نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: پروژه راه اندازی درگاه پرداخت خارجی برای ایرانیان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    18 پست

پیش فرض پاسخ : پروژه راه اندازی درگاه پرداخت خارجی برای ایرانیان

نقل قول نوشته اصلی توسط aalireza439 نمایش پست ها
    منظورتون سایت هایی مثل پارس پال هست ؟ برای درگاه پرداخت مثل پی پال . در مورد نحوه عملکرد سایت تون بیشتر توضیح بدید.
    اگر منظورتون مثل نمونه ایرانی هست بله اما برای پرداخت های خارجی. بعنوان مثال سایتی که ذکر کردید واسط شما و بانک هست. یک درگاه از بانک میگیره و اون رو به سایتهای دیگه میده . در اینجا ما هم میشیم واسط مشتری و جایی که Merchant Account ارائه میکنه و زمانی که اکانت Business میگیریم میتونیم تا هر تعداد سایت که بخواهیم در پنل اضافه کنیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
    آقای شهیدی اگر این امکان ایجاد بشه واقعا عالیه . خود من اولین نفری هستم که این درگاه رو میگیریم . چون تمام فعالیت هایی که میشه به سرعت ازشون سود گرفت و فعالیت های زود بازده همگی باید با خارج کشور کار بشن . به شخصه هزار تا فکر و ایده دارم ولی جرات ندارم از پیپال به خاطر لیمیت ها و ... استفاده کنم . با ایجاد این درگاه کلی نت ایران پیشرفت میکنه
    فقط یک سری امکاناتی که مورد نیاز هست

نمیگم رایگان باشه ولی قیمت اخذ یک درگاه زیاد نباشه
    کارمزد کم باشه . واریز هم سریع باشه
    قیمت ارز به روز حساب بشه و تبدیل به ریال یا دلار داخل حساب کاربری بشه
    درخواست واریز به صورت ریالی به حساب های ایران و به صورت دلار در مسترکارت و ...
    امنیت و پایداری زیاد باشه.
    امکان گذاشتن دکمه ی خرید و ماژول های مختلف برای cmd های متفاوت
    در نظر داریم برحسب میزان درآمد ماهیانه درصد مشخصی را برای ارائه خدمات تعیین کنیم. تسویه حساب با مشتریان قطعا بصورت ریالی خواهد بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط i-whost نمایش پست ها
    طرح جالبیه ولی سوالی اینجا هست شما قیمت $ به چه نرخ تبدیل میکنید برای تسویه حساب؟ نرخ فروش یا خرید؟ مطمئنا متوجه منظور شدید
    هنوز راجع به این موارد تصمیمی نگرفتیم. ولی مسلما خرید دلار و تسویه حساب با مشتریان بر اساس نوسانات بازار خواهد بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط noreplayshop نمایش پست ها
    اتفاقا من مدتی بود که دنبال چنین موضوعی بودم و فعلا یک جوابی از بچه های همین فروم گرفته بودم امروز
    اینکه محدودیت در ارائه درگاه دارید؟
    منظورم اینه که سایتی که بنده قراره راه بندازم فروش و-ی پ-ی ا-ن هستش
    بله ، مسلما این درگاه بصورت اختصاصی در اختیار هر کسی قرار نمیگیره. سایت باید توجیه اقتصادی داشته باشه. اما در سایتی که توسط ما زده میشه هر کسی میتونه محصولات خودش رو جهت فروش به مشتریان خارجی ارائه کنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarwhost نمایش پست ها
    با سلام بسیار ایده خوب و جالبی هست حتی بنده این طرح برای یکی از دوستان که الان درگاه پرداخت زدن پیشنهاد دادم اما ایشان از ریسکش ترسیدن ماهم حمایت میکنیم خواهعشا مارو در جریان روند کار بگزارید
    انشاالله

2. تعداد تشکر ها از StarSoheil به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)