صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: شکایت از ir nic به کجا؟؟

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

14 شکایت از ir nic به کجا؟؟

سلام دوستان..این ماجرای بنده بر میگرده به یک سال پیش.حدود پارسال هارد سیستم بنده سوخت و تمامی اطلاعات بنده از بین رفت.اطلاعات پنل irnic هم از بین رفت.خوشبختانه رمز ایمیلم یادم بود و رفتم و بازیابی پسورد رو زدم.تا اینجا درست بود که دیدم جواب محرمانه رو میخواد.. متاسفانه یادم رفته بود و هر کاری کردم نتونستم یادم بیاد. تیکت زدم پشتیبانی ir nic و گفتند یک درخواست بده برای پسورد محرمانه. درخواست دادم.. گفتند باید کتبی باشه! کتبی فرستادم.. دوباره گفتند کارت ملیت کو؟!! دوباره یک درخواست کاملا رسمی نوشتم و با امضا و زیرش هم کپی کارت ملی.. براشون اسکن کردم و فرستادم. جوابیه امد با تشکر از شما بررسی میشه و به زودی جوابتون رو میدیم.. کلا یک هفته ای شد این ماجرا و بعد جواب آمد نام شما در پنل بدون پسوند فامیلیتون ذکر شده در صورتی که فامیلی شما پسوند داره!! یک نامه کتبی بفرستید برای ویرایش اطلاعاتتون.!! دیگه اسکن و ... قبول نیست.. باید بفرستید به آدرس شرکت.. ازا ین ماجرا چند ماه گذشت و من همچنان درگیر پس گرفتن یک جواب محرمانه..
    تو این مدت چندین دامنه بنده منقضی شد و الان یک دامنه بیشتر رو پنل ندارم... بماند. دوباره اینبار براشون یک نامه رسمی دادم و همراه کپی کارت ملی با اثر انگشت!! و نام و نام خانوادگی و خلاصه کلا رسمی.. پیشتار فرستادم و کلی هزینه پستش شد.. بعد 2 هفته الان دوباره ایمیل آمده برام..

لطفا درخواستتون رو طی نامه کتبی همراه با امضا بفرستید!! و کارت ملی کپی برابر اصل!! واقعا نمیدونم چی بگم..چی اسمش روبزارم!! من زیر نامه اثر انگشت زدم اینا امضا میخوان ازم؟!!! کارت ملی کپی برابر اصل یعنی چی؟ خوب از دو طرفش کپی گرفتم همراه نامه دادم دیگه چی میگن اینا؟ تلفنمون رو که دارند..ایمیلمو که دارند..آدرس رو دارند. کل اصلاعات اجدادم رو ارند.. واقعا گیرم آوردند اینا؟؟ چی بگم به اینا؟ الان کسی بخواد شکایت کنه از اینا به کجا باید بگه؟ گرچه من دیگه سراغ دامین .ir نمیرم.. خیلی تحویلمون میگیرند با این تحریما.. خدایی اگر پنلم رو ندند قید دامنه .ir رو چه برای مشتری چه برای خودم میزنم.. دامین .in شرف داره به ir اینا... کسی میدونه از کجا میشه شکایت کرد؟
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

2. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    33 پست

پیش فرض پاسخ : شکایت از ir nic به کجا؟؟

میتونی به پلیس فتا و سایت سامانه ثبت سایت های ایرانی شکایت کنی.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    616
    تشکر تشکر شده 
    1,165
    تشکر شده در
    757 پست

فکر کنم شخصا پاشی بری برات ارزون تر در میاد :دی
    هر چی لازم باشه همون جا میشه تهیه کرد دیگه

6. تعداد تشکر ها ازsmartieuser به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    875
    تشکر تشکر شده 
    1,603
    تشکر شده در
    893 پست

خب
    کمی حق دارن دیگه.
    شما برگه رو اگشت زدی ، پاش یا امضا هم مینداختی دیگه .
    کپی برابر اصل هم باید بری ثبت اسناد یا یه دفترخونه بگیری . ( اینا چون شک داشتن گفتن کپی برابر اصل کن و بفرست )

8. تعداد تشکر ها از ToooPDL به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    3,299
    تشکر شده در
    1,408 پست

سیاست های کاری nic.ir از جهت جدی و سخت گرفتن مسائل امنیتی بسیار عالی است و در این زمینه دامنه های ir. از نظر امنیت و حفظ مالکیت برای ایرانیان بهترین انتخاب ممکن خواهد بود .

در حال حاضر پروسه پیشنهادی برای حل مشکل به شما ارائه شده است . با حفط خونسردی و دقت تمام سعی بر آماده کردن مدارک خواسته شده کنید .

