صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: شکایت از هاست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض شکایت از هاست

سلام دوستان.
    یکی از گروه های دانشگاه تهران 2 سال پیش یه سایت راه اندازی کرد و منم شدم مسئولش.ما این سایتو از شاتل هاست خرید به خیالمون معروف بود و شاید خدمات بهتری ارائه بده.البته بگم بعد اول روی یه سرور دیگه بود بعد به شاتل هاست انتقال دادیم.
    خلاصه، الان روی شاتل هاسته اما هر روز دارن سایتو می بندن و شده مایه درد سر واسه من که مسئول سایتم.بهونشونم اینه که مصرف سایت بالاست و فشار میاره.ازشون میپرسم میگن زیادی آپلود می کنی ( خنده داره نه!!! هاست نا محدود بگیری بعد نذارن آپلود کنی! ) به وردپرس هم گیر دادن که زیادی پست میذاری!!!! جالبتر اینه که می گن چرا 2 تا دامین روش گذاشتین!!!
    من دیگه خسته شدم و می خوام مشکلو از طریق مسئولین دانشگاه پیگیری کنیم وشکایت کنیم که چرا هر روز سایتو می بندن.اما باز احتمالا خودم باید برم دنبال کاراش، می خواستم راهنماییم کنید که مراحلش چطوره، قسمت جرائم یارانه ای برم شکایت کنم چقدر طول میکشه مشکل حل بشه؟!!!

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    42
    تشکر شده در
    32 پست

پیش فرض پاسخ : شکایت از هاست

عزیز جرایم رایانه ای زیر کلاه برداری های هرمی توی نت کار نمیکنه...
    شما قوانین شاتل هاست رو بخونید

عضو انجمن taghi.karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

دوست عزیز اول قوانین جایی که ازش هاست گرفتید رو مطالعه کنید اگر که در مورد بسته شدن سایت حق با آنها بود منتقل کنید /دیگه این که چیز سختی نیست که حتما باید همونجا باشید و شکایت کنید که به کجا برسید ؟نهایت میگن خوش اومدی!

Contact us : Email : info@intelvps.in | Skype : m.tkarimi | Mob : 0939-6963596
    Dedicated server | VPS | Premium Web Hosting | Colocation | USA-Canada-Swis-Italy-IRAN █
    ...Wireless Network since 2008 |consulting and solution | Mcitp-CCNA-Mikrotik-CWNA

عضو انجمن mehrshad.ho آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,553
    تشکر تشکر شده 
    4,179
    تشکر شده در
    3,167 پست

به جای شکایت و رفتن راه های دراز تخلیه کن و از مرکز دیگری تهیه کن
    مرکز میزبانی وب نیک سرور NikServer.COM | شماره تماس : 9109.9713-021
    هاست و نمایندگی هاست لینوکس | هاست و نمایندگی هاست دانلود | سرور مجازی ایران و اروپا

عضو جدید GoldinHost.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,294
    تشکر تشکر شده 
    762
    تشکر شده در
    610 پست

اره به نظر من شکایتو ول کن به جایی نمیرسی به جاش انتقال بده سایتتو رو یه هاستیگ دیگه !
    EXCLUSIVE UI/UX APP/ WEB Design & Coding on Nova™ 2014-2019 NovaStudio
    Team Group : NovaTM.One
    WebHosting And Server : Novaio.Net
    Telegram Contact : @AnovaCo - 011-4327-5204

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

hostdl.com begir

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    577
    تشکر شده در
    251 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shytonak نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یکی از گروه های دانشگاه تهران 2 سال پیش یه سایت راه اندازی کرد و منم شدم مسئولش.ما این سایتو از شاتل هاست خرید به خیالمون معروف بود و شاید خدمات بهتری ارائه بده.البته بگم بعد اول روی یه سرور دیگه بود بعد به شاتل هاست انتقال دادیم.
    خلاصه، الان روی شاتل هاسته اما هر روز دارن سایتو می بندن و شده مایه درد سر واسه من که مسئول سایتم.بهونشونم اینه که مصرف سایت بالاست و فشار میاره.ازشون میپرسم میگن زیادی آپلود می کنی ( خنده داره نه!!! هاست نا محدود بگیری بعد نذارن آپلود کنی! ) به وردپرس هم گیر دادن که زیادی پست میذاری!!!! جالبتر اینه که می گن چرا 2 تا دامین روش گذاشتین!!!
    من دیگه خسته شدم و می خوام مشکلو از طریق مسئولین دانشگاه پیگیری کنیم وشکایت کنیم که چرا هر روز سایتو می بندن.اما باز احتمالا خودم باید برم دنبال کاراش، می خواستم راهنماییم کنید که مراحلش چطوره، قسمت جرائم یارانه ای برم شکایت کنم چقدر طول میکشه مشکل حل بشه؟!!!
    خب عزیز من مصرف سایتتون بالاست و امکان میزبانی سایتتون رو ندارند
    می تونید از هاست دی ال بگیرید که سایتها با مصرف خیلی بالا رو هم میزبانی می کنند
    2- از منابع اختصاصی مثل سرور مجازی یا اختصاصی استفاده نمایید

عضو انجمن parsspace آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    75
    تشکر تشکر شده 
    535
    تشکر شده در
    312 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shytonak نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    به نظرم مشکل اول از طرف خودتون بوده. مگه میشه یه چیز نا محدود رو با قیمت محدود ارائه بدن؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    577
    تشکر شده در
    251 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsspace نمایش پست ها
    به نظرم مشکل اول از طرف خودتون بوده. مگه میشه یه چیز نا محدود رو با قیمت محدود ارائه بدن؟
    پس بزرگترین هاستینگ های جهان جاست هاست ، بلو هاست و هاست گیتور ( در مجموع با بیش از یک میلیون مشتری ! ) و بزرگترین شرکت هاستینگ ایران ، ایران سرور برگ چغندرن ؟

عضو انجمن parsspace آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    75
    تشکر تشکر شده 
    535
    تشکر شده در
    312 پست

من وقتی به شما بگم یه خونه ۱۰۰۰ متری تو پاسداران دارم که ۱۰ میلیون میفروشم سریعا شک میکنید و از خریدش منصرف میشید. در حالی که وقتی بهتون میگم هاستینگم پهنای باندش نا محدوده سریعا تصمیم به خرید میگیرید. هر سروری یه مقدار محدود پهنای باند داره و هزینه هر ترابایت پهنای باند اضافی حدود ۶ یورو هست که به پول ما میشه نزدیک ۲۰ هزار تومن. پس خود سرور ها هم پهنای باند نامحدود ندارند.
    این تکنیکیه که جهت گول زدن مشتری به کار میره. روز اول به شما میگن نامحدود. وقتی مشتری میشید در اوایل کار که استفاده چندانی ندارید. وقتی هم سایتتون بزرگ شد و به اینجا رسید که شما هستید یا ازتون طلب پول بیشتر میکنن یا میگن خوش آمدید.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)