با تشکر از پاسخ شما.

اینم لینک سایتم.
هنر دانلود - اولین مرجع اینترنتی دانلود فیلم های آموزشی در ایران

ببینید ، من این کار رو انجام دادم و همه لینکهارو مخصوص اعضا کردم و کسی نمیتونه تا عضو سایت نشده دانلود کنه.خوب؟
تا اینجاش مشکلی نیست.
من از وی پی اس لینک مستقیم گرفتم و گذاشتم توی مطلبم و اون لینک رو بستم و ویژه اعضا کردم.
ولی وقتی کسی دانلود میکنه دقیقاً لینک مستقیم رو میبینه مثلاً اینجوری میبینه:

http://100.100.100.100/sport/footbal...sh-penalti.mp4

این آدرس رو میتونه کامل ببینه و تازه اینجاست که مشکل شروع میشه

فقط کافیه یک بار دانلود کنه و از اون به بعد نیازی نیست عضو سایت باشه و میتونه با همون آدرسی که داره همه فایلهای داخل وی پی اس رو دانلود کنه.درسته؟
اینم دلیلش اینه که وی پی اس جدای از سرور سایته و محدودیتهایی که روی سایت اعمال میشه روی سرور اعمال نمیشه.

حالا میخام یه کاری کنم که وی پی اس مثل یک پوشه داخل هاست سایتم به نظر بیاد که بتونم با همون افزونه که لینکها رو بستم ، دسترسی به وی پی اس رو هم محدود به اعضا کنم.
یا اقلاً کاری کنم که دسترسی کاربرا به وی پی اس فقط در صورتی ممکن باشه که از داخل سایت خودم روی لینک دانلود کلیک کنن.
و اگه آدرس فایل رو توی اینترنت دانلود منیجر کپی کردن نتونن دانلود کنن.

البته ناگفته نماند که همین الان هم کسی نمیتونه فایلا رو ب***ه چون من از طریق نرم افزار gene6 توی وی پی اس اکانت به کاربر میفروشم ولی از اونجا که این روش فروش حق عضویت ، پوست کاربر رو میکنه و خیلی مراحل پیچیده ای واسه کاربرای آماتور داره و راندمان کاری من خیلی اومده پایین.

واسه همین میخام از افزونه های راحت تر توی خود سایت استفاده کنم که کاربر بعد از ثبت نام و پرداخت حق عضویت بتونه مستقیم دانلود کنه بدون نیاز به تنیظمات IDM وغیره... و این مستلزم اینه که ویدیوهام روی سرور سایتم باشه و یا اینکه وی پی اسی که ویدیوهام توش هستن با یه روشی مثل یک پوشه توی هاست سایتم تنظیم بشه که افزونه محدود کننده سایت بتونه وی پی اس رو هم محدود کنه.

امیدوارم تونسته باشم درست توضیح بدم.