ضمنا اگر در هنگام باز کردن اکانت خود اطلاعات فردی خود را غلط و یا با بی دقتی وارد کرده اید ( به عناون مثال نام خانوادگی خود را بدون پسوند وارد کرده اید ) در اینجا به مشکل خواهید خورد . مگر اینکه شماره ملی صحیحی وارد کرده باشید تا بتوانید نتیجه بگیرید . همین بی دقتی در ثبت اطلاعات فردی این پروسه را وقت گیر و پیچیده کرده است . ( البته اگر registrar خارجی بود و چند option اصلی اثبات هویت را نمیتوانستید استفاده کنید ، option های اینچنینی به شما ارائه نمیکردند . )

با مراجعه به نزدییک ترین دادگستری و یا دفاتر ثبت اسناد و همراه داشتن کارت ملی و فتوکپی واضح از آن میتوانید مهر برابر با اصل دریافت کنید .

چنانچه قصد شکایت دارید ، شورا های حل اختلاف ویژه جرائم اینترنتی مرجع ذیصلاح است .

10. تعداد تشکر ها ازOnline24 به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

دوست من شماره شناسنامم رو موقع ثبت نام اشتباه زده بودم بهم ایمیل آمد اشتباهه درست وارد کنید!! یعنی اینا الان کل اطلاعات خانوادگی بنده رو هم دارند و از آدرس گرفته تا محل کار و انواع تلفن و.. رو دارند..نمیگم امنیت چیز بدی هست اما از مراکز ثبت دامنه جهانی که بیشتر نیستند.. من ایمیلم رو دادم..آدرسم رو دادم.تلفن محل کار و موبایل و اثر انگشت و کپی کارت ملی و... خدایی موقع کارت پایان خدمت این همه دردسر نکشیدم.. ما هم بیکار نیستیم همش بشینیم نامه بنویسیم به اینا.. قبلا یک آدرس داشتند توش تاپیک میزدی پیگیری میکردند الان آن رو هم برداشتند و فقط باید یا تلفن بزنی که رسما هیچ کاری نمیکنند. یا نامه کتبی بدی!! من مطمعنم اگر بازم نامه کتبی و امضا بدم دوباره یک جور دیگه ایراد میگیرند.. تو بالا نوشتم خوندید چه قدر منو دووندن.. موقع ثبت نام مگر من امضا دادم که الان امضامو میخوان؟ تازه من اثر انگشتم زدم براشون تونامه کتبی میگه دوباره نامه بده امضا بزن ایندفعه!! برم کلی هزینه ثبت اسناد و پست پیشتاز و ... به خاطر چی؟ من 6 تا دامین داشتم 5 تاش رفت هوا.. مونده یکی ..اینم بپره دیگه پنل بخوره تو ...

خدایی کدوم نماینده دامین ثبت بین المللی اینطوری میکنه؟!! یک آدرس ایمیل بدی میگن درسته دامنه رو بهت میدن.. حالا اینجا من فقط یک جواب پاسخ محرمانه خواستم!!

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

اینو ببینید؟ ببینید چی برام نوشتن!! بعد ارسال کتبی و رسمی درخواست با اثر انگشت و کپی کارت ملی و کلی توضیحات و...

IRNIC INFO info@nic.ir
    1:23 AM (23 hours ago)

to me

Salaam,
    ba tashakkor az ersale madarek baraye eslahe nam va taghire javabe mahramaneye in shenaseye karbari, lazem be tozih ast ke in darkhast bayad ba emzaye dasti, va be hamrahe yek copie barbare asl shode az carte mellie maleke shenase be neshanie in markaz post shavad.
    IRNIC
    f

---------- Post added at 01:15 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

قانون مسخره دیگرون اینه..اگر دامنت رو به پایان باشه هیچ کسی حق نداره برات تمدیدش کنه مگر اینکه از پنلت درخواست بدی!! من یکی از دامنه های اصلی سایتم با کلی رنک تمام شد.با این برنامه اینا هم که پنل رو بهم ندادند و این همه مدت کشش دادند زنگ زدم خواهش کردم گفتم چند برابر هزینش رو میدم خودتون برام فقط تمدیدش کنید حداقل!! این کارو نکردند! گفتند نمیشه!! گفتم برای شما چه فرقی داره؟ تا این کاغذ بازی ها تمام بشه کلی طول میکشه..خواهشن حداقل این دامنم رو تمدید کنید..گوشی رو قطع کردند!! واسه همین میخوام رسما شکایت کنم تا این مسخره بازیهاشون تمام بشه..
    نوشتن دوباره نامه کتبی بده با امضا دستی!! بگو مگه شما اصلا امضای من رو دارید که میخواهید ببینید خودشه یا نه؟ مگه موقع ثبت نام امضا دادم که الان امضامو میخواین ببینید خودمم یا نه؟!!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    3,299
    تشکر شده در
    1,408 پست

دوست عزیز درخواست کتبی و رسمی باید همراه با امضا باشد . و گرنه از درجه اعتبار ساقط است .

قوانین و مقررارت و توافقنامه این registrar را مطالعه کنید ( کاری که باید قبل از دریافت سرویس انجام میدادید ) :

Terms and Conditions for the Registration of an Internet Domain Name (under .ir) – ایرنیک

سپس قبل از اقدام به شکایت ، دلایل خود را یکبار دیگر مرور کنید .

