نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دامین های .uk و مشخصات !

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

پیش فرض دامین های .uk و مشخصات !

قطعا چنین دامین هایی ثبت کردید، اگر دقت کنید هنگام ثبت .CO.UK مثلا ، چنین اطلاعاتی رو میخواد :

Legal Type : که من میزنم Other Foreigen

Company Id : که من میزنم 123456

Name : هم مثلا Alireza

خواستم ببینم بدا مشکل ساز نمیشه ؟ چنین اطلاعاتی رو بدم ؟

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

متاسفانه یک لحظه هواسم پرت شد و در این قسمت این تایپک رو ارسال کردم، مدیرات لطفا به قسمت " سوالات و مشکلات " انتقال بدند.
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

2. # ADS

عضو دائم Metalik آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    420
    تشکر تشکر شده 
    1,526
    تشکر شده در
    905 پست

پیش فرض پاسخ : دامین های .uk و مشخصات !

دامنه .co.uk به مشخصات حساسه، اولش راحت ثبت می شه ولی بعدا دامنه های ثبت شده مورد بررسی قرار می گیرند
    اگر در مورد مشخصات وارد شده مشکلی وجود داشته باشد به شما ایمیل اخطار ارسال می کنند و فرصتی می دهند که اطلاعات را با اطلاعات صحیح تصحیح کنید.
    پس به ایمیل هایی که از سمت آن ها برای شما ارسال می شود دقت کنید و بی تفاوت از کنار آن نگذرید که مثلا دامنه من ثبت شده و دیگر مشکلی نخواهد بود.
    بعد از گذشت فرصت اگر مشخصات را اصلاح کنید دامنه حذف شده و هیچ مبلغی refund نخواهد شد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)