاف؟
    قانون جرائم رایانه ای ؟
    اصلا خوندید؟ اون بندش گفته فروش و اتشار ***** شکن هیچ وقت نگفته وی پی ان!!!
    خودتون هم میدونید بخوان گیر بدن میتونند توی یک روز همه رو جمع کنند اما میدونند ملت به وی پی ان نیازدارند
    پس جو سازی نکنید که خلاف هستش!!!!

تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DeLtAvPs نمایش پست ها
    کجای این کار خلافه؟
    بر اساس په اسنادی میگید خلاف؟
    قانون جرائم رایانه ای ؟
    اصلا خوندید؟ اون بندش گفته فروش و اتشار ***** شکن هیچ وقت نگفته وی پی ان!!!
    خودتون هم میدونید بخوان گیر بدن میتونند توی یک روز همه رو جمع کنند اما میدونند ملت به وی پی ان نیازدارند
    پس جو سازی نکنید که خلاف هستش!!!!
    من نمی خوام راجب این موضوع بحث کنم ! هرکسی اختیار کار و رفتار خودش رو داره !
    فقط یک چیزی رو بگم ***** شکن = وی پ. ن . و پروک... می شود !
    خرید جرم نیست ! استفاده جرم نیست ! فروش جرم می باشد .
    شما براحتی در هر مکان می توانید در چهار چوب مسائل قانونی از ****** استفاده کنید .
    یعنی گذشتن از تحریم سایتها برای انتشار نرم افزار و ...
    من انسانهای شریف و قانون مند و انقلابی رو می شناسم که مشتری پا بر قرص این اکانتها هستند برای رفع محدودیت ! خرید آنلاین از سایت تهیه جزوات انجام حواله اینترنتی !

موفق باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    11 پست

نخیر دوست من
    ***** سکن کارش معلومه
    وی پی ان هم که کارش معلومه
    پس نمیشه این دو تا رو جمع بست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    9 پست

با سلام
    لطفا کمک کنید********
    من یه مشکل دارم
    نمیدونم چه جوری کارت شارژهام رو در سایت بزارم
    وقتی از بخش مدیریت سایتم میگذارم در منوی کارت شارزها در سایت یکی دیگه اضافه میشه یعنی اگه شارژ 1000 تومانی همراه باشه یه شارژ دیگه باهمین موضوع اضافه میشه ؟لطف کنید بگید راه دیگه ای برای وارد کردن کارت شارژها در سایت هست ؟ باتشکر

صفحه 204 از 460 نخستنخست ... 104154194200201202203204205206207208214254304 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)