13. تعداد تشکر ها از Online24 به دلیل پست مفید

عضو انجمن irmpmn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    103
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    50 پست

من بودم از طریق وکیلمون حق خودم رو میگرفتم.
    ولی به نظر من شما برو شرکتشون و صحبت کن بهتره ...
    Follow me On Facebook and Twitter

عضو انجمن saeed.spore آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    570
    تشکر تشکر شده 
    709
    تشکر شده در
    443 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    سلام دوستان..این ماجرای بنده بر میگرده به یک سال پیش.حدود پارسال هارد سیستم بنده سوخت و تمامی اطلاعات بنده از بین رفت.اطلاعات پنل irnic هم از بین رفت.خوشبختانه رمز ایمیلم یادم بود و رفتم و بازیابی پسورد رو زدم.تا اینجا درست بود که دیدم جواب محرمانه رو میخواد.. متاسفانه یادم رفته بود و هر کاری کردم نتونستم یادم بیاد. تیکت زدم پشتیبانی ir nic و گفتند یک درخواست بده برای پسورد محرمانه. درخواست دادم.. گفتند باید کتبی باشه! کتبی فرستادم.. دوباره گفتند کارت ملیت کو؟!! دوباره یک درخواست کاملا رسمی نوشتم و با امضا و زیرش هم کپی کارت ملی.. براشون اسکن کردم و فرستادم. جوابیه امد با تشکر از شما بررسی میشه و به زودی جوابتون رو میدیم.. کلا یک هفته ای شد این ماجرا و بعد جواب آمد نام شما در پنل بدون پسوند فامیلیتون ذکر شده در صورتی که فامیلی شما پسوند داره!! یک نامه کتبی بفرستید برای ویرایش اطلاعاتتون.!! دیگه اسکن و ... قبول نیست.. باید بفرستید به آدرس شرکت.. ازا ین ماجرا چند ماه گذشت و من همچنان درگیر پس گرفتن یک جواب محرمانه..
    تو این مدت چندین دامنه بنده منقضی شد و الان یک دامنه بیشتر رو پنل ندارم... بماند. دوباره اینبار براشون یک نامه رسمی دادم و همراه کپی کارت ملی با اثر انگشت!! و نام و نام خانوادگی و خلاصه کلا رسمی.. پیشتار فرستادم و کلی هزینه پستش شد.. بعد 2 هفته الان دوباره ایمیل آمده برام..

لطفا درخواستتون رو طی نامه کتبی همراه با امضا بفرستید!! و کارت ملی کپی برابر اصل!! واقعا نمیدونم چی بگم..چی اسمش روبزارم!! من زیر نامه اثر انگشت زدم اینا امضا میخوان ازم؟!!! کارت ملی کپی برابر اصل یعنی چی؟ خوب از دو طرفش کپی گرفتم همراه نامه دادم دیگه چی میگن اینا؟ تلفنمون رو که دارند..ایمیلمو که دارند..آدرس رو دارند. کل اصلاعات اجدادم رو ارند.. واقعا گیرم آوردند اینا؟؟ چی بگم به اینا؟ الان کسی بخواد شکایت کنه از اینا به کجا باید بگه؟ گرچه من دیگه سراغ دامین .ir نمیرم.. خیلی تحویلمون میگیرند با این تحریما.. خدایی اگر پنلم رو ندند قید دامنه .ir رو چه برای مشتری چه برای خودم میزنم.. دامین .in شرف داره به ir اینا... کسی میدونه از کجا میشه شکایت کرد؟

جدا باید یه فکری به حال این ایرانیک کنیم منم همچین مشکلی داشتم 3 هفته مسخرمون کردند آخر دامین اصلا ولش کردم

---------- Post added at 03:40 AM ---------- Previous post was at 03:33 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط Online24 نمایش پست ها
    دوست عزیز درخواست کتبی و رسمی باید همراه با امضا باشد . و گرنه از درجه اعتبار ساقط است .

قوانین و مقررارت و توافقنامه این registrar را مطالعه کنید ( کاری که باید قبل از دریافت سرویس انجام میدادید ) :

Terms and Conditions for the Registration of an Internet Domain Name (under .ir) – ایرنیک

سپس قبل از اقدام به شکایت ، دلایل خود را یکبار دیگر مرور کنید .
    ولی به قول Online24 از این راه قوانین با شون برخورد کن یا دیگه اگه دید بازم جواب نداد

به پلیس فتا ثبت شکایت کن پیگیری کن

https://www.cyberpolice.ir/complaints/1/116

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    3,299
    تشکر شده در
    1,408 پست

بنده شکایت را توصیه نکردم (دلیلی برای این کار وجود ندارد و nic.ir مقصر نیست ) و در عوض حفظ خونسردی و ادامه همکاری کامل با nic.ir را پیشنهاد دادم .

در ضمن این مورد ارتباطی با پلیس فتا پیدا نمیکند .

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)