نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54

موضوع: چرا جوملا مثل آب خوردن هک میشه؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    416 پست

پیش فرض پاسخ : چرا جوملا مثل آب خوردن هک میشه؟

:-))) اشتباه گفتی دیگه اگه مال جوجه هکر ها بود سایت اوباما رو جوملا نبود سایت مک دونالد عربستان رو جوملا نبود
    بهتر سایت جوملا یک سری بزنید تا ببینید کدام شرکت های غول دارند از جوملا استفاده می کنند
    Joomla!
    نه عزیزم
    سیستمی که کل دنیا روش کار می کنه کم نیست یکم فکر کن اگه انقدر راحت هک می شد که الان کلا نابودش شده بود مثل نیوک وردپرس دیتالایف البته سیستم های خوبی هستند ولی جهانی نیستند

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط LinuXi نمایش پست ها

سلام من هکر نیستم.چند بار بگم
    اگه هکر بودم.سایتم هک نمیشد. چون یه *** نمی تونه از یه *** دیگه ***ی کنه.مگر شاه ***!

جوملا و وردپرس که بهتربن گزینه برای جوجه هکر هاست
    خلاصه همشون یه پخ هستن.

آخه هر سایتی رو هکر ها هک نمی کنن. حداقل باید ارزش یک دقیق وقت گذاشتن برای هک رو داشته باشه
    این دلیل بر این نمیشه که اون سایت ایمنه و هکر ها نتونستن هک کنن.چون ارزش هک نداشته

اگه جوملای ایمن هست دلیلش اینه که طراحش، هسته و اجزا جوملا رو ویرایش کرده یعنی نسخش شخصیه
    مگه نمی گی آموزش و دیدی هک کن مثل همون دیگه !

---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:51 AM ----------

سلام من هکر نیستم.چند بار بگم
    اگه هکر بودم.سایتم هک نمیشد. چون یه *** نمی تونه از یه *** دیگه ***ی کنه.مگر شاه ***!

جوملا و وردپرس که بهتربن گزینه برای جوجه هکر هاست
    خلاصه همشون یه پخ هستن.

آخه هر سایتی رو هکر ها هک نمی کنن. حداقل باید ارزش یک دقیق وقت گذاشتن برای هک رو داشته باشه
    این دلیل بر این نمیشه که اون سایت ایمنه و هکر ها نتونستن هک کنن.چون ارزش هک نداشته

اگه جوملای ایمن هست دلیلش اینه که طراحش، هسته و اجزا جوملا رو ویرایش کرده یعنی نسخش شخصیه

مثلا e107 نصب به جوملا و وردپرس ایمن تره.نظر من اینه که باگ هاش در نیومده
    چون در حال رشده، و سایت های e107 نصبت به جوملا و وردپرس کمتره.تا ارزش هک رو داشته باشه

چون طراح های سیستم های مدیریت محتوا طراح و برنامه نویس وب هستن
    نه مهندس نرم افزار، که سطح برنامه نویسیشون سیستمی باشه و بتونن امنیت رو هم کنترل کنن

[/B][/SIZE][/QUOTE]

هکر نیستی ولی می گی کار جوجه هاست بهتر اینجا رو نگاه کنی هک و امنیت - میکرو بلاگ طراحان وب ایران

2. تعداد تشکر ها از shamimi به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)