نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 63

موضوع: رسانگار - یک پیشنهاد حرفه ای و رویایی - هاست رایگان ابری لینوکس روی سرورهای قدرتمند چند لایه ابری با هارد فوق سریع ssd - سی پنل

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3,628
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    127 پست

پیش فرض پاسخ : رسانگار - یک پیشنهاد حرفه ای و رویایی - هاست رایگان ابری لینوکس روی سرورهای قدرتمند چند لایه ابری با هارد فوق سریع ssd - سی پنل

تعداد اتصال های همزمان به وب سایت در سرویس رایگان به صورت پیشفرض روی 20 تنظیم شده است
    با درود و خسته نباشید خدمت شما . بهتر نیست این پیش فرض رو بیشتر کنید ؟شما دارید توی عنوا اعلام میدارید
    یک پیشنهاد حرفه ای و رویایی

پس به نظرم این زیاد با عنوان همخوانی نداره .
    ضمنا من از دیروز اومدم روی سرور شما . کاملا راضی هستم. کیفیت خوبه . مشکلی هم از نظرم وجود نداره .
    فقط شخصا بعد از انتقال سرور همیشه سایت رو از روی هاست تراکر چک و کنترل میکنم که فکر کنم به خاطر اون عدد 20 همیشه سی تا چهل تا ارور می ده هاست تراکر .
    بازم میگم . از دیروز یکی از سایتهامو از هاست دی ال اوردم روی سرورهای معرفی شده همین تاپیک و از سرعت و پشتیبانی و برخوردشون هم راضی هستم. سایتم رو رایگان انتقال دادن و مشکلی هم نبوده .
    موفق باشید .
    ضمنا بله سرور 4 هسته ای و فکر کنم در انگلیس هست و لودش هم هر وقت چک کردم زیر 1 ثانیه بود . (لود سرور)

عضو انجمن wanener آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

پیش فرض پاسخ : رسانگار - یک پیشنهاد حرفه ای و رویایی - هاست رایگان ابری لینوکس روی سرورهای قدرتمند چند لایه ابری با هارد فوق سریع ssd - سی پنل

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed_ahmad نمایش پست ها
    با درود و خسته نباشید خدمت شما . بهتر نیست این پیش فرض رو بیشتر کنید ؟شما دارید توی عنوا اعلام میدارید
    یک پیشنهاد حرفه ای و رویایی

پس به نظرم این زیاد با عنوان همخوانی نداره .
    ضمنا من از دیروز اومدم روی سرور شما . کاملا راضی هستم. کیفیت خوبه . مشکلی هم از نظرم وجود نداره .
    فقط شخصا بعد از انتقال سرور همیشه سایت رو از روی هاست تراکر چک و کنترل میکنم که فکر کنم به خاطر اون عدد 20 همیشه سی تا چهل تا ارور می ده هاست تراکر .
    بازم میگم . از دیروز یکی از سایتهامو از هاست دی ال اوردم روی سرورهای معرفی شده همین تاپیک و از سرعت و پشتیبانی و برخوردشون هم راضی هستم. سایتم رو رایگان انتقال دادن و مشکلی هم نبوده .
    موفق باشید .
    ضمنا بله سرور 4 هسته ای و فکر کنم در انگلیس هست و لودش هم هر وقت چک کردم زیر 1 ثانیه بود . (لود سرور)
    با عرض سلام و تشکر از انتخاب شما
    در صورتی که کاربران به مقدار بیشتری نیاز دارند بعد از ارسال تیکت به بخش پشتیبانی و بررسی درخواست سقف محدودیت ها افزایش پیدا خواهد نمود

3. تعداد تشکر ها از wanener به